Sytuacja na świecie Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

No ja też widzę co się dzieje w obu koalicjach i powiem tak, jak Cosa utrzyma tempo jest pozamiatane i będziemy ogłaszać wygraną świata. Wszystko w rękach Cosa, bo tak naprawdę tylko od nich zależy czy wygrają. Popatrzyłem ile było skróceń po obu stronach, wiem już że szybkość skróceń nie będzie miała raczej znaczenia (tylko ilość skróceń).

Jak na razie to Cosa Heliosa, skraca siłami dawnego CH i SYNERGI, przeciwko sobie ma koalicję wielu sojuszy Triari, APS.V, VOD, Viking, Blak Company, TBC z ich akademiami
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

No widzę jak sobie radzicie :) ale żenada......Norbi tutaj powinieneś zamieścić swoją ofertę będzie jeszcze słodsza......to mówisz że ile jeszcze oddasz miejsc kolegów z FENIKSÓW , COSY BRACTWA ROZSĄDNYCH SŁOWIAN I COSY HELIOSA?którym obiecałeś koronę za skracanie ?




Jak czytam takie wypowiedzi to dochodze do wniosku, ze ja juz wygralem zmieniajac sojusz :|

A takie "pandy" i ich dziecinno/chamskie odzywki tylko mnie w tym przekonaniu utrzymuja.
Jezeli w dawnym tbk fun i normalna konwersacje zastapiliscie ironia, sarkazmem i jakims smiesznym szydzeniem to zwyczajnie wspolczuje.
Chyba tylko Mizi z atawasem jeszcze nie zostali jeszcze ogarnieci przez ten marazm, albo takie mam wrazenie po prostu czytajac te wypowiedzi.

Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Prędzej wyrośnie mi na czole kaktus niż kolosowi głowa na wyspie Triarii.

W przeciwieństwie do Was dla Nas to nie koniec Świata jeśli się nie uda.

Aczkolwiek przyznam że adrenalinka niezła. ........
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

A ja myśle że jednak w pewnym sensie koniec świata byłby to dla Was, z resztą nie tylko dla Was. Tak przynajmniej do tej pory wyglądało to na innych światach gdzie jakiś sojusz wybudował 4 cuda.
No chyba że jesteście jakimś ewenementem i jako pierwszy sojusz nie zaznacie drastycznego odplywu graczy po naszym 4 cudzie, to się okaże, nie przesądzam.

Dla nas to nie bedzie koniec świata tylko przedłużenie świata.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

też odczuwam adrenalinke tylko skrócenie skróecenie skrócenie:D
wybudujecie dziś norbi kolosa?:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Mnie w to nie mieszać ja nic nie mam, dlatego przecież pytam:)
to co dacie dziś rade czy nie;D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

wszystko sie rozstrzygnie dzis...jesli triari przegoni cose to juz bedzie po zabawie...
wtedy to my zwyciestwo bedziemy mieli w garsci tak dla wtajemniczonych :)
sypną się im następne cuda...a to już lada moment...
 

DeletedUser17564

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

wszystko sie rozstrzygnie dzis...jesli triari przegoni cose to juz bedzie po zabawie...
wtedy to my zwyciestwo bedziemy mieli w garsci tak dla wtajemniczonych :)
sypną się im następne cuda...a to już lada moment...

O! Miło popatrzeć że z VoD jednak ktoś jeszcze gra :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

gramy gramy zawziecie :) bo mamy cel :) zreszta jak kazdy gracz na bizancjum :)
co nas nie zabije to nas wzmocni :) pamietajcie :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

wszystko sie rozstrzygnie dzis...jesli triari przegoni cose to juz bedzie po zabawie...
Jeżeli wyprzedzenie cosy przez Triari ma oznaczać koniec zabawy dla Cosy ktora i tak ma 3 cuda to ja nie mam pojęcia co musi oznaczać dla Was jak jednak Cosa ten 4 cud wybuduje;d
Tropiąc Twoją logikę można powiedzieć że to już będzie Wasz totalny koniec, z resztą jak już nawet marcinka odpuszcza to czego jeszcze można się po Was dobrego spodziewać?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Nie wiem które wróble powiedziały ci że Marcinka odpuszcza ale chyba słabe ziarno im dawałeś.

VOD ma się dobrze jest w dobrej kondycji . Jestem naocznym świadkiem ich aktywności. Wprzeciwieństwie do COSY :)

Gdyby była w lepszej nie potrzebowałaby Fuzji :)

Jeśli zbudujemy Kolosa przed Wami dla Nas zacznie się najprzyjemniejsza część imprezy na Bizancjum.

Będziemy Walczyć o pozbawienie Was kolejnych , i rozbierac Was miasto po mieście.

Jeśli nie zbudujemy przed Wami po prostu przejdziemy od razu do pkt. nr2

Także dla nas każde zakończenie dobre. Wystarczy że obudziło się ze snu 3/4 graczy Bizancjum z czego większośc będziecie mieli przeciwko sobie.
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Piszesz o VOD to co Ci wypada napisać. Każdy jednak wie co się dzieje w VOD. Nie trzeba być nawet wielkim myślicielem. Wystarczy nawet popatrzeć na grepostats ilu graczy tam jest nieaktywnych i na urlopy pouciekało po pierwszej fazie EC gdzie balon był nadmuchany nawet na 7 cudów a jeden się na farcie udał.
Dzisiaj nawet raczek pisze w tonie takim ze co nas nie zabije to nas wzmocni wiec nawet w tym tonie czuc juz ze cos jest nie tak.
Dawna synergia to odczuwa najbardziej bo VOD w formie i z ludzmi aktywnymi nas biło dosyć mocno a VOD nie chciało fuzji z Synergia nawet na zasadach takich ze VOD bierze tylko 17 graczy i zadnych radnych.
Dziisaj VOD to psiaki ktore za free leca do innego sojuszu skracac mu cuda bo samo nie moze wygrac to chociaz pod innych sie podczepi.

Marcinka odpuszcza i sama o tym pisze. To nie jest mój wymysł czy szpiega.

Także Baster nie wygłupiaj się z tymi pochwałami co do VOD bo trzeba być już totalnie zaślepionym żeby prawić komplementy półżywemu tworowi. To jest już Vision of PADLINA
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Możesz pisać co chcesz.

VOD istnieje. SYNERGIA upadła.

Nie piszę tego bo wypada. A jeśli mają braki pomożemy im nadrobić ponieważ na to zasługują.

Otrzymają od Nas każdą możliwą pomoc jaką będziemy w stanie im Dać.

Co do tego co piszesz że skracają ZA NIc, kiedyś wspomnisz moje słow dzisiaj będziesz się śmiał i drwił.

Wiele osób z VOD po Bizancjum będzie miało KORONĘ w profilu Gracza.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18021

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Dziisaj VOD to psiaki ktore za free leca do innego sojuszu skracac mu cuda bo samo nie moze wygrac to chociaz pod innych sie podczepi.

No no napisał gość, który poddał cały sojusz i oddaje cuda CH
ładnie a co do słów podczepi to tylko na przykładzie upadłej Synergii można to ładnie pokazać czysto i klarownie jak się to robi - JESTEŚ MOIM ZWYCIĘZCĄ

Najważniejsze Norbif:

VoD w porównaniu do Synergii - ISTNIEJE - haha
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Rozumiem że VOD straciło marcinke i teraz sieroty z VOD będą szukały innej mamy którą zagracie Wy dlatego tyle pięknych słów dla swoich nowych dzieci.

Synergia to nazwa, jak i VOD. Z resztą nawet "Synergia" wymyslil Proroq z TBK. Przywiązanie prawie że zerowe.
Gdyby istniejące VOD miało tylu aktywncyh graczy co upadała Synergia to nie musieliby się bawić w psiaków latających za free i mieliby co najmniej dwa cuda;d.

Upadła nazwa Synergia, środowisko nadal to samo i to środowisko które jest na ostatniej prostej do zwycięstwa o ile nie da ciała;d VOD nie upadło to jak można powiedzieć swego czasu o Formionesie ze NM nie upadło bo mimo że został w nim sam to nazwy nie zmienil a jak przeszedł do Venatores to nazwał to fuzją NM z Venatores;d

Różne definicje upadku są. Jeden się podnieca jak nazwe utrzyma, drugi jak swoje środowisko do zwycięstwa poprowadzi bez względu na nazwy czy inne detale.

Póki TBK miało doświadczonego z innych światów przywódce - memphisto - to też wyznawało tą logikę bo to jest po prostu czerpanie z doświadczen innych światów. Wówczas TBK żeby uciec spod topora Venatores BH i vini zmieniło nazwe na NM2 i miało już spokój. Dzięki takiemu ruchowi w ogóle tacy gracze jak Baster czy helpolis jeszcze mogą tutaj morały prawić i nie zostali rozebrani rok temu przez silniejszą koalicję.

Większość z rady Triarii w ogóle nie ma pojęcia na czym polegają niektóre zjawiska które tutaj zachodzą bo większość rady Triarii to ludzie którzy grają pierwszy raz i ten świat jest dla nich zbieraniem doświadczenia.
Jak się domyślam teasmepakową ekipą pójdziecie na kolejny. Wtedy będziecie groźni bo mądrzejsi o pewne sprawy
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Widzę dużo zwykłej propagandy .....słowa,słowa ale cóż jak nie idzie morale jakoś trzeba podnieść.
Pozdrowienia dla wszystkich rozumiejących zasady gry
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Widzę dużo zwykłej propagandy .....słowa,słowa ale cóż jak nie idzie morale jakoś trzeba podnieść.
Pozdrowienia dla wszystkich rozumiejących zasady gry

Dobrze Prawisz Janek , Wasz założyciel opanował tą sztukę do Perfekcji.

Co do wielkiego doświadczenia memphisto. Ja go nie widziałem nie zdobył korony , nie wygrał żadnego świata. Powiem więcej nie zbudował nawet 1 CUDU.

Oprócz tego że był mąciwodą , mataczem i zdrajcą nie reprezentował nawet średniego poziomu jako gracz.

0 pomocy DEFF znikome udziały OFF dla tego chętnie ten Brylant oddaliśmy Wam. :)

Co do ucieczki pod skrzydła NM jak to nazwałeś byłeś tego prekursorem o ile znasz i rozumiesz znaczenie tego słowa.

Piszesz że jesteśmy tak bardzo niedoświadczeni to powiedz czemu się Nas tak bardzo obawiacie ?

Jeżeli chodzi o środowisko to nikt nie potrafi zepsuć go bardziej od Ciebie i wprowadzić Bardziej zepsutej atmosfery.

Tak jak Napisał Panda JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Piszesz że jesteśmy tak bardzo niedoświadczeni to powiedz czemu się Nas tak bardzo obawiacie ?
[/B]

Zawsze kiedy przyjdzie Wam do głowy, że się Was obawiamy to przypomnij sobie że jak Synergia i Ch opóźnialy start ery cudów, Ty byłeś poza sojuszem i dostałeś bana mając miasta na cudach, ani Synergia ani CH nie przyspieszyły Ery Cudów mimo że start tej ery odbyłby się poza Wami.
Ważniejsze było dla nas i dla Ch żeby dobudować jeszcze kilka poziomów świątyń niż zajmować się jakimś Triarii.
Chociaż później i tak nas zaskoczyliście że jeden cud zrobiliście.
Nie obawialiśmy się Was bo ja znam np. Ciebie i wiem że w niektórych sprawach po prostu nie ogarniasz tematu i od zawsze wiedziałem że rywalem możecie być godnym do jakiejś walki o pojedyncze miasta gdzieś tam ale na pewno nie rywalem do wygrania świata.
Poważnie traktowaliśmy już VOD ale oni okazali się jeszcze gorsi.

Dzisiaj się niewiele zmieniło. MIlitarnie jesteście lepsi bo się tym zajmujecie. Ja się zajmowałem akcjami jak był na to czas. Teraz się zajmuje wygraniem świata a nie pocieszaniem sie w rankignu atakujących.
Jak jeszcze był pakt SYnergia z TBK to BH prało Was tak że piszczeliście jak panienki bo CH sie tym zajmowało. Teraz zajmuje sie wygraniem świata. Proste ale dorabiaj do tego heroiczna teorie jaki jestes wielki i jak sie Ciebie obawiamy.
Przegrasz ze swoimi ludzmi wszystko ale bedziesz top1 agresorow i oglosisz sie moralnym zwyciezcą hehe
 
Ostatnia edycja:
Do góry