Sytuacja na świecie Apollonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser30242

Guest
Wychodzi na to ,że oszołomi są dobrymi budowniczymi i szukałbym tutaj może powiązania. hmmm
Oni na pewno coś kręcą.
 
część oszołomów to handlarze, jest kilku ciekawych graczy, ale tak naprawdę to masówka
smiley_emoticons_seb_zunge.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Przecież tutaj same masówki...wszystkie sojusze już akademie mają. A pewnie niektórzy już się przymierzają do akademii swojej akademii
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
 

DeletedUser9983

Guest
Jak się za bardzo będziesz wychylał to czeka Cię szybka detronizacja..
 
w 100% sie zgadzam z Tobą zwykła masówka a jako ze u was tez masówka to juz pakt chcieliscie z nami nawiązac
smiley_emoticons_freu-dance.gif
szukam logiki w twojej wypowiedzi, szukam, szukam i nie widzę - przy szczerych chęciach
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif

Nawet jeśli ktoś się zgłaszał w sprawie, o której piszesz to czy w wyniku tego zapytania można kogoś nazwać masówką? idąc dalej tą logiką jeśli napisalibyśmy do sojuszu - np. 10 osobowego z podobnym pytaniem to masówką nie będziemy tak?
Jednym słowem biorąc dosłownie powyższą odpowiedź kolegi nasuwa się jeden wniosek - nie pisać do oszołomów w jakiejkolwiek sprawie bo będziecie nazwani masówką
smiley_emoticons_hust.gif

ps. nasz sojusz liczy ledwie ponad 30 osób, ale są znawcy i 'znafcy', więc co ja tu mam do powiedzenia
smiley_emoticons_lol.gif


Udanej zabawy wszystkim, jutro kończy się wreszcie ochronka
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser23278

Guest
to samo moge powiedziec o Twojej logice rozumiem ze jak Pijacy i złodzieje mają 80-90 osób w sojuszu to są masówką?

Ps nasz sojusz ma ponad 100 osób z czego 90% poleconych ale znawca Yavus wie ze u nas to jest masówka
 

DeletedUser3480

Guest
czy masówka czy nie to bez różnicy

wiadomo ze teraz każdy bierze każdego a potem przyjdzie naturalna selekcja czyli: nie mam czasu bo mnie bija i real wazniejszy
 
to samo moge powiedziec o Twojej logice rozumiem ze jak Pijacy i złodzieje mają 80-90 osób w sojuszu to są masówką?

Ps nasz sojusz ma ponad 100 osób z czego 90% poleconych ale znawca Yavus wie ze u nas to jest masówka

prześledź dokładnie to forum i poszukaj tutaj jakiegokolwiek mojego posta, w którym określam jakieś inne sojusze (oprócz oszołomów) masówką - to po pierwsze. odnosząc się do dalszej twojej wypowiedzi - Pijacy i Złodzieje (to moja prywatna opinia) nie są masówką. dlaczego? bo to grupa sprawdzonych graczy, która gra wspólnie któryś już z kolei świat, z czego kilka wygrali, poza tym to nie jest jakaś zbieranina przypadkowych graczy. co do was - macie kilku świetnych graczy, ten świat zweryfikuje, czy coś tu osiągniecie czy nie zależy od waszych poczynań, jeśli wygracie Apolonię to wam pogratuluję, jeśli szybko tu odpadniecie to tylko utwierdzę się w swoim przekonaniu. Tyle ode mnie
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser3480

Guest
przegrać to nie wstyd jak się walczy do końca

i już sie tak nie przechwalajcie :) redki nie ma to dostaniecie po majtach
 
Do góry