Sytuacja na świecie Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

A wystarczyło posłuchać paru doradców z COSA i to TRIARII bunkrowało by swoje wioski na potęgę, ale lepiej późno niż wcale.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Czucz mógłbyś przestać się wymądrzać, usunąłeś konto na tyle było Cię stać, więc w zasadzie już nie masz tu nic do gadania, bo sam z tego świata zrezygnowałeś.
 

DeletedUser19272

Guest
Re: Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Czucz mógłbyś przestać się wymądrzać, usunąłeś konto na tyle było Cię stać, więc w zasadzie już nie masz tu nic do gadania, bo sam z tego świata zrezygnowałeś.

Kakudo czyzbym wyczówała szczypte goryczy w Twoim poscie???????Przeciez nie mozesz miec wiecznie pretensji do Waszych byłych nie udolnych graczy którzy,wrzucaja restart bo maja dosc waszego spamu w grze jak i nawet na FO.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Na razie to my mamy dość syntio Twojej niezbyt lotnej uszczypliwości
całkiem rozumiem kakudo, który ma prawo wkurzać się na czucza
nie podwija się pod siebie ogonka, nie strzela się focha i nie wrzuca szarych szmat w takich momentach
a jak już nawet to się robi, to później się nie mądraczkuje drogi czuczu :)
 

DeletedUser19272

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Na razie to my mamy dość syntio Twojej niezbyt lotnej uszczypliwości
całkiem rozumiem kakudo, który ma prawo wkurzać się na czucza
nie podwija się pod siebie ogonka, nie strzela się focha i nie wrzuca szarych szmat w takich momentach
a jak już nawet to się robi, to później się nie mądraczkuje drogi czuczu :)


Ty Marto nie powinnas sie wypowiadac,nikt do tablicy nie wywołał,pokazałas wczoraj na co cie stac,ale sie przestraszyłam tych 8 ogni.Jestes tak samo nieugolna i prymitywna ja reszta Twoich kompanów.
A szare szmaty To Ty zawsze rzucałas,jak szło cos nie po twojej mysli konfabulatorko.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16794

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ktoś kończy na Bizancjum, a ktoś inny zostawia cały sojusz na Maratonie i niby wraca na Bizancjum po czym miasta oddaje czerwonym. Ciekawe który z tych 2 na innym świecie zostanie przygarnięty do ekipy z Bizancjum??? Skasowałem konto i dobrze, a co miałem może przekazać login takiemu jednemu, co to niby zastępców załatwiał??? Kakudo może jednak racje miał ten kto mi pisał, że miasta graczy na M74 są dla Ciebie mało ważne?? Teraz znikam, ale pewnie tu jeszcze wrócę.
 

DeletedUser19272

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

a co ty czucz sie przejumjesz tym co pisza,nie grasz juz tutaj ale swoje złote mysli mozesz przekazac heh
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Szkoda czasu, buduję sobie teraz domki na Pella, bo na Maratonie to się muszę zbroić niby prawie nie mam tam czerwonych, ale dziwnym trafem parę miast mi już odpłynęło:(
 

DeletedUser18521

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Jestes tak samo nieugolna i prymitywna ja reszta Twoich kompanów.
Gratuluję Twojej "inteligencji" jak widać walenie mięsem po ludziach jest w cenie ;p
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

ale LORDI :eek: jaka polszczyzna

daj dziewczynie spokój i czas na pracę ze słownikiem
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Czucz, to że m74 robi się teraz coraz bardziej czerwone, to głównie efekt olania tego świata przez sporą część graczy COSA i nawet powrót Polanusa do głównego tego nie zmienił. Dla mnie m74 było tak samo ważne jak m65,m75 i m66, czyli nasze morza, które są już coraz mniej nasze. Na to co się działo na m74 nie miałem większego wpływu, jako że nigdy nie miałem i nadal nie mam tam zbyt dużo miast.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

dobrze kakudo zauwazyles. teraz morza 66 75 74 czy 65 maja byc i beda nasze :)
Wy sie juz tu nie liczycie :)
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

A kolega na zwial z powrotem na Bizancjum, szkoda taka łada akcja na Pella się szykuje:(
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Kogo Wy tam czucz chcecie atakować? :)
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Może Ciebie, ale że grasz tam na innym koncie to może być trudne:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

ja koncze z grepo....gdy tylko zakonczymy bitwe na bizancjum. uciekam jak najdalej od tego.
za duzo czasu ta gra mi pochlaniala....wiec czas zakonczyc pewna ere.
odbijemy cuda i narka. czas zakonczyc wszystko z przytupem :)
dlatego z gory wam dziekuje za gre. kto wie..moze kiedys wspolne piwko :)
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Tak jak Ty kombinowałem na Bizancjum i dlatego zlikwidowałem konto, ale za mocno mnie ciągało do gry więc jeszcze gram na 2 innych światach.
 

DeletedUser18163

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

cicho tu coś
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

ja koncze z grepo....gdy tylko zakonczymy bitwe na bizancjum. uciekam jak najdalej od tego.
za duzo czasu ta gra mi pochlaniala....wiec czas zakonczyc pewna ere.
odbijemy cuda i narka. czas zakonczyc wszystko z przytupem :)
dlatego z gory wam dziekuje za gre. kto wie..moze kiedys wspolne piwko :)

Pierwszy od dawna post, gdzie nie ma wszechobecnej nienawiści, jadu i obłudy. Post pod którym się podpisuję.
Łącznie z tym odbijaniem cudaków ;)
 
Do góry