Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24199

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Heheh no mało tych zapałek niestety miałem bo wczoraj męczyłem inne sojusze :)

A kapikk już się tak nie podniecaj jednym miasteczkiem i tym że w 28 osób przejeliście miasto bo 4 sojusze wysyłające biremy to nie jest jeden sojusz :))

Czas pokaże kto wyjdzie z tej całej potyczki jako zwycięzca (no chyba że jak zawsze zrobisz szaraka jak się zabiorą za Ciebie)

No nic,póki co to 1:0 dla waszej koalicji (sojuszu to musiałbym skłamać).
Do zobaczenia niebawem
 

DeletedUser20384

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Heheh no mało tych zapałek niestety miałem bo wczoraj męczyłem inne sojusze :)

A kapikk już się tak nie podniecaj jednym miasteczkiem i tym że w 28 osób przejeliście miasto bo 4 sojusze wysyłające biremy to nie jest jeden sojusz :))

Czas pokaże kto wyjdzie z tej całej potyczki jako zwycięzca (no chyba że jak zawsze zrobisz szaraka jak się zabiorą za Ciebie)

No nic,póki co to 1:0 dla waszej koalicji (sojuszu to musiałbym skłamać).
Do zobaczenia niebawem

4 sojusze? Bo ja to widzę dwa.. ;)

No nieźle, mało zapałek no rzeczywiście :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20384

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

no jakie dwa no przeciez P.N.S.A. i Gwardia tez wsparcia slali ;)
zeby pkt nam podebrac .

haha no tak tego pisać to juz nie chciałem ^^ ale jak się liczy swój sojusz i swojego sojusznika to brawo :p
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

A kapikk już się tak nie podniecaj jednym miasteczkiem i tym że w 28 osób przejeliście miasto bo 4 sojusze wysyłające biremy to nie jest jeden sojusz :))
vandalus nie wymyślaj, albo zmień informatora bo Cię w bambuko robi
smiley_emoticons_drunk.gif
 

DeletedUser21237

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Tak naprawdę to wszyscy wiemy, że Kozacy wygrają ten świat bo kozaczą, a te ognie co padły to nie ognie a kolony.

#POTWIERDZONEinfo
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

mnie to w ogóle ta nazwa się nie podoba, bardzo źle mi się to kojarzy
jakże pięknie byłoby grać pod nazwą np HUSARIA, albo Armia Krajowa
bo kozacy to tak bardzo bolszewickim smrodem mi zajeżdża, że ilekroć patrzę na nazwę tego sojuszu to mi się nie dobrze robi
smiley_emoticons_sadnew.gif
 

DeletedUser21237

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

mnie to w ogóle ta nazwa się nie podoba, bardzo źle mi się to kojarzy
jakże pięknie byłoby grać pod nazwą np HUSARIA, albo Armia Krajowa
bo kozacy to tak bardzo bolszewickim smrodem mi zajeżdża, że ilekroć patrzę na nazwę tego sojuszu to mi się nie dobrze robi
smiley_emoticons_sadnew.gif

Zielone ludziki... TFU!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

że ty ich teraz uciszasz?
STFU to bardzo wulgarne, wyraźne polecenie aby osoba, do której jest to kierowane natychmiastowo zamilkła
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
 

DeletedUser21237

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

że ty ich teraz uciszasz?
STFU to bardzo wulgarne wyraźne polecenie aby osoba, do której jest to kierowane natychmiastowo zamilkła
cnfy7elqh8dotnsdp.gif

Mnie w gimbazie uczyli, że tak można napisać jako tzw. "spluwanie". Czyli pluje na zielone ludziki, lel. Albo to było TFU? Nie wiem, dwója była.
ciach
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

a widzisz człowiek nie jest nieomylny i ja również dałem gafę, gdyż w tym wyrażeniu jest jedno brzydkie słowo, ale całe wyrażenie ogólnie rzecz biorąc jest bardzo nie ładne, które zdecydowanie można użyć gdyby jakiś typowy kozaczek zaczął Ci się mądrować, a ty nie miałbyś ochoty tego słuchać haha
nie będę przekładał, bo bez forum żyć nie mogę, a gdybym to zrobił, to wysłano by mnie na przymusowy urlop od forum
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
 

DeletedUser21237

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

a widzisz człowiek nie jest nieomylny i ja również dałem gafę, gdyż w tym wyrażeniu jest jedno brzydkie słowo, ale całe wyrażenie ogólnie rzecz biorąc jest bardzo nie ładne, które zdecydowanie można użyć gdyby jakiś typowy kozaczek zaczął Ci się mądrować, a ty nie miałbyś ochoty tego słuchać haha
nie będę przekładał, bo bez forum żyć nie mogę, a gdybym to zrobił, to wysłano by mnie na przymusowy urlop od forum
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif

Posted edited, jak to mówią na wyspach.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ależ tu się toczą rozmowy na temat sytuacji na serwerku ;) aż się kurzy :)

no cóż, a ja wracam do gry wreszcie
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

smiley_emoticons_winken4.gif

ależ cała dalsza rozmowa wywiązała się z dyskusji na temat sytuacji na świecie, więc nie wiem o co ci chodzi
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

ależ Robercie :) o nic szczególnego

nie chce mi się wracać do gdzieś tam, gdzie się wywiązała rozmowa, rzuciłam tylko okiem na Wasze ostatnie posty
ale przecież ja nie z pretensją, tylko tak tam, bardziej ze zdziwieniem,
bo w sumie nie wiem co się dzieje na serwerku, wiec skoro mam zamiar grać, to trzeba się dowiedzieć

zupełnie nie wiem czemu niektórzy tak nerwowo reagują na moje posty, przecież ja jestem taki niespotykanie spokojny człowiek :eek:
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

zupełnie nie wiem czemu niektórzy tak nerwowo reagują na moje posty, przecież ja jestem taki niespotykanie spokojny człowiek :eek:

No cóż wielu się poznało na Tobie i to są po prostu efekty
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

ależ gdzie tu nerwowość z mojej strony Martuś
najpierw ci ładnie pomachałem na przywitanie, a potem żartobliwie cię wyśmiałem
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

podkreślam żartobliwie, nie było w tym ani grama złośliwości z mojej strony, a jak tak to odczułaś to cóż... musisz mi to wybaczyć
smiley_emoticons_verlegen.gif
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

No cóż wielu się poznało na Tobie i to są po prostu efekty

oj Maniek Maniek, nie ładnie powiem Ci szczerze. przecież wiem, że "pijesz" za Retimno

sorry, musiałam poddać się woli sojuszu i przecież wiesz, że nie mogłam nic zdziałać przeciwko ludziom, z którymi tam grałam

nieładnie Maniuś w taki niegrzeczny sposób odbijać piłeczkę (i to w stronę kobiety, czyli powiedzmy "płci delikatniejszej"), bo to źle świadczy nie o mnie a o Tobie

a co do mnie, to widzisz - niektórzy znają mnie z tej bardziej złośliwej strony, niektórzy z łagodnej, generalnie staram się być po prostu asertywna i szczerza, może czasami aż do bólu no i tak to wychodzi :)

Robsonik, wszak nie gniewam się na Ciebie, przecież wiesz, że mam co do Ciebie jakąś dziwną słabość, a zupełnie nie wiem dlaczego ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry