Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

zastnawiam sie teraz, czy Ty aby masz poukladane w glowie. Piszesz do mnie zebym Ci klate wystawil, to z checia na nia nasikasz. Czy to jest meska czy damska klata, i tak wpolczuje Twojemu partnerowi/partnerce, taki fetysz to juz choroba :)
czytaj miedzy wierszami...... a zapomnialem zbyt niski poziom intelektualny.... dorosniesz to zrozumiesz.... chyba... ja juz dziekuje 5 wpisow zaliczone milej zabawy i kwasoty ... bylo was milo poznac... niektorych oczywiscie przynajmiej wiem gdzie siedze hhehehehhe jednak legendy ,ktore o was slychac daja obraz z kim mamy do czynienia :) ... do zobaczenia na kolejnym swiecie jestes dopisany do list meczennej :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

ale grajac do konca pokazujesz charakter i jaja... na tym to polega.... a jak slysze ze nie ma co robic to lapy opadaja.....a ostatnie wyburzanie maratonow przynioslo duzo radosci :)

ale zgadnij dlaczego tak było :) ? maratony już nie grają :)
także dla takiego adka to może jakieś osiągnięcie zabrać cud po czasie a dla świata Akcjum nic nie znaczące wydarzenie
także śmieszne jest nazwaniem go świetnym graczem bo obudził się teraz nie ujmując jego umiejętności
które mógł pokazać gdy był na to czas
 

DeletedUser20245

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Kolego nie ma co się tak cieszyć z maratonów bo to co sobie założyliśmy to to zrobiliśmy. A to ze juz tak jak niektórzy graja tylko do cudaków to zostaliśmy sami z tymi 7 cudami :( ale przynajmniej walkę podjęliśmy do samego końca okupki :p
Tak i szacun dla was za to
 

DeletedUser25582

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

jak dla mnie budowa cudów jest nic nie znaczącym epizodem
bo zabija walkę w czasie budowy cudów
bo po zbudowaniu masa ludzi odpada z gry bo cuda były ich marzeniem

czy oto tu chodzi? jak tak to brawo bobom budowniczym
wszystkim...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

czytaj miedzy wierszami...... a zapomnialem zbyt niski poziom intelektualny.... dorosniesz to zrozumiesz.... chyba... ja juz dziekuje 5 wpisow zaliczone milej zabawy i kwasoty ... bylo was milo poznac... niektorych oczywiscie przynajmiej wiem gdzie siedze hhehehehhe jednak legendy ,ktore o was slychac daja obraz z kim mamy do czynienia :) ... do zobaczenia na kolejnym swiecie jestes dopisany do list meczennej :)

idz, idz, mamusia juz kazala komputer wylaczyc, siusiu zrobic i do spania... Jutro o 7:30 gimbus podjezdza, nie wolno sie spoznic :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Sojusz Kozacy nadal istnieje w statystykach swiata, kazdy sobie moze sprawdzic, ile mamy w ataku pkt walki, ile w obronie, punkty w obronie sa wyrazem aktywnosci wroga , m.in Luzakow :) dziekuje, prosze zgasic swiatlo. Poza pogrubieniem... mozecie tez sobie sprawdzic, ile sojusz stracil miast, nie wliczam do tego tomyspaprano, bo z niego taki Kozak byl jak koziej pupy trabka.
 

DeletedUser23917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

ale zgadnij dlaczego tak było :) ? maratony już nie grają :)
także dla takiego adka to może jakieś osiągnięcie zabrać cud po czasie a dla świata Akcjum nic nie znaczące wydarzenie
także śmieszne jest nazwaniem
go świetnym graczem bo obudził się teraz nie ujmując jego umiejętności
które mógł pokazać gdy był na to czas
Tylko najlepsze jest to ze adek sam nie pisze i się nie wywyrzsza i nie mówi jaki on hejterem nie jest .bo widzę ze tu zaczęła się jadka jak by to robil:) każdy ma swoje zdanie i trzeba to uszanowac wiadomo n8komu się nie dogodzi ale trzeba zacisnąć usta i pk temacie
 
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Tylko najlepsze jest to ze adek sam nie pisze i się nie wywyrzsza i nie mówi jaki on hejterem nie jest .bo widzę ze tu zaczęła się jadka jak by to robil:) każdy ma swoje zdanie i trzeba to uszanowac wiadomo n8komu się nie dogodzi ale trzeba zacisnąć usta i pk temacie

pisał pisał:) przeoczyłaś/przeoczyleś to
pisal ze sam pokonal dzikie weze co najlepsze nie zabral nawet 1 miasta temu sojuszowi :D
w statach wszystko można sprawdzić

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Sojusz Kozacy nadal istnieje w statystykach swiata, kazdy sobie moze sprawdzic, ile mamy w ataku pkt walki, ile w obronie, punkty w obronie sa wyrazem aktywnosci wroga , m.in Luzakow :) dziekuje, prosze zgasic swiatlo. Poza pogrubieniem... mozecie tez sobie sprawdzic, ile sojusz stracil miast, nie wliczam do tego tomyspaprano, bo z niego taki Kozak byl jak koziej pupy trabka.

tommy to gracz knajpy a wczesniej wezy :D
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

A co tu się wyprawia ?? co to za zlot Gimbusów
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
Jakaś USAMBRA
Jakiś FFFFOJOWNIK ADUŚ i Kasia 19 już minęła zabierać pampersy i spać.
smiley_emoticons_hundeleine01.gif
 

DeletedUser23917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Doktorku Ty z Tsunami byłeś? ....
 

DeletedUser26300

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

tak tak dlatego idz walcz dalej z trupami, przechwalaj sie zbitymi cudami :) nie trać czasu na forum:D
w dodatku problemy z czytaniem...
ech faceci... albo chłopcy...
czy były jakieś przechwałki z mojej strony...niestety
nie ściągniesz mnie do swojego poziomu pisowni, niestety
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

w dodatku problemy z czytaniem...
ech faceci... albo chłopcy...
czy były jakieś przechwałki z mojej strony...niestety
nie ściągniesz mnie do swojego poziomu pisowni, niestety

Hm... to Ty kobietą jesteś
smiley_emoticons_irre4.gif
?? Masz bardzo męski nick
smiley_emoticons_flucht2.gif

smiley_emoticons_irre4.gif
smiley_emoticons_auslachen2.gif

wkońcu forum ożyło
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

pisał pisał:) przeoczyłaś/przeoczyleś to
pisal ze sam pokonal dzikie weze co najlepsze nie zabral nawet 1 miasta temu sojuszowi :D
w statach wszystko można sprawdzić

- - - Automatycznie połączono posty - - -



tommy to gracz knajpy a wczesniej wezy :D

Przyszedl do nas, bo mial grac, dysponowal 60-cioma slotami, co przy rozbiorce poniektorych mialo byc komfortem, okazalo sie inaczej :D
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Andzikk wacka nie posiada ale jaja czasem większe od niejednego faceta na grepo ;)

No to zapraszam na nowy świat wraz ze świtą Gimbusów co tu sie przechwala i zobaczymy jakie masz Nie JAJA
tylko Jajniki
smiley_emoticons_irre4.gif
smiley_emoticons_irre4.gif
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser23917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Doktor odpowiadaj na pytania a nie wszedłeś i swoje fermenty epizodyczne piszesz:)
 

DeletedUser26300

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

No to zapraszam na nowy świat wraz ze świtą Gimbusów co tu sie przechwala i zobaczymy jakie masz Nie JAJA
tylko Jajniki
smiley_emoticons_irre4.gif
smiley_emoticons_irre4.gif
smiley_emoticons_irre4.gif

Może i sie spotkamy, tylko musze teraz gimbusów poszukać, żeby Tobie dorównali... bo niestety nie znam żadnego na teraz...
U Luzaków nie ma takiego przedziału wiekowego (chyba to Twój przedział - swój swego wszędzie pozna), wiec z troszkę starszymi będziesz musiał się zmierzyć...
 
Do góry