Sytuacja na świecie Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Teraz to nie ma znaczenia skoro się nie udało przegonić :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

W takim razie cytując klasyka byliście "lata świetlne" za nami :)
A już teraz mogę napisać, że sojusz VoD to banda amatorów, zarządzana przez ignorantów.
Słaba Synergia ma już 2 cuda a oni może będą mieli jeden jak CH im odpuści :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Jesteście tak cudowni i wspaniali , że aż dech zapiera w piersiach :)
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

W takim razie cytując klasyka byliście "lata świetlne" za nami :)
A już teraz mogę napisać, że sojusz VoD to banda amatorów, zarządzana przez ignorantów.
Słaba Synergia ma już 2 cuda a oni może będą mieli jeden jak CH im odpuści :D
Syp epitetami...Jak miło się zrobiło.Co z Tobą zrobiły dwa cudaki "fachowcu"?Strach pomyśleć jak nazwiesz resztę świata,gdy wygrasz...
Niektórzy tu grają dla zabawy,a nie po to by podnosić swoje ego.Akurat losy Latarni były do przewidzenia i są,hi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ja jak pisałem wcześniej budowaliśmy cuda dość spokojnie, jak gracze mogli to słali surowce i zaangażowanie prawie całego sojuszu + części graczy z akademii było bardzo ładne. Szczególne podziękowania dla kilku graczy, którzy raz czy dwa zarwali trochę nockę, żeby sprawę pchnąć właściwie do przodu. Jednak przy naszej budowie cudów, obyło się bez cudów, bo w końcu to tylko gra :) i trzeba zachować właściwe priorytety. Obecnie czekamy na nasze 10-tki :).

Gratki dla VoD, żeby nie było, bo wygrali z nami wyścig o Ogrody, choć już mogę teraz ujawnić, że wobec przyjętej przez VoD taktyki, Ogrody w zasadzie odpuściliśmy na ostatnim poziomie (nawet budowy 10 poziomu nie ruszyliśmy), więc nie musieli się tak śpieszyć :p.
 

DeletedUser18021

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

W takim razie cytując klasyka byliście "lata świetlne" za nami :)
A już teraz mogę napisać, że sojusz VoD to banda amatorów, zarządzana przez ignorantów.
Słaba Synergia ma już 2 cuda a oni może będą mieli jeden jak CH im odpuści :D

masz problemy ze swoim ego?
nik nie obraża Ciebie jak również twojego sojuszu więc dlaczego ciśniesz innym?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Gratulacje dla VODziaczków za zbudowanie ogrodów.

Przyda nam się tutaj odrobinę folkloru.
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Gratulacje dla Vision of Destruction za Wiszące ogrody Semiramidy w Babilonie.

hanging_gardens_of_babylon_small.jpg
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Syp epitetami...Jak miło się zrobiło.Co z Tobą zrobiły dwa cudaki "fachowcu"?
A gdzie w mojej wypowiedzi zauważyłaś epitety?


Niektórzy tu grają dla zabawy,a nie po to by podnosić swoje ego.Akurat losy Latarni były do przewidzenia i są,hi.[/B]
Wszystko było oczywiście do przewidzenia. Jakoś przed erą cudów nikt nie dawał nam szans postawić nawet jednego.
A mój post nie był skierowany do Ciebie tylko do ludzi, którzy już widzieli korony na swoich głowach :)
A rozmawiali z taką arogancją, że ten zimny prysznic im się teraz przydał.
I jeszcze niech sie Formiones wypowie. Pewnie napisze, że te cuda to wcale nie są strategiczne i tak je za chwile stracimy.

:cool:
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

A gdzie w mojej wypowiedzi zauważyłaś epitety?



Wszystko było oczywiście do przewidzenia. Jakoś przed erą cudów nikt nie dawał nam szans postawić nawet jednego.
A mój post nie był skierowany do Ciebie tylko do ludzi, którzy już widzieli korony na swoich głowach :)
A rozmawiali z taką arogancją, że ten zimny prysznic im się teraz przydał.
I jeszcze niech sie Formiones wypowie. Pewnie napisze, że te cuda to wcale nie są strategiczne i tak je za chwile stracimy.

:cool:
Ciekawe kto taki nie dawał szans?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

W takim razie cytując klasyka byliście "lata świetlne" za nami :)
A już teraz mogę napisać, że sojusz VoD to banda amatorów, zarządzana przez ignorantów.
Słaba Synergia ma już 2 cuda a oni może będą mieli jeden jak CH im odpuści :D
Pewnie nie jest to z Twojej strony aroganckie.Ale to Twój problem,nie mój.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ty byłem arogancki czy sypałem epitetami ?
A nie pisałbym tak gdyby pewne osoby zachowały klasę w niektórych rozmowach (zainteresowani wiedzą o kim mowa).

Wpis był też prowokacją i czekałem kto pierwszy odpisze :)
A z moim ego jest wszystko w porządku i tutaj nie muszę sobie podbudowywać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

No szkoda tej latarni ale bylismy blisko. Graty dla nowych 10;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Za późno odpuściliście grobowiec i gdyby VoD Was wsparło, bo już o nic nie walczyło na ostatniej prostej, to mielibyście szanse.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

No nie tak pozno ale rzeczywiscie za pozno zabraklo mamentu ale chcielismy zaryzykowac,
Szkofa ze sie nie udalo ale znow powtorze to co mowilem nie wazne ile wybudowalismy
Czy przegralismy z synergia o latarnie , wazna jest atmosfera ten klimat przy tych cudach i zaangazowanie sojuszu. Cos niesamowitego triarii 2 po.prostu przysLi mistrzowie a ci co juz sa w triarii uklon w wasza strone. Poswievenie jakie wlozylismy w te cuda bylo niesamowite. I tu znow nadmienie to co ostatnio widac ze polaczenie vini i tbk to byl dobry ruch. Sadze ze jesli nie opadna nam checi po stracie ze tak powiem latarni i dalej zaangazowanie bedzie na wysokim poziomie jestem pewien ze mozemy wygrac;) super chlopaki i dziewczyny;) tak trzymac. Innym rowniez gratuluje zaangazowania. To byl niezly wyscig i niezle emocje. Kolejne takie bedziemy mieli w czasie odbijania cudakow. Woec pozdrawiam przyjaciol oraz przeciwnikow;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Po pierwsze dziękuje wszystkim graczom Synergi za nieprawdopodobne zaangażowanie. Podobnie jak za czasów ataków Venatores na nas pokazaliśmy jak jesteśmy zgraną ekipą; tym razem jako sojusz nr 4 wg punktów niespodziewanie dla wielu wybudowaliśmy 2 cuda świata, dodatkowo jako pierwsi w całej stawce. To zasługa zarówno tych graczy którzy mają po 50 miasta jak i tych mniejszych z 15 miastami, którzy codziennie lub co drugi dzień skracali budowę cudaków. I tutaj powrócę to wypowiedzi Bastera..

Co do zasilenia Synergi z jak to mówisz najwartościowszych graczy STYKS , VICTORUM , FENIKS pozostawię bez komentarza :)
Cóż każdy orze jak moze... :)

Jeszce kilka dni temu z nich pokpiwałeś, dzisiaj możesz docenić ich wartość :). TBK wybrało do fuzji rzekomo silny sojusz Vini, my wzmocniliśy się pojedynczymi aktywnymi graczami z tych właśnie niewielkich sojuszy. Efekt dziś znamy.
Tu odniosę się też do wypowiedzi kolegi z VOD jakoby sojusze które wchodzą z pakty i fuzje z synergią żle na tym kończą; dziś mamy na to przykład - koledzy i koleżanki z dawnego Feniksa odbierali odznaki za budowę 2 cudów.

Jeśli chodzi o taktyczne posunięcia, które doprowadziły do naszych dzisiejszych dwóch sukcesów zwrócę uwagę na trzy rzeczy: uzgodnienie z Cosa Heliosa budowy innych cudów, skupieniu się przez nas od początku na budowie tylko 3 cudów oraz decyzja o zaprzestaniu budowy grobowca na 7 poziomie w sytuacji gdy doścignęło nas w tym cudzie Triarii i gdy mieliśmy równocześnie tylko 4 godziny przewagi nad VOD w kolosie. Triarii skupiło się przez 48 godzin na skracaniu grobowca, a my w tym czasie uciekliśmy im na 8 godzin w latarni.

Na koniec dziękuję mojemu sojuszowi za niespodziankę, kolosa zbudował w 5 sekundzie moich urodzin. Scypion
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

... TBK wybrało do fuzji rzekomo silny sojusz Vini...
Nie "rzekomo"... zawsze jakiś "przyprztyk"...
My jesteśmy zadowoleni: byłe Vini to wspaniali ludzie.
Cóż zdecydowały inne walory,dlatego daruj sobie szyderstwo.Wreszcie jakaś kultura w stosunkach międzyludzkich zapanowała i równość i solidarność,nie jesteśmy "pchłami","sektą" itd. i nikomu nie kradniemy deffa.
Prawda wybraliśmy i uważamy,że atmosfera w sojuszu jest ważniejsza niż zwycięstwo za wszelką cenę.
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Czy można odbić cudaka innego sojuszu ?? Ta sprawa jest właśnie w trakcie weryfikacji i pewnie się do jutra wyjaśni:cool:
 

DeletedUser17196

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

TBK wybrało do fuzji rzekomo silny sojusz Vini, . Scypion
Pokaż swoją siłę w ataku:p
Byłe Vini nigdy nie celowało w budowlance:)
Wypada Wam pogratulować, wyprzedziliście Triarii nieznacznie w budowie Latarni za co należą się gratulacje co też składam na Twoje ręce. Nigdy nasi gracze (byłe VINI) nie zamierzali budować "cudu" dlatego też jeden wybudowany (być może) to i tak sukces:)
Muszę przyznać, że "budowlanka" potrafi dostarczyć sporo adrenaliny:))
Co do wybierania, to VINI zostało mówiąc kolokwialnie "olane" przez sojuszników, którym na rękę był fakt, że toczymy wojnę z TBK w czasie gdy sojusznicy mieli czas dogadywać się z Wami oraz ignorować moje pytanie "gdzie jest w koalicji miejsce VINI" jednocześnie wzmacniając swoją pozycję. Dlatego też powstanie Triarii było wypadkową zaistniałej sytuacji.
Jest to mój drugi wpis na tym forum, liczę, że ostatni. W tej grze powinien przemówić oręż i mam nadzieję, że do tego dojdzie. Może w końcu gracze Synergii przestaną się deffować i wykażą się chociaż jedną ofensywną akcją w historii tego serwera:)

Jedno co muszę stwierdzić to po zaaplikowanych "banach" na FO poziom rozmów z przysłowiowego "rynsztoka" nieco się podniósł. Już nikt nikogo nie zdradza, nie pomawia i mam nadzieję, że nareszcie zacznie się walka zmierzająca do wyłonienia sojuszu, który godzien jest mieć koronę. W celu jej "unifikacji" konieczne będzie zbudowanie wszystkich siedmiu cudów. Komu wystarczy cierpliwości tego nie wiem. Czas pokaże. To czas odegra decydującą rolę.
Kiedyś stałem na stanowisku, że dyplomacja może wygrać ten serwer, dzisiaj... nie wiem. Być może dyplomacja jeszcze coś zmieni. Jednak warto pamiętać, że to tylko gra i nie warto robić z niej "jihadu". Ktoś kto tego nie rozumie już przegrał, może nie serwer, ale swoje człowieczeństwo. Długo walczyliśmy jako VINI z TBK jednak walkę cechowała zawsze kultura słowa i zasady "fair play". Jaki sens ma wzajemne obrzucanie się błotem?
Przez kogo i w jaki sposób było przedstawiane VINI wszyscy wiedzą. Kto z nami zagrał miał okazję zweryfikować pogląd. Co do reszty potencjalnych "pieniaczy" to nie wykazujcie się "lekkością pióra" tylko spróbujcie zaatakować. Przejęcie miasta aktywnego gracza to faktycznie pokazanie wyższości i kunsztu. Sam czekam z utęsknieniem na zapalenie się mieczy:)

Dziękuję wszystkim graczom TRIARII, a w szczególności TRIARII2 za wkład i zaangażowanie w EC. To co zobaczyłem, jako amator w EC przerosło moje najśmielsze oczekiwania.
Dziękuję wszystkim.
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Przejmować miasta graczy zwłaszcza Triarii 2 nie ma sensu, lepiej je farmić bo się tylko do tego nadają:p
 
Do góry