Sytuacja na świecie Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

a co tak Marta dopytujesz? :)

oj widocznie masz coś na sumieniu :eek: przyznawaj się szybko, co zbroiłaś ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Tak gdyż norbif ma w Triarii od niedawna jedno swoje multikonto i chce z jego pomocą zdobyć koronę, po tym jak stwierdził że w BB jest to niemożliwe i z tego powodu urządził tą szopkę. Też tak może być (jedna z hipotez), bo gdyby ktoś od Was się włamał na konto, to rozwiązałby sojusz z konta tomqa lub chociaż rozwalił wszystkie cuda.
Ale teraz norbif już się nie kryje, że gra po Waszej stronie, a my z powodu kilku cierpkich słów oraz pozwu, (który jeśli jest niewinny, to powinien popierać) staliśmy się dla niego śmiertelnym wrogiem, już czuję strach przed nim na kolejnych światach, na których nie zagram hehe.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Na Pella buduje NorbiF domki, ale coś mu nie idzie:p
 

DeletedUser18021

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Powiem tak od Siebie:

- zakładam że z racji swoich zasług gracz Norbif miał w BB co najmniej podkreślam co najmniej lidera

a teraz odpowiedzcie sobie co byście zrobili włamując się na takie konto będąc przeciwnikiem gracza czerwonego?

- bawilibyście się w kasowanie kont szukania haseł do innych graczy?

przecież wchodzisz po to by osłabić przeciwnika a w tym wypadku skasować cuda czyż nie tak?

- to czy najprostszą metodą jest powyrzucanie wszystkich graczy do założyciela (bo gdyby miał uprawnienia założyciela to wystarczyło by rozwiązać sojusz i dziękuje) i wtedy własny sojusz może budować uwalone cuda czy bawić się w taką zabawę jaką opisał Norbifufunciu?

odpowiedzcie sobie na to pytanie szanowni gracze a potem co po niektórzy a już wiem że tacy są czekajcie aż ktoś w koalicji wroga czyli Mojej będzie miał bana globala - śmiech na sali

nawet twarzy nie ma by napisać tak mnie krew zalała jak straciłem miasto na cudzie i przeczytałem te wszystkie pw od swoich gdzie mnie lekko mówiąc słownie zniszczono że w chwili złości wpadłem na genialny plan i tam gdzie mogłem walnąłem restart - pełen szacun za profesjonalizm

generalnie dziwi mnie jedno czy w takim przypadku kiedy gracz jawnie przyznaje się do takiego postępku czy nie powinny zostać odebrane tytuły "Zdobywcy Świata" zarówno jemu jak również całemu sojuszowi - no cóż czy warto tą grę polecić znajomym zajmować się nią przez 1,5 roku i dowiedzieć się że jeden gracz może zapewnić sojuszowi zwycięstwo bo i surę na cuda ma z tylu kont i łaski do skracania - twierdzę że nie i więcej w tą grę złamanej złotówki nie włożę

pozdrawiam
panda917277
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20088

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Małe sprostowanie , z mojej wiedzy wynika że NorbiF stał się właścicielem kilkunastu kont po wybudowaniu 4 cudu , wtedy to rozpoczął się odpływ graczy a przynajmniej deklaracje że rezygnują.... a jak było to wyszło teraz..więc bez przesady z tymi żądaniami drogi Pando :)
 

DeletedUser18521

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

No nie mogę, przecież wszyscy od zawsze wiedzieli że Norbif ma multikonta i nie tylko jak przeprowadził fuzje z CH, pytanie jest dlaczego support tego nie wyłapał, ale widzę że co nie którzy mają zbyt duże wymagania.2 cuda dostaliście gratis , 1 próba odbicia nie udała się.

Po za tym pisanie iż sądzimy że to ktoś z czerwonych włamał się na jego konto i zrobił co zrobił jest chyba przesadzone, nie wierze w takie teorie spiskowe no chyba że ktoś lubi grać sam ze sobą w szachy i gra białymi i czarnymi figurami :D, i w zależności jak idzie wybiera odpowiedni kolor :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17196

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Małe sprostowanie , z mojej wiedzy wynika że NorbiF stał się właścicielem kilkunastu kont po wybudowaniu 4 cudu , wtedy to rozpoczął się odpływ graczy a przynajmniej deklaracje że rezygnują.... a jak było to wyszło teraz..więc bez przesady z tymi żądaniami drogi Pando :)

Jak widzę Twoja wiedza jest porównywalna z Twoim zainteresowaniem polityką Biznacjum.

sun2012
Shadow11010
Mruss
m1chas

konta, które Norbi próbował wsadzić do sojuszu VINI, kiedy byłem jeszcze dyplomatą. Wszystkie zgłoszone o podejrzenie multi. Tylko konto m1chas trafiło do VINI w chwili aneksji D&G ale zostało rozebrane do 0 po uzyskaniu 100% pewności, że to multi.

183 Shadow11010 445947 Bractwo Bizancjum 37 12053


Jak widać nawet napisanie Wam wprost, że macie multi w sojuszu nie spowodowało żadnej reakcji. A za kilka dni znowu będziecie płakać.


Na dodatek w czasie EC konta te grały aktywnie. Ale jak się komuś chce niech sprawdzi.


No nie mogę, przecież wszyscy od zawsze wiedzieli że Norbif ma multikonta i nie tylko jak przeprowadził fuzje z CH, pytanie jest dlaczego support tego nie wyłapał, ale widzę że co nie którzy mają zbyt duże wymagania.2 cuda dostaliście gratis , 1 próba odbicia nie udała się.

Po za tym pisanie iż sądzimy że to ktoś z czerwonych włamał się na jego konto i zrobił co zrobił jest chyba przesadzone, nie wierze w takie teorie spiskowe no chyba że ktoś lubi grać sam ze sobą w szachy i gra białymi i czarnymi figurami :D, i w zależności jak idzie wybiera odpowiedni kolor :D

celem sprostowania:
- dwie próby przejęcia nie udane
- jedno przejęcie militarne!, to, że daliście ciała i brak było systemu ppoż to już Wasze niedopatrzenie
- jeden bonus

Co do teorii spiskowych odnośnie włamania to zalecam daleko posuniętą ostrożność. Są po prostu ludzie, którzy nie potrafią przyznać się do własnych błędów tylko w ramach obrony wszystkich będą mieszać z błotem i tak każdy serwer ma swojego Norbiego i swoją Gwiazdę Bizancjum, którzy jak coś nie idzie zawsze znajdą wytłumaczenie swoich niepowodzeń.
 

DeletedUser18521

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Chyba nikt nie forsuje teori że to wy zrobiliście Aleks więc wyluzuj.
Ja tylko piszę że może Nasza gwiazda lubi grać na 2 ręce hehe i wykluczam wasz włam na konto norbiego.
Były 2 akcje? mi się wydaję że ta ostatnia, chociaż może jakiś czas temu byłem na urlopie ;>
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum


183 Shadow11010 445947 Bractwo Bizancjum 37 12053


Jak widać nawet napisanie Wam wprost, że macie multi w sojuszu nie spowodowało żadnej reakcji. A za kilka dni znowu będziecie płakać.


Na dodatek w czasie EC konta te grały aktywnie. Ale jak się komuś chce niech sprawdzi.

Mylisz się Aleks. Dla konta Shadoow osobiście sprowadziłem znajomego z Sigmy. Z resztą gramy teraz razem na Pelli.
Pisałem o tym wczoraj ale niestety mój wpis poleciał z całym wątkiem.
Z listy NorbiFa 90 % to byli realni gracze, także nie twórzcie tu jakiś teorii spiskowych.
Po wygraniu świata faktycznie nastąpił odpływ graczy i co się z tymi kontami działo później nie mam pojęcia ale akurat Shadoow gra tam do teraz.

Co do pozostałych kont się nie wypowiadam ale wiem, że nie tylko ja sprowadzałem graczy. Jeżeli ktoś uważa, że można ogarnąć 20 kont to mu gratuluję dobrego samopoczucia.


Jak widać po wpisach wygodnie wam jest teraz pisać, że Synergia to było jedno wielkie multi choć wszysycy wiemy, że po waszej stronie robicie to samo.
Tego wpisu też pewnie nie potraktujecie poważnie skoro pisze to multi (lub piesek) NorbiFa.
 

DeletedUser20037

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Tomek, jeśli NorbiF by nie znał Twojego hasła, to wasz Zeus jeszcze by stał.
Nie rób z siebie ofiary, bo to Ty zawiniłeś podając hasło, co nie jest zgodne z regulaminem gry
 

DeletedUser18021

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Małe sprostowanie , z mojej wiedzy wynika że NorbiF stał się właścicielem kilkunastu kont po wybudowaniu 4 cudu , wtedy to rozpoczął się odpływ graczy a przynajmniej deklaracje że rezygnują.... a jak było to wyszło teraz..więc bez przesady z tymi żądaniami drogi Pando :)

sprosotwania nic tu teraz nie dadzą gdyż miałem przyjemność z większością tych kont pisać i zaraz dało się wyczuć kiedy mam do czynienia z graczem innym niż norbifufunciu on zawsze w rozmowie wracał do stylu swojego pisania i większość tych kont w erze cudów wykorzystywał do budowy cudaków i skracania

może i oddawał jakimś graczom z innych światów ale korzystał z tych kont do woli.

jedynie co to liczba przeraża na ileście mu pozwolili bo gdyby na bieżąco konta wnikały i były wchłaniane w ramach sojuszu to dziś nie miała by miejsce taka sytuacja.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Jak widać po wpisach wygodnie wam jest teraz pisać, że Synergia to było jedno wielkie multi choć wszysycy wiemy, że po waszej stronie robicie to samo.

ja powiem szczerze już czytałem teksty że ja to aleks albo gregor to panda a już nie wspomnę ile kont baster według was ogarnia to nawet nie jestem w stanie policzyć hehe

propaganda jest dobra do momentu kiedy własny gracz w przypływie złości nie opisuje swojej histori ale pewnie że teraz możesz pisać co chesz i jak chcesz daliście ciała i nie ma co gadać

wolałbym by te konta to byli faktyczni gracze z którymi można było by pograć/powalczyć a nie takie dziadostwo.

głupi przykład kiedy szły ataki na miasto norbifa jak był w synergi na chyba kolosa przed tym jak przekazaliście sobie cud, kto wtedy punktował w obronie jacy gracze a no ci co dziś już nie istnieją w większości którzy teraz mają zrobione papa a ty tu tomeq będziesz bajki prawił. wolno ci jeszcze do dziś było mi was szkoda ale teraz generalnie macie to na co sobie zasłużyliście i to jest piękne. Wykupczyliście ten świat jak nic.

powinny zostać wam odebrane tytuły zdobywców świata kiedy wam gratulowaliśmy to tak naprawdę powinniśmy norbifufunciowi pogratulować wy to tylko otoczka byliście hehehe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

sprosotwania nic tu teraz nie dadzą gdyż miałem przyjemność z większością tych kont pisać i zaraz dało się wyczuć kiedy mam do czynienia z graczem innym niż norbifufunciu

Zabawne bo ja bym mógł to samo napisać.

wolałbym by te konta to byli faktyczni gracze z którymi można było by pograć/powalczyć a nie takie dziadostwo.
Dziękuję za komplement :)
Podałem Ci przykład konkretny a Ty dalej udajesz głupiego bo tak wygodniej. NIe twierdzę, ze Norbert był czysty ale nie zgodzę się z tezą, że nasza wygrana wynikała z obsługi 20 multi przez niego. Na tej liście był mój nick, Bandziora, goldan,jullixxiego i wojtka oraz kilku innych.
Jeżeli uważasz, ze to wszystko byłyt multi Norberta to nie mamy o czym rozmawiać.

Tomek, jeśli NorbiF by nie znał Twojego hasła, to wasz Zeus jeszcze by stał.
Nie rób z siebie ofiary, bo to Ty zawiniłeś podając hasło, co nie jest zgodne z regulaminem gry

Ja z siebie ofiary nie robię. Poniosłem konsekwencje i tyle. Tylko w tym momencie wygodnie wam pisać jest, że budowę cudaków w Synergii ciągnęły multikonta co nie jest zgodne z prawdą.



Najlepsze jest to, że teraz dostałem bana na Bizancjum ale mojego miasta i tak nie podbijecie bo mam ochronę dla początkujących :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Oj przesadzasz panda, miałem podgląd na aktywność tych multikont, była często żenująca, takie trupy w szafie, gosia na czerwono, ximon bez znaku życia tracił miasta, jak norbif zdobył do nich hasła. Coś tam starał się ogarniać, ale 1 gracz nie ogarnie dobrze wielu kont.
Norbif nas też oszukał, nie było w sojuszu przyzwolenia na multikonta, gracze w ostatnich miesiącach przekazywali konta, bo myśleli, że norbif znajdzie graczy z innych światów, którzy będą grali na ich kontach. Oczywiście może było to zbyt łatwowierne podejście z mojej strony oraz części radnych. Teraz mleko się rozlało, trupy wylazły z szafy, ale za to zniknął smród, który jednak części graczy się nie podobał, dzięki czemu kilku wartościowych graczy, którzy już mieli kończyć jeszcze pogra na tym świecie.
 

DeletedUser18021

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

cieszy mnie niezmiernie że jeszcze będzie z kim pograć na tym świecie

tylko co myśli Wasz gracz kiedy wczoraj norbifufunciu oznajmił, że jeśli przeciwnik zbrojnie nie zdobędzie waszej świątyni to on jeszcze ma pasy do kont innych i jak coś to go ukruszy - w jaki sposób zatrzymacie tych graczy co czytając taki tekst mogą wyciągnąć jeden wniosek, że co by nie zrobili i tak sa gdzieś bo dalszego sensu gry brak. myślę że każdego teraz w was to nurtuje czy mówi prawdę czy nie

- - - Automatycznie połączono posty - - -

tomq jak już powiedziałem wy byliście święcie przekonani jak wam norbif oświadczył, że w triari na 50 kont gra tylko 10 osób i ogarnia wszystkie pozostałe więc faktycznie dyskusji dalszej brak
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Naszym zdaniem to blef, mający nam zaszkodzić, bo norbif jasno napisał, że jesteśmy dla niego od wczoraj śmiertelnymi wrogami. Oczywiście nie lekceważymy tego info, ale na cudach nie ma graczy przypadkowych.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

W twoim przypadku Tomeq nikt nie twierdzi że jesteś multikontem zdajemy sobie sprawę że padłeś ofiarą braku Fantazji , sam w podobny sposób zostałem ukarany aczkolwiek moja kara nie była tak dotkliwa dla sojuszu jak miało to miejsce w Waszym przypadku chociaż mogło być nie wesoło bo byliśmy przeciez przed EC.

Prawda jest taka że dalej mówicie językiem norbifa i uważacie że oczywistymi prawidłami są kłamstwa którymi karmił Was do tej pory.

Nie byliśmy święci i różne wpadki nam równiez się zdarzały ale nie ma u nas w tej chwili nikogo kto posiada multikonto, wystarczy spojrzeć na aktywność naszych graczy, jedni sa mniej aktywni bardziej inni mniej tak jak różni są ludzie w sojuszu ale grają i rozwijają się normalnie a nie z doskoku tak jak w przypadku obsługi kilku kont przez jedną osobę.

Teraz to tak na prawdę już musztarda po obiedzie i możecie pisać że czemu mieliście nie postępować identycznie skoro przeciwnicy tak robią.

To w pracy też będziesz okradał szefa bo przypuszczasz że kolega z biurka obok równiez okrada szefa ?

Ewentualnie jak kolega skoczy z 10 piętra równiez będziesz skakał kierowany jego przykładem ?

Każdy ma własną mentalnośc i własne zasady. Rozumiem że nie spodziewaliście się nasępstw jakie Wam grożą dla tego taką politykę tolerowaliście bo czerpaliście z tego realne korzyści. Konta nie znikały mieliście czas na ich przejmowanie.

Mieliście czas na przygotowanie miast jak i do ataku tak i do obrony ponieważ przeciwnik zajmował się żywieniem padliną. W razie potrzeby można było przesłac masę darmowego DEFA na CUD kiedy zaczynało go brakować.

Nie wierzę że nie wiedzieliście o takich rzeczach tym bardziej że kiedy po akcji wycinaliśmy Wam masę Defa większe konta szły na masowe urlopy kiedy z urlopów wracały martwe dusze.

Niefortunnie straciliście Latarnię i dlatego cała sprawa wyszła na jaw. Inaczej nadal byście korzystali z dobrodziejstw tego co robił dla Was Norbi i nie widzielibyście nic złego w jego zachowaniu.

Norbi nie upilnował Latarni a jak znam życie nie pogłaskaliście za to go w wiadomościach bo sam bym się zagotował gdyby w taki sposób padł nam grobowiec, chłopak ma problem z przyjęciem winy na klate i jak poczytał co o nim sądzicie w piękny sposób pożegnał się z Bizancjum i teraz wychodzi na to że był samym złem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Żeby NorbiF nie upilnował Latarni to nie do końca jego wina. Wszyscy wiemy, że podbijał rekordy w skracaniu złotem, więc chyba to nie tylko jego wina. Całe BB pokazało jakie jest marne nie wstawiając czujek na cudzie. Bana podejrzewam nie dostanie, gdyż nikt nie ma na niego dowodu, a jeśli nawet to sobie zmieni internet i zagra na którymś z kont, których nie wypisał. Taka jest niestety prawda. Trzeba było tak sformułować regulamin Grepo, żeby NorbiFy itp. nie mogły w ten sposób omijać zasad. No chyba, że support tego nie rozumie i dalej będzie można w ten sposób oszukiwać.
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

NorbiF wiedział przed fuzją, że ja tępię multikontowców.
Opinię o tym graczu i wyrobioną opinię miałem przed fuzją.
Warunkiem fuzji było ,że gracz NorbiF nie trafi do rady i nie otrzyma polis na EC.
Jednak nowa rada złożona z graczy byłych sojuszy BH i Synergia postanowiła dać mu uprawnienia.
Dlatego zdałem miasta na cudakach i opuściłem sojusz.
Nigdy bym nie dopuścił ani do fuzji ani do pracy w radzie NorbiFa, gdybym miał wiedzę, że gra na innych kontach.
Dopiero po kilku miesiącach zacząłem coś podejrzewać.
Zmieniał się styl pisania i gry przez graczy, to wzbudziło moje podejrzenia.
Pozostawałem poza sojuszem nie miałem cudaków i zasadniczo miałem to w nosie.
Byłem jedynie koalicjantem.
Frontu nie zmieniłem, przeciwników też nie.

Marta przebywała u mnie w sojuszu BB Demokratus a jej wojna z NorbiF jest znana chyba wszystkim.
Doszło do spięć pomiędzy mną a NorbiF właśnie dotyczących Marty.
Ma też swoje i Marta za uszami ale nie zamierzałem wyrzucać gracza dlatego, że nie podoba się radnemu z sojuszu głównego.
Każdy ma prawo do gry a personalne wojny między graczami zdarzają się w sojuszach.

NorbiF, nie przewidział jednej rzeczy, mojego umocowania w sojuszu i że posiadam zaufanie wśród graczy.
Dziękuję graczom za to bo nie spodziewałem się , że aż takie, to naprawdę dla mnie miłe.
Niestety w sojuszu znano moje podejście do przekazywania haseł czy gry niezgodnej z regulaminem.
Nadal uważam , ze zasady gry tworzy się po to aby je przestrzegać.
Takie informacje nawet jak gracze posiadali to przede mną ukrywali.
Wielu, przekazując swoje hasła być może działało w dobrej wierze ale w źle pojętej lojalności do sojuszu.
Co ciekawe niektórzy posiadali te same hasła do swojej poczty.
Tu już wykazali się naiwnością.

NorbiF zaczął mi grozić żądając usunięcia Marty.
Prywatnej korespondencji nie ujawniam nigdy, ale gdy NorbiF pisał, że zawali cudaki oraz ,że pożałuję (cokolwiek to ma znaczyć), odpisałem aby robił co uważa i że zapraszam go do konfrontacji.
Tą korespondencję jednak przekazałem radzie BB ponieważ zagrażała bezpieczeństwu i spójności sojuszu.

Wkrótce po tym radni BB zaczeli prosić mnie abym powrócił do sojuszu.
Początkowo nie chciałem się zgodzić ale Kadex38 mnie prawie wyrzucił do BB :)
Mój powrót oznaczał koniec NorbiF w radzie.
Zdawał sobie z tego sprawę.

CDN...
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Prawda jest taka, że ostrzegałam całe BB przed NorbiFem i moje uszy Polanusie są zupełnie czyste! Nie życzę sobie, aby ktokolwiek międzywersami oczerniał mnie, podczas gdy moja gra akurat jest czysta.

Natomiast to, że potrafię w sposób przejrzysty sformułować co myślę i jak myślę pisząc prawdę, to nie powinno nikomu rzetelnemu i dążącemu rzeczywiście do uczciwości przeszkadzać.

Tak jak podkreślam: ostrzegałam, ale nie posłuchano mnie, uznano, że bardziej potrzebny jest w koalicji Nirbifufuńcio i po prostu pozbyto się mnie, bo głośno pisałam, że jest donosicielem, kretem itd. Byłam niewygodna. Dlaczego nikt nie chce tego teraz przyznać, że po prostu miałam racę?

Bo miałam i nikt nie miał jej w takim zakresie jak ja.

Najbardziej na świecie nie lubię walenia ściemy, uciekania od tematu, tchórzostwa.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ps. Nie lubię też fałszu, obłudy i egoizmu.
Tym czasem bardzo dużo tego jest na tym świecie.
 

DeletedUser18163

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Prawda jest taka, że ostrzegałam całe BB przed NorbiFem i moje uszy Polanusie są zupełnie czyste! Nie życzę sobie, aby ktokolwiek międzywersami oczerniał mnie, podczas gdy moja gra akurat jest czysta.

Natomiast to, że potrafię w sposób przejrzysty sformułować co myślę i jak myślę pisząc prawdę, to nie powinno nikomu rzetelnemu i dążącemu rzeczywiście do uczciwości przeszkadzać.

Tak jak podkreślam: ostrzegałam, ale nie posłuchano mnie, uznano, że bardziej potrzebny jest w koalicji Nirbifufuńcio i po prostu pozbyto się mnie, bo głośno pisałam, że jest donosicielem, kretem itd. Byłam niewygodna. Dlaczego nikt nie chce tego teraz przyznać, że po prostu miałam racę?

Bo miałam i nikt nie miał jej w takim zakresie jak ja.

Najbardziej na świecie nie lubię walenia ściemy, uciekania od tematu, tchórzostwa.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ps. Nie lubię też fałszu, obłudy i egoizmu.
Tym czasem bardzo dużo tego jest na tym świecie.

Niestety okazało się że masz racje. Nie chodzi o to że akurat ty ją masz tylko o to że właśnie stało się to co przewidywałaś
 
Do góry