Sytuacja na świecie Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

maciek był agentem Norbiego a o ile mi wiadomo on nie jest w VINI tylko w NM.

jeśli masz pon z 2- ma stronami wojny i chcesz zawrzeć koalicję z jednym z nich to chyba honor wymaga zapytać o zdanie drugą stronę, stronę która podała Wam tyranię na tacy.

ale do tego trzeba mieć tak jak wcześniej napisałem honor i godność - sprawdź w słowniku te pojęcia bo z życia to ich na pewno ni znasz.
 

DeletedUser15965

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Grabbku, nie chce mi się już kontynuować tej jałowej dyskusji. Prawda i tak jest taka, że oczywiście wiedziałem o waszych planach ataku na mój sojusz gdy już się uporacie z TBK, w porę przygotowałem się do konfrontacji z wami a zerwanie przez was paktu w momencie gdy nie macie deffa i straciliście offa było mi bardzo na rękę. Teraz z VEANATORES będę już tylko rozmawiał w sprawie waszej kapitulacji. I będę o tym rozmawiał tylko z Niszczycielem Gwiazd. Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Rozumiem że czytanie prawdy na swój temat Cię boli, cóż, zapracowałeś sobie na taka a nie inna opinię.

Zebrałeś wszystkich przegranych z bizancjum i czujesz się silny? cieszy mnie to nic nie było częstszą przyczyna porażki niż nadmierna wiara w siebie i pycha.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Zebrałeś wszystkich przegranych z bizancjum i czujesz się silny?

A czemu uważasz ludzi, których zebrał Formion za przegranych, a ludzi których zebrał Niszczyciel za wygranych. Sam równie dobrze możesz siebie nazywać przegranym, bo nie jesteś w sojuszu w którym zaczynałeś rozgrywkę. Sami przegrani.
O przegranych czy wygranych będzie można mówić pewnie za rok. Teraz trwają jakieś potyczki zmiany polityczne w których nie do końca się każdy odnajduje - ja też, ale gra cały czas toczy się dalej. To czy ktoś wygrał czy przegrał potyczkę chyba nie oznacza, że przegrał świat. Wygranie jest jasno określone przez wybudowanie cudów i ten kto to zrobi wygra, a reszta przegra.

Przez jakiś czas szala była po stronie V teraz się przechyla na stronę NM, kto wie co będzie za miesiąc czy dwa. Może powstanie coś innego co nam wszystkim skopie tyłki.
 

DeletedUser15965

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Heh, ale piękna bitwa ;-). Ciekawe kto dostanie odznakę agresora dnia? Na to liczyłem, ataki i kontrataki z każdej strony. A jutro...dwa razy tyle ataków od nas co dzisiaj :).
 

DeletedUser15884

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Fajnie Was poczytać po przerwie. Witam I jedną i drugą strone.
 

DeletedUser15884

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Hej bracie. Kupa czasu.
Wracasz?

Pooddawałem miasteczka jak widziałeś. Zasiliły Wasze szeregi u Tomka;). A teraz klepie sobie dokmi powolij na jakimś tam morzu. Daleko mnie rzuciło. W sumie pykam żeby być w kontakcie z ludzmi. Ale jak cos odbije to przeniose się bliżej Was. Tam ciekawiej. hehehe. A tak to od 3.01 rehabilitacje zaczynam;)
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

To szybkiego powrotu do zdrowia! a jak będziesz gotowy żeby się przenieś do nas to pisz. Najlepiej jakbyś tutaj skasował się na tym świecie i za 2 tygodnie byśmy Cie zaprosili na jakąś wysepkę
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Widzę tu spotkanie towarzyskie
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Na Bizancjum dzisiaj bardzo ciekawy dzionek :) ale o tym może szerzej popiszą osoby z NM :)
 

DeletedUser15965

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ciężko cokolwiek pisać...dzień jak co dzień. Robicie kupę podburzań za którymi i tak nie puścicie konkretnego ataku z kolonem bo wiadomo, ze i tak to padnie w porcie.
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

No u Herakiego z oczywistych powodów może się udac czy u Astuli.
Ale ja się cieszę;d może grabek wróci;d
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

No cóż, jesteście świetnymi sojami, na których można natłuc slotów. Podobnie zresztą i wy na nas tłuczecie.
Nie wiem jak przeciwnicy spostrzegają sytuację na Bizancjum, ale jak dla mnie jest to symbioza w najczystszej z postaci, przynajmniej jeżeli chodzi o sojusze z czołówki listy :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Już zbieram ochotników i wbijamy się na centrum. Tylko znajdę sobie jakieś miasta wypadowe ;)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Zapraszam do siebie :) życzę szczęścia :eek:
 
Do góry