Sytuacja na świecie Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18021

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Norbif albo cię coś boli albo chcesz popisać cię retoryką

co do pierwszego to do lekarza
co do drugiego marnie ci to idzie

jakie byś tu elaborat nie pisał to i tak już poniosłeś porażkę i ty o tym wiesz a teraz twoje wypowiedzi nic nie zmienią.

a jeśli nie uda ci z przerzuceniem kolosa to co wciśniesz re-starta boś ty taki honorowy jest:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

1. Kompletnie mnie nie znasz chłopaku bo za krótki jesteś.

2. Tak Nas się nie obawialiście że jak pokorny zbity szczeniak przyszedłeś nas prawie błagać o miasta na M45 zniżając się do tego że nawet zajrzałeś na znienawidzoną Teamspekową Sektę.

3. Kiedy miałem Bana mogliście jedynie ubić mi 2000 z prawie 5000 ogni i to właśnie na 1 z wysp CUDÓW które dzielnie sobie parkowały.

4. Piszesz że BH nas prało że piszczeliśmy jak panienki. Tym mnie rozbawiłeś niemalże do łez . Stawialiśmy im dzielny opór. i Nie przypominam sobie aby ktoś jakoś z tego powodu narzekał... Robiliśmy tyle PW że możesz o tym tylko pomarzyć.

Jednak cobyś nie pisał to widze że podlizując się ludziom dawnego BH piszesz i chełpisz się tym jak by była to twoja zasługa.

Ty w tym nie miałeś udziału gdyż za mało jeszcze potrafisz. Owszem w dawnym BH byli na prawdę dobrzy gracze OFF i tego im nie ujmę

Piotrunio , Warsaw LORDI , KAKUDO, Rob100 ty im nawet nie dorastasz do pięt niektórzy grają do tej pory chociaż już widać pewną stagnację.

5. Nie Ty zajmujesz się Wygraniem świata. Jeśli wygra go CH to nie będzie to twoja zasługa stworzyłeś niestety tylko 4 wyspy oni 7

tobie wszystkie po kolei zabieral GMK,Niszczyciel, Formiones tak nieudolnym jesteś strategiem :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

A ja nie mogę uwierzyć w to co widzę.
Baster do pewnego momentu potrafiłeś trzymać klasę w wypowiedziach swoich pomimo, że nie zgadzałem się z argumentami.
Teraz zachowujesz się jak dzieciak w piaskownicy.

A kolejne wyspy zawsze można zbudować w erze cudów. My po prostu jako jedyni na tym świecie podeszliśmy to budowy cudów racjonalnie. Chcieliśmy stawiać 4 cuda i w ostatnim momencie zredukowaliśmy do 3.
I gdyby marcinka się tak na tego kolosa nie uparła może byśmy mieli 3, ale widząc że my budujemy 3 a wy 1 cud odpuściliśmy grobowiec.

Jeszcze jest wszystko możliwe. Ale pisząc o naszej fuzji radzę ugryźć się w język bo za jakiś czas ktoś wam to może przypomnieć :)

Teraz ściskamy kcuki za kolosa.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

nie wszyscy będą zwycięscy ktoś będzie musiał przegrać... :confused:
jeżeli przegram :( pogratuluje wygranym i zniknę bez złości:D
gdy wygram :p będę miły dla pokonanych i podziękuje za emocje jakie mi dostarczyli:cool:
Panie,Panowie nikt nie jest bez wad..... ważne żeby rozmawiać,niech każdy znajdzie diabełka u siebie a potem szuka u innych:)
Bawimy się dalej:eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Nie wiem Tomeq co widzisz niestosownego w moich wypowiedziach. Myślę że jestem aż nadto zachowawczy.

Nie ja zacząłem a Wasz wódz. Więc nie przypisuj mi proszę niemoich zasług.

O podejściu do Fuzjowania moim nie musisz długo czekać zrobiliśmy już przecież z VINI, Protektorami

ale nigdy jak to robi Norbi nie przypisywałem sobie nieswoich zasług.

Pewnie kiedyś przyjdzie czas na kolejną.

Nie rozumiem jak tylko obłudy jaką uprawia tutaj Norbi.

Jeżeli Wygracie pogratulujemy Wam i mimo iż z porażką wyjdziemy zpodniesioną głową gdyż ludzie stanęli na wysokości zadania.

Nie jest wstydem przegrać, wstydem jest poddać się bez Walki a nie złożyliśmy tutaj broni, wręcz przeciwnie starannie dbamy o oręż.
 

DeletedUser20088

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Już dawno tyle emocji nie było w tej grze co dzisiaj , przypomniały mi się początki na tym świecie... napięcie związane z wybronieniem jedynej wiochy czy przejęciem kolejnej.. fajnie jest :) coś się kończy a coś zaczyna ...koleżanki i koledzy.. bez względu na to kto wygra wyścig.. miło było poznać :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ale Basterka łatwo zdenerwować. Kilka faktów i już mentalnie leży obrazując publicznie niezrównoważenie;d Ale musisz być czerwoniutki jak to piszesz:mad:

Nic mi tyle funu tu nie daje co wyprowadzanie Was z równowagi.
A CH tak Was tłukło że my litując się nad Wami mówiliśmy żebyście sobie odpuścili bo to walka San Marino z Hiszpanią i żebyście przyszli do nas, damy miasta bo żal na Was patrzeć. Tak to wyglądało w Waszej wojnie z CH. Wy sie obraziliście za te słowa prawdy i się zaczęły spięcia.

Dawaj kolejny tekścik;d z epitetami.

A tak na poważnie to sie tak nie denerwuj...tak jak mówie, to Twoj pierwszy świat, uczysz się. Następny masz szanse wygrać.
 

DeletedUser20088

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

No to super bo nudno by .....bez Was było :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

A z kąd ty możesz Wiedzieć czy jestem zdenerwowany czy NIE. :)

Siedze i pije piwko pełen relaks. Także złości We mnie 0.

Nie lubie jak ktoś przeinacza Fakty ale też mnie to nie złości tylko mam z ciebie większy pocisk jak robisz z siebie Pajaca.

Zobaczymy co przyniesie los.

Także na zdrowie Panie i Panowie.
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Rzeczywiście piszesz jak największy luzak na prozaku. Kilka osob zauwaza ze BAster sie dość dziwnie wzburzył i nagle Baster piwko pije. Schemat sie powtarza co jakis czas.
Nie wstydz sie własnego ja, jestes nerwus i tyle. Poza tym bluzgator nieprzecietny
Pokaz swoja twaaaarz pokaz co w sercu masz, pokaz jaki jestes, kogooo znaaaasz.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Norbi chyba wrócił z koncertu DISCO POLO... JEszcze mi coś zanuć :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Czegoś tutaj mi brakuje.
Powinna być opcja w grze zaproszenia do walki na solo, gdzie wsparcie od graczy nie działa.
Za to z podglądem ruchów wojsk dla ciekawskich :)

To Synergia obok CH postawiła dwa cudaki.
Lepiej odrobili lekcje.

Ta gra to strategia i przygotowanie do EC to jeden z jej elementów.
Jak, ktoś lubi się tłuc to się tłucze i taką drogę wybrało Triarii.
Ich aktywność pozwoliła nam utrzymać aktywność graczy w sojuszach.
Jutro wszystko będzie jasne.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Baster nie stresuj się niedługo się wszystko wyjaśni :)
Ktoś będzie się cieszył, ktoś smucił ale pić będziemy wszyscy bo w końcu Andrzejki się zbliżają.

Przydać się może otwieracz :cool:

1385562853_by_ST6_inner.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

A niektóry marzą by ten 4 cud wreszcie stanął, bo już chcą odpocząć od tej gry.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ukończono 01.12.13 o godzinie 20:18:35
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ktoś się odgrażał, ze bedzie atakował nasze cudaki, ale z tego co słyszę to co niektórzy mają problem z odbiciem miast na swoich wyspach cudów:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ale mam adrenalinke wierze ze mozemy wygrac wlozylismy w to maksimum wysilku. Wy pewnie rowniez wiec zobaczymy kto ciut wiecej. Nie moge sie doczekac. Troche bede rozczarowany jak przegramy szczerze przyznam. Nie samej przegranej bo mnie to nie rusza a samego w sobie kolosa;)
 

DeletedUser15965

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Takie sprostowanie do tego:

to jak można powiedzieć swego czasu o Formionesie ze NM nie upadło bo mimo że został w nim sam to nazwy nie zmienil a jak przeszedł do Venatores to nazwał to fuzją NM z Venatores;d

No pewnie, że to była fuzja, sojusz przyjał nazwę złożoną z jednego członu z NM i drugiego z Venatores, był też do wzięcia założyciel soja. A ze wszedłem ja do nich a nie oni do mnie? To nie było takie pewne na poczatku, w koncu GMK przekonał mnie, że Venatorsi mają już pakty i po co to robić od nowa. Dodatkowy atut to ich forum, którego byłem bardzo ciekawy.

A niektóry marzą by ten 4 cud wreszcie stanął, bo już chcą odpocząć od tej gry.

Czyli co to oznacza, jakbyście mieli 4 cuda to kompletnie odpuszczacie walkę o koronę? Co w takim razie z resztą graczy, którzy są poza głownym sojem, mają sobie radzić sami? Czy moze mają poddać nam sojusz w zamian za parę miejsc?

I co jeśli jednak to Triarii dziś z wami wygra? Też pokończycie?
 
Do góry