Sytuacja na świecie Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Dlaczego gracze BB nie potrafią się tak podniecać różnymi przejęciami jak Triarii? Dlaczego jeszcze nikt bajki nie napisał jak Helpolis po kolonach Triarii?:D Pananda i inne śmieszki już 4 strony orgazmu by zagwarantowali po swojej akcji:D

Jakby ktoś by nie znał odpowiedzi to pomogę. Dla niektórych to normalka. Inny się cieszy głośno bo tyle mu zostało i jakoś pocieszać się trzeba.

Ps. w tej akcji do dyspozycji koordynatorów offa było mniej offa niż ja miałem w pierwszej mojej akcji na tym świecie, w też co prawda 4 członowych Templariuszach, ale wówczas każdy miał jeszcze 10-20 miast. Także współczuję w następnych akcjach kiedy już się przestawi na offa tych co byli zamrożeni w śnie deffowym.
Nie pisze tego bo tak mi się wydaje tylko mam w wordzie prawie każdą akcję rozpisaną. Co ciekawe w tej akcji w Templariuszach mam jeszcze Niszczycielagwiazd który miał wówczas 1500 ogni i 4tys offa zadeklarowane. Graliśmy wtedy razem;d
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Triarii zajęte pewnie przygotowaniami do fuzji ze swoimi sojusznikami, o przeprasza oni fuzje uważają za złe, więc pewnie będzie połączenie i szybkie przeniesienie cudaka:p
Jak myślicie skąd to przypuszczenie?? Mizi chyba jakieś zadanie VoD musi mieć, bo raczej nie przeszedł do nich z nudów. Ciekawe kiedy do APS dołączy jakiś wizytator z Triarii, o ile dołączy:p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Cieszy mnie, że gracz roku NorbiF, żyje w innym świecie i jakoby nie dostrzega, że przed Świętami czołowy defowiec BB, a może i całego Bizancjum stracił 12 miast w jednej akcji samego TRIARI.
Z resztą szkoda pisać skoro gracz roku wybrany między innymi rękoma moderatorów forum, którzy go notabene wcześniej sami zbanowali i multikontami nie aktywnymi już w grze (Kunscik -> m1chas) wypowiada się na poziomie żenady roku pisząc o jakiś orgazmach i tego typu rzeczach.
Rozpisujcie dalej w Excelu tabelki, my czekamy aż w końcu przestawicie się na off, bo bić was cały czas już robi się nudne.

PS Parkuje właśnie 170 kolon w waszych miastach. Liczymy z grubnie od początku grudnia.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Uff. Helpolis udało się namówić szefostwo grepo i mamy zmianę zasad nagradzania. W związku z 934 kolonem, który zaparkował w portach graczy BB (brani są w wyliczeniach miasta graczy którzy kiedykowliek byli w sojuszu z aktualnymi graczami BB, bo tak jest najsprawiedliwiej) aktualni gracze koalicji anty-BB otrzymają korony w momencie parkowania 1000 kolona. Równoczeście graczom BB odebrane zostaną tytuły za wygranie świata, liczcie więc dokładnie te parkowania.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

A wy znowu swoje. Że wygraliście, że jesteście najlepsi i że wam nikt ani nic tego nie zabierze. Śmiać się chce. Co wygraliście wasze. Co jest do wygrania każdy z Nas wie.
Zwróciłem tylko uwagę, że chełpienie się z kilku miast zdobytych od Nas nijak ma się do utraty wielokrotnie większej liczby miast przez was.
Oczywiście brak argumentów na mój wpis powoduje te prześmiewki, ale to jedynie utwierdza Nas w przekonaniu, że wasz czas minął i pisanie przez NorbiFa tych epitafijnych haseł wymierzonych w Naszą stronę jest mocno przesadzone.
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Jak przeczytasz jeszcze raz moj wpis to dojdziesz do wniosku ze nie jest on chelpieniem sie tylko wrecz przeciwnie bo jest nabijaniem sie z Waszego chelpienia po Waszych akcjach.
Z poczucia nizszosci musisz pisac rozne gornolotne hasla jak to ze zbiles najwiekszego deffowca itd. Ja tam nie bardzo chce patrzec komu miasta my ostatnio zabieralismy ale przypuszczam ze o kkolasie czy koadamie 'marny gracz' nie powiesz.
Jednak nie o licytowanie sie mi chodzilo tylko po prostu zastanawiam sie jak to jest ze kazdy kolon wbity nam przez Was to publiczny orgazm ii dorabianie idelologii wielkosci a u nas wszyscy jakos podchodza do tego tak na lajcie ze dla Was to kosmos;d
Ty musisz liczyc kolony publicznie, musisz opisywac kogo to nie podbiles;d a pozniej sie zdziwisz jak na poczatku tego swiata niejako grabbek z Venatores ktory liczyl kazdego kolona po kolei ktore wbil Tyranii az doszedl do wyniku 40:0 dla Venatores. Pozniej zrobilo sie 40:40(tu przestal liczyc) a pozniej 40:500 po czym skasowal konto. Wszystko jest na tym forum na pierwszych stronach.
Ucz sie troche na bledach innych bo pozniej zaczniesz sie czerwienic jak ja zaczne liczyc a wlasnie po kilku miesiacach na nowo zaczalem zajmowac sie akcjami off wiec moge to liczyc skrupulatnie.
Rob sobie chlopak akcje, ciesz sie jak Ci wyszla ale darujcie sobie przesada euforie po marnych kolonach i bedzie ok. No i te cyferki kolonow sobie odpusc bo lubia sie odbijac czkawka na tym pieknym swiecie:)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Skonczyl mi sie ban, a tu dalej pierdu pierdu z obu stron : ) Wszystkiego najlepszego za zalegle swieta i przyszly Nowy Rok wszystkim : )
 

DeletedUser18617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Cieszy mnie, że gracz roku NorbiF, żyje w innym świecie i jakoby nie dostrzega, że przed Świętami czołowy defowiec BB, a może i całego Bizancjum stracił 12 miast w jednej akcji samego TRIARI.
Z resztą szkoda pisać skoro gracz roku wybrany między innymi rękoma moderatorów forum, którzy go notabene wcześniej sami zbanowali i multikontami nie aktywnymi już w grze (Kunscik -> m1chas) wypowiada się na poziomie żenady roku pisząc o jakiś orgazmach i tego typu rzeczach.
Rozpisujcie dalej w Excelu tabelki, my czekamy aż w końcu przestawicie się na off, bo bić was cały czas już robi się nudne.

PS Parkuje właśnie 170 kolon w waszych miastach. Liczymy z grubnie od początku grudnia.

Micz ty nawet mojego nicku nie wymieniaj, bo zdolny jestes jedynie do prowadzenia konwersacji na poziomie ameby, a na forum chyba podbudowywujesz ego pseudo konstruktywna wypowiedzia.
Stracilem kilka miast i wcale nie tragizuje, 4 sloty wpadly i ide przejmowac dalej wioski shoguna.

Pomyslnosci w nowym roku.
 

DeletedUser18490

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Szczęśliwego, nowego, 2014 roku! :D
 

DeletedUser18021

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Micz ty nawet mojego nicku nie wymieniaj, bo zdolny jestes jedynie do prowadzenia konwersacji na poziomie ameby, a na forum chyba podbudowywujesz ego pseudo konstruktywna wypowiedzia.
Stracilem kilka miast i wcale nie tragizuje, 4 sloty wpadly i ide przejmowac dalej wioski shoguna.

Pomyslnosci w nowym roku.

liczymy na to że jak będziemy mieć kolejnych nieaktywnych to nam ich miast przypilnujesz a potem oddasz jak ostatnio:)

jeśli straciłeś tylko kilka - według statów 12 miast to ci powiem szacun - ktoś kiedyś napisał o takich graczach farma:)

więc na nowy rok wszystkiego najlepszego i kunscik pokaż siłę jak walczysz z graczem aktywnym bo na tym polu nikt cię nie zna jeszcze:)
 

DeletedUser18617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Skoro jestem farma to zapraszam cale triarii na nastepna akcje na mnie.
Niecala polowa defa w miastach, to byl moj def wlasny, a czesc miast w ogole nie byla obstawiona nawet setka birem.
Wiec jezeli twierdzisz, ze zabranie w waszej akcji 12 miast, (gdzie polowa byla pusta) stalo sie sukcesem to chyba progi wam zmarnialy niesamowicie.

Takze panda szykuj wiecej offa i zapraszam, bo poki co jestem w stanie policzyc twoje miasta offowe na palcach 2 rak, mimo ze jestes na obszarze tak zielonym jak polanka windowsowska. Ale tak to jest, jak ktos duzo chrzani, ten zwykle niewiele robi.

Ps. Minal tydzien, a ja dalej klikam pochody :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18021

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Skoro jestem farma to zapraszam cale triarii na nastepna akcje na mnie.
Niecala polowa defa w miastach, to byl moj def wlasny, a czesc miast w ogole nie byla obstawiona nawet setka birem.
Wiec jezeli twierdzisz, ze zabranie w waszej akcji 12 miast, (gdzie polowa byla pusta) stalo sie sukcesem to chyba progi wam zmarnialy niesamowicie.

Takze panda szykuj wiecej offa i zapraszam, bo poki co jestem w stanie policzyc twoje miasta offowe na palcach 2 rak, mimo ze jestes na obszarze tak zielonym jak polanka windowsowska. Ale tak to jest, jak ktos duzo chrzani, ten zwykle niewiele robi.

Ps. Minal tydzien, a ja dalej klikam pochody :)

buhaha - byłem ciekaw jakie wytłumaczenie znajdziesz:)
nie dziwie sie ze klikasz pochody jesli twierdzisz ze masz na kolejne 4 to przy stracie 12 miast musisz na to wiecej czasu poświęcić
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Tak jak pisze Kunscik, akcja na niego była obowiązkiem a nie sukcesem. On ma najgorszą sytuację geograficzną z wszystkich graczy Bizancjum a mimo to długo sobie z wami świetnie radził. I pewnie robił by to dalej ale podczas gdy gracze Bractwa Bizancjum zajmowali się przygotowaniami do świąt Bożego Narodzenia i na palcach jedenej ręki można było policzyć aktywnych. Panda i spółka jarali się, że przejmują wirtualne wiochy :cool:

Dopiszcie sobie te kolony skrupulatnie do listy, bo jak stracicie resztę cudów to zawsze nam wyciągniecie że globalnie podbiliście więcej miast i to Wy jesteście prawdziwymi zwycięzcami :D

http://grepointel.com/map.php?server=pl27&ref=gltrztai6879x76c2hxldiyja5q05ehgc9drtu5
 

DeletedUser18021

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Tak jak pisze Kunscik, akcja na niego była obowiązkiem a nie sukcesem.

- po co się pozbywać farmy odrazu? zauważ jak dobrze radzi sobie marta996 przejmie miasta potrzyma i odda
kunscik też pobrał miasta od myśliwego i shoguna kiedy byli na banie bo nas sloty nie puściły i oddał je teraz z niawiązką i jakich nie będziesz historii pisał to nic to nie daje - miał i stracił:)

on ma najgorszą sytuację geograficzną z wszystkich graczy Bizancjum a mimo to długo sobie z wami świetnie radził.

- zgodzę się że jego sytuacja nie jest wesoła ale dopóki nie zaczełą go fantazja ponosić to sobie siedział spokojnie, to że na nim walce rozwaliśmy to inna sytuacja ale jak to mówią nosi wilk razy kilka poniesli i wilka:)

- są też inni gracze co mają ciężej i nie płaczą...

I pewnie robił by to dalej ale podczas gdy gracze Bractwa Bizancjum zajmowali się przygotowaniami do świąt Bożego Narodzenia i na palcach jedenej ręki można było policzyć aktywnych. Panda i spółka jarali się, że przejmują wirtualne wiochy :cool:

- miałem cię za konkretnego gracza tomeq ale tu się popisałeś. Twierdzisz, że nie miał go kto bronić bo ludzie się do świat przygotowywali to co powiesz na waszą akcję na graczy naszego sojuszu w przerwie pomiędzy świetami a sylwestrem - pewnie przegapiłeś taką sytuacją choć sam miasto przejmowałeś - trochę samokrytki bo jak chcesz się żalić to nie pisz głupot

- "wirtulane wiochy" = farma:)

pozdrawiam
 

DeletedUser18617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Panda, ale ja was wrecz zachecam, abyscie walili na mnie.
Ile byscie na mnie akcji nie zrobili, ja sobie wiochy znajde, czy tu od was czy to od naszych :)

W dodatku pisanie, ze nie ma co sie farmy pozbywac jest kretynizmem, bo zwyczajnie nie jestescie w stanie sie mnie latwo pozbyc.
Mam jeszcze kilka sztuk zmyslow i jestem graczem nastawionym na def przy swojej pozycji, a Marta off, wiec porownanie ci nie wyszlo.
Zreszta nie sloty was puscily, tylko nie ogarnialiscie timingu.
Takze poczekajcie jeszcze z 5 dni abym sie w pelni odbudowal i zapraszam na powtorke ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Nowy rok, nowe kłótnie, stare spory...

Proszę o powrót do normalnej dyskusji na temat sytuacji na świecie, bez osobistych wjazdów.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

jestem graczem nastawionym na def

12 miast, (gdzie polowa byla pusta)
krzywy.gif
 
Do góry