Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

No właśnie!:D Więc taka blokada byłaby bezsensowna. Gdyby od początku grepo takie coś istniało, to może by ludzie się nie ukłądali jak teraz, choć i w to wątpię:d
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

co tam pakty, po co sojusze tworzyć? to powinno być zabronione,zablokowane, karane banem
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

hhehe jasna i każdy niech gra sam?:D nawet na nowym systemie?:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Z kim tam wojują nasi nieustraszeni luzacy ? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

na razie wszyscy skupieni na Troi. na juto przewidywany deszcz harpii
smiley_emoticons_panik4.gif
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

na razie wszyscy skupieni na Troi. na juto przewidywany deszcz harpii
smiley_emoticons_panik4.gif

Bez przesady ;d nwm ile by trzaby wydać golda by dobić to etapu z harpiami i stworzyć pełną paczkę.... A nawet jeśli to i tak na okupacjach przeważają szermierka i hoplici, więc de facto mało to da ;d jedynie będzie można przez to ominąć biremki i to wszystko.... Tutaj nie jest tak łatwo stworzyć pełną paczkę haprii na tym evencie w porównaniu do poprzedniego, wiec dla mnie jest ok....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

tak mówisz? to może nie aktywuję urlopu.
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

tak mówisz? to może nie aktywuję urlopu.

Wiesz co... Nawet jeżeli to mało dadzą te harpie.. Jak nabiją na okupkę np 700 szermierki 400 łuków i 200-300 rydwanów (bestie na harpie) no to te harpie leżą..

I weź po uwagę, że tutaj nie możesz np zakręcić kołem 300 razy dziennie, a za każdym razem kiedy powtórzysz etap będzie on trudniejszy, po takich 10 razach to już tak mega trudny, że nawet największy złotnik się zniechęci ;d Bo ile by musiał golda na to przewalać?? Nie opyla się totalnie....

No i cennik jednostek- nie jest tani..... To drugi event który nie daje kolosalnej przewagi złotnikom i tylko ten oraz tracki podbój jako tako lubię...
 

DeletedUser22087

Guest
Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Wiesz co... Nawet jeżeli to mało dadzą te harpie.. Jak nabiją na okupkę np 700 szermierki 400 łuków i 200-300 rydwanów (bestie na harpie) no to te harpie leżą..

I weź po uwagę, że tutaj nie możesz np zakręcić kołem 300 razy dziennie, a za każdym razem kiedy powtórzysz etap będzie on trudniejszy, po takich 10 razach to już tak mega trudny, że nawet największy złotnik się zniechęci ;d Bo ile by musiał golda na to przewalać?? Nie opyla się totalnie....

No i cennik jednostek- nie jest tani..... To drugi event który nie daje kolosalnej przewagi złotnikom i tylko ten oraz tracki podbój jako tako lubię...

popatrz na napisa na Twojej reputacji... Azir99 walczy z harpiami :p

Co do eventu to nie lubie. Wolę właśnie kręcenie kołem. Najlepszym eventem była kura jazona albo te kule.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

ja też walczę z harpiami. i daję radę skoro tu jestem. to może nie będzie tak źle.zwłaszcza ,że to stary podbój
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

I znów gra się s...no k...zepsuła....
 

DeletedUser17666

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Dali event i wszystko muli, atak mi doszedł 10min temu i nadal raportu nie dostałem...
Ehh
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

to się w głowie nie mieści, 5h eventu i już wszystko się...i jeszcze 18 dni eventu? chyba lepiej urlop wezmę, bo i tak ciach zrobię przez ten czas...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

wczoraj był 11/02/2015 dziś jest 12/02/2015 ;)
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

jedno jest pewne, że top1,2,3 maja pakt :eek:

Tylko top3 lol Oo a ja myślałem, że całe top15 zrobiło jakąś unię ^^ ciekawe jak tu się sytuacja potoczy....


I jak ktoś ma jakieś info o świecie, m.in wojny, żeby zapodać jakiś temat do kłótni, zażartej dyskusji, bo nudno jest już na tym FO i wiekszości nie chce się nawet wchodzić... Wyjątek jak są problemy techniczne...
 
Do góry