Sytuacja na świecie Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Odnośnie świata, to powoli umiera. Nawet mało komu już się chce robić synchro, bo po co, skoro walka toczy się głównie o miasta trupów, graczy mało aktywnych lub opuszczone. Moim zdaniem ten świat jeszcze potrwa pół roku.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Propozycję zróbcie taką, by okres pokoju obejmował również Święta Wielkanocne w naszym kraju ;)

A co tam na świecie, kto się nudzi, jakie soje atakują?

Ale, że kto ma zrobić?

Rozumiem, że reprezentujesz obcy kapitał ale to właśnie m.in. Ty powinnaś reprezentować polskich graczy.


To jest zresztą szerszy problem. Nie wiem dlaczego moja firma nie może bez instrukcji w języku niemieckim wysłać towaru do naszego sąsiada ale w odwrotnym kierunku to jest nagminne.
Zawsze gdy reklamuję towar u dostawcy pisząc, ze nie ma polskiej instrukcji dostaję odpowiedź, że mam sobie ściągnąć z internetu :)
Najśmieszniejsze jest to, że zawsze są instrukcje w języku czeskim i węgierskim. Znajmy proporcje i szanujmy się.

Pozdrawiam starych przyjaciół i wrogów :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Nie ma o co kruszyć kopii w świecie pełnym szarych miast :)
Ciekawe czy moje znalazły nowych właścicieli :confused:
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Również życzę wszystkim Wesołych Świąt.
No może z wyjątkiem hien takich jak therrax, tomto, atawas, siwka, marcus, którzy nie potrafią uszanować okresu świątecznego i na ten ...
kochane hieny
buzki.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Również życzę wszystkim Wesołych Świąt.
No może z wyjątkiem hien takich jak therrax, tomto, atawas, siwka, marcus, którzy nie potrafią uszanować okresu świątecznego i na ten czas zaprzestać ataków i prób przejęć. Nawet jeśli nie został podpisany czas pokoju, to wzajemny szacunek nakazywałby to

http://forum.pl.grepolis.com/showth...ecie-Bizancjum&p=198508&viewfull=1#post198508
jeśli chcieliście PoNa z nami na święta, to trzeba było się zwrócić do nas w tej sprawie :p.
http://forum.pl.grepolis.com/showth...ecie-Bizancjum&p=198535&viewfull=1#post198535


Ogólnie nic nie jest lepszą odpowiedzią na teksty o hienach, niż cytaty z zeszłorocznej obrony złamania (ustalonego, a nie domyślnego) pokoju świątecznego przez BH :D

Chłopie, co Ty za farmazony piszesz, jacy oszuści, szkoda czasu i pisania na takie teksty, nikt nie potwierdził ów zawieszenia broni więc nic nie łamiemy.
A Ty lepiej skup się z kim Ty grasz bo jaki widać TBK ma swoje pomysły na przejmowanie wiosek i gry patrz kret Dukki :).
Ponadto twierdzicie że chcieliście świętować, cóż za cynizm, wasi gracze mają po 400 nakarmień kury wielkanocnej więc oznacza to że cały czas siedzą przy kompach(świętują wielkanoc na grepolis).
Dobrze wiemy że zawieszenie broni miało służyć uzupełnieniu offa i deff.A jesli ktoś chciał odpocząć jest funkcja "urlop" ale tego nie umiecie wcisnąć bo kury nie będziecie mogli karmić :D

pozdro, i skończ już pisać bzdety o honorze itp..., a i chciałbym dodać że może w tą grę grają ludzie którzy nie wierzą lub są innego wyznania i nie uznają tych świąt.
 

DeletedUser18521

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

I dalej się podpisuje pod tym co zacytowałaś i a także pragnę przypomnieć że nie podpisaliśmy z byłym TBK zawieszenie i nie było zawieszenia broni z TBK wówczas i tu masz problem :) i z innych względów gracze dostali wolną rękę wtedy jeśli chodzi o off. tyle w temacie.
I dalej podkreślam kto nie może być online bierze urlop ;>, ja mogę być co nie zmienia faktu że w spokoju się nie można napić i zjeść ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

i nie było zawieszenia broni z TBK wówczas
Dlaczego, skoro w święta atakują tylko hieny bez szacunku? :D


PS. A teraz było takie zawieszenie? Umknąć mi musiało nad koszykiem z jajami...

i tu masz problem :)
Ale ja nie mam problemu żadnego. Po prostu cieszę się do wielkanocnych postów kakudo i przemiany, którą przeszedł :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18521

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Z tego co wiem nie było zawieszenia broni i jak pisałem kto nie może być online bierze urlop.
A Ty Hela z polis jak Cię zwali chyba że już Cię tak nie zwą porównanie kakudo do norbifa chyba jest jest już Twoim aktem desperacji i brakiem nowych świetlanych ikonek ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Kolejny gracz zakończył grę widzę, MIZI tym razem
 

DeletedUser18021

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

No, kolejny. Ciekawe ilu jeszcze skończy? Mizi zostawił sporo szaraczków.


zaktualizuj sobie staty hehe

u nas gość jak odchodzi to miasta przekazuje a nie z wczoraj na dziś rzuca szare szmaty
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Skończył mi się ban, nie chciało mi się bawić w dodatkowe konta tylko poczekałem jak zdejmą by się tu odezwać;D
ban za hmm obrazę, no cóż nie będę polemizował ani dyskutował, każdy ma swoje zdanie co do pracy niektórych, nie mi ją oceniać.
Ale jako, że się skończył a akurat o mnie mowa to napiszę to co chciałem napisać.;D
Skończyłem grać gdyż pojawiły się w moim życiu inne priorytety, zawsze takie istniały jednak gra mi je przesłoniła.
Ja to nazywam nałogiem, każdy ma prawo do własnego zdania, moje jest takie że jeśli przed poranną toaletą odpalasz toolboxa albo kompa
to jest z Tobą coś nie tak. Wiedziałem że jestem od tej gry uzależniony, nie oszukiwałem się że gram dla przyjemności, dla wygrania świata, i inne takie. Oczywiście to również były jedne z powodów, jednak najważniejszym był nałóg;D
To jak fajki, niby lubisz, z piwkiem super współgra jednak palisz bo to nałóg, kto do tego nie dojrzał po prostu ma jeszcze czas.
Apropo papierosków też nie pale już pare ładnych lat;) I pewnego dnia postanowiłem również skończyć nałóg internetowy;D
Reset wcisnąłem bo miał on dla mnie znaczenie symboliczne wygrania z nałogiem. Jednak wpierw oddałem wszystkie miasta,
do tego przejąłem pare nie potrzebnych graczą i wcisnąłem reset. Podczas wciskania miałem około 13 miast z czego na 7 leciały kolony.
Pozostałe 4 to te niechciane. Ale nie w tym rzecz:)
Chciałem się pożegnać z serwerem,
Z ludźmi z naszej koalicji którzy toczyli ze mną różne rodzaje rozmów czy koleżeńskie czy dyplomatyczne,
Kindze, Marcince, Mirraspolowi, pięciakowi przede wszystkim konradowi z Vod:)
prajsiowi, czopkowi krashowi za miło spędzony czas na Tsie(wariaty jakich mało)
cyferkowemu za długi czas bo nie od naszej współpracy już sporo pisaliśmy, za wspólny wypad na browarka z Christosem(fajnie Krzyś że się zdecydowałeś). Z Michałem się śmialiśmy że jak przyjdzie to jeden go łapie drugi noż do gardła i dawaj hasło do grepo, przejmujemy cuda;D haha jednak Krzyś okazał się super gościem więc go oszczędziliśmy:p
Również przeciwnikom z którymi grałem razem bądź przeciwnie od zawsze. Ludziom którzy wg mnie umieli się zachować w obu stronnej bufonadzie:) Scypionowi, Lordiemu, Yoszce, Poldkowi, najowi, Kadexowi i paru innym,
Kakudo bym polecał nie uprawiać tego czym się niedawno brzydził bo tracisz w oczach pewnie i swoich ludzi dlatego nie mogę Cię do tamtej grupy wpisać. Jednak był czas że gdy wszsycy twierdzili że jestes jakiś tam(nie pisze bo usuną) ja sądziłem że jesteś kultualny.
Na pewno gracz z Ciebie bardzo dobry, czułem oddech na sobie ciągle:)
Swoim podziękowałem , Przeciwnikom równiez więc i tu zajrzę tylko raz na ruski rok.

I do Marty996 bo z nią też dużo czasu spędzilem na rozmowach, cytuje:
"Ja mam nadzieję mieć jaja do wciśnięcia resetu, Tobie sądzę że może zabraknąć jesteś zbyt emocjonalna"
Sens zachowany słowa nie koniecznie takie ale Marta na szczęście ja miałem je:)
Tobie też życzę powodzenia i baw się grą a nie nią żyj.

Ps. Kiedyś gracz drużyny przeciwnej bardzo dobry rob100 powiedział mi tak.
"Dam Ci radę gram w takiego typu gierki już 10 lat i stary zdecydowanie szkoda życa na ten ... (każdy sobie wklei słowo jakie chce)

Także dziś ja jestem mądrzejszy i dzielę radą się z wami.

Trzymajcie się ciepło i co zieloni powodzenia w ubiciu im cudaka:)
ELO
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Mizi dobrze napisałeś, tym samym kierowałem się kasując konto na Biz, ale jak widać za słabo się postarałem bo pykam jeszcze na 2 światach.
 

DeletedUser18521

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Dzięki Mizi za grę :) ,
powodzenia w realu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Mizi, no fakt, spotkanie było udane :)
W końcu 2:1. Teraz na piwo to tylko z cyferkowym jak będzie przejazdem... chociaż z drugiej strony z nim o Grepo a z tobą o wszystkim :)

Dzisiaj czerwoni wykonują kupę dobrej roboty i nie powiem żeby było lekko, więc może niedługo również przejdę na zasłużoną emeryturę.
Powodzenia w realu i również dzięki za grę.
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Trzymaj się Mizi:p Był czas że powalczyliśmy między sobą, potem razem...
Nie każdy odwagę podjąć taką decyzję... i napisać kilka słów prawdy.
Szacun kolego.
Powodzenia (aż łza się kręci)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Od Cricket też masz pozdrowienia :) osobiście nie mogła napisać,bo nie ma konta na forum i strasznie mało czasu ma :( i racja z grą trzeba ostrożnie wiedzieć gdzie jest punkt zaczepienia i trzymać się granicy tej gdzie jest nałóg a gra dla zabawy
 
Do góry