Sytuacja na świecie Ateny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

wtedy gra była by bez konca chyba ze wprowadzili by pomysl ktory kiedys byl w propozycji
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

upss :p oby tylko wam nikt noży nie dał bo sie pozabijacie :p jesli nie chce na fo odpisac to napisz pw :) ale z tego co pamietam sisi od poczatku aten miala problemy z odwaga :) dlatego nie spodziewalbym sie wyjasnien ani tu ani w grze:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Adaś ja jestem jeszcze spokojna i do rekoczynów mi daleko ;) Ale nie pozwolę żeby osoba z taką opinią zresztą wypisywała do moich znajomych Bóg wie jakie kłamstwa ! No odważna Pani nauczyciel odezwij się i powiedz jaka to dwulicowa potrafisz być :)
:
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

a zawsze mówiło się za nauczyciel powinien być wzorem ;) dobra czas zająć się grą :)
 

DeletedUser15386

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Cieszy mnie, że tak ładnie umiecie i chcecie rozruszać forum, pisać o sytuacji na świecie i się pochwalić, lecz kolejne kłótnie oraz zbędne wyzywanie się nawzajem może mieć dla Was niemiłe skutki :) Więc proszę o odrobinę spokoju, wyciszenia i bawienia się grą :)
 

DeletedUser15613

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Czy ja wiem niektórzy lubią dostawac bany więc może i miłe hihihihihi
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Dokładnie:p
Sisi po wczorajszej wymianie zdań na FO zablokowała mnie na pw :( Nawet eska napisałam z prośbą o odblokowanie i szczerą rozmowę:rolleyes: Ale sisi nie ma odwagi :( Cóż może doczekam się kiedyś <marzy>

Karinka i Ty się na niej zawiodłaś? Przykro mi bo wiem,że jej swego czasu bardzo ufałaś (tak jak ja).
Ale ona i tak nie przyzna się do niczego_Odkręci kotka ogonkiem i wyjdzie,że to Ty jesteś zła a ona niewinna.
Zamiast wyjaśnić Ci cokolwiek będzie pisała fajne teksty na FO.Dobra jest w prowokowaniu innych :)
A ma status aniołka na grepo (zaraz po mnie;)) też dobra i kochana :eek:

Panie Moderatorze czasami na forum trzeba wyjaśnić pewne sprawy skoro na pw "blokada"
To przecież dotyczy sytuacji na Atenkach.Nikt tu nikogo nie obraża.Jesteśmy bardzo grzeczni.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Chrycho13a gdzie my się niby kłócimy ? ;D Przecież my się tu kochamy wszyscy jak jeden brat :p

Gosia co ty mówisz przecież Ty przy niej w tyle zostajesz juz ho ho ho ;)

fakt ufałam i mimo tego że ktoś mnie przed nią ostrzegał dalej stałam po jej stronie, a teraz koło się odwróciło i z tą osobą chciała mnie skłócić... ups Sisi coś Ci nie wyszło może zmień taktykę :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

To dobrze,że miałaś odwagę zaczepić tego gracza.Inaczej nigdy by Cię nie uświadomił jak wygląda prawda :)
Ale nie ma co się denerwować masz sloty to chodź kolona komuś wstawimy :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Gosiu mam slotów tyle że mogę nawet kogoś rozebrać do cna :D i nawet mam już takiego kogoś do upolowania ale to już na pw :D
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Gosiu mam slotów tyle że mogę nawet kogoś rozebrać do cna :D i nawet mam już takiego kogoś do upolowania ale to już na pw :D

jak zawsze pomogę :) tylko tym razem pilnujcie mnie zebym za duzo katsów nie dał :D bo znowu murek do 0 zjade hehe tak jak dzis
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Karina ma cel a my Adaś jej pomożemy.I schowaj katapulty bo zniszczenie siejesz :p Sprawdźcie tylko tą wiochę :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Wyplenie robaczka z mojego morza a co :eek: a Ty Adaś bój się Boga człowieku :p Ty jak poslesz katasy to potem płakać się chce bo murek zawsze jest na 0 :mad::D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

CzcicieluFajkiMisia no i rozgryzłeś nas :mad:
W sojuszu atmosfera faktycznie jest okropna i nie da się tego wytrzymać:(
Adam wszystkich terroryzuje,obraża i wymusza całkowite posłuszeństwo ale co się dziwić to taki człowiek.
Dlatego tak miło na FO piszemy, zawsze to jakiś plusik u szefa.Może chociaż dzisiaj odpuści :(

Ale jeśli chcesz pisz pw to dam Ci zapro :)
Może nie jesteś multikonciarzem jak Adasko ani tak zakompleksiony jak reszta DH.
Ale masz inne dziwne zalety które podziwiamy na FO ;)
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

z tym bonusem chodziło mi o światówke , że bedziesz mógl do woli atakować 24/h i podbijać kiedy tylko chcesz , i nikt ci nic nie powie bo tam nie ma bonusu ;) kilka całodobowych wojaży i jesteś na swojej ulubionej pozycji top1 - mistrz klawiatury i monitora
a ty sie zacząłeś tłumaczyc że nie atakujesz na bonusie i wymienić kto to robi heheh :D


na światówce nie ma bonusu dla wszystkich wieć twoje uwagi sa dziwne :) w USA jest teraz 17 na wybrzeżu wschodnim a u nas 23 :) jakbyś się uczył geografii to byś wiedział ze jest cos takiego jak strefa czasowa :) ale rozumiem ze i w nauce masz braki i nigdy nie grales tam wiec nie masz pojecia o czym piszesz:) na światowce masz walke 24h bo jak nie amerykanie to eurpoejczycy atakuja ;) nigdy sie nie nudzisz dlatego trzeba stosować pewne tricki ktorych na polskim grepo nie uzywam bo nie ma takiej potrzeby


a co do ciekawosci :) to interesuje mnie to jaki sojusz na atenach przygarnal takiego nooba jak ty :) wziąleś ich na maślane oczka ? :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

CzcicieluFajkiMisia no i rozgryzłeś nas :mad:
W sojuszu atmosfera faktycznie jest okropna i nie da się tego wytrzymać:(
Adam wszystkich terroryzuje,obraża i wymusza całkowite posłuszeństwo ale co się dziwić to taki człowiek.
Dlatego tak miło na FO piszemy, zawsze to jakiś plusik u szefa.Może chociaż dzisiaj odpuści :(

Ale jeśli chcesz pisz pw to dam Ci zapro :)
Może nie jesteś multikonciarzem jak Adasko ani tak zakompleksiony jak reszta DH.
Ale masz inne dziwne zalety które podziwiamy na FO ;)

:D haha nice ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

na światówce nie ma bonusu dla wszystkich wieć twoje uwagi sa dziwne :) w USA jest teraz 17 na wybrzeżu wschodnim a u nas 23 :) jakbyś się uczył geografii to byś wiedział ze jest cos takiego jak strefa czasowa :) ale rozumiem ze i w nauce masz braki i nigdy nie grales tam wiec nie masz pojecia o czym piszesz:) na światowce masz walke 24h bo jak nie amerykanie to eurpoejczycy atakuja ;) nigdy sie nie nudzisz dlatego trzeba stosować pewne tricki ktorych na polskim grepo nie uzywam bo nie ma takiej potrzeby

tym trikiem jest 22h grania i 2h snu :)

co ma piernik do wiatraka ? co mnie strefy czasowe interesuja ? chyba nazwa "ŚWIATOWY" sama w sobie juz o tym mówi , że graja tam rozne państwa a co za tym idzie różne strefy czasowe - ale tobie trzeba pisać doslownie i wyczerpujaco wiec :
napisalem ze nie ma bonusu i mozesz lac wszytkich 24/h - a to ze jestes no-lifem to akurat powinno ciebie satysfakcjonować ;) wiec ten serwer jest idealny dla ciebie

a co do ciekawosci :) to interesuje mnie to jaki sojusz na atenach przygarnal takiego nooba jak ty :) wziąleś ich na maślane oczka ? :)

to lepiej nie bądź taki ciekawski bo jeszcze ci głupio będzie :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ale jeśli chcesz pisz pw to dam Ci zapro :)
Może nie jesteś multikonciarzem jak Adasko ani tak zakompleksiony jak reszta DH.
Ale masz inne dziwne zalety które podziwiamy na FO ;)

Niestety, ale dwa razy do tej samej rzeki nie wchodze :):cool:
 
Do góry