Sytuacja na świecie Ateny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

No to jak już chcecie to możemy jeszcze trochę pociągnąć temat:D i napisze jeszcze coś co mnie wkurza, bo widziałem, że parę osób pisało, że to adaśko rozwalił sojusz, a piszą o tym osoby, których w sojuszu nie było, prawda jest taka, że mimo stracenia kolosa (brawa jeszcze raz dla bratków;P ) to SI dalej byłoby głównym kandydatem do wygrania świata, gdybyśmy oczywiście zaczęli pilnować cudaków tak jak należy, mielibyśmy 2 gotowe cudaki i 2 spokojnie byśmy wybudowali, po zablokowaniu vendeccie świątyni, ale sojusz rozwalił hubal <ciach> który odszedł i zablokował nam cuda, i nie rozumiem pisania, typu "miał dość adaśko" ok jego sprawa, ale czy to znaczy, że może niszczyć tak lekko ręką to na co pracował cały sojusz, zniszczył nam gotowego już cudaka i zatrzymał cudaka w budowie, wiec jeśli ktoś rozwalił tzn chciał rozwalić sojusz to na pewno nie Adam, ja np z sojusz odszedłem przez to co zrobił hubal:-] a co do wygrania świata to jak dla mnie niesprawiedliwym będzie jak świat wygrają wyznawcy (no często życie jest niesprawiedliwe) bo po pierwsze oni nie bardzo umieli się wbić nam na cudaka a nawet jeśli to zrobili to nie umieli obstawić okupacji a po drugie im też nie ciężko wbić się na cuda:) dobrą robotę odwaliło braterstwo które zablokowało nam dwa cudaki (nie wiem kto nam zablokował jako pierwszy cudaka bo wtedy mnie jeszcze w SI nie było wiec może to było amaterasu?) ale jak dla mnie wyznawcy i braterstwo to tak jakby jeden sojusz, widać to było jak często gracze z bratków przychodzili tylko po to żeby wysłać surke, tylko ciekawe jak to będzie jeśli już uda się wam dojść do 4 cudaków kto będzie w sojusz? macie przecież tylko 100 miejsc? no chyba że bratki odwalą za was czarną robotę nic z tego nie mając poza satysfakcją:D i nie traktujcie tego jako prowokacje czy coś, nie mówię, że nie ma u was dobrych wojowników bo na pewno są ale niestety z tymi z którymi się ja spotkałem niby wasi dwaj najlepsi gracze (patrząc na ranking) nie miałem wielkich problemów, mimo, że taki kytoland jechał na złocie jak mógł nie dawał rady, chyba lepiej by było jakby Krzysiek skasował konto a nie oddawał noobom:D

ot takie moje przemyślenia,
zapomniales jeszcze o mnie napisac, bo ja tez SI podobo rozwalam :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

No właśnie na tym polegała ich taktyka.
Na nawiązaniu dobrego kontaktu z sojuszami,
którym nie zależy na cudach, a grają, bo lubią.

I potrafią pokazać, że grają bardzo dobrze :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Nie napisałem o nich, że są gorsi:) bardziej, że hmmm ktoś inny toruje im drogę do zwycięstwa:) o ile oczywiście je osiągną, a jeśli tak to im pogratuluje:)

To nie jest torowanie drogi do zwycięstwa tylko współpraca dwóch sojuszy.
na tym opiera się ta gra jeden atakuje drugi wspiera , potem jest na odwrót .
Si wybrało walkę ze wszystkimi i nikt za to ich nie krytykuje j , bo jest to fajne nastawienie ,ale czasem lepsza jest dyplomacja i fajna zabawa z paktowiczem ;)
 

DeletedUser11402

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

hehe widzisz rothi czy jak ci tam. ty i tak bys nie doczekal konca cudow bo przed koncem dostal bys kopa z sojuszu. byles potrzebny tylko zeby wysylac surke. pozdro :)
 

DeletedUser17666

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

hehe widzisz rothi czy jak ci tam. ty i tak bys nie doczekal konca cudow bo przed koncem dostal bys kopa z sojuszu. byles potrzebny tylko zeby wysylac surke. pozdro :)


hehe o Tobie słyszałem to samo:D bo jakoś mało kto w soju tolerował Twoją osobę:)

Coś mi się wydaje , że hubal zagiął - taka cisza ;)

nie mnie, może byłem w sojuszu krótko, ale dużo się o panie hubalu wielkim wojowniku się nasłuchałem:) zrobił co zrobił pokazał jaki jest:) i tyle na jego temat:)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Tak z ciekawości zapytam...

Mówisz o całym soju, czy o tych co jeszcze zostali?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

nie, nie mówię o całym sojuszu:)

sorki ze spytam, a jak dlugo jestes czy byles w SI ze wypowiadasz sie za cala reszte? bo ja jakos nie kojarze Cie ze wspolnych akcji calego sojuszu na wrogie miasta? pojawiles sie pewnie niedawno i wypowiadasz sie w imieniu calego SI ?
 

DeletedUser17666

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

sorki ze spytam, a jak dlugo jestes czy byles w SI ze wypowiadasz sie za cala reszte? bo ja jakos nie kojarze Cie ze wspolnych akcji calego sojuszu na wrogie miasta? pojawiles sie pewnie niedawno i wypowiadasz sie w imieniu calego SI ?

a w którym miejscu wypowiedziałem się niby w imieniu całego sojusz? nie pamiętasz wspólnych akcji bo może nie brałeś w nich udziału ostatnio?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

a w którym miejscu wypowiedziałem się niby w imieniu całego sojusz? nie pamiętasz wspólnych akcji bo może nie brałeś w nich udziału ostatnio?

Pare postow wyzej sie wypowiedziales?
Tak masz racje, nie bralem ostatnio udzialu w zadnych wspolnych akcjach, bo przez takich nobkow jak Ty nie mialem na to wojska, bo wszystko stalo tam gdzie musialo stac, Ty za to ostro walczyles i miales gdzies obstawy miast na cudakach tylko pilnowales swoich miasteczek, zeby nie stracic :) ot cala prawda
Ale to nie ma zadnego znaczenia w sumie i nie wiem dlaczego w ogole tu pisze :)
 

DeletedUser17666

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Jak masz problemy z rozumowaniem to trudno:) i dalej nie potrafisz napisać gdzie wypowiedziałem się w imieniu całego sojuszu?noobkiem, hmm może jestem skoro jesteś tak wielkim graczem to dla Ciebie moge być noobkiem:) mam gdzieś Twoje zdanie:) a co do obstawy miast na cudakach, hmmm, możesz pisać co chcesz:) tylko czemu w takim razie dostawałem tyle plusów za obstawę:D tych miast na cudakach? a, że walczyłem, hmm bo sloty wolałem zdobywać na pw a nie na festynach jak pewnie Ty:)
 

DeletedUser17666

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

no wiadomo, że byłem za krótko żeby poznać zdanie wszystkich i wiesz to co napisałem było odpowiedzą na głupią zaczepkę hubala czy jak mu tam:p (nie było w niej prawdy, tzn w pierwszej części w drugiej już tak, chociaż "mało kto" to może za dużo powiedziane, lepsze byłoby "sporo"), który się obruszył za parę słów prawdy:)
ale już dość o hubalu bo jak pisałem szkoda na niego klawiatury:)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Jeśli byłeś za krótko, to dlaczego reprezentujesz i wypowiadasz się za całe SI?
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Wybacz, ale post, który przytoczyłam powyżej, raczej tak został przeze mnie odebrany.
 

DeletedUser17666

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

zaraz pod tym postem wytłumaczyłem o co mi chodziło:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Hehe wesoło jak zawsze :)

Co słychać w tej chorej grze :) ?
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Gra nie jest chora.

Choruja tylko niektórzy ludzie w nią grający :)
 
Do góry