Sytuacja na świecie Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

A co Synergiusze Cie atakowali ? A to niegrzeczni chlopcy : )
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

A właśnie, że nie o nich tutaj mowa :)

Oj dzisiaj w sobotę tj. 22 czerwca VINI bardzo się stara mi dokopać. Nawet udało im się wbić kilka buncików, ciekawe czy będą próby przejęcia w bonusie nocnym :eek:

Dziękuję Wam Koleżanki i Koledzy za atrakcje i fajne PW :) wiem, że zawsze można na Was liczyć

No i oczywiście nie zawiodłam się :) kolejny kolon właśnie został rozbity

do następnego razu :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Liczylem, ze Formiones dodal jakis smieszny post, ale sie zawiodlem :|
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Witam wszystkich, gdyż dawno się tutaj nie wypowiadałem. Widzę, że jest niezła dyskusja na mój temat, więc wypadałoby mi coś powiedzieć... w zasadzie to wiele nie powiem, bo jak było na prawdę napisał gmkgmk

Ja Cie wymienie. : ) Do tych dyskusyjek powyzej nie bede sie odnosil bo to bzdury. Martusi bajka mi sie podobala. Historia przeklamana ale gratuluje wysilku. Zapomniala wspomniec o tym ze to Centy byl najbardziej nielubianym graczem na Bizancjum, byl naprawde ciezki w kontakcie, YOCH moze cos o tym powiedziec. A jej kolega Robson chcial swego czasu fuzji z Venatores na co Centy sie nie zgodzil i dlatego namascil Macedona na swojego nastepce. To tak gwoli wyjasnienia.
Wymienilem Cie Yoszko : )

aczkolwiek miałem umowę z macedonem, że jak miasta centego zrobią się szare, przywróci mi założyciela w VINI. gdy zrobił się szary macedon nie oddał mi praw i dopiero po jakimś czasie gdy się o nie upomniałem to mi je oddał ale odniosłem wrażenie, że strasznie nie chętnie. Krótko po tym zakończyłem gre. Co się działo dalej nie mam pojęcia.

pozdrawiam i życzę powodzenia w walce o cudaki, bo z tego co słyszałem to po wakacjach mają wystartować.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Witaj Robson :)
jak miło, że zawitałeś

Ja przedstawiłam historię ze swojego punktu widzenia. Nie grałam zbyt długo z Centym. Gdy ja przyszłam grać na Bizancjum, to on już odchodził. Zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, a na tą fuzję z VENA sama Cię przecież namawiałam. Dlatego poniekąd czułam się winna tej sytuacji. Jednak to byłoby dobre rozwiązanie i do zrealizowania, gdyby Macedon nie zrobił sieczki w głowie Centego. Takie jesst moje zdanie na ten temat.
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

<ciach, treści niezgodne z regulaminem gry proszę zgłaszać ticketem, a nie umieszczać na forum>


Dzisiaj Vini przyjęło gracza Heraki, który był w trakcie rozbiórki za nieaktywność.Właściwie rozbiórka się skończyła i nie został wyrzucony tylko dlatego że miałem zajęcie w realu
Gratuluje hipokryzji i obłudy:) Napisz jeszcze z dwie takie historyjki, potem zrób coś dokładnie to co sam w tych tekścikach krytykujesz i udawaj dalej że jesteś poważny gość:) Niedługo przegonisz formionesa
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Norbi napisal :
Gratuluje hipokryzji i obłudy Napisz jeszcze z dwie takie historyjki, potem zrób coś dokładnie to co sam w tych tekścikach krytykujesz i udawaj dalej że jesteś poważny gość Niedługo przegonisz formionesa

A Tobie kolego to o co tu chodzi ? I do kogo piszesz bo nie kumam ?
 

DeletedUser18617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

I dlaczego Formiones gra na nowym swiecie, a nie na bizancjum?:(
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Norbi napisal :
Gratuluje hipokryzji i obłudy Napisz jeszcze z dwie takie historyjki, potem zrób coś dokładnie to co sam w tych tekścikach krytykujesz i udawaj dalej że jesteś poważny gość Niedługo przegonisz formionesa

A Tobie kolego to o co tu chodzi ? I do kogo piszesz bo nie kumam ?

O Aleksandra Macedosnkiego. Jak widac mój post zedytował moderator: POlski szef kuchni.
W usunietej przez jego czesci byl skopiowany profil Aleksdanra gdzie sie nabija z Synegii ze przyjmuje graczy jak walstart.

Polski szef kuchni chcial zademonstrować że istnieje i ze cos robi więc sie tutaj popisuje i modyfikuje moj post takby aby byl nierozumialy.

Wspolczuje Ci pseudoSzefie ze musisz robic cos takiego. Musisz byc bardzo nieszczesliwym czlowiekiem.
 

DeletedUser18617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Macedon powypisywal jak to u nas sie przyjmuje graczy vini przyjmuje itp, a tydzien pozniej przyjmuje Herakiego, ktory u nas byl przeznaczony do rozbiorki, wiec przeszedl do Alexa.

Oczywiscie w jego historyjce jest rowniez duza ilosc zawisci, bo to jedyne wytlumaczenie, dlaczego takie glupoty wpisuje sie w swoim profilu.

Hipokryzja poziom expert.

To tyle tak w skrocie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

A ja jak zwykle sprowadze Was chlopaki na ziemie, albo przynajmniej sprobuje. : ) Walstart byl kretem ( kontem) od dawien dawna, sam czytalem to co przekazywal . A Heraki nie, po prostu malo aktywny. I tyle. Czemu VINI go przyjelo nie wiem, ja na ich miejscu bym tego nie zrobil. Nawet proponowalem ze go wezme do NV i sprawdze ale nikt mnie nie posluchal. Tak jak kiedys z Michasiem, ja go wzialem, i nie polecilbym do VINI. A gdzie jest wszyscy widza. A niektorzy sie smieja, prawda kolego Kunscik ? : )
 

DeletedUser18617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Widocznie vini zbiera masowke teraz, aby miec kogo rozbierac :)

Mam powod smiac sie jedynie z tego, ze w vini gra teraz kilkanascie osob na dobra sprawe, jak nie mniej :)

Czesc z nich widzialem na Juktasie, nawet formik tam byl i pewnie jak dobija do tego 8 miasta to zostawia bizancjum, bo juz ciezej bedzie walczyc i tu i tam.
A ja graczom typu locker20 grajacym na kilku swiatach sprawy ulatwiac nie bede :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Teraz już po ptokach to można potwierdzić że walstart był kretem. Tym bardziej profil Aleksandra ośmiesza jego samego a nie TBK czy SYnergie.
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

MACEDON NIGDY NIE BYŁEŚ ZAŁOŻYCIELEM VINI I NIGDY NIM NIE BĘDZIESZ! (z tego co udało mi się dowiedzieć to ma napisane w profilu że jest założycielem buahaha)

a z herakim grałem na ypsilonie i zawsze można było na niego liczyć. w porządku gościu i tyle :)
 

DeletedUser15965

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

I dlaczego Formiones gra na nowym swiecie, a nie na bizancjum?

bo Bizancjum zrobiło się nudne. Nie muszę tu poswięcać czasu, przecież nic się nie dzieje. Jakby co to NG zna do mnie nr tel i smsem powiadomi, że atakujecie. Na moje oko i tak każda strona deffuje się i czeka na okres cudów. Na tym świecie nie widzę ostrej walki o wyrywanie miast na cudakach, raczej po prostu wyścig w wysyłaniu surowców i budowaniu cudów.
Poza tym pisałem nawet tutaj niedawno, że czekam na świat o ustawieniach takich jak ma Juktas.
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

bo Bizancjum zrobiło się nudne. Nie muszę tu poswięcać czasu, przecież nic się nie dzieje. Jakby co to NG zna do mnie nr tel i smsem powiadomi, że atakujecie. Na moje oko i tak każda strona deffuje się i czeka na okres cudów. Na tym świecie nie widzę ostrej walki o wyrywanie miast na cudakach, raczej po prostu wyścig w wysyłaniu surowców i budowaniu cudów.
Poza tym pisałem nawet tutaj niedawno, że czekam na świat o ustawieniach takich jak ma Juktas.

A na Juktasie tez powiesz że byłeś legendą Bizancjum?:eek:
 
Do góry