Sytuacja na świecie Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Po co te wszystkie dysputy na temat wygrania i przegrania jak victory conditions są jasno określone.
Wygrywa sojusz, który jako pierwszy zbuduje 4 cuda, reszta nie ma znaczenia.
Pogódźcie się z przegraną, a nie zasłaniajcie honorami czy innymi wartościami.
Ja przegrałem tak samo jak i wy.
 

DeletedUser18021

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

a tu dalej same banialuki piszecie nono szacunek

kakudo mistrz ciętej riposty pasuje poczytać własne wpisy ileś stron wcześniej ale jak mówię punkt widzenia zależy od punktu siedzenia hehe

świat wygrany z multi norbiego zgadza się - droga na szczyt bywa kręta

dwóch zwycięstw jak inne sojusze na innych światach to tu nie odniesiecie a w przyszłości nikt nie będzie patrzył na kakudo czy jest na liście sojuszu który wygrał świat a tym bardziej szukał tej listy ale czy ma przy nicku koronkę - no ale zawsze można zmienić nick w końcu blamaż na tym świecie będzie dla Was nierozerwalną historią
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Widzisz panda, ja z tym światem kończę swoją przygodę z grepo, więc będę miał w nosie czy ktoś będzie mógł zobaczyć koronkę przy moim nicku, którego nigdzie już nie będzie.
Swoją drogą jeżeli dobrze rozumiem, decyzja o zakończeniu świata zapadnie jeśli liczba aktywnych graczy spadnie do 300, na chwilę obecną wg grepointel jest ich 674 (aktywnych w ostatnich 2 tygodniach).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18163

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

a tu dalej same banialuki piszecie nono szacunek

kakudo mistrz ciętej riposty pasuje poczytać własne wpisy ileś stron wcześniej ale jak mówię punkt widzenia zależy od punktu siedzenia hehe

świat wygrany z multi norbiego zgadza się - droga na szczyt bywa kręta

dwóch zwycięstw jak inne sojusze na innych światach to tu nie odniesiecie a w przyszłości nikt nie będzie patrzył na kakudo czy jest na liście sojuszu który wygrał świat a tym bardziej szukał tej listy ale czy ma przy nicku koronkę - no ale zawsze można zmienić nick w końcu blamaż na tym świecie będzie dla Was nierozerwalną historią

nie sądzę żeby to był blamaż.
Panie panda a mnie nie obchodzi czy mam tą koronę czy nie.
Przeżywasz to jakby to było ważne w życiu.
Cóż najwyżej krócej pożyjesz ale mi to wisi
Jeszcze nic Pan nie osiągnął na tym świecie a piszesz jakbyś z 10 razy ten świat wygrał.
Więcej spokoju.
Z tego co wiem Wy też nie odniesiecie tu 2 zwycięstw jak inne sojusze ale o tym już nie raczyłeś wspomnieć. Weź się wyluzuj
 

DeletedUser18521

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

chodz juz przegralisci
odsyłam po raz kolejny do zasad gry kolezankę.
Jedyne co mogę osiągnąć jeszcze to większy rachunek za mobilny internet :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Cokolwiek będziecie tutaj wymyślać, ZDOBYWCAMI ŚWIATA zostaną BB i tak zostanie zapisane w komnacie chwały tego świata, i nic to nie zmieni; ups już zostało zapisane

http://pl.grepolis.com/start/hall_of_fame?world_id=pl27&action=index&world_type=0

Jest jeszcze miejsce do wypełnienia PRZYWÓDCY ŚWIATA, ale tutaj pojawi się tylko nazwa sojuszu, bez wyszczególniania nazw poszczególnych graczy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

blaszki nie dostałem ale nie dla niej tutaj grałem:) to mój pierwszy poważny świat wirtualny :D
Ten świat umiera tak jak moja chęć do grepo gdzie dominuje nienawiść :( oczywiście dogram do ostatniego dzionka a potem zapomnę o wojnie chorych ambicji:confused:
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

odsyłam po raz kolejny do zasad gry kolezankę.
Jedyne co mogę osiągnąć jeszcze to większy rachunek za mobilny internet :)
Rzadko kiedy pojawiają się tu posty pod, którymi mogę się podpisać.
Wiem, że dzisiaj prima aprilis a to co napisał to prawda.
Jak, go znam, a chwilę gramy razem, pewnie jaja sobie robi :)

Sam zacząłem korzystać z porad NorbiF co do gry na wielu kontach.
Faktycznie, pomysł działa.

Czytaliście jego porady co do przesyłu surek i łask?
To jest dopiero skomplikowana sieć :)
Gra złapała nowy wymiar XD
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Witam , w sumie mam to gdzies to cale wygrywanie i przegrywanie ale pogadac mozna. Faktem bezsprzecznym jest ze za wybudowanie 4 cudakow swiat wygralo BB tak to jest tytulowane w polskim grepo , na swiatach gdzie gralem do tej pory jednak wszedzie bardziej liczyla sie korona i ona oznaczala wygranie swiata. Nasze tlumaczenie nazwy odznaki za 4 cuda jest po prostu nieprecyzyjne - Master w jezyku angielskim nie oznacza zwyciezcy. Ale jak to sie mowi opinii zawsze jest tyle co zainteresowanych stron. : )
 

DeletedUser18021

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

nie sądzę żeby to był blamaż.
Panie panda a mnie nie obchodzi czy mam tą koronę czy nie.
Przeżywasz to jakby to było ważne w życiu.
Cóż najwyżej krócej pożyjesz ale mi to wisi
Jeszcze nic Pan nie osiągnął na tym świecie a piszesz jakbyś z 10 razy ten świat wygrał.
Więcej spokoju.
Z tego co wiem Wy też nie odniesiecie tu 2 zwycięstw jak inne sojusze ale o tym już nie raczyłeś wspomnieć. Weź się wyluzuj

cieszy mnie ten wpis jak to mówią: "gra się tak jak przeciwnik pozwala"

opowiem na przykładzie : 3 dni trzęsienia murów i czyszczenia jaskini i uciekłeś mi z wypsy Panie bartemxd - śmiech chłopie na sali

a co do osiągnięć kazdy ma swój cel moim zawsze było wygryść Synergie i Norbifufunciu - czy założonego celu nie osiagnąłem? to że kilku graczy z dawnej S zostało w żaden sposób nie ujmuje mi radości - bo przynajmniej czerownych mam jeszcze na wyspach

tak, że spokoju to ja tobie kolego życzę bo już cię na kolejnej wyspie wypatrzyłem hehe
 

DeletedUser18163

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

cieszy mnie ten wpis jak to mówią: "gra się tak jak przeciwnik pozwala"

opowiem na przykładzie : 3 dni trzęsienia murów i czyszczenia jaskini i uciekłeś mi z wypsy Panie bartemxd - śmiech chłopie na sali

a co do osiągnięć kazdy ma swój cel moim zawsze było wygryść Synergie i Norbifufunciu - czy założonego celu nie osiagnąłem? to że kilku graczy z dawnej S zostało w żaden sposób nie ujmuje mi radości - bo przynajmniej czerownych mam jeszcze na wyspach

tak, że spokoju to ja tobie kolego życzę bo już cię na kolejnej wyspie wypatrzyłem hehe

oj panda p.
Pisałem wcześniej z Tomkiem że oddam miasto bo zastanawiam się nad końcem gry. Zacząłeś szpiegować gdy był ta transakcja w realizacji. Niestety spóźniłeś się na to miasto. Chętnie Cię ugoszczę w następnym mieście
 

DeletedUser18021

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

oj panda p.
Pisałem wcześniej z Tomkiem że oddam miasto bo zastanawiam się nad końcem gry. Zacząłeś szpiegować gdy był ta transakcja w realizacji. Niestety spóźniłeś się na to miasto. Chętnie Cię ugoszczę w następnym mieście

i znów te bajki ale ładne a smok to gdzie hehe
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ja jestem smokiem, bo wykosiłam Wam dzisiaj kilka zagrodek :D
 

DeletedUser18021

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

No w końcu będą punkty w obronie Jamelia i spółka nie zawiedźcie nas czyli Triarii bo tak dawno dobrych punktów z obrony nie było

jedziemy z koksem drodzy czerwonacy

ps. wszystkie mulit ruszyły na wsparcie i nawet uzi mur buduje na złocie będzie się działo - pozdrawiam:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

no to kiedy runie kolejny cudak?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

O chyba w końcu ten świat zamknęli, albo co, bo tu taka cisza.:confused:
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Nie zamknęli i nie zamkną pewnie jeszcze długo
 

DeletedUser19272

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Owidze,we wroga koalicja zaczeła offa budowac heh
 
Do góry