Sytuacja na świecie Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

- miałem cię za konkretnego gracza tomeq ale tu się popisałeś. Twierdzisz, że nie miał go kto bronić bo ludzie się do świat przygotowywali to co powiesz na waszą akcję na graczy naszego sojuszu w przerwie pomiędzy świetami a sylwestrem - pewnie przegapiłeś taką sytuacją choć sam miasto przejmowałeś - trochę samokrytki bo jak chcesz się żalić to nie pisz głupot

pozdrawiam

NIe wiem jakie przygotowania czyniłeś na Sylwestra bo ja swojego spędziłem na trzeźwo z żoną i przygotowań nie miałem żadnych. Za to przed świętami nie dość, że w firmie zapieprz to jeszcze 2 dni w kuchni siedziałem nie mówiąc o zakupach i milionie innych spraw. Może to są głupoty ale u mnie w rodzinie Wigilia i Święta Bożego Narodzenia to nie tylko Kevin na Polsacie i szał zakupów w galeriach.


Poza tym życzę wszystkim graczom Bizancjum wytrwałości w grze oraz wszelkiej pomyślności w nowym roku.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Nie ma klotni jest tu nudno zauwazyliscie?
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Nie ma klotni jest tu nudno zauwazyliscie?

Dlatego co jakiś czas lubie sprowokować niektórych z Twoich koleżanek i kolegów, którzy chwytają to jak reksio szynkę a nawet sobie nie wyobrażają jaki ja mam z tego ubaw i pewnie myślą że podniecam się tym jak oni sami:cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Mowie to w celu zainteresowania sie moderatora.
Bo jesli nie ma.klotni nie ma bizancjum wiec mpze pozwola nablekka swawole
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Mizi jak Ci idzie rozruszanie VOD??
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Mysle ze nie trzeba ich rozruszac co pokazali dzisiaj;)
Brawo chlopaki i dziewczyny;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

A tak na marginesie siada ta gra u was, wczoraj akcja bractwa taka jakaś niedopracowana bez ikry, dzisiejsza akcja triari i asp to też cień tego co było parę tygodni temu :( Coraz mniej chętnych do atakowania. Brakuje slotów na kończących graczy po obu stronach. Samo przejmowanie miast ma coraz mniejszą wartość, przejmujesz Herakiemu 5 miast, po 2 dniach on przejmuje 5 od truposza ze swoich szeregów :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18021

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

był taki wpis dzisiaj gracza kunscik: "oby więcej takich graczy jak shogun"

szkoda że nie ma go już bo nie mogę zacytować ale ja mam taką prośbę do ciebie drogi graczu kunscik:

- bardzo cię proszę byś w tych miastach całych 2 co przejąłeś ostatnio od shoguna oraz gdyby ci się zdarzyło jeszcze jakieś przejąć to w pierwszej kolejności zmień w akademii tak bym mógł na ciebie robić:

- walce - wiesz co w nich chodzi to żeby te same wojaki były ogarnięte oraz pamiętaj o katapkach;

- ognie - taran żebym nie tracił pochodów

z góry dziękuje
ps. jako rolnik dobrze się czuje jak wiem co mi na roli rośnie
 

DeletedUser18617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Takie wiochy przejmuje tez od was, wiec nie wiem po co piszesz glupoty pandzia.
To, ze nie wszystkie badania chce mi sie modyfikowac, zwlaszcza gdy nie jest to off to inna sprawa ;)

Piszesz o walcach, a zadnego miasta walcowego mi nie przejeliscie o ile dobrze pamietam :)
Orientuj sie co ma i gdzie ma przeciwnik, bo ciezko ci bedzie cokolwiek komukolwiek wydrzec ;D

Btw rolnik to dobry jestes, skoro offa topisz dzien przed akcja u shoguna to gratuluje :)
 

DeletedUser18021

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

co za przyjemność przejąć miasto wroga kiedy czerwony wbija na miasto w głąb morza bezpiecznego sam sobie odpowiedz

piszę o walcach ale swoich nie twoich hehe

co do akcji akcja trwa cały czas hehe także do następnego:)
 

DeletedUser18617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Widzisz. A twoja akcja skonczyla sie zanim sie zaczela i to na miescie nieaktywnego gracza :D

Widzimy sie znow, gdy sie potopisz na moich biremkach przed nastepna akcja :)
Paps.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18021

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

hehe jak mnie pamięć nie myli miasto jest moje:)

popatrz tak utopione twoje biremy w porcie shoguna to strata klinów do bronienia miast Twojego sojuszu - ale co ja się tam znam na tym na pewno byłeś jako deffowiec (po ostatniej akcji wybito ci z głowy offa) w większości zbuntowanych miast...

jak widzę z twoich wypowiedzi miałeś brać miasta shoguna od ręki a tu raptem 2 no no wielki kunscik się popisał również zapraszam na moje biremy bulbulbul
 

DeletedUser18617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ahahahaha panda, ty to mnie rozwalasz :D
Rozbiles mi moze 1k birem tymi kilkoma atakami, ktore de facto w 60% odbudowalem tego samego dnia :D

Celowo podzielilem je na mase wsparc, aby szybko odbudowac, bo czego moge sie spodziewac po jasku, ktory pcha ognie 2x na to samo miasto probujac wbic bunt :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -


Ja tam wlasnie topie u kakudo offy czakalaki, wiec poki sa biremki to i bezradnosci nie bedzie :p
Nie udalo sie wam mnie zniechecic ostatnio to probujecie z kims innym?:p
W sumie nie dziwota, skoro sojusz, ktory ma z akademia pewnie z 3k miast cieszy sie 10 wiochami i uznaje to za wielki sukces pod wzgledem przejec ;P

Zreszta pokaz mi, gdzie te 210 miast sie przeklada na wasz wynik.
To zwykla propaganda, bo tak samo jak wy nam, tak i my wam zabieramy miasta, czy to aktywnym czy to nieaktywnym grajkom, wiec na litosc boska zanim cos napiszesz przemysl to.

Mojego zdania nie musisz brac pod uwage, bo jestem tylko farma.
Ale ja wole okreslenie... Owca...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Pisałem już kiedyś, Triari załatwia w supporcie opcję by dostać koronę za 1000 podbitych miasta. Ale chcą liczyć również podbite miasta graczy którzy byli kiedyś w CH a już nie są lub byli w Synergi a już nie są. Wówczas ta liczba nie wynosi już 210 a chyba 311, więc można się czym podniecać, zostało tylko 689 i będą korony. Problemem są miasta podbite od graczy którzy byli w Synergi a są w Triari a zwłaszcza i co robić jak Bractwo podbija miasto takiego gracza :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Nie będę wdawać się w te bzdurne dysputy, NorbiF. Wszystko wskaże nam czas. Jedno jest pewne, że na tym świecie będzie się dużo działo.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

dobre :) będzie się działo to że slotów nie starczy na szare miasta już niedługo

zerknij w statystyki ilu graczy odpływa ze wszystkich sojuszy na tym świecie
 

DeletedUser18521

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

wole zapamietac satysfakcje z gry i jak ubijam takich pionkow jak wy
Jak widać drogi raczku pionki są w grze i całkiem dobrze się trzymają jak widać, a król jest nagi i póki co już nic nie poubija.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18021

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

W sumie nie dziwota, skoro sojusz, ktory ma z akademia pewnie z 3k miast cieszy sie 10 wiochami i uznaje to za wielki sukces pod wzgledem przejec ;P

widzisz szanowny kolego ty tu podajesz własne straty w ilości 10 miast za 12h walki i zapomniałeś jeszcze o 2 miastach - tyłek ci święta uratowały - kakudo nie ma tego szczęscia:)

Mojego zdania nie musisz brac pod uwage, bo jestem tylko farma.

świete słowa pozdrawiam:)
 

DeletedUser18617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Gdyby swieta mnie uratowaly to dobilibyscie mnie w tej akcji, a nie walili w kakudo, bajkopisarzem moglbys panda zostac. Nawet by to do ciebie pasowalo.
A nawet gdyby twoja fantazja sie ziscila to tylko wasza wina, ze wybraliscie taki termin ataku.

Logika ftw. Pocwicz.
Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

dobre :) będzie się działo to że slotów nie starczy na szare miasta już niedługo

zerknij w statystyki ilu graczy odpływa ze wszystkich sojuszy na tym świecie
Zawsze będzie kilkaset graczy którzy grają. Porozdzielanych po obu stronach. A co do zbanowanych i kończących grę, to ni są to gracze topowi. Przynajmniej nie po naszej stronie.
 
Do góry