Sytuacja na świecie Ateny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

ile razy mi sama udowodniłas ze mozna mi wsadzic kolona jak jestem ? Oswiece cie :) tylko raz:) rozmawiam z ludzmi wiec wiem sporo dlatego sie wypowiadam Gosiu, a co do lojalnosci w sojuszu to jestem lojalny tylko jednemu sojuszowi. nie zmieniam ich jak rekawiczki, owszem gram uczciwie a masz mi cos do zarzucenia? to słucham :) wystarczyło słowo napisać na FO i juz gosia zaczyna swoje wywody:)
Raz? Chyba wiecej miast Ci zabralam .Ale niech Ci bedzie,tylko podobno szans nie mialam i nadal czekam na rewanz.Widzisz kazdy sie czasami myli oceniajac swoje mozliwosci.Sam kozaczyles i lipa .Ty i lojalnosc nie rozsmieszaj mnie.Nie jestem tak podla zeby na FO pisac o co mi chodzi bo oboje wiemy, ze za takie numery nikt Ci wdzieczny nie bedzie.Ja gralam tylko w DH Swiruskach i SI a ty? Mnie nie interesuje Twoja gra, co i jak robisz bo kazdy gra jak potrafi, ale nie pozwole kpic z SI.Bo to naprawde fajni ludzie.
Wywody to Ty piszesz i to wielu Twoich graczy potwierdzi :eek:

Sisi wiem o co Wam chodzi.Ale bylas z nami w sojuszu i mozesz z czystym sumieniem powiedziec ze Adam malo robi? Ze nie pomaga wszystkim jak tylko moze? Ja nie chce oceniac jego wypowiedzi,czy tego co pisal do Cb,bo on wie co o tym mysle.Ale nic z tym nie zrobie on jest dorosly i odpowiada za siebie.Tak samo jak ja i Ty.Staram sie jakos spokojnie grac do konca z fajnymi ludzmi.I nie pozwole nikomu tak oceniac SI... bo SI to my wszyscy nie tylko 1 gracz. Pamietajcie o tym.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

cuda cuda i po cudach :D Ale zabawa trwa nadal :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

hmm ja mowie o kolonach ktore wsadziłas mi jak byłem a był to tylko jeden kolon bo reszta była pod moja nie obecnosc wiec o czym ty gadasz ze wiele razy wsadziłas mi kolona jak byłem :pP Myslenie nie boli. a co do sojuszy hmm to byłem w 2 sojuszach Eternal Alliance wczesniejsza nazwa Baby Looney Tunes i Teraz Vendetta nigdzie indziej nie byłem w sojuszu wiec masz złe informacje. i te sojusze od początku sa paktowiczami ze sobą :) a Przepraszam jak zaczynałem gre byłem w Czempioni olimpu przez kilka dni poki do BLT nie poszedłem. dawaj smiało za jakie numery ?? cos komus sprzedawałem hmm jakies info z forum ? Vendetty, no dawaj nie krepuj sie niech sie wszyscy dowiedza jesli masz na cos niepodwazalne dowody :) Prawdy sie nie boje o ile to prawda:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Twierdząc ze gram nie uczciwie smiało dawaj na to niepodwazalne dowody.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Eli mozesz sobie pisac co chcesz bo tylko na to Cie stac.Ty tylko na FO kozaczysz bo w grze cicho siedzisz.Pisz ze Cb nie bylo jak kolony wchodzily nie zalezy mi zebys sie przyznal.To mnie nie grzeje i nie ziebi.
Ty grasz uczciwie? Ciekawe :confused: a bana za co dostales?Za uczciwosc?
Info nie sprzedawales bo ja piszac z Toba nie pytalam o nic:mad: nie potrzebowalam info zeby sie dobrze bawic w grepo.Moge pisac z wrogiem ale nigdy nie wyciagam informacji w ten sposob.
Skoro prosisz to nie ma problemu.Powiedz mi czy uczciwosc i lojalnosc polega na tym ze wstawiles mi deffa do miasta ktore atakowala V i Twoj sojusz sie o niego rozbijal.Wiesz jak to sie nazywa?
Nawtet Twoi koledzy z ktorymi poszedles na Herakliona mieli Cb dosyc i wyleciales.Wiec nie pisz mi bajek bo jakies powod chyba mieli.

A ja sie tam nie martwie cudami, mam z kim grac i to jest naj.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

bardzo proste wytłumaczenie ktore nie ma zwiazane z lojalnoscia,
1.do twojego miasta ktorego zreszta nie atakowali ani razu od kad był moj lad było w nim zaledwie 1 szermierz
2. na heraklionie wyleciałem z sojuszu tylko dlatego ze nie byłem aktywny tak jak na Atenach wiec mało wiesz Kitty z heraklionu
3.wsadziłas mi tylko jednego kolona gdy byłem na grze swiadczy o tym straz i nie udana cofka co ci pozniej pogratulowałem wiec nie gadaj mi tutaj ze wsadzałas mi kolony na okrągło jak byłem skoro wsadziła mi tylko jeden. do byrdola pisałaś ze wsadziłas mi 2 kolony o 7 rano i tu cie poprawie były 3. wtedy mnie nie było ale ty oczywiscie wiesz swoje i bedziesz sie tu panoszyc z tym ze wsadzałas mi kolony tylko wtedy jak byłem :) i zabrłas mi 2 miasta jak byłem na banie bez ochorny wiec nie <ciach> ze byłem gdy wsadzalas mi kolony dziewczynko bo to az załosne sie robi ze pisze ile razy to kolony mi wsadzałas jak byłem :) to jest nie wazne czy kto jest czy go nie ma ale nie robi sie takich rzeczy zeby sobie mnozyc z 1 na kilka
4. Bany mam własnie przez takich graczy jak Gancol do których wystarczy napisac słowo na <ciach> i juz wysyla do suportu ale jak sie ktos frajerem urodził to frajerem pozostanie do konca zycia:) a pisanie privov nie ma nic wspolnego z uczciwą grą :) bo nie jestem ani multi ani złotnikiem :) wiec masz na moj temat złe info :) albo wymyslone przez sama siebie by swoje ego poprawic:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

rozbawiłas mnie :) ,,V rozbijało sie o mojego deffa,, dobra masz wyobraznie:) dawaj dalej. powiedz jeszcze ze im kolony rozwalałem dzieki temu jednemu szermierzowi :p

- - - Automatycznie połączono posty - - -

3 miasta straciłem bedac przy kompie. 1.Ty. 2.Pih. 3.Tudesky, wiec nie gadaj glupot malenka bo nie wystarczy miec piekny wygląd trzeba miec tez cos w głowie by zabłysnąc:). to tyle w tym temacie zacznij pisac mądre i prawdziwe rzeczy a nie bajki:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Ale Eli tylko winny sie tlumaczy.Nie pisz juz bajek bo dzieci juz dawno spia a tylko one w nie wierza.
1.( 1 szermierz hehehe) przestan sie pograzac przeciez wiem ile tego bylo moge to potwierdzic.
2.Ciekawa teoria ale nie zapomnij ze tez tam gralam i wiem :)
3.Chlopczyku nie zalezalo mi na Twoich marnych miastach chodzilo o udowodnienie Ci ze mozna (nie wazne czy 1 czy 3)
4.Bany mnie nie interesuja Ty sam wiesz za co je miales
A teraz dobrej nocki zycze bo nie chce juz poematow czytac :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

co pokazesz? 1 łódke transportu zapełnioną 20 wojakami max?. owszem grałas i jak widac masz złe informacje, zapytaj wiec tusonica i sipoxa za co mnie wywalili z sojuszu bo rozmawiałem z nimi na ten temat na TS wiec nie wcisniesz mi swoich zenujacych bajek. dawaj pokaz tego deffa na ktorym sie V topiło dawaj skoro mozesz to potwierdzic. <ciach> owszem wiem za co je miałem i miałem je cały czas za obraze gracza lub nazwe miasta nigdy za multi:) wiec wiesz swoje głupie teorie na temat mojej uczciwej gry zachowaj dla siebie bo tylko sie osmieszasz:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

nie zapomnij tez wkleic raportu z tego ze wspieram twoje miasto i z ataków na nie przez V :) bo az sam chce to ujrzec jak to sie v topiło z mojej winy:) a jesli nie masz jak tego udowodnic to najlepiej zamilcz:) bo gadac to ja tez moge wiele bez dowodów tak jak ty to teraz robisz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

rozbawiłas mnie :) ,,V rozbijało sie o mojego deffa,, dobra masz wyobraznie:) dawaj dalej. powiedz jeszcze ze im kolony rozwalałem dzieki temu jednemu szermierzowi :p

co pokazesz? 1 łódke transportu zapełnioną 20 wojakami max?.

Eli przeciez pisalam,ze sie pograzysz i po co to udowadniasz?
Zdecyduj sie czy to byl 1 szermiesz czy 1 łódka a moze 1 deff ;)
Kolorowych ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

no to cie musze zmartwic ban był za nie właczenie wspołdzielenia łacza a nie za multi kolego. jak jestes taki odwazny to podaj nick jaki miałes na TS. za samolubna gre powiadasz hmm a to ciekawe wiec zapytaj frydeya czy byłem taki samolubny, powiadasz ze szkodziłem na Atenach sojuszowi no prosze pierwsze słysze to uswiadom mnie cwaniaczku w jaki sposob :) owszem raporty sie kasuja wiec skoro nie ma dowodu do tego ze ja rzekomo wspieralem i V sie rozwalalo o moja spora ilosc deffa to niech nie gada ze tak było. Lalusiu

- - - Automatycznie połączono posty - - -

ja sie nie pogrązam:) bo nie mam gdzie sie pogrązać, fakty sa zupełnie inne jak wy gadacie oboje a bajki to ja tez moge pisac:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

nie nick jest wazny tylko osoba pod nim ukryta kolego:) a ty widze jestes taki odwazny ze nawet nie powiesz jaki masz nick na TS-sprzedawczyku:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Nawet nie umiesz napisać nickow kolegów z Heraklionu. Pozdrawiam
Tylko winny się tłumaczy a Rafał na pewno zabierze tutaj głos w tej sprawie bo on był za wyrzuceniem twojej osoby z sojuszu.
Taaaa... Ciekawe kto Ci takie kity ciśnie?
Wytypowałem cztery osoby do wyrzucenia i Elity tam nie było bo miałem z nim kontakt tel i wiedziałem o jego problemach w realu
które nie pozwalały mu grać aktywnie...
Wtedy właśnie wrócił Tuconic po 30dniowej labie za co powinien wylecieć i kazał dopisać go do listy
Było wtedy kilka osób z rady co też chciało.
Z początku byłem przeciwny i nawet rozmawiałem z nim o tej sytuacji...
Decyzja jednak zapadła i to nie za to co robił na atenach bo o tym dowiedziałem się później tylko za aktyywność.
To tyle...
Na Heraklionie macie przykład jak tuso rządził sojuszem! Po moim odejściu grę zakończyło 70% osób pisząc do mnie i prosząc żebym wrócił do sojuszu... ale poco? skoro tam pomysły tusoniego rodem z aten... wysepki ogniowe hahaha ograniczanie ukupacji :p
masakra sojusze się rozpadały miałem kilku dobrych zaufanych graczy to zakaz rekrutacji... a sami zapraszali kretów i kolegów....
I co sojusz się rozpadł fuzja z knajpą a teraz z pirates.... Brawa Dla Tusiego i jego sprzymierzeńców
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

juz wiem karmazyn to Adas nie wytrzymał cisnienia i musial sie zalogowac na nowym nicku i wcisnać swoje 5gr, w zadnym sojuszu nie kreciłem, w zadnym sojuszu nie robiłem nikomu pod górke i nigdy nie bede robił a twoje wymysły gosiu z adasiem sa z palca wyssane. owszem wspieralem gosie jedna łudka transportu zeby miec pkt walki w razie czego tylko ze niestety tego miasta nikt nie atakował i wycofalem ta łudke. a co do konta silvera, pilnowałem tylko mu miast puki nie znalazłem odpowiedniej osoby na jego konto. wiec niczego mi nie wmówicie:) ban był wtedy za niewpisanie wspołdzielenia nie za multi wiec to zadne oszustwo szukac kogos na jego konto i pilnowac mu miast. bo gdybym pomagal sojuszowi lub sobie tym kontem wtedy bylo by oszustwo i z reką na sercu mogłbym sie do tego przyznac bo wiem co to znaczy honor i respektuje go:) mało wiesz jeden z drugim a sie udzielacie jeszcze mieszacie w to inne osoby co moga poswiadczyc ze było zupełnie inaczej tak jak np sipox:) freyday tez potwierdzi ze nie grałem samolubnie bo bylismy na jednej wyspie :) pozdro

- - - Automatycznie połączono posty - - -

i to nie sa tłumaczenia tylko fakty:) zebys gosiu nie pomyliła faktu z głupim tlumaczeniem
 

DeletedUser19246

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

I znowu forum ożyło... tylko przez krótki moment wiało nudą :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

a wystarczyło tylko swoje zdanie napisać :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

ty to Adas powinienes miec nick narcyz a nie karmazyn :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

papciunio wróci do swoich czyli do kozaków i bedzie po Zeusie, oraz Adas bez korony :) jakie to smutne:(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

pomyliłes fakty, to konto juz nie nalezy do mnie a nalezało tylko przez 3-4 dni puki nie znalazłem osoby na to konto owszem wchodziłem tam raz dziennie zeby zobaczyc jak sytuacja u niego wyglada. nie ma sie co z tym kryc, wiec nie gadaj głupot ze nadal mam na to konto passy skoro juz ich od dawna nie mam, poniewaz odrazu jak tylko oddałem konto kazałem zmienic hasło. a zgłaszaj sobie sprzedawczyku, za to bana juz miałem i od momentu bana nie wchodziłem na to konto wiec bana juz nie dostane poniewaz zostałem juz za to ukarany:) Wiec sobie pogadaj dalej :) a jesli twierdzisz ze nadal wchodze na konto silvera udowodni mi to a nie tylko gadasz. bo fakty sa inne a ty piszesz inne bajki :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

i jeszcze jedno mowisz ze tylko jedna osoba moze grac według regulaminu na koncie:) wiec nie dawaj swojemu bratu zeby siedział gdy ciebie nie ma w domu bo nie da sie nie spac, nie zrzec i załatwiac siedzac przy kompie 24/7 no chyba ze ty robisz wszystko przed kompem to zwracam honor :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

mowisz ze wygrałes juz jeden swiat. hmm

ciekawe przejrzalem cała komnate chwały i na zadnym swiecie prócz Aten nie ma cie w zadnym rankingu czy to wojowników czy sojuszu ktory wygrał swiat. ani obecnego nicku nie ma ani starego, to ty chyba wygrałes moze jakis zagraniczny bo napewno nie polski :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

własnie Adaś. Mowisz na kazdego ze jest festyniarzem. a nie spojrzysz na siebie. pozwoliłem sobie wszystko wyliczyć

posiadasz 109 miast i niewiadomo ile jeszcze slotow
twoje pkt walki:3572985 co daje
pkt kultury bez festynów powinienes miec: 11909
z festynami lub z igrzysk masz ich : 16675 lub wiecej.
te pkt kulturki skad sie wzieły: 4766. Festyniarzu:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Tam od razu festyniarzu, może zdobył te pkt za występy teatralne bądź za złoto. Nie wyciągajmy zbyt pochopnie wniosków ;P

To teraz wypada policzyć z wolnymi slotami czyli ok.
5000 (punkty kultury) x 50 (złoto) = 250000 złota
25.000 złota kosztuje 350 zł.
350zł x 10 = 3500 zł.
Szczerze mówiąc to raczej festyny , bo za tyle kasy by sobie można kupić samochód.
To osobista sprawa ile kto pakuje w tą grę , ale trzeba zaakcentować słowo gra ;)
Teatr to tak jakby festyn sam mam to wybudowane w jednym mieście i to przejętym od kogoś innego .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

pomyliłes fakty, to konto juz nie nalezy do mnie a nalezało tylko przez 3-4 dni puki nie znalazłem osoby na to konto owszem wchodziłem tam raz dziennie zeby zobaczyc jak sytuacja u niego wyglada. nie ma sie co z tym kryc, wiec nie gadaj głupot ze nadal mam na to konto passy skoro juz ich od dawna nie mam, poniewaz odrazu jak tylko oddałem konto kazałem zmienic hasło. a zgłaszaj sobie sprzedawczyku, za to bana juz miałem i od momentu bana nie wchodziłem na to konto wiec bana juz nie dostane poniewaz zostałem juz za to ukarany:) Wiec sobie pogadaj dalej :) a jesli twierdzisz ze nadal wchodze na konto silvera udowodni mi to a nie tylko gadasz. bo fakty sa inne a ty piszesz inne bajki :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

i jeszcze jedno mowisz ze tylko jedna osoba moze grac według regulaminu na koncie:) wiec nie dawaj swojemu bratu zeby siedział gdy ciebie nie ma w domu bo nie da sie nie spac, nie zrzec i załatwiac siedzac przy kompie 24/7 no chyba ze ty robisz wszystko przed kompem to zwracam honor :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

mowisz ze wygrałes juz jeden swiat. hmm

ciekawe przejrzalem cała komnate chwały i na zadnym swiecie prócz Aten nie ma cie w zadnym rankingu czy to wojowników czy sojuszu ktory wygrał swiat. ani obecnego nicku nie ma ani starego, to ty chyba wygrałes moze jakis zagraniczny bo napewno nie polski :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

własnie Adaś. Mowisz na kazdego ze jest festyniarzem. a nie spojrzysz na siebie. pozwoliłem sobie wszystko wyliczyć

posiadasz 109 miast i niewiadomo ile jeszcze slotow
twoje pkt walki:3572985 co daje
pkt kultury bez festynów powinienes miec: 11909
z festynami lub z igrzysk masz ich : 16675 lub wiecej.
te pkt kulturki skad sie wzieły: 4766. Festyniarzu:)

Od Adasko
Elita na wstępie to napiszę tylko tyle z matematyki to jesteś bardzo słaby.Masz link i sobie zobacz,że wygrałem świat w przeciwieństwie do Ciebie. W Polskiej komnacie jestem tylko na Atenach gdyż moje konto na kappie i Pi zostało skasowane zanim zaczeła się era cudów. Jakbyś miał w głowie troszkę rozumu to byś wiedział o czym pisze. Oczywiście składam oficjalną obietnice że mojego nicku na forum nigdy nie zobaczysz. A teraz żegnam i życzę aby te forum umarło w każdym temacie bo bez takich osób jak ja czy turek tu nic się nie dzieje. Nara
Masz link :

http://forum.pl.grepolis.com/showthread.php?11554-Sytuacja-na-świecie-Ateny&p=221715#post221715 Poleć znajomym

Jakbyś nie umiał czytać tam masz nick *Adasko* sojusz ONE*

Nara
 

DeletedUser16362

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

nie dziwie się ze adaś nie wejdzie juz na forum tak sie puszył i co ? heh fajnie jest rozmyc to wszystko napisac ze cuda nie sa ważne tylko ludzie z którymi sie gra ale przypomnijcie sobie ile osób z Si chodziło już w koronie po atenach ? a tu nosek jednak przytarty :)))))))
co do adasia to moze i dobry z niego wojownik ale przywódca niestety żaden jak mu sie w kryzysowym momecie cały sojusz posypał :)
jak to kiedys ktos mądry napisał i Achilles nie da rady kiedy wrogów kupa :) i znowu sie okazało ze grepo to gra zespołowa i w pojedynke to se mozna pyszczyc na forum :) i ludzi obrazac od co :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19246

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

urzekła mnie wasza historia :)
 
Do góry