Sytuacja na świecie Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ale co mam pisać? Każdy wie, że obsesję na temat zdrady to mają Norbi ze Scypionem. Tworzyli nawet specjalną listę zdrajców, tchórzy i sprzedawczyków, którą wieszali na forum. Skrupulatnie wyliczali, kto jakiej zdrady się dopuścił. To wynikało z wiary, że są dziedzicami żołnierzy niezłomnych. Wspomnę jeszcze o wyzywaniu graczy od dziwek (bizantyjskich) tylko dlatego, że odeszli od sojuszu :)

Ng Ja widze, ze ty nie umiesz czytac ze zrozumieniem.
Napisalem co JA bym o tym myslal... Widzisz roznice czy musze ci tlumaczyc podstawy jezyka polskiego?
Dlatego tez nie wiem skad ten pseudo smiech...
Naucz sie argumentowac albo skonczysz z takim samym "trashtalkiem" jak formiones.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Uff nie zostałem nigdzie wymieniony :) Moja gwiazda słabiej świeci :p
Kapitan się skończył muszę przelew zrobić ehh...

Ja Cie wymienie. : ) Do tych dyskusyjek powyzej nie bede sie odnosil bo to bzdury. Martusi bajka mi sie podobala. Historia przeklamana ale gratuluje wysilku. Zapomniala wspomniec o tym ze to Centy byl najbardziej nielubianym graczem na Bizancjum, byl naprawde ciezki w kontakcie, YOCH moze cos o tym powiedziec. A jej kolega Robson chcial swego czasu fuzji z Venatores na co Centy sie nie zgodzil i dlatego namascil Macedona na swojego nastepce. To tak gwoli wyjasnienia.
Wymienilem Cie Yoszko : )
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ja Cie wymienie. : ) Do tych dyskusyjek powyzej nie bede sie odnosil bo to bzdury. Martusi bajka mi sie podobala. Historia przeklamana ale gratuluje wysilku. Zapomniala wspomniec o tym ze to Centy byl najbardziej nielubianym graczem na Bizancjum, byl naprawde ciezki w kontakcie, YOCH moze cos o tym powiedziec. A jej kolega Robson chcial swego czasu fuzji z Venatores na co Centy sie nie zgodzil i dlatego namascil Macedona na swojego nastepce. To tak gwoli wyjasnienia.
Wymienilem Cie Yoszko : )

Moja "NIEBAJKA..." jest pisana z moejej perspektywy. Gdy ja przyszłam na ten świat i zaczęłam grać, to Centy już się zawijał. Miałam wtedy miasto niespełna 2 k. Dużo rozmawiałam z Centym, wymienialiśmy poglądy odnośnie ataków i obrony. On miał swoich zwolenników i to bardzo licznych.
Moim zdaniem Macedon omotał Centego wokół palca i później stało się jak się stało, a mogło się zadziać inaczej ....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Dodam, że opieranie integralności sojuszu na idei wroga, który zagraża, knuje i mąci to metoda Kaczyńskiego, na którym się wzorujesz (mimo personalnej niechęci, metody macie podobne). Jest też znana stalinowska zasada o przybywaniu wrogów klasowych wraz z postępami w budowie socjalizmu. Potrzebujesz tworzenia wrogów - nawet sztucznych.

O widzę że kolega Niszczyciel powiela mądrości zaczerpnięte z gazety wyborczej i tvnu, a już się łudziłem że lemingi nie grywają w grepolis.
 

DeletedUser15516

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Dzisiaj APS-y przeprowadzają akcję na Tbk . Zobaczymy co z tego wyjdzie :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Dzisiaj jest taka jazda, że biegam z pustymi taczkami :)
Napadywują ze wszystkich stron, niech się dzieje wola nieba :)

@gmkgmk:
Co do centego to faktycznie był ciężki w rozmowach, typ niespełnionego megalomana (prawie jak ja :D) i mnie ta NIBYBAJKA nie podchodzi. Ale perspektywę każdy może mieć swoją.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ja dzisiaj tylko 7 buntów, bo cieżko z offem, po ostatniej przygodzie.
Na szczęście niektórym można wbić bunt zwiadem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Tym jednym łucznikiem to mi raczej nie wbijesz, ale fakt - to jest problem :)
 

DeletedUser15516

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ginterko sie chyba zalamal wogóle przy przejeciach oporu nie ma :)
Z 10 miast napewno padlo :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ginterko to sie załamał 3 miesiące temu jak przestał dawać znaki życia. Tyle miast wartościowych podbić a się chwalić ginterkiem to na prawde trzeba być karłem organizacyjno - mobilizacyjnym. Nie dziwie się że te Wasze sojusze to spiżarnia graczy do rozebrania którzy kończą z nudów albo z rzekomych spraw w realu a chwile pozniej zaczynaja na nowym swiecie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Norbif każdą okazję wykorzysta do rzucania jadem ;).
Ja ze swojej strony pogratuluję kamiln78 za dzielną obronę swoich miast, choć akurat mi miasto udało się przejąć.
Tak sobie myślę, że teraz TBK-a i Synergia jeszcze bardziej się przestawią pewnie na deffa.
 

DeletedUser18521

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

hmm... koleżanka marta na banicji :D, andrew killer :) ciekawe posunięcia :D
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

W związku z tym Niezłomni już zaczęli walkę o nowe twarze:) Głupio by to wyglądało ,gdyby koleżanki uległy rajskiemu wężowi;), wobec opisu Aleksandra, który pewnie zniknie ale czego się nie zrobi żeby wyjść z marginesu.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

ale w razie 'W' sobie kopiuje;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ja nie walcze o zadne nowe twarze. I nie zgadzam sie na zadne przyjecia do NV w najblizszym czasie. No chyba zeby Kunscik chcial przyjsc : )
ps. prosze sobie skopiowac : )
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

o nic Cie nie podejrzewam. Zauważyłem już od pewnego czasu że to co robi Formiones jest jakby poza Wami. A na pewno poza Tobą.
 

DeletedUser15965

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

GMK jest na urlopie. Zresztą jak napisał, nie ma opcji by najbliższej przyszłości ktoś do nas dołączył.
 

DeletedUser18617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Obale ten mit i dojde do was tylko po to, aby pokazac, ze sie myliles :D

Gmk nie ma nic przeciwko :D
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

A moze mi ktos powie czemu te panny lub panie sa poza sojuszami ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

weźcie je do sojuszu dowiecie się sami :)

No i Marta w TBK cha cha
o naiwaniacy: Pustolec już kolony puszczał w bonusie nocnym, a literat Formiones kolejne listy zaczął pewnie pisać :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Pozdrowienia dla wszystkich fajnych, chociaż czasami zaskakujących grajków z pięknego świata Bizancjum :eek:

zapraszam częściej z kolonami w bonusie nocnym, ataki czyszczące na mnie wchodzące w bonusie nocnym też jak najbardziej są wysoce wskazane
 
Do góry