Sytuacja na świecie Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Nr1
Echo TRIARII
kalamarz-i-pioro-ancient-pixmac-zdjecie-81793743.jpg


W pierwszym numerze koalicyjnym już temat wojenek, ostatnio się trochę działo pod tym względem..
i wpadłam w szał...

fragment z ukrytego forum:
Helpolis 25.11.2013 15:51
po prostu mam dość robię restart,w tej chwili wziełam się za pisanie i okazuje się że jakaś ... wykasowała archiwum,sami sobie róbcie gazetki,info,tak ... z powietrza,
który to już raz???


Dzięki tej osobie nie przytoczę wyników Akcji Dyskoteka,Akcji na 996(jaki kryptonim?),Akcji Chaos...

Odniosę się tylko do ostatniej akcji korzystając z Forum Ogólnego bo tylko tam znalazłam zapis kryptonimu i jakikolwiek ślad,że coś takiego było:link
- - - Automatycznie połączono posty - - -

Akcja:Zwycięzca
Cele akcji tajne,efekt zawieszenie serwera wieczorkiem,miłej zabawy obrońcom i atakującym.

Akcja jak akcja micz zarządził zbrojenia, sam świecąc przykładem
76he.jpg

Jedni byli gotowi po ostatnich poczynaniach
k77f.jpg

a inni w popłochu poprawiali niedociągnięcia...
p82d.jpg


działania wojenne rozpoczeły się bladym świtem gdy nasze okręty dotarły do wrogich brzegów

6myc.jpg

po przełamaniu umocnień brzegowych
ise5.jpg


Zaczęliśmy działania na lądzie
8kea.jpg


wgk8.jpg

Cosa Heliosa próbowała dotrzymać nam pola
t334.jpg

Jednak dowództwo zmobilizowało nasze rezerwy, każdy rzucił co miał...NorbiF budował złoty mur,ponoć pomagali chińczycy,szybko osiągając 26 poziom,zyskując przydomek "Gold Boy"
Cywile szaleli w sztabie...
q3sf.jpg

Cosa Heliosa zgromadziła wojska,jak pokazuje dziadowski kret:
Kod:
[font=Courier New][b](21.11.2013 18:37) 1 DEWTOWN 3 szpieguje miasto KOLOS 7 (NorbiF)[/b]
[color=#0000ff]=========================================================[/color]
[b]Szpiegujący[/b]: [b]1 DEWTOWN 3[/b] [b]27przemo[/b] [b]TRIARII[/b]  
[color=#0000ff]---------------------------------------------------------[/color]
[b]Szpiegowany[/b]: [b]KOLOS 7[/b] [b]NorbiF[/b] [b]SYNERGIA[/b]  
Jednostki:
[img]http://grepolis.potusek.eu/imgdyn.php?size=37&margin=5&type=f&list=A1.B1.C1.D1.E1.F1.G3.H3.M3.A2.B2.E2.A4[/img]
35692   206 19452 13167    57  6336    12   867    21   110  2168  6105   479 
Budynki:
[img]http://grepolis.potusek.eu/imgdyn.php?size=37&margin=5&type=f&list=A9.B9.C9.D9.E9.F9.G9.H9.I9.J9.K9.L9.M9.N9.T9.P9[/img]
   24    30    10    40     1    40    40    37    30     5    25    30    11    21     1     1 
Wykorzystane srebrne monety:
[img]http://grepolis.potusek.eu/static/iron.png[/img] 1000
Surowce:
[img]http://grepolis.potusek.eu/static/fS1S2S3.png[/img]
24323 25500 25500 
[color=#0000ff]=========================================================[/color]
[url=http://grepolis.potusek.eu/]Grepolis Report Converter[/url] - ver. 2.2.1 created by Potusek[/font]



ejbs.jpg

Formiones się wyspał i też dołaczył do atakujących
cx9n.jpg

5z3l.jpg

niektórych rozpraszały inne sprawy
j4rg.jpg

Generalnie po tej akcji jesteśmy bogatsi w nowe doświadczenia bojowe
tqtr.jpg

nawiązano nowe umowy handlowe
at7d.jpg

wyznaczyliśmy sobie też nowe cele
c9ed.jpg


Generalnie można ostatnią walkę o kolosa uznać za sukces:zorganizowano pierwszą akcję całej koalicji. Nie ma co spoczywać na laurach tylko kuć żelazo póki gorące.
Mam nadzieje że pod moją nieobecność popadniecie w rutyne i takie akcje będa na porządku dziennym.

Wiem że biednie ten numer wyszedł ale jestem w trakcie pakowania..i jestem wkurzona.I nie wiem ile w tym mojego a ile plagiat.Można dzw.pod 996.

Helpolis

Komentarze:
antcie TRIARII 2 27.11.2013 15:42
Fajne.
atawas 27.11.2013 19:51
mnie się podoba nareszcie jest co poczytać
okok.gif

klubowicz1 27.11.2013 20:18
Czekam na następny numer.
Jak mogę zamówić prenumeratę?
matetul2 27.11.2013 20:19
musisz zapłacic ;)
antcie TRIARII 2 27.11.2013 20:41
Ile?
Andarion 27.11.2013 20:50
9 zł. Nr konta podaje na PW jak co.
PabloS70 27.11.2013 21:16
Papcio Chmiel czuje oddech na plecach :)


- - - Automatycznie połączono posty - - -

Zastanawiające jest, że koalicja buduje cud na felernej wyspie Triarii, gdzie 2 miasta ma gracz z banem na stałe,
Tak wszyscy wiedzą dlaczego i przez kogo.Musisz walczyć,hehe...
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Kakudo. My mamy Plan "B" a Wy ??

Jeśli przegramy wyścig , przyjmiemy to z godnością. Dla nas pokazaliście tylko swoją słabość.

Chcieliście szybko wygrać świat nie militarnie a idąc po najniższej lini oporu. Liczycie że po waszej Ewentualnej wygranej nastąpi masowy odpływ graczy z Bizancjum. Swoimi próżnymi tekstami mobilizujecie kolejne sojusze do Walki przeciwko sobie więc nic bardziej mylnego.

Niegdyś TBK było prane ze wszystkich stron , teraz doprowadziliście do sytuacji że dźwięk budzika o 6:30 stanie się podstawowym elementem Waszego codziennego życia gdyż praktycznie każdy sojusz na tej mapie będzie chciał Wam szyderczy uśmiech zmazać z twarzy.

Tak czy siak życze powodzenia.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Jak chcesz to nazywaj to słabością, mieliśmy prawo przyspieszyć ten świat, a nie czekać miesiącami, aż kolejni gracze będę odchodzić i w końcu nas zostanie tyle, że dla wszystkich starczy odznak i koron :D.

Chciałbym zauważyć, że dotąd wszystkie sojusze z nami zrywały pakt i rozpoczynały ataki, więc niesprawiedliwe jest stwierdzenie, że to my mobilizowaliśmy kolejne sojusze do walki przeciw sobie.

Co do budzika, to jeśli myślisz, że Wasze ognie i kolony będą stały spokojnie w portach, to się mylisz dzisiaj atakując na ślepo ubiłem 275 ogniami, Waszych 387 ogni i 114 birem, czyli z tego już widać, że też jesteśmy Wam w stanie mocno uprzykrzyć życie i to zrobimy. Bo nawet codzienna aktywność w Triarii siadła.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Kakudo. My mamy Plan "B" a Wy ??

Jeśli przegramy wyścig , przyjmiemy to z godnością. Dla nas pokazaliście tylko swoją słabość.

Chcieliście szybko wygrać świat nie militarnie a idąc po najniższej lini oporu. Liczycie że po waszej Ewentualnej wygranej nastąpi masowy odpływ graczy z Bizancjum. Swoimi próżnymi tekstami mobilizujecie kolejne sojusze do Walki przeciwko sobie więc nic bardziej mylnego.

Niegdyś TBK było prane ze wszystkich stron , teraz doprowadziliście do sytuacji że dźwięk budzika o 6:30 stanie się podstawowym elementem Waszego codziennego życia gdyż praktycznie każdy sojusz na tej mapie będzie chciał Wam szyderczy uśmiech zmazać z twarzy.

Tak czy siak życze powodzenia.

Pierwszy raz chyba coś napiszę na tym forum ale nie daję już rady tego czytać i być wolnym słuchaczem...

Jeja jeja jejaaaaaa... nowości się dowiadujemy!
Baster:)
Nie powiedziałeś nic nowego, nic co mogło by zdziwić graczy którzy już w to grają... nie mówisz też nic oryginalnego... bo mówią to zawsze ci którzy są po tej stronie co Ty/Wy w stosunku do sojuszu który jest po tej stronie co my;)

To jest schemat którzy był i będzie powtarzany na każdym świecie z cudakami... któryś sojusz stawia 4 cudaki, cały świat go leje...
Nic nowego i sądzę że każdy z nas dobrze o tym wie;)
Przynajmniej każdy kto aby raz dotrwał EC;)
Teraz wsio zależy od naszej dyscypliny i mobilizacji tak więc, powodzenia w skracaniu KOLOSA zarówno całemu CH jak i reszcie świata!:)
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

... któryś sojusz stawia 4 cudaki, cały świat go leje...
????Nie cały.Jest Was dużo.
COSA HELIOSA
COSA HELIOSA ZACHÓD
COSA HELIOSA WSCHÓD
COSA HELIOSA POŁUDNIE
COSA HELIOSA PÓŁNOC
Pewnie nie wszyscy?Bieguny też.
 

DeletedUser18617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

A u was ile osob skraca?:)
triarii
triarii2
aps
aps2
katharsis
tbc
vod
vikingi
i pewnie jeszcze cos :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

TBC widzę, że nawet poświęciło swoje odłożone surowce na kolejny poziom cudu.. :D czy to tylko niedopatrzenie?
Triarii jedno trzeba przyznać - umie zwerbować innych.. :D
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

TBC widzę, że nawet poświęciło swoje odłożone surowce na kolejny poziom cudu.. :D czy to tylko niedopatrzenie?
Triarii jedno trzeba przyznać - umie zwerbować innych.. :D
Nie wiem czy dlatego bo nas lubią czy,że Was nie lubią.
szok.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Nie wiem czy dlatego bo nas lubią czy,że Was nie lubią.
szok.gif
też nie wiem.. bardziej mi się wydaje, że to przez niewiedzę.. ale mogę się mylić :)


w każdym bądź razie czekam z zaciekawieniem jak ten wyścig się skończy.. i kto wygra..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

To po ludzku powiedz breave ile wam czasu zostalo;)
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Zdążę obrócić do waszych cudaków ze x razy:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

To po ludzku powiedz breave ile wam czasu zostalo;)
heh, w piaskownicy byś usłyszał Ty pierwszy :D haha
-ale tu obaj wiemy, że nasz, czy wasz sojusz przekona się gdzie jest konkurencja w momencie wybudowania kolosa :p
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Nie to tylko zbuntowana załoga, zgodnie z Twoim zaleceniem natankowali do pełna i lecą:cool: Dzisiaj buntów nie wbijam, ale wczoraj.....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

też nie wiem.. bardziej mi się wydaje, że to przez niewiedzę.. ale mogę się mylić :)


w każdym bądź razie czekam z zaciekawieniem jak ten wyścig się skończy.. i kto wygra..

Z całym szacunkiem przestań chodzić z głową w chmurach, bo piszesz takie idiotyzmy, że aż przykro czytać...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Z całym szacunkiem przestań chodzić z głową w chmurach, bo piszesz takie idiotyzmy, że aż przykro czytać...

że niby co? po prostu strzelam.. a jak już z jednym waszym graczem pisałem.. nie wiedzieliście, że jak ktoś z graczy mających miasto na WC opuści sojusz.. to w konsekwencji surowce zgromadzone na kolejny przepadną.. no chyba że rada wiedziała, a nie podzieliła się tym faktem z innymi.. :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

"Nikt o niczym nie wiedział, nikt nikogo nie poinformował, bla bla bla" - nie mierz ludzi swoją miarą.

Poza tym jak już piszesz cały dzień do niektórych tą samą śmieciową, pustą papkę to pisz do nich dalej. Tylko po co powtarzasz to jeszcze na FO? Po co prowokujesz takie nic nie wnoszące do tematu dyskusje? Masz urazę - ok, ale nie zarażaj swoim żalem reszty świata, bo wątpię, żeby kogokolwiek poza tobą tak to podniecało.

Chcesz się wygadać to zapraszamy na priv, a reszcie oszczędź już tych smutów.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

widzę, że ktoś inny ma tu jakiś żal..
wpisałem najpierw co zaobserwowałem, a później potwierdziłem to pisząc na priv z graczem TBC (tak utrzymuję kontakt z co niektórymi - piszą dobrowolnie - nie kablują, też ich o to nie proszę - poradzimy sobie bez tego) w luźnej rozmowie..
jeżeli chcesz się pokazać na tym forum, to śmiało pisz.. ale nie atakuj mnie, bo dobrze wiesz że piszę prawdę :D ..hmm.. może właśnie to boli? pozdrawiam :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

No widzę jak sobie radzicie :) ale żenada......Norbi tutaj powinieneś zamieścić swoją ofertę będzie jeszcze słodsza......to mówisz że ile jeszcze oddasz miejsc kolegów z FENIKSÓW , COSY BRACTWA ROZSĄDNYCH SŁOWIAN I COSY HELIOSA?którym obiecałeś koronę za skracanie ?



Edit:
Przypominam, że PW nie można dawać, jeśli taka osoba zgody na to nie wyrazi!
Sisi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry