Sytuacja na świecie Ateny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Gosiu a może ja od dzisiaj na Ciebie będę mówiła Panie Adasiu ? A jak spotkamy się za te 2 tyg to będę szukała oznak Twojej męskości :D
 
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Urlopik się skończył ,poczytałem forum i szkoda ,że koniec tej fascynującej konwersacji :(
Jak ktoś się chce kłócić itp. też się przyłączę , bo brakowało mi tego przez kilka dni bez grepo :cool:
P.S
Tylko nie o "koalicji" :p
 

DeletedUser19246

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

a tak bez kłótni to już pogadać się nie da? :)
 

DeletedUser19246

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Dobrze, że faktycznie turek na tym świecie nie gra, bo dopiero byłaby tu mega jazda hehe :D
Tak z ciekawości - czemu zmieniliście nazwę sojuszu? Odnosi się ona do czegoś konkretnego? Czy to po prostu jakiś hołd dla statków ogniowych :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Dobrze, że faktycznie turek na tym świecie nie gra, bo dopiero byłaby tu mega jazda hehe :D
Tak z ciekawości - czemu zmieniliście nazwę sojuszu? Odnosi się ona do czegoś konkretnego? Czy to po prostu jakiś hołd dla statków ogniowych :)

Lubimy te stateczki ;)
To mogę wyjawić , bo nie ma co ukrywać .
Otóż Nasz sojusz to jedność, a że każdy jest równy to nie może być tak , że została by nazwa sojuszu z przed fuzji z Ognistymi Ptakami.
Amaterasu nawiązywało do ognia , bo to Lodygo wziął nazwę z jakiejś mangi czy coś takiego Casanti jest bardziej zorientowany.
Tak samo Fenixy czyli Ptaki Ognia.
No to zrobiliśmy ankietkę na nową nazwę i powstali Wyznawcy Ognia .
W sumie nazwa nie gra roli , ale miło zacząć pod nową odsłoną.
Po drodze były inne historie co do nazwy ,ale dużo by opowiadać hehe
 

DeletedUser19246

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Racja. Demokratycznie wybrana nazwa to zawsze najlepsza nazwa.
 
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Racja. Demokratycznie wybrana nazwa to zawsze najlepsza nazwa.

Ale tak naprawdę każdy Nas będzie znał mimo nazwy , a ona jest rzeczą drugorzędną , a może i dalej .
Nie mieliśmy jakoś kłopotów z jej zaakceptowaniem i z grą mam nadzieję, że też nie będzie .
To też o coś zapytam - co Cię skłoniło do napisania czegoś na forum ogólnym ?
 

DeletedUser19246

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Czekałem na nowego laptopa z nowym internetem, aby nie zakładać tu drugiego konta i nie być później posądzonym o multi :D hehe
Trochę niesympatycznie czytało się te wszystkie posty o SI - zwłaszcza w momencie, gdy sam ten sojusz reprezentuję, stąd też wtedy mój pierwszy i "dziewiczy" post :)
 

DeletedUser19135

Guest
Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Amaterasu nawiązywało do ognia , bo to Lodygo wziął nazwę z jakiejś mangi czy coś takiego

Dokładnie nazwa amaterasu była wzięta z mangi/anime o nazwie Naruto. Oznacza wieczny ogień, który nie jest w stanie się wypalić i potrafi spalić wszystko. Czyli oba sojusze miały coś poniekąd związane z ogniem stąd ta nazwa.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Dla mnie i tak Wyznawcy Ognia już na zawsze pozostaną Amatkami, chociażby zmienili nazwę i 10 razy :D

małe nieporozumienie niestety niektórzy nie zrozumią nigdy powiedzenia, że nawet sroka nie ...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

szkoda ze w tak wielkim dniu adam ma bana i nie wyleje tutaj swoich zali :D - chyba ze jego multi nas czyms zaskoczy :cool:
 

DeletedUser16362

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

i co tam słychać u wojowników z herbu adasia :) co już wygrali ten świat ? :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Cieszymy się Waszym szczęściem ;)
 

DeletedUser16362

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

miło to czytać ale w stu procentach jestem pewien ze nie wszyscy :)))))))))))))

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Pewnie użyjecie jakiegoś podstępu typu że ktoś Wam odda miasto ;) Tak jak Dajkan ;)

Bo że wykorzystaliście czas jak Anitka nie miała naet to chwała Wam za to - widać że potraficie wykorzystać okazję i to dobrze o Was świadczy :) Ale bez podstępu nie uda Wam się dobrać się do któregoś Naszego cudaka :p

i może jakis komentarz do tego proszę pliz :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Wszyscy sie bardzo cieszymy ....Wy tez ??? :)
 

DeletedUser16362

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

no i się posypali wojownicy :)

miły wieczór i wszyscy sie cieszą naszym szczęściem :)
cudowna rodzinka grepo :)
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Tak i wróciła Mi wiara w ludzi :)
 
Do góry