Sytuacja na świecie Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Co do sojuszy, to TBK a obecnie Triarii ma bardzo specyficzne podejście do swoich sojuszników, jak potrzeba deffu sojuszników to koalicjanci dobrzy, jak trzeba wspierać sojuszników to się po czasie okazuje, że nie byli z nimi w pakcie. A najlepiej z członków paktu wciągnąć do głównego sojuszu a resztę rozebrać:cool: Patrz Riddle, Enclave a teraz Protektorzy.:p
Z Tobą o dyplomacji mojego sojuszu pisać nie będę...co piszesz to stek bzdur.
Nasz sojusz ma deff,który przekłada się na punkty w obronie.
 

DeletedUser20084

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

wszędzie się kłócą, o byle co...
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

uderz w stół a nożyce się odezwą. Co do punktów, tak się składa, że większość punktów z obrony pochodzi z czasów mojej bytności w Riddle i US. Punkty z obony łatwo się zdobywam, ale z ataku gorzej. Jak komuś zarzucasz, że ma mało punktów z obrony przejrzyj dokładnie swoje szeregi:p. Wolę mieć dużo punktów z ataku na razie tylko 84444, ale już nie długo....
Ale co ja będę szczepił język, bycie sojuszu top1 atakujących zobowiązuje, a Ty Baster gro punktów z obrony masz nabite dzięki atakom mojego soja, także nie masz się czym specjalnie chwalić:p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Z punktami Ataku powiem ci dzieciaku że tez wymiatasz:))

Popytaj kolegów Z COSA może cię nauczą jak się atakuje chociaż nie wiem czy na tym etapie Gry masz jeszcze czas na naukę.

Twój stan punktów Walki tylko świadczy o tym że starannie wykonujesz misje wyspowe :)

Musisz poprosić support coby ci takich misji więcej dawali abyś do końca świata do tych 100 000 i w obronie i ataku dobił.:)

Co do zbierania pkt za Czasów ZUS i US chcesz wszystkim powiedzieć że od ponad pół roku z ciebie Sojusz kompletnie nie miał pożytku ? I przez pomyłkę znalażłes się w składzie podstawowym ?

Nie odpowiadaj i tak widać po statystykach :) Kazdy umie gozystać z Grepostats :)

Pkt W obronie to raczej mam dzięki Walce z VINI a wcześniej VENATORES :) Ale co może wiedziec człowiek który tak się angażuje w życie swojego sojuszu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

A ja tu już pisałam,że operujemy swoim deffem,bo z cudzego to punktów byśmy nie natłukli.Trudno to zrozumieć?
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Baster skoro jesteś tak dobrym "nauczycielem", staty czytać umiesz, to tak jak pisałem wyżej przejrzyj swoje szeregi i zobacz jakich wybitnych masz graczy. Punktów mam tyle ile trzeba, czy mój sojusz ma ze mnie pożytek, nie tobie to oceniać.
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Baster skoro jesteś tak dobrym "nauczycielem", staty czytać umiesz, to tak jak pisałem wyżej przejrzyj swoje szeregi i zobacz jakich wybitnych masz graczy. Punktów mam tyle ile trzeba, czy mój sojusz ma ze mnie pożytek, nie tobie to oceniać.
"Jaką miarą mierzycie,taką i Wam odmierzą".To akurat Ty coś tu insynuowałeś i nadal to robisz.Nie mów nam co mamy robić w swoich szeregach,bo to jest śmieszne.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ja Wiem z Kim Gram, Żaden z moich ludzi nie jest takim tchórzem jak ty.
Żaden z nich nie uciekł do czerwonych chociaż tracili miasta i bywały dla nich ciężkie dni.
Dzisiaj są jednymi z tych którzy rozdają karty na Bizancjum.

Co do Sojuszu w którym jesteś nie mi go oceniać więc jakim prawem usiłujesz oceniac mój zakłamując Historię ?

COSA HELIOSA - sojusz który w parciu do władzy porzucił ludzi z Bractwa Rozsądnych Słowian i zepchnął ich do formy zwykłego słacza surki na rzecz tak bezwartościowych graczy jak Ty. Kiedy przez rok czasu walczyli o zabezpieczenie Bractwa Heliosa.

Zostali w 99% pominięci przy wyścigu o koronę za swój rzetelny w kład w życie sojuszu.

Podobnie jak Gracze COSA którzy wspierali Polanusa i innych dzisiaj grają dla sojuszu a tak na prawdę są traktowani jak niepotrzebny mebel.

Także Wasz wspaniały sojusz nie jest aż tak wspaniały jak go przedtawiasz. Może chciałbyś aby był ale niestety nie jest.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Jeszcze zegar nie zdąży wybić północy, a...
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Pisz Baster dalej swoją alternatywną historię Bizancjum, jak skończy się budowa cudów to będzie się z czego pośmiać. Z TBK nikt nie odszedł do czerwonych, najpierw sprawdź a potem pisz bo się sam ośmieszasz.
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Pisz Baster dalej swoją alternatywną historię Bizancjum, jak skończy się budowa cudów to będzie się z czego pośmiać. Z TBK nikt nie odszedł do czerwonych, najpierw sprawdź a potem pisz bo się sam ośmieszasz.
To Wasza filozofia wyśmiać i wyszydzić jak wygracie czy przegracie???
My pogratulujemy zwycięzcom,ale żebyś wtedy nie pękł.
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

A tak w temacie: KOLOS 10 SYNERGIA
Gratuluję Synergi Kolosa;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Gratulacje dla Synergii za Kolosa i piękną walkę o CUD z VOD.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Dziekujemy wszystkim za gratulacje; pozdrawiamy rywali z vod, z ktorymi sie scigalismy - piekna walka. Ten wyscig pokazal jak wielu ludzi zwariowalo na punkcie tej gry, przecieralem oczy ze zdumienia gdy o 4 rano licznik surowcow pedzil jak szalony na 10 poziom, ktory zapelnilismy naprawde w jakims rekordowym tempie :) Teraz czekamy na jutro ( dzisiaj :) ) czy nasz drugi cudak dotrze na mete tez pierwszy.. My ... czy Triarii, tutaj roznica na ostatnim pomiarze byla tylko okolo 5 godzin
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Świeże zestawienie:
VodCHTRIARIISYNERGIAAPSKATHARSIS*TBC
Piramidy 4
Kolos 9
ogrody 9
Świątynia 7
Grobowiec 3
Posąg 8
Latarnia 8
Latarnia 5
Świątynia 8
Posąg 9
Piramidy 8
Grobowiec 5
ogrody 9
Kolos 6
Grobowiec 9
Piramidy 8
Świątynia 8
Latarnia 9
Latarnia 9
Piramidy 4
Kolos 10
Grobowiec 8
Posąg 7
Piramidy 9
Świątynia 5
Grobowiec 6
Latarnia 3
Piramidy 9
Grobowiec 3
Posąg 6
Piramidy 2
ogrody 1
Świątynia 9
Latarnia 2
Gratki za Piramidy dla APS.VA i KATHARSIS*.Za świątynię gratki dla The Black Company.
smiley_img.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

Grobowiec króla Mauzolosa w Halikarnasie
TRIARII--------- 9

SYNERGIA---------- 8
APS.VA---------- 6
COSA HELIOSA----- 5
Vision of Destruction-- 3
KATHARSIS *
Latarnia morska na Faros w Aleksandrii
SYNERGIA-------- 9
Vision of Destruction- 8
TRIARII--------- 9
COSA HELIOSA----- 5
KATHARSIS *------ 3
The Black Company- 2
Świątynia Artemidy w Efezie
COSA HELIOSA---- 9

TRIARII--------- 8
The Black Company- 9
Vision of Destruction- 6
APS.VA---------- 5
Piramidy w egipskiej Gizie
COSA HELIOSA---- 8
APS.VA---------- 9
KATHARSIS *----- 9
TRIARII ----------------7
Vision of Destruction- 4
SYNERGIA--------- 4
The Black Company- 2
Wiszące ogrody Semiramidy w Babilonie
Vision of Destruction- 9

COSA HELIOSA----- 8
The Black Company- 1
Posąg Zeusa w Olimpii autorstwa Fidiasza
COSA HELIOSA---- 9

Vision of Destruction- 8
APS.VA---------- 7
KATHARSIS *----- 6
Kolos Rodyjski
SYNERGIA-------- 10

Vision of Destruction-- 8
TRIARII--------- 6
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Gratulacje dla SYNERGII za postawienie Latarnii i piękną walkę z nami.

Niewiele nam zabrakło ale jak to mówią "każda porażka jest nawozem sukcesu"
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Scypion, ta latarnia, to nasz prezent urodzinowy. Jak się podoba? A, skracanie kolosa też skończyliśmy szybko, by był jednak po północy. Dwa cuda w urodziny!
 
Do góry