Sytuacja na świecie Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18521

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ciekawa zmiana koncepcji , jeszcze chyba do przedwczoraj (koalicja przeciwna uważała że )300 mogło dostać koronę a dzisiaj już wszyscy piszą i mówią że o tym że od dawna było ich 50 do wzięcia i na dodatek nikt jej nie chce hehe , nagle korona stała się gorącym kartoflem której nikt nie chce.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ej ja tam lubię ciepłe pyrki;D z masełkiem mmm pyszności;D
w sumie to chyba nie wiedzieliśmy że może więcej osób założyć korone, tak gdybam po wypowiedziach tutaj ludzi że jest to dla mnie zaskoczenie:)

Nie będę orginalny za ciepłe kartofle oddam korone;D
 

DeletedUser18521

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Mizi też lubię kartofelki z masłem, ale to nie my rozmnożyliśmy korony i propagowaliśmy to na forum
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

E myślę że chłopaki to zrobili z czystej niewiedzy:)
zasugerowali się tym wpisem co matetul wkleił linka i tyle:)
Ja osobiście się ciesze że korona jest tylko dla 50:)
to znaczy że dostaną wszyscy zasłużeni:)
 

DeletedUser18521

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

jak dotrwa do końca tych 50 :D, bo może być ciężko :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Czy sojusz finalny będzie na bazie VoD, Triarii czy APS nie jest istotne. Nikt z koalicjantów nie zostanie skrzywdzony.

To jest właśnie przykład waszej hipokryzji i pokrętnej retoryki.
Jeżeli my przenieśliśmy cuda po fuzji to jest to brak honoru i kupczenie.
U was to po prostu budowanie na bazie jednego z sojuszy :)

Mistrzem jest tutaj Formion, który nawet eskimosom wmówi, że potrzebują lodówki :cool:
Żal tylko ludzi, którzy mu uwierzyli.
 

DeletedUser15965

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

jak się nazywał sojusz który ma wpis w galerii chwały? Nie ma żadnego nawiązania do Synergii.
Ja sobie nie wyobrazam, by sojusz który by powstał z połączenia naszej koalicji miał mieć nazwę tylko jednego z członków.
U was to było zwyczajne poddanie się i przyniesienie w zębach cudów. Handelek na nierównoprawnych warunkach.
 

DeletedUser18490

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Pogrzebałem trochę na FO i znalazłem odpowiedz na pytania dotyczące korony tu:
http://forum.pl.grepolis.com/showthread.php?10435-Krona-w-profilu/page2
Szczególnie ten fragment:


Wygląda na to że koronę dostaje 50 osób ale do Hall of fame może się dostać więcej sojuszy (tylko że korony już kolejne soje nie dostaną)

Czyli to jednak bzdura z tymi 300 koronami :)

No to w takim razie przepraszam, źle zrozumiałem zasady przyznawania korony. W takim razie dziękuję za wyjaśnienie mi tego ;)

Przepraszam że wprowadziłem zamęt. Proszę zarówno swoją koalicję i przeciwną aby już powstrzymali się ze złośliwymi komentarzami na ten temat typu "TRIARII obiecało 300 koron i nic z tego nie będzie"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18521

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Mateul nic się nie stało tylko co nie którzy w to uwierzyli i zaczeli uprawiać dziwną politykę, po zatym nawet gracze mający korony u was ten pomysł wspierali.
Ale chyba już wszystko jasne ;>
 

DeletedUser18490

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

LORDI właśnie dlatego prosiłem swoją koalicję i przeciwną o powstrzymanie się już od komentarzy. Bo widzę że i moi sojusznicy się wypowiadali
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

LORDI właśnie dlatego prosiłem swoją koalicję i przeciwną o powstrzymanie się już od komentarzy. Bo widzę że i moi sojusznicy się wypowiadali

Tego pana proszę o nie wypowiadanie się już tutaj;D
Czekamy w pokoju wielkiego brata, ja baster i panda;)
Prosze się z forumowiczami pożegnać i czekać na swoją kare:)

Kara brzmi zjeść 20 ciepłych kartofli które wszyscy tak chetnie oddają jak mówi LORDI haha

Oczywiście joke:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

ja juz dawno zdobylem swoja korone :)
i nic mi wiecej nie potrzeba...ze w ogole wytrwalem w tej grze...
klocic sie tu mozemy bez konca i na kazdego cosik sie tu znajdzie....kocham was moje pionki :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Taa... trzęsę portkami cały czas.

idz juz lepiej zakup złoto..teraz masz 10 % więcej :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

jak się nazywał sojusz który ma wpis w galerii chwały? Nie ma żadnego nawiązania do Synergii.
Ja sobie nie wyobrazam, by sojusz który by powstał z połączenia naszej koalicji miał mieć nazwę tylko jednego z członków.
U was to było zwyczajne poddanie się i przyniesienie w zębach cudów. Handelek na nierównoprawnych warunkach.

A gdzie teraz w TRIARII jest nawiązanie do VINI i TBK?

Jeżeli nie masz innego punktu zaczepienia niż nic nie znacząca nazwa to już lepiej nic nie pisz.
Ja mogę grać nawet w sojuszu o nazwie CHOINKA i nic to nie zmienia.

Tak samo Twoje obraźliwe wpisy nie zmienią waszej sytuacji.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

idz juz lepiej zakup złoto..teraz masz 10 % więcej :)

Podpowiedz swoim kolegom bo ja promocji nie potrzebuję :)

Aha, zapomniałem, w VOD nikt nie kupuje złota ;)
 

DeletedUser15965

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Jak zwykle Tomeq nie masz argumentów, po prostu gadasz "Formiones nie ma racji bo nie ma". Proszę bardzo, parę dowodów na to jak było, dawne wpisy na wspólnym z nami forum ludzi z CH, którzy tak nam wyjaśniali układ z wami.


<ciach>

Czyli po prostu było to wchłonięcie. Dostali nawet gorsze warunki niż wtedy gdy dochodzili do Niezłomnych Myrmidonów - bo nie dostali założyciela.

Co do fuzji VINI i TBK ja byłem jej przeciwny bo chciałem by odbyło się w podobny sposób jak Synergia doszła do CH - czyli na warunkach które rozumiem jako kapitulację. Ostatecznie przeważyła opcja fuzji na równorzędnych warunkach i stąd Triarii.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Formiones a co te Twoje wpisy powyżej mają wnosić niby do bieżącej sytuacji na Bizancjum?? Do fuzji doszło jaka już nie miałeś dostępu do naszego forum, a do tajnego to nikt z CH i tak by Cię nie dopuścił:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Jak zwykle Tomeq nie masz argumentów, po prostu gadasz "Formiones nie ma racji bo nie ma". Proszę bardzo, parę dowodów na to jak było, dawne wpisy na wspólnym z nami forum ludzi z CH, którzy tak nam wyjaśniali układ z wami.

Co do fuzji VINI i TBK ja byłem jej przeciwny bo chciałem by odbyło się w podobny sposób jak Synergia doszła do CH - czyli na warunkach które rozumiem jako kapitulację. Ostatecznie przeważyła opcja fuzji na równorzędnych warunkach i stąd Triarii.

Formion, to Ty nie masz argumentów i do każdej waszej decyzji dorabiasz ideologię.
Kapitulację rozumiem wtedy gdy ktoś nas by atakował czły czas i nie mielibyśmy szans na obronę.
W naszym przypadku zdecydował zdrowy rozsądek i pierwsze decyzje (co prawda nie wiążące) zapadły przed erą cudów.
Umówliśmy się kto jakie cuda buduje i tylko nieudolność konkurencji pozwoliła nam dokonać fuzji.

To są argumenty!!!
 

DeletedUser18163

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Formion ja z tg co wiem w galerii chwały jest nazwa sojuszu który wybrali gracze S i CH więc nie rozumiem o co ci chodzi. Każdy miał głos który oddał i wygrała bieżąca nazwa i nie jednym głosem a sporą różnicą
 
Do góry