Sytuacja na świecie Apollonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
czemu wszyscy uważają że PIZ leci na złocie ?

Jeden ale tylko jeden, puscil 6 kolonow z czego 5 wyzlocil i na wszystkie dostal klina. O calej reszcie nie ma co wspominac gdyz jak potem kazdy powie "zloto jest to sie go uzywa"... Ten grajek przeszedl wszystko wiec warto bylo wspomniec :) Inno ma juz uzupelniony profit na 2018 dzieki wam i waszej grze ale oczywiscie rozumiem, "jak mozna to uzywamy" :)
 

DeletedUser13617

Guest
Znowu temat złocenia?

Jak ktoś chciał to miał okazję się sprawdzić na świecie gdzie każdy miał na start 5k golda i nie można było dokupić.

I wiecie kto wygrał?
Ci sami czyli MY :p
W 15 osób sojusz top 1 wszystkich rankingów (limit soja chyba stówka był)

Więc skończcie już z tym tematem, bo złoto by nam rankingów tu nie zmieniło.
 

DeletedUser15806

Guest
Tu stane po stronie ZiP. To sa topowi gracze. Co teraz oznacza ten termin ? Topowy gracz to taki ktory ma czas, umiejetnosci i pieniadze. Czasy gdy wystarczyl czas i umiejetnosci bezpowrotnie minely. Teraz wyzywa sie takich graczy od wrednych zlotnikow, kiedys to byli " no-life ". Wiem, przezylem oba etapy wyzwisk. ;)
 
Znowu temat złocenia?

Jak ktoś chciał to miał okazję się sprawdzić na świecie gdzie każdy miał na start 5k golda i nie można było dokupić.

I wiecie kto wygrał?
Ci sami czyli MY :p
W 15 osób sojusz top 1 wszystkich rankingów (limit soja chyba stówka był)

Więc skończcie już z tym tematem, bo złoto by nam rankingów tu nie zmieniło.

No i z kim tam graliscie, jakies wielkie paki wlazly procz was? :)
A co do wypowiedzi gmarta. Nikt nikogo nie wyzywa na forum ale zawsze jest ale :) po co te przezwalanie sie skoro nie graja umiejetnosci tylko zloto?
 

DeletedUser19924

Guest
wcale nie tak dawno Sigma utopiła więcej ognii na jednym miescie które przejęła wczoraj anonimowi tylko od godziny 16 do bonusu utopili niecale 8k ognii a przed 16 tez były ataki. tak więc swiat jeszcze trwa. :)

Spoko, ja tak tylko pisałem, o tych z popsutym mózgiem, bo dawno nikt nas nie odwiedził taką ilością wojska. Plus za próbę!

Od kiedy jeden z zalozycieli Oszolomow wypowiada sie w kwestiach SIGMY?????

A nie jest aktualnie członkiem Sigmy? Nie był nim na chociażby Nikai? Chyba normalne, że może się wypowiadać o swoim aktualnym sojuszu.

Jeden ale tylko jeden, puscil 6 kolonow z czego 5 wyzlocil i na wszystkie dostal klina. O calej reszcie nie ma co wspominac gdyz jak potem kazdy powie "zloto jest to sie go uzywa"...

Żeby to tak tylko u Pijaków było...w każdym sojuszu na tym świecie jest przecież sporo takich osób. Przecież to nic nowego i nie takie rzeczy ten świat widział...bo jak nasi przeciwnicy mają "złote murki" po kilka razy w ciągu godziny, to przecież ok. Kolony złocone też chodziły już do nas. Aktualnie tak wygląda przecież ta rozrywka. Pay for win...
 

DeletedUser15806

Guest
No i z kim tam graliscie, jakies wielkie paki wlazly procz was? :)
A co do wypowiedzi gmarta. Nikt nikogo nie wyzywa na forum ale zawsze jest ale :) po co te przezwalanie sie skoro nie graja umiejetnosci tylko zloto?
Mylisz sie. Te same osoby byly dobre zanim nastala epoka zlota. Zloto samo nie gra. Podalem Ci moj przyklad, a w ZiP jest wiecej takich osob.
 
Żeby to tak tylko u Pijaków było...w każdym sojuszu na tym świecie jest przecież sporo takich osób. Przecież to nic nowego i nie takie rzeczy ten świat widział...bo jak nasi przeciwnicy mają "złote murki" po kilka razy w ciągu godziny, to przecież ok. Kolony złocone też chodziły już do nas. Aktualnie tak wygląda przecież ta rozrywka. Pay for win...
Prawda ale z no name jak walczyliscie to bylo nic zlota vs zloto :)
Ale artwawa stwierdza ze akcje bez spiny byly :) kapke sie opanujcie bo innych wyzywaliscie na innych swiatach os zlotnikow a sami jestescie takimi samymi zlotnikami :) smieszne. Grepolis schodzi na psy, nadal zyje przekonaniem ze zaczna wychodzic nirmalnie serwery bez opcji zlocenia, tylko premka, pomarzyc chyba moge:)
Nie gmart, nie myle sie, wiem co zloto moze, dobry gracz moze klinowac zlote rzeczy ale motywacja spada jak widzi jakie cuda sie dzieja... wylatuja 3 paki ognia z jednego miasta w 3h i juz mi sie by odechcialo wiec nie mow ze umiejetnosci.... robi sie kombo, umiejetnosci plus zloto i umiejetsnosci na to kombo przegrywaja...
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15806

Guest
Tylko, ze , jeszcze raz powtarzam, to te same osoby , ktore byly dobre i bez zlota. Inna sprawa, ze przy obecnych bonusach i bohaterach dobry gracz pake ogni zrobi za niecaly 1 K zlota. Szalenstwo to nie jest. Masz oczywiscie racje, ktos kto ma tylko czas i umiejetnosci juz nie da rady komus kto ma to i zloto. Ale taka teraz jest ta i wiekszosc innych gier.
 

DeletedUser19924

Guest
Ale takie rzeczy przecież to norma ostatnio...na Sparcie mieliśmy takiego giganta wśród przeciwników, co to miał surki co do sekundy dosyłane chyba. Atak z wyspy przeszedł, a po 5 minutach z tego samego miasta leciał kolejny...i tak kilka ataków w ciągu godziny pełnym offem po sąsiedzku. A na koniec bez katapult, bo były zbędne i za wolne
smiley_emoticons_biggrin.gif


Na Nikai Loczek przecież wydawał kilka razy więcej...jak wydawał przeciwko Kasynu, to był bohaterem:)
 

DeletedUser19924

Guest
Inna sprawa, ze przy obecnych bonusach i bohaterach dobry gracz pake ogni zrobi za niecaly 1 K zlota. Szalenstwo to nie jest.
Arystoteles na 20lv + nereidy i tak jak normalny gracz robi 26 ogni bodajże, tak inny robi po +/-90 w tym samym czasie...i tutaj nie potrzeba nawet tyle złota pewnie:)
 
Tylko, ze , jeszcze raz powtarzam, to te same osoby , ktore byly dobre i bez zlota. Inna sprawa, ze przy obecnych bonusach i bohaterach dobry gracz pake ogni zrobi za niecaly 1 K zlota. Szalenstwo to nie jest. Masz oczywiscie racje, ktos kto ma tylko czas i umiejetnosci juz nie da rady komus kto ma to i zloto.
No to ja jeszcze raz Ci powtarzam nie rob paki ognia za 1k zlota tylko rob normalnie i znajdziesz odpowiedz kto jest dobry. Przychodza nowe osoby, nowi gracze i nie wala zlota jak potluczeni, starzy gracze tez tak nie robia wszyscy... ze ty tak robisz i uwazasz sie za boga to mnie nie obchodzi, dla przecietnej osoby ktora gra bardzo dobrze bez zlota ktos kto zloci jest nikim a i tak taka osoba przegra ze zlotnikiem. Inna opcja jak zloci jeden, inna jak zloci caly sojusz :)
 

DeletedUser15806

Guest
Widze, dyskusja Cie przerosla. Ok, jestem nikim. Nie umiem grac, Ci w ZiP tez nie umieja. Ty jestes bardzo dobry, tylko przegrywasz ze zlotem. Smutne. Proponuje pograc w cos gdzie nie ma przeciwnikow. I gdzie swiat jest sprawiedliwy.
 
Tak se mow dalej, zloto nic nie daje, nic a nic, jestes epicki, zwlaszcza jak puscisz 3 paki ofa z jednego miasta w godzine, nic nie daje, to umiejetnosci takie sa :) Bog gry taki prawda? Przeciez normalny gracz bez zlota to obroni przed buntem :) zwlaszcza zlote poprawki z wyshpy, dyskusja przerosla teraz? Nie mowie ze zloto jest zle, gra musi jakos isntiec, jest dostepne wiec no zloca, ale meczy mnie przechwalanie sie graczy ktorzy na tym zlocie jada i uwazaja sie za bogow a Ty za takiego sie masz :)
 

DeletedUser15806

Guest
Ja napisalem, ze bez tych trzech rzeczy nie da sie teraz byc topowym graczem. A tacy sa w ZiP, i walczyc z nimi moga tylko tacy sami gracze jak oni. I, ze oni byli dobrzy zanim nastalo zloto. A teraz sa jeszcze lepsi.
 
A to zwracam honor, to sie nie zrozumielismy, to fakt, chcesz byc topka to musisz miec i umiejetnosci i zloto. To przepraszam, czegos nie doczytalem, czegos nie zrozumialem i wyszla dyskusja taka, wybacz, moja wina w takim ypadku bo nie chce mi sie czytac na nowo tego i szukac mojego niedoczytania wiec oddaje Ci racje po ostantniej wiadomości:p
 
Prawda ale z no name jak walczyliscie to bylo nic zlota vs zloto :)
Ale artwawa stwierdza ze akcje bez spiny byly :) kapke sie opanujcie bo innych wyzywaliscie na innych swiatach os zlotnikow a sami jestescie takimi samymi zlotnikami :) smieszne. Grepolis schodzi na psy, nadal zyje przekonaniem ze zaczna wychodzic nirmalnie serwery bez opcji zlocenia, tylko premka, pomarzyc chyba moge:)
Nie gmart, nie myle sie, wiem co zloto moze, dobry gracz moze klinowac zlote rzeczy ale motywacja spada jak widzi jakie cuda sie dzieja... wylatuja 3 paki ognia z jednego miasta w 3h i juz mi sie by odechcialo wiec nie mow ze umiejetnosci.... robi sie kombo, umiejetnosci plus zloto i umiejetsnosci na to kombo przegrywaja...
Zostałem wywołany do tablicy więc odpiszę tak nie miałem wtedy czasu na synchro to leciałem na pałę tak miałem w mieście 3 kolony i jednego pozłociłem i wszedł ostatni tak stać mnie na to to wydaję i niech Ciebie dupa z tego powodu nie boli
Tak nawet na tym świecie złocili kolony na mnie -wiem bo miał gościu pustą wioskę od portu a i tak sklinowałem wtedy zapałkami ostatniego -bo miałem czas na to
 

DeletedUser

Guest
Pozwolę sobie włączyć się do dyskusji. Grepo to typowa gra pay2win. Chociaż osobiście uważam, ze czas jaki możesz poświecić na gre>złoto. I w sumie to, ze żeby być „w grze” o topke trzeba używać mnóstwo złota zostało stworzone przez community grepolis, bo sami napędzamy ten rynek. No ale nie zapominajmy, ze to tylko gra i dla każdego jakaś forma rozrywki, nie można mieć za złe gmartowi, loczkowi czy mulardowi, ze mocno złocą. Jeżeli mogą sobie na to pozwolić i przy takiej grze bawią się lepiej to czemu nie? Zreszta nie ma co zaglądać komuś do portfela. Ty możesz zmuszać ich do stawiania złotych murów czy stawiania złotego wojska i to tez w pewnym stopniu satysfakcja. A dla takiego szarego gracza, jak np ja, spokojnie wystarcza to co uhandluję na innych światach. Jest i na premke i w razie czego postawić złotego kolona czy jak się uda odłożyć to zainwestować w event. Jedno jest pewne, lepiej mieć złotnika po swojej stronie, niż po przeciwnej, ale grepo to gra zespołowa i jeden czy dwóch złotników niedużo zmieni. Jarass, napisałeś, ze świat bez złota by był ok, zgadzam się, bo na pewno by nie było takich dyskusji jak ta: czy ktoś jest dobry, bo jest dobry, czy jest dobry, bo go stać. Ale co z tego miało by inno? To tak jakbyś poszedł do pracy za darmo. Tez na pewno maja ludzi, którzy programują itp., nie znam się na tym, ale stworzenie świata to zapewne są jakieś koszta, które ktoś musi później pokryć :) a ze zrobili taka maszynę do robienia pieniędzy jak grepo? Czapki z głów :)
 
Do góry