Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

no weź przestań, aż żym się zarumienił
smiley_emoticons_blush-reloaded6.gif

a zresztą...
tak mi mów tak mi dobrze
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser24199

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

vandalus nie wymyślaj, albo zmień informatora bo Cię w bambuko robi
smiley_emoticons_drunk.gif

Kozacy,dzikie weze,TubylerczykomSpełłyFajle i RP to wcale nie sa 4 sojusze :)

No chyba ze mowisz o tym ze kapikk robi szaraki jak mu sie kolo zadka pali,tu akurat moj sojusz go bil za czasow Sigmy p ile dobrze pamietam i wielce krzykliwy kapikk zostawil sklad 100 osoobwy bo cisnienia nie wytrzymal wiec nie potrzebuje informatorow bo ja to znam z autopsji ;)
 

DeletedUser17666

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Kozacy,dzikie weze,TubylerczykomSpełłyFajle i RP to wcale nie sa 4 sojusze :)

No chyba ze mowisz o tym ze kapikk robi szaraki jak mu sie kolo zadka pali,tu akurat moj sojusz go bil za czasow Sigmy p ile dobrze pamietam i wielce krzykliwy kapikk zostawil sklad 100 osoobwy bo cisnienia nie wytrzymal wiec nie potrzebuje informatorow bo ja to znam z autopsji ;)

od tubelyrczykow poszedl lad i tylko ode mnie, co raczej nie wplynelo na przebieg okupacji :).
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

a poza tym węże tamtego dnia również miały ciężką okupacje i w zasadzie tylko 1 gracz od nich poleciał do nas z biremami
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

ta i nie tylko tuberlczycy posłali tam ląd, by ukraść nam punkty.... ładnie to tak?
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

oj Maniek Maniek, nie ładnie powiem Ci szczerze. przecież wiem, że "pijesz" za Retimno

sorry, musiałam poddać się woli sojuszu i przecież wiesz, że nie mogłam nic zdziałać przeciwko ludziom, z którymi tam grałam

nieładnie Maniuś w taki niegrzeczny sposób odbijać piłeczkę (i to w stronę kobiety, czyli powiedzmy "płci delikatniejszej"), bo to źle świadczy nie o mnie a o Tobie

haha nie nie nie -- moje stosunki co do Ciebie się nie zmieniają są takie same jak były - czyli jak Ciebie nie lubiłem tak Ciebie nie lubie i wiesz o tym dobrze
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

No niestety ze złotnikami mało kto wygrywa ,ale cóż nie moja sprawa kto ile ładuje w rekrutacje
tak jak to robi gracz szelma5
I nie podniecajcie się tak tą jedną akcją , tak dla informacji P.N.S.A odbijają okupacje sami bez pomocy innych sojuszy
no może z dwóch graczy wysłało małe ataki

- - - Automatycznie połączono posty - - -



Powiedz lepiej ile straciliście birem
mialem nic nie pisac ale nie moglem sie powstrzymac :)

No niestety ze złotnikami mało kto wygrywa ,ale cóż nie moja sprawa kto ile ładuje w rekrutacje
tak jak to robi gracz szelma5

bua ha ha ha jakbym to ja byl najwiekszym zlotnikiem he he
Jakbym chcial to bym postawil 500 birem w 1 h jakbym przyzlocil a tego nie zrobilem nawet centa zlota nie wydalem

i gwoli scislosci

tak dla informacji P.N.S.A odbijają okupacje sami bez pomocy innych sojuszy
no może z dwóch graczy wysłało małe ataki

okupacje atakowali gracze z pnsa oraz z starej gwardi mam wymieniac kto ?
a okupke kozakow wsparla 1 osoba z paktu powtazam jedna osoba
wiec te bajki to nie mi wciskajcie

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Heheh no mało tych zapałek niestety miałem bo wczoraj męczyłem inne sojusze :)

A kapikk już się tak nie podniecaj jednym miasteczkiem i tym że w 28 osób przejeliście miasto bo 4 sojusze wysyłające biremy to nie jest jeden sojusz :))

buahaha dobre;) kon by sie usmial
albo kolega liczyc nie umie do 4 ???
(no chyba że jak zawsze zrobisz szaraka jak się zabiorą za Ciebie)
A kiedy zrobilem szaraka jak mnie atakowali ??
zrobilem szaraki na sigmie bo widzialem ewidentne oszustwo wiec zdecydowalem ze z oszustami nie bede gral i do poki gralem ani jednego miasta nie stracilem wie nie wiem co za brednie opowiadasz ?


No nic,póki co to 1:0 dla waszej koalicji (sojuszu to musiałbym skłamać).
Do zobaczenia niebawem

A dla innych zaintersowanych prosze popatrzec kto tak na targu szaleje i od poczatku serwera skupuje surki za zloto
no nasz wspanialy VANDALUS
wiec kazdy moze sobie wyrobic opinie kto zlotem sypie ;)
no wczoraj 330 ogni mu padlo ;)
Pozdrawiam i milej gry
bo niedlugo szaraki robie ;)
 

DeletedUser11402

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

jak sojusz top5 przy wsparciu top 2 nie potrafi rozbic okupacji sojuszu spoza 20 to musi sie usprawiedliwiac tym ze ktos nam pomagal no bo to jednak wstyd i hanba :eek: nawet dla takich masowek :p
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

przydała by się możliwość blokowania opcji pakt na serwerze :D wtedy nikt nikogo by nie wyśmiewał czy obrażał że jest masówką i paktuje z innymi masówkami i nie dają sobie rady hehe
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Juz nie, jestem spelniony i czekam na dalsze posty ;)
Spełneinie marzeń:D a było tak spokojnie...
przydała by się możliwość blokowania opcji pakt na serwerze :D wtedy nikt nikogo by nie wyśmiewał czy obrażał że jest masówką i paktuje z innymi masówkami i nie dają sobie rady hehe
Gdyby taka bblokada powstała, to bez opcji paktów ludzi by się dogadywali co do wwspółpracy:p
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Spełneinie marzeń:D a było tak spokojnie...
Gdyby taka bblokada powstała, to bez opcji paktów ludzi by się dogadywali co do wwspółpracy:p

No dokładnie :p albo byłby rozkaz, że każdy ma zabarwić ten a ten sojusz sobie na zielono i na jedno wychodzi ;)
 
Do góry