Sytuacja na świecie Ateny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Racja hehe.

Michał do mnie napisał ale za <ciach> nie wiem jak odpisać.

Ostatnio z cekm gadałem w sumie dlatego tu zajżałem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

To odpisz mu tu na forum na PW, bo teraz jest :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Nie wiem jak , nie umiem jakieś filtry mi wyskakują jakieś bzdety nie wiem :/
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Oj słonko...

Popatrz wyżej i znajdż Nowe Posty Prywatne Wiadomości FAQ itd.

Kliknij na te prywatne wiadomości i wszystko zobaczysz :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

hehe o Tobie słyszałem to samo:D bo jakoś mało kto w soju tolerował Twoją osobę:)



nie mnie, może byłem w sojuszu krótko, ale dużo się o panie hubalu wielkim wojowniku się nasłuchałem:) zrobił co zrobił pokazał jaki jest:) i tyle na jego temat:)

ciekawe kto ci to powiedzial :D ? bo jedynie sie mozna domyslac :)
powtarzajac taka brednie dalej , nie majac pojecia ( bo skad jak byles tam raptem miesiac) zaczynasz bredzic tak samo jak 'ten"( albo oni;)) co ci to nagadali

- - - Automatycznie połączono posty - - -

No to jak już chcecie to możemy jeszcze trochę pociągnąć temat:D i napisze jeszcze coś co mnie wkurza, bo widziałem, że parę osób pisało, że to adaśko rozwalił sojusz, a piszą o tym osoby, których w sojuszu nie było,

a ty piszesz o czyms o czym pojecia nie masz :cool:
 

DeletedUser19246

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

hehe o Tobie słyszałem to samo:D bo jakoś mało kto w soju tolerował Twoją osobę:)



nie mnie, może byłem w sojuszu krótko, ale dużo się o panie hubalu wielkim wojowniku się nasłuchałem:) zrobił co zrobił pokazał jaki jest:) i tyle na jego temat:)

I jak zwykle zaczynają się już bajko tworzyć typu "nasłuchałem się" itd. Nie znasz hubala to nie powinieneś się wypowiadać akurat w kwestii jego jakichkolwiek dokonań i waleczności, bo niepotrzebnie piszesz to z ironią - akurat od niego mógłbyś się nauczyć bardzo dużo.

Poza tym wracając do kwestii "rozwalania cudów" - zapomniałeś już chyba, że zanim hubal opuścił sojusz to mieliśmy już praktycznie straconego cudaka, bo kolon siedział u naszego innego Radnego i trzymał się tam świetnie. Zwykła popołudniowa akcja naszych rywali wystarczyła, by przejąć nam jak dziecku kolejne miasto. O tym już zapomniałeś, szkoda...
 

DeletedUser17666

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

tylko, czemu wszyscy mają pretensję do tego co ja napisałem? odpowiedziałem tylko na to co napisał on co, dobrze wiem nie było prawdą:) bo jak dla mnie to hubal wypowiedział się w imieniu całej rady, w której juz wtedy chyba nie był,(o ile dobrze pamiętam sam sobie skasował uprawnienia, ale może się mylę, może potem mu przywrócili), a która decyduje o czymś takim, wiem, że były plany wywalenia obiboków przed koncem cudaków, ale wiem, że ja do nich nie należałem:D
hehe widzisz rothi czy jak ci tam. ty i tak bys nie doczekal konca cudow bo przed koncem dostal bys kopa z sojuszu. byles potrzebny tylko zeby wysylac surke. pozdro :)

a czy od hubala mogę się wiele nauczyć, hmm wolałbym nie, tak mały na kolosie stał kolon dobrze o tym wiem, ale mieliśmy zeusa, latarnia zaraz by się skończyła z grobowcem też byliśmy najwyżej, vendeccie została zablokowana świątynia, która wiem, że już była u nas w planach:) poza tym głupich tekstów grzesiekstar też nie widzisz:) że ja nie brałem udziału w akcjach albo nie obstawiałem cudaków, czemu nikt nie napisze, że to jest nieprawda? w tym całym rankingu plusów byłem 3 graczem w sojusz za czerwiec, jako obstawiający cudaki też byłem wysoko, kilka miast obstawiałem, w każdym miałem czujki, i to nie z jednej biremy ale z conajmniej 5 i do tego jeszcze trochę deffa, i czemu tu nikt kto był w sojuszu nie napisze, że to brednie? myślę, że osoba, która wypowie się tutaj inaczej niż krytycznie o adaśko od razu jest skazana na krytykę i głupie komentarze, ale cóż:) ja i tak za niedługo kończę grę na atenach (zaraz ktoś pewnie powie, że nie wytrzymałem ciśnienia lub coś w tym stylu) i w sumie nie potrzebnie tu piszę, ale przynajmniej dzięki temu forum się bardziej ożywiło:)
bo to że grzesiekstar pisze, że jestem noobem mi nie przeszkadza:) chociaż ja uważam, że coś już tam ogarniam grepo:p ale cały czas się uczę, od stycznia do teraz zdobyłem 1488629pw (zacząłem gre w listopadzie ale na poważnie od stycznia na początku roku miałem 5 miast i 6tys pw;)) i zdobyłem parę miast, żeby nie było, że się czymś chwalę, ale na pewno się tych moich osiągnięć nie wstydzę
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser11402

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

w radzie bylem zawsze mialem tez zalozyciela bo polaczylismy sie (kozacy) ok 30 osob z si ale ty tego nie wiesz bo dolaczyles tylko po to i dlatego zeby slac surke. i skad ty wiesz co bylo i co mialo byc? bo nie bardzo wiem xd
 

DeletedUser17666

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

w radzie bylem zawsze mialem tez zalozyciela bo polaczylismy sie (kozacy) ok 30 osob z si ale ty tego nie wiesz bo dolaczyles tylko po to i dlatego zeby slac surke. i skad ty wiesz co bylo i co mialo byc? bo nie bardzo wiem xd

bo to nie była rada jedno czy dwu osobowa:) może jak dołączałem to tylko po to żeby słać surkę, ale potem się to trochę zmieniło:) chociaż po co mam pisać skoro ja i tak nic nie wiem, jak mi pewnie zaraz napiszesz:) więc skończę tą dyskusje Ty wiesz swoje ja wiem swoje, i powtarzam raz jeszcze ja napisałem, że według mnie sojusz rozwalił hubal, napisałem że to moje przemyślenia, moje obserwacje, moge mieć chyba swoje zdanie?:) z mojego punktu widzenia i jeszcze paru osób tak to wyglądało i tak to odebrali:) ale ja przecież nic nie wiem, jestem nooben i murzynem do słania surki:D
 

DeletedUser11402

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

dokladnie tak jak napisales byles murzynem do slania surki :D i nie wiesz nic. te pare innych osob to pewnie tez tragarze zatrudnieni na umowe zlecenie ^^
 

DeletedUser19246

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Rothi co do pierwszej części Twojej wypowiedzi - nie masz zupełnie pojęcia o czym piszesz, ale wcale Ci się nie dziwię, bo obserwowałeś jedynie pewne późniejsze kroki, które miały swoje konsekwencje trochę wcześniej i wszystko się w pewnym momencie skumulowało. Nie wiesz co działo się na ukrytym forum i stąd możesz mieć takie zdanie jako obserwator tego wszystkiego, ale zapewniam Cię - jest ono mylne.
I jeszcze jedna sprawa, bo trochę ironicznie pisałeś o hubalu wcześniej. Nie mam nic do Adama i pomimo jego burzliwego charakteru uważam go za świetnego wojownika, ale odwróćmy pewną sytuację, a raczej zamieńmy miejscami pewne osoby.
Zapewne pamiętasz sytuację z pewnym wyrzuceniem jednego cwaniaczka z sojuszu, a potem jego obelgi w massie, na forum itd. Chwila później i wrócił do sojuszu. Teraz zamień sobie miejsca naszych kolegów: powiedzmy, że to z Adamem pojechał w identyczny sposób, Adam go wyrzuca a hubal zaprasza krótko potem z powrotem i czyta te "cudowne przeprosiny", które nawet kpiną nie nazywam. Jak Twoim zdaniem zachowałby się wtedy Adam? Choć to jedynie spekulacja, to dla mnie jest to jednocześnie pytanie retoryczne, bo odpowiedź chyba każdy z nas zna...
Także nie ma co rzucać jakieś oskarżenia w stronę hubala, bo to NIE ON stracił miasto na cudzie, a kto inny.
Zresztą to już teraz mało istotne. Mało mnie obecnie obchodzą cuda, bo nie biorę już udziału w ich budowaniu, a świat niech wygra najlepszy - albo najbardziej sprytny :)
 

DeletedUser17666

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

hubalu i super, że się zgadzamy:D nie ma to jak stara dobra metoda, mogłem ją zastosować od razu:D
"Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."
 

DeletedUser11402

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

a wiesz co maly jest najsmieszniejsze to ze dareks i inni dostali by kopa juz dawno a przed cudami na 100% ale prosby zeby wrocili byly tylko dlatego ze trzeba bylo slac surke :p "bo cuda sa najwazniejsze". wszystko skupialo sie tylko na cudach ale nie wszyscy by ich doczekali xd
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Rothi co do pierwszej części Twojej wypowiedzi - nie masz zupełnie pojęcia o czym piszesz, ale wcale Ci się nie dziwię, bo obserwowałeś jedynie pewne późniejsze kroki, które miały swoje konsekwencje trochę wcześniej i wszystko się w pewnym momencie skumulowało. Nie wiesz co działo się na ukrytym forum i stąd możesz mieć takie zdanie jako obserwator tego wszystkiego, ale zapewniam Cię - jest ono mylne.
I jeszcze jedna sprawa, bo trochę ironicznie pisałeś o hubalu wcześniej. Nie mam nic do Adama i pomimo jego burzliwego charakteru uważam go za świetnego wojownika, ale odwróćmy pewną sytuację, a raczej zamieńmy miejscami pewne osoby.
Zapewne pamiętasz sytuację z pewnym wyrzuceniem jednego cwaniaczka z sojuszu, a potem jego obelgi w massie, na forum itd. Chwila później i wrócił do sojuszu. Teraz zamień sobie miejsca naszych kolegów: powiedzmy, że to z Adamem pojechał w identyczny sposób, Adam go wyrzuca a hubal zaprasza krótko potem z powrotem i czyta te "cudowne przeprosiny", które nawet kpiną nie nazywam. Jak Twoim zdaniem zachowałby się wtedy Adam? Choć to jedynie spekulacja, to dla mnie jest to jednocześnie pytanie retoryczne, bo odpowiedź chyba każdy z nas zna...
Także nie ma co rzucać jakieś oskarżenia w stronę hubala, bo to NIE ON stracił miasto na cudzie, a kto inny.
Zresztą to już teraz mało istotne. Mało mnie obecnie obchodzą cuda, bo nie biorę już udziału w ich budowaniu, a świat niech wygra najlepszy - albo najbardziej sprytny :)

widzisz rothi myslenie nie boli ;p wystarczy sie skupic i logicznie zastanowic , a nie sluchac bredni i je powtarzac - przy tym piszac ze to jest wlasciwie tylko twoja ocena :D

skoro adas juz cie nauczyl wojowac , to teraz powinien cie ktos nauczyc myslec - bo raczej to u ciebie kuleje
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Gralem kiedys na atenach i obserwuje trochu ta rozmowe :)
jesli sojusz ŚI tak traktuje czlonkow swojego sojuszu jak to ujal jeden z kolegow powyzej ,,murzyn do slania surki,, to cale szzczescie ze nie wygracie swiata :)
sojusz to grupa czlonlkow ktorzy maja sobie pomagac a nie wykorzystywac. Wyznawcy swietnie o tym wiedza dlatego krocza po zwyciestwo.
CzcicieleFajkiMisia straszny z ciebie kozak w gebie, pokaz nam swoj nick w grze i zobaczymy jak ty myslisz i jak sobie radzisz ;)
pozdro
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Zastanawia mnie jedno.
Piszecie,ze Adam nie szanuje graczy... a Wy co teraz robicie?Zachowujecie sie identycznie.Jedziecie po graczu tylko dlatego,ze ma swoje zdanie. Nic Wam przeciez nie zrobil,stara sie tylko bronic wlasnego zdania.Gralismy w SI wspolnie i nie rozumiem jak mozna teraz pisac takie bzdety.To swiadczy o Was i Waszym szacunku do hmmm.. bylych sojusznikw.Dobrze ze pokazujecie tak wysoki poziom kultury i szacunku wzgledem innych.Gratki;)
Rothi nie ma sensu pisac bo i tak nie zamkniesz buziakow graczom,ktorzy jak widac tylko czekaja na prowokacje slowna.
Po co? Bo na tym polega ich strategia... na FO pisza jacy wspaniali sa i moze to kupi wielu odwiedzajacych to forum.Jestem dlugo w Inkwizycji i od poczatku w radzie...wiec wyraze "swoje zdanie".Grajac w SI wiem co robili poszczegolni gracze dla sojuszu lub czego nie robili.Hubal jesli chodzi o pomoc w "Cudakach" to moglbys sie nie wypowiadac.Cb jako "Zalozyciela" nie stac bylo nawet na wstawienie czujek do wszystkich miast.Rothi ktorego uwazasz za "murzyna do slania surwcow" dal nie tylko czujki,ale tez duze wsparcia i nie pozwolilibysmy go wywalic.I jesli mielibysmy podsumowac pomoc w cudakach to Ty mniej robiles niz wielu graczy bez uprawnien.Maly mial duzo miast na Cudach i swietnie sobie radzil i dlatego wielki szacun dla niego..Do Grzeska tez nic nie mam bo dawal z siebie max mozliwosci.
Ale zastanowcie sie ...o co Wam chodzi? Odeszliscie z SI sami ,nikt Was nie wywalil. Zmarnowaliscie prace i czas wielu graczom, niszczac Cudaki tylko dlatego,ze Adama nie lubicie?A pomysleliscie o nas? O 90 innych graczach Inkwizycji? Wasze decyzje byly krzywdzace dla wielu i zamiast sie do tego przyznac...szukacie winnych.Shadow i general honorowo oddali miasta i to sie nazywa "dzialac dla dobra sojuszu".Wy nie musicie bo nie zalezy mi na wirtualnej koronie czy zdobywcy.Dla mnie SI to bardzo dobry sojusz...tylko za duzo tu bylo osob z uprawnieniami.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Mnie raczej się wydaje, że gracze z SI (Ci którzy odeszli) wypowiadają się tylko wtedy, gdy się ich sprowokuje - właśnie obrażaniem. Może coś przeoczyłam, ale oprócz jednej osoby, to nie wiedziałam, że ktoś pisze jaki jest wspaniały...
 

DeletedUser11402

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

no tak przez to ze nie wstawilem czujek do miast ktore sa obok was 3 cuda polegly :D przepraszam ale musialem obstawiac swoje miasta na cudach i na cudzie bratkow :p nie rozsmieszaj mnie gosiu. czas to wy zmarnowaliscie moj tracac 3 cuda
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Gralem kiedys na atenach i obserwuje trochu ta rozmowe :)
jesli sojusz ŚI tak traktuje czlonkow swojego sojuszu jak to ujal jeden z kolegow powyzej ,,murzyn do slania surki,, to cale szzczescie ze nie wygracie swiata :)
sojusz to grupa czlonlkow ktorzy maja sobie pomagac a nie wykorzystywac. Wyznawcy swietnie o tym wiedza dlatego krocza po zwyciestwo.
CzcicieleFajkiMisia straszny z ciebie kozak w gebie, pokaz nam swoj nick w grze i zobaczymy jak ty myslisz i jak sobie radzisz ;)
pozdro

hehe chyba sie tu ktos "wybiela" drugim kontem :D

kozak jestem nie tylko w gebie ;) , ale wybacz nie dam wam tej satyfakcji ujawniajac mojego nicka .... gdyz mam wiecej satysfakcji z tego ze go nie znacie :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Zastanawia mnie jedno.
Piszecie,ze Adam nie szanuje graczy... a Wy co teraz robicie?Zachowujecie sie identycznie.Jedziecie po graczu tylko dlatego,ze ma swoje zdanie. Nic Wam przeciez nie zrobil,stara sie tylko bronic wlasnego zdania.Gralismy w SI wspolnie i nie rozumiem jak mozna teraz pisac takie bzdety.To swiadczy o Was i Waszym szacunku do hmmm.. bylych sojusznikw.Dobrze ze pokazujecie tak wysoki poziom kultury i szacunku wzgledem innych.Gratki;)
Rothi nie ma sensu pisac bo i tak nie zamkniesz buziakow graczom,ktorzy jak widac tylko czekaja na prowokacje slowna.
Po co? Bo na tym polega ich strategia... na FO pisza jacy wspaniali sa i moze to kupi wielu odwiedzajacych to forum.Jestem dlugo w Inkwizycji i od poczatku w radzie...wiec wyraze "swoje zdanie".Grajac w SI wiem co robili poszczegolni gracze dla sojuszu lub czego nie robili.Hubal jesli chodzi o pomoc w "Cudakach" to moglbys sie nie wypowiadac.Cb jako "Zalozyciela" nie stac bylo nawet na wstawienie czujek do wszystkich miast.Rothi ktorego uwazasz za "murzyna do slania surwcow" dal nie tylko czujki,ale tez duze wsparcia i nie pozwolilibysmy go wywalic.I jesli mielibysmy podsumowac pomoc w cudakach to Ty mniej robiles niz wielu graczy bez uprawnien.Maly mial duzo miast na Cudach i swietnie sobie radzil i dlatego wielki szacun dla niego..Do Grzeska tez nic nie mam bo dawal z siebie max mozliwosci.
Ale zastanowcie sie ...o co Wam chodzi? Odeszliscie z SI sami ,nikt Was nie wywalil. Zmarnowaliscie prace i czas wielu graczom, niszczac Cudaki tylko dlatego,ze Adama nie lubicie?A pomysleliscie o nas? O 90 innych graczach Inkwizycji? Wasze decyzje byly krzywdzace dla wielu i zamiast sie do tego przyznac...szukacie winnych.Shadow i general honorowo oddali miasta i to sie nazywa "dzialac dla dobra sojuszu".Wy nie musicie bo nie zalezy mi na wirtualnej koronie czy zdobywcy.Dla mnie SI to bardzo dobry sojusz...tylko za duzo tu bylo osob z uprawnieniami.

rothi wyrobil sobie to zdanie , poniewaz ktos mu nagadal bzdur a to jest roznica

a i o traktowaniu graczy ,czy tez o krzywdzacych decyzjach lepiej nic nie pisz bo to by bylo na zasadzie "przygadywal kociol garnkowi"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Sisi przestan juz prosze, bo tez nie masz pojecia co sie w SI dzialo czy dzieje.Nie wiem co chcesz tymi wpisami siagnac.Wiesz tyle co przeczytasz tu lub od konkretnych graczy.Ja nie widze,zeby ich ktos obrazal.Odeszli bo mieli do tego prawo i przestanmy juz to ceniac.Ja tez odeszlam kiedys od SI ale nie obwinialam za to innych tylko siebie.Chwila emocji = bledna decyzja.
Ja nie pisze nic Twoim sojuszu ani o Twoich graczach.Dla mnie jako szafowa dbasz i zawsze dbalas o dobro graczy.Stajesz za nimi murem i tak powinno byc.Nie interesowalo mnie kto odszedl i z jakiego powodu.Bo to Wasza wewnetrzna sprawa.Mozesz to odwzajemnic?Dziekuje
SI na szczescie dalej sie trzyma i mam nadzieje ze tak bedzie.Postaramy sie nadal byc godnym rywalem do walki dla wroga.Czy cuda sa az tak wazne?Dla mnie nie.Moi sojusznicy sami ocenili zachowanie tych ktorzy odeszli i sami zdecydwali czy chca zostac czy odejsc..
Wiec zakonczmy juz ten temat bo niepotrzebnie sie nakrecamy.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

no tak przez to ze nie wstawilem czujek do miast ktore sa obok was 3 cuda polegly :D przepraszam ale musialem obstawiac swoje miasta na cudach i na cudzie bratkow :p nie rozsmieszaj mnie gosiu. czas to wy zmarnowaliscie moj tracac 3 cuda
Hubal mam 5 wioch na Cudakach i ani jednego nie stracilam.Wiec to nie ja Twoj czas zmarnowalam
Nie przez czujki te miasta polegly a przez nieobecnosc wlascicieli. Tez mi szkoda ale coz gra toczy sie dalej.
A Twoje miasto na Cudzie BRATKOW obstawial tez sojusz.
 
Do góry