Sytuacja na świecie Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

dokladnie...zobaczymy jak wam wyjdzie odbijanie cudaka :)
oby sie nie udalo :) bo ladne punkty nam wpadna :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Witam czerwonych i zielonych :D
Jak wygląda sytuacja bo trochę czasu minęło od mojego restartu :)
Aktywnych graczy zostało już 630, jeszcze trochę i świat zostanie zamknięty.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

A witaj Tomku :)

małymi kroczkami posuwamy się do przodu, dzisiaj zadbaliśmy o świątynię, udało się przejąć miasto od naszego nieaktywnego, które oczywiście było obstawiane przez naszych czerwonych przyjaciół :)

no szkoda, że do nas nie wróciłeś
 

DeletedUser17564

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Trochę się Biz na koniec rozruszało :)
Szkoda by było zmarnować tego offa który nastukałem, szczególnie Mantykor. Udało się nam wbić bunt na cudaku superzorganizowanego Triarii i to cieszy :)

p.s potopiłem trochę lądu, to fakt. Ale warto było zaryzykować :D
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Trochę się Biz na koniec rozruszało :)
Szkoda by było zmarnować tego offa który nastukałem, szczególnie Mantykor. Udało się nam wbić bunt na cudaku superzorganizowanego Triarii i to cieszy :)

p.s potopiłem trochę lądu, to fakt. Ale warto było zaryzykować :D
Podziwiamy kolona,tu nowy podboj,bylo bunt zrobic.
aa sorki to nie Twoj byl bez buntu...
safe_image.php
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser17564

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

No buntu nie dałem rady wbić a kolona musiałem puścić wcześniej. Ot taka akcja na fantazji. Warto było zaryzykować. :)

p.s. A do obrony podburzonego miasta na cudaku ktoś od Was wysłał nawet 124 katapulty :) Heroiczna postawa! :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13628

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

No buntu nie dałem rady wbić a kolona musiałem puścić wcześniej. Ot taka akcja na fantazji. Warto było zaryzykować. :)

p.s. A do obrony podburzonego miasta na cudaku ktoś od Was wysłał nawet 124 katapulty :) Heroiczna postawa! :)
katapy: ot tez fantazja...przyneta....ale nic to nie dalo:(
 

DeletedUser18490

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Widzisz Kajo, katapulty też mają wartość obronną ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ot taka akcja na fantazji
Ja raczej nazwał bym to "pykanie" bez sensu. Za dwa tyg. kolejna akcja "na fantazji" i tak w nieskończoność...

A do obrony podburzonego miasta na cudaku ktoś od Was wysłał nawet 124 katapulty
Ktoś wiedział, że się nie przebijecie i wysyłał co miał na żniwa... nie wiem skąd u Ciebie ten uśmieszek, chyba z niewiedzy.
 

DeletedUser17564

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ja raczej nazwał bym to "pykanie" bez sensu. Za dwa tyg. kolejna akcja "na fantazji" i tak w nieskończoność...

W nieskończoność - dobre :)
To nie było pykanie bez sensu. To było spożytkowanie woja offowego tuż przed zamknięciem świata. Proste.
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Jak ktoś jest sprytny to wysyła do atakowanego miasta swoje wsparcie, najlepiej offa lądowego jeśli wie, że miasto obstawione biremkami a ataki tylko ogniowe i zabiera punkty z obrony właścicielowi miasta:)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Hejka :)

No cóż tam bracia/siostry czerwoni, zieloni i brązowi? pousypialiście? :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

To było spożytkowanie woja offowego tuż przed zamknięciem świata. Proste.

Kolega dał do zrozumienia, że szykujecie się wszyscy na reset...
 

DeletedUser17564

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Nie szykuję się na reset. Po prostu nie chcę mieć niewykorzystanego offa w koszarach w momencie gdy ten świat umrze totalnie.

Od pół roku nam wmawiacie że mamy robić resety, zarzucać szare szmaty itp. Pozwólcie że sami zadecydujemy czy to robić czy nie.
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ja namawiam do zostania i gry do końca,ale rozumiem,że brak motywacji.I ten ciągły brak czasu....
an-WesoFc5F82ychF20SwiFc4F85t-000000ffffffxxxxxx29003-2-0-17-DCglit125.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Również życzę wszystkim Wesołych Świąt.
No może z wyjątkiem hien takich jak therrax, tomto, atawas, siwka, marcus, którzy nie potrafią uszanować okresu świątecznego i na ten czas zaprzestać ataków i prób przejęć. Nawet jeśli nie został podpisany czas pokoju, to wzajemny szacunek nakazywałby to, ale ta postawa tylko pokazuje jak żenująca jest koalicja przeciwna, która też zaczyna się sypać, w ostatnich dniach restarty miziego, marlo.
 

DeletedUser18521

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ludzi dajcie zjeść porządny obiad i się napić a nie czyhacie na jakieś wirtualne wioski, oczywiście mój deff popłynoł tam gdzie powinien być odrazu żeby nie było potępiam ataki naszych jak i koalicjantów w tym okresie, ale co tam każdy orze jak morze ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Swoją drogą powinien być odgórny czas pokoju, skoro na głupi sylwester jest on organizowany. To dlaczego w katolickim kraju jest ignorowane najważniejsze dla katolików święto. O przepraszam wymyślili jakąś kurę, żeby na niej kasę zarobić.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Propozycję zróbcie taką, by okres pokoju obejmował również Święta Wielkanocne w naszym kraju ;)

A co tam na świecie, kto się nudzi, jakie soje atakują?
 

DeletedUser18521

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Swoją drogą powinien być odgórny czas pokoju, skoro na głupi sylwester jest on organizowany. To dlaczego w katolickim kraju jest ignorowane najważniejsze dla katolików święto. O przepraszam wymyślili jakąś kurę, żeby na niej kasę zarobić.
Kakudo , jeśli ktoś nie może być online bierze urlop i tyle , takie jest moje rozumowanie :), zawsze bronić jest łatwiej dlatgo współczuje offowcą którzy walą synchro po to żeby zdobyć wioski.;p
 
Do góry