Sytuacja na świecie Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Czas dyplomacji z przeciwną drużyną dawno się zakończył. Nie jesteśmy na targu tylko gramy w grę militarną.

Co nie znaczy że wielu z graczy z drużyny darzę i myślę nasi kamraci również darzymy szczerym szacunkiem.

To właśnie myślę jest zdrowym podejściem.
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

przez machloje Norbifa pewnie w grze liczą się tylko rdzenni gracze dawnego BH, Baster nigdy nie mów nigdy, z APS się jakoś dogadaliście;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

ale przeciez wszyscy gracze mieli dostep do swoich kont bo restart trwa 7 dni zanim konto zrobi sie szare.
kiedykolwiek sie zalogujesz w tych 7 dniach to konto spowrotem smiga.
wiec wszyscy gracze mieli 7 dni by sie zalogowac i miasta by nie zszarzaly.
wiec byla synergia was wykiwala jednym slowem. dogadali sie tydzien temu wcisneli restart.
przeciez mieliscie dane ze konta graczy sa nieaktywne i swieca wam na czerwono. wiec trzeba bylo sie spodziewac.
wiec to nie norbif a po prostu zrezygnowali z gry. banalne.
teraz mozecie oddac cuda bez walki nawet.
gdy nie ma norbifa i jego przekretow to teraz swiat jest nasz. koniec kretactw.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A tak swoją drogą: widzę wiele wzajemnej i dwustronnej sympatii. Może więc dyplomatycznie rozegrać ten świat? :eek:

oj zaraz dostanę wciry z jednej i drugiej strony, ale bardzo fajni ludzie są i z jednej i z drugiej strony koalicji
a co najważniejsze: z jednej i drugiej strony są osoby, którym ta korona szczerze się należy


zero tolerancji dla wroga. nie dogadujemy sie. never ever. graliscie przeciwko nam wiec nie ma dyplomacji.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18490

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

ale przeciez wszyscy gracze mieli dostep do swoich kont bo restart trwa 7 dni zanim konto zrobi sie szare.
kiedykolwiek sie zalogujesz w tych 7 dniach to konto spowrotem smiga.
wiec wszyscy gracze mieli 7 dni by sie zalogowac i miasta by nie zszarzaly.
wiec byla synergia was wykiwala jednym slowem. dogadali sie tydzien temu wcisneli restart.
przeciez mieliscie dane ze konta graczy sa nieaktywne i swieca wam na czerwono. wiec trzeba bylo sie spodziewac.
wiec to nie norbif a po prostu zrezygnowali z gry. banalne.
teraz mozecie oddac cuda bez walki nawet.
gdy nie ma norbifa i jego przekretow to teraz swiat jest nasz. koniec kretactw.

- - - Automatycznie połączono posty - - -




zero tolerancji dla wroga. nie dogadujemy sie. never ever. graliscie przeciwko nam wiec nie ma dyplomacji.

Przy restarcie miasta szarzeją natychmiast
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Żeby zrobić reset konta wystarczy chwila i tak robił norbif logując się na kolejne konta i wciskając reset.
Co innego usunięcie konta, które trwa faktycznie 7 dni.
 

DeletedUser18021

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

a co z takimi graczami jak : ximon; Jose21; gosia263 to też robota Norbifa?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Swoją drogą wchodzę na grepo, a tu dwa cudaki mniej. Restarty jakieś, co tu się dzieje. Gratki dla czerwonych.

Obserwuję co jakiś czas stan na Biza i widzę, że czerwoni (z mojej perspektywy) powoli konsekwentnie rozbijają koalicję przeciwną. Co by nie pisać o przyczynach takiego, a nie innego stanu rzeczy - każda z taktyk jest dobra jeżeli prowadzi do rozbicia przeciwnika.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18021

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

teraz to już woda bo ogórkach, korniszony wyszły
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

W zasadzie pytanie jakie mnie nurtuje to czy Scypion to równiez jest nadal Scypion. Czy za chwilę kolejne miasta staną się szare.

Tak czy siak chociaż niezamierzenie Bractwo Bizancjum wygrało dzisiaj konkurs na najbardziej Szare morze na Bizancjum

M45 jeszcze ze 2 osoby i będzie całkiem szare.

Dzisiaj Musicie poogarniać tak na prawdę Wasz własny bałagan.

Więc niejako Sami jesteście sobie winni. Narzedzie które miało Was zabezpieczyć pociągnęło Was na dno.

Mało tego przyklaskiwaliście mu jak małe dzieci między innymi nominując go na Gracza Roku.

Dzisiaj żenada roku pokazała kolejny raz na co go stać ale na myślenie nad przyczynami takiego stanu rzeczy już jest tak na prawdę musztardą po obiedzie.

Faktem jest przede wszystkim że przez NORBIFA zupełnie straciliście twarz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Możecie grać normalnie bez tej propagandy?
żadnej twarzy nie straciłem i wkurzają mnie taki wpisy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

No to prawda co pisze Janek. Ja też żadnej twarzy nie straciłam. Nie jest też tajemnicą, że NorbiFa po prostu nie trawię i to z całych swoich sił, tak jak on mnie zresztą.

A Michał dobrze wiemy, że i Ty miałeś pasy nie do jednego konta :)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

hehehe no akurat do mojego nie :p

chodzi tylko o to, że jak już coś komuś zarzucasz, to powinieneś sam być kryształowy w tym zakresie

ja też nie jestem tutaj kryształowo czysta, bo był czas gdy padł mi net i pasy do konta miał xetex za co zresztą dostaliśmy obydwoje bana
natomiast ja nie opiekowałam się nieswoim kontem
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Co się stało, to się stało i nikt tego nie cofnie. Przynajmniej BB ma przestrogę, żeby nie dawać nikomu hasła, a w szczególności takiej hienie jaką jest NorbiF. Więc może wróćmy do gry, bo trzeba poprzejmować szaraki. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

No ciekawa jestem czy dzisiaj ktoś mnie przebije w ilości przejętych polis :p
 

DeletedUser17196

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Teraz dostałem info, że konto Anna Diana też usunął wbrew jej woli.

z całym szacunkiem daliście pasy to zbieracie żniwo, no chyba że się włamał na konto w co szczerze wątpię, tak się kończy szeroko rozumiane kupiectwo

- - - Automatycznie połączono posty - - -

przez machloje Norbifa pewnie w grze liczą się tylko rdzenni gracze dawnego BH, Baster nigdy nie mów nigdy, z APS się jakoś dogadaliście;)

czucz przemyśl co piszesz, z APS graliśmy o wiele wcześniej potem nasze drogi nieco się rozminęły, ale na szczęście na bardzo krótki czas, to, że czas ten był krótki zawdzięczamy Graczowi Roku:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

No ciekawa jestem czy dzisiaj ktoś mnie przebije w ilości przejętych polis :p

zawsze to jakieś wyzwanie:p
ale umówmy się, Ty miasta weźmiesz a my je sobie potem odbierzemy w sumie bez większych problemów
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Drodzy Gracze,
Przykro nam z zaistniałej sytuacji, jednak prosimy, aby właściciele kont zgłosili się do supportu celem wyjaśnienia sytuacji.
Proszę o zachowanie spokoju i nie łamanie regulaminu forum. Drobne wykroczenia zostały tylko usunięte bez konsekwencji ze względu na sytuacje.
Powodzenia w dalszej grze :).
Pozdrawiam Sapcio
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

sami sobie zasluzyli ci co kombinowali. zaufali "żenadzie roku" i oto ich wlasny boss pograzyl.
Norbif liczyl na to ze kasujac konta pozbawi was checi walki..dalszej walki z wami.
i chyba tak sie stalo. coraz wiecej graczy bedzie od was odchodzic gdyz nie macie juz zadnego celu w tej grze.
bronic cudakow?? po co skoro macie juz tylko 2 :)
dla nas od poczatku tej gry liczylo sie tylko i wylacznie 7 cudow.
wam sie nie udalo. za to nam sie uda :)
 

DeletedUser18521

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Co ja czytam i nie wierze , że nagle komuś zaczeło zależeć na 7 cudach jeszcze kilka stron temu nikt nie chciał zdobyć korony :).
Norbif zrobił co zrobił trudno poraz kolejny podkreślam zasłużył swoim zachowaniem na gracza roku chyba tego nikt nie zaneguje :)
 
Do góry