Sytuacja na świecie Ateny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Co jak co, ale trzeba podziękować Panu Adaśko.

Nie wiem, czy to tylko moje spostrzeżenie, ale czym bardziej się chwali i mówi jaki jest wspaniały, tym więcej ludzi chce mu udowodnić, że tak nie jest.
DH - najlepsza ekipa? I owszem, ale nie tak aktywna jak sam Adaśko.
Czyli podwójny policzek?

Zaraz zobaczymy tekst: Zaatakujcie mnie! Po co?

Nie, my zastosujemy Twoją taktykę. Atakować wszystkich oprócz Ciebie, byś czuł się bezradny.
Nic nie znaczy bycie non stop w grze, jeśli nawet najbliżsi Ci gracze nie mogą poświęcić tyle czasu na grę co Ty.

Może czas zrozumieć, że sojusz to najważniejsza wartość w tej grze - dowódca ma tylko prowadzić i wspomagać,
a nie myśleć, że jest pępkiem świata...

Czasami warto pozwolić ludziom na własną grę i własne przekonania. Ale pewnie i tak nie zrozumiesz o co mi chodzi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

gdzie ci wszyscy kozacy z SI ktorzy na prawo i lewo mowili jakis miesiac temu ze 2 tygodnie pozniej beda mieli korone:) gdzie ci kozacy jedyni w swoim rodzaju :) Adas to juz pewnie wali głowa o klawiature ze koronki tutaj nie zdobedzie z tak zgrana ekipą :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

dobrze mówisz SISI, jak mozna nie miec czujek na wyspach z cudami, myslenie nie boli Adas, jestes liderem SI powinienes tego dopilnowac ze kazdy ma czujke. :) Myśl
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

gdzie ci wszyscy kozacy z SI ktorzy na prawo i lewo mowili jakis miesiac temu ze 2 tygodnie pozniej beda mieli korone:) gdzie ci kozacy jedyni w swoim rodzaju :) Adas to juz pewnie wali głowa o klawiature ze koronki tutaj nie zdobedzie z tak zgrana ekipą :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

dobrze mówisz SISI, jak mozna nie miec czujek na wyspach z cudami, myslenie nie boli Adas, jestes liderem SI powinienes tego dopilnowac ze kazdy ma czujke. :) Myśl

jeden jest zbanowany , a reszta zgrzyta zebami :D
 

DeletedUser17666

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

tu jestem:p heh no cóż tak bywa to tylko gra:) ale to nawet nie chodzi o to że straciliśmy kolosa bo jego straciliśmy w walce i gratki za udaną akcje, ale bardziej o to co zrobił gracz hubal odchodząc z soja i rozwalając nam cudaki, ten nick muszę zapamiętać, ale nic o nim nie powiem bo bym bana globalnego dostał:p na 1000 lat, szkoda klawiatury na niego:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

widocznie miał dosc dyktatury Adasia i sobie poszedł. nie dziwie mu sie.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

az admin tematu sie pojawil tak tu gorąco:)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Adaś dziękuję za eski :)))

Nie wiem, czy wiesz - bana za nie nie dostaniesz w grze, ale możesz mieć poważne konsekwencje w realu.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

mod zawsze jest czy temat śpi czy parzy:)

No wreszcie :)

Pamiętam czasy, gdy marzyło się na forum o modku. A jak już przychodził to wlepiał tylko bany.
Fajnie, że moja i pewnie nie tylko moja sugestia się przyjęła i praktyki dawnego modka Fablee wróciły do normy :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

nie rozumiem czemu pastwicie się nad Adamem przecież to taki miły i życzliwy człowiek wręcz do rany przyłóż a wy tutaj śmichy chichy sobie z niego urządzacie...czy nie zastanawialiście się jak on się teraz czuje? jedną z ważniejszych rzeczy w jego życiu szlag trafił a wy się jeszcze nad nim znęcacie...wstyd mi za was:D
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Tudi... Prześlę Ci eski na PW.

Są już przesłane odpowiednim osobom, więc czekam na więcej.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

nie rozumiem czemu pastwicie się nad Adamem przecież to taki miły i życzliwy człowiek wręcz do rany przyłóż a wy tutaj śmichy chichy sobie z niego urządzacie...czy nie zastanawialiście się jak on się teraz czuje? jedną z ważniejszych rzeczy w jego życiu szlag trafił a wy się jeszcze nad nim znęcacie...wstyd mi za was:D

noby tak mają już, ale jak wróci to nam wszystkim pokaże swoje pkt walki :) no i zwycięstwo na świecie

p.s. No i takie spostrzeżenie niestety za złoto wszystkiego nie kupisz, a sojusz to podstawa a samemu to sobie może ewentualnie ......
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

tudi tudi :) ty to potrafisz polozyc czlowieka na ziemie tymi tekstami:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

moze ten swiat go czegos nauczy , jesli nie to nastepny napewno :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

wspołpracy jego nic nie nauczy:) on zamiast współpracowac z całym sojuszem to wspopracuje z jedna i mysli ze cos mu to da:) a w grupie zawsze razniej i wieksze szanse na powodzenie
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Tylko w sojuszu i w zgranej Grupie można wygrac świat a nie osobistymi umiejętnościami.
(nie mówie że już go wygraliśmy ponieważ to nawet nie półmetek)

Adaśko to może i świetny gracz lecz brakuje mu jednej rzeczy a jest nią Prawdziwa zgrana ekipa która jest z Nim zawsze a nie jest z nim tylko dlatego że im się to opłaca.
Może on ma paru takich ludzi i Paru szanuje lecz to za mało gdyż cała reszta go nienawidzi i tylko czeka na jego upadek.

A wy nie świętujcie tylko wracac do wysyłania surowców Mamy Cele do zrealizowania :)

Pozdrawiam,
xCasanti
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

gdzie ci wszyscy kozacy z SI ktorzy na prawo i lewo mowili jakis miesiac temu ze 2 tygodnie pozniej beda mieli korone:) gdzie ci kozacy jedyni w swoim rodzaju :) Adas to juz pewnie wali głowa o klawiature ze koronki tutaj nie zdobedzie z tak zgrana ekipą :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -


dobrze mówisz SISI, jak mozna nie miec czujek na wyspach z cudami, myslenie nie boli Adas, jestes liderem SI powinienes tego dopilnowac ze kazdy ma czujke. :) Myśl

Elita nic nie wiesz a piszesz jak zwykle madrosci.Moze zamiast ocenic gre SI ocen swoja.Podobno kolona na zywca nie da sie Tobie wbic tak pisales na FO? Ile razy juz sama Ci udowodnilam ze sie mylisz?Ale pewnie znajdziesz usprawiedliwienie po raz xxx.A moze pochwal sie jak uczciwie grasz i jaki jestes lojalny dla sojuszu.Napisz tu Eli nie krepuj sie.Dla mnie SI to moi przyjaciele i nie wazne co sie stanie bede z nimi ...i za nimi do konca.Bo nie wygrana sie dla mnie liczy a gracze.

Jesli chodzi o miasto stracone to moja czujka byla i zareagowalsmy z Adamem bicuomega potwierdzi. Gdyby byl Mariusz i dal info ze kolon idzie moglibysmy klinowac.A tak lipa :p
Akcja miala ladne synchro i nie bylo mozliwosci tego rozbic z wyspy. Bo jak wiesz w 7 minut to mozna pieknie obstawic okupacje.
I tak BRATKI zrobili. Gratulacje dla nich za dzisiejsza akcje :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

ile razy mi sama udowodniłas ze mozna mi wsadzic kolona jak jestem ? Oswiece cie :) tylko raz:) rozmawiam z ludzmi wiec wiem sporo dlatego sie wypowiadam Gosiu, a co do lojalnosci w sojuszu to jestem lojalny tylko jednemu sojuszowi. nie zmieniam ich jak rekawiczki, owszem gram uczciwie a masz mi cos do zarzucenia? to słucham :) wystarczyło słowo napisać na FO i juz gosia zaczyna swoje wywody:)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Gosiu...

Dobrze wiesz o co nam chodzi.
Jeśli Adaś pisze, że jest wszechmogący, to po co mu Ci malutcy?
Po co mu reszta?

Owszem, świetna akcja dziś była, sama byłam pod wrażeniem.
Ale Adaś pisząc do mnie się tylko pogrążył, mam już komplet.

Obrazy na forum sojuszowym - suport nie reaguje.
Obrazy na forum ogólnym - reaguje i usuwa.
Obrazy na PW - doliczają się, ale był ostrożny.
Pogrążył się eskami.

Mój mąż (po epitetach na temat mojej gry) stwierdził, że nie można takie coś odpuścić.
Więc wybacz...
 
Do góry