Sytuacja na świecie Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18393

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Różnica jest taka, że musisz obdzielić cały świat a obiecałeś też, że każdy gracz TRIARII nie zostanie wykiwany. Twoja sprawa co zrobisz z tym węzłem gordyjskim.
musi to się człowiek umrzeć reszta jest sprawą otwartą.
nie noszę korony w realu nie muszę jej mieć w wirtualnym świecie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Na tym właśnie polega różnica. My się nie będziemy kłócić o koronę, a Wy gdybyście ją nawet dostali, to byście najpierw się pokłócili, a potem, po odbiorze, włożylibyście sobie na głowy. :D
 

DeletedUser20114

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

A Wy gracie rolę jedynych sprawiedliwych...rozbawiacie mnie niemal do łez :)

facial_tissue_box2-jpg.15753
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

W każdym sojuszu znajdą się gracze, którzy mają coś na sumieniu, o czym świadczą zdobyte wcześniej lub później bany. A niektórym może się wydawać, że dany sojusz gra czysto, ale tylko dlatego, że gracze, którzy się bawią w multikonta zwykle nie dzielą się tą informacją z graczmi, którzy takim działaniom są stanowczo przeciwni.
Odnośnie norbifa, to po prostu zamieszczanie prywatnych korespodencji jest niesmaczne i niezgodne z regulaminem, dlatego jestem przeciwny robieniu z tego forum miejsca niczym FAKT.
 

DeletedUser19471

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

W każdym sojuszu znajdą się gracze, którzy mają coś na sumieniu, o czym świadczą zdobyte wcześniej lub później bany. A niektórym może się wydawać, że dany sojusz gra czysto, ale tylko dlatego, że gracze, którzy się bawią w multikonta zwykle nie dzielą się tą informacją z graczmi, którzy takim działaniom są stanowczo przeciwni.
Odnośnie norbifa, to po prostu zamieszczanie prywatnych korespodencji jest niesmaczne i niezgodne z regulaminem, dlatego jestem przeciwny robieniu z tego forum miejsca niczym FAKT.


Troche masz w tym racji, w każdym sojuszu znajda się osoby które po znajomości chcą przetrzymac jakies konto, zazwyczaj jest to tak ze ktoś probuje znaleźć kogos nowego na dane konto.\ lub je po prostu przetrzymać z nadzieja ze może dany gracz zmieni zdanie i może wroci. Ale zazwyczaj sa to pojedyncze przypadki z jednym kontem i raczej to konto w tym czasie jest pasywne.
A tu mamy doczynienia z kims kto perfidnie wykorzystywal pasy na swoja korzyść majac gdzies zdanie nawet swoich sojusznikow, i to się tyczy kilkunastu kont, nie jednego czy dwóch tylko jak sam pisze ponad 20 ^^. I podkresle WYKORZYSTYWANIE NA SWOJA EGOISTYCZNA KORZYSC !!!

Apropos prvivow o których piszesz, zgadzam się z Toba w 100%

ALE

Sami doskonale wiedzieliście z kim się wiążecie by podstepnie wygrac plakietke 4 cudow, DOSKONALE wiedzielisci jakim Norbif jest graczem, wiec wtedy powinniscie pomyslec o ryzyku jakie się z tym wiaze. Najpierw zrobiliście fuzje majac gdzies pozostale sojusze które były na linii fronu, bo bylisicie bezpieczni. Potem zrobiliście fuzje dla plakietki 4 cudow, która jak teraz widać pozbawila Was jednoznacznie korony której już nie zdobędziecie. Czas działa jzu tylko na nasza kozysc. I wybacz ale wam wogole nie wspolczuje, dlaczego? czytaj wyżej....
 

DeletedUser19471

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Martusia ma teraz ambitny sojusz w ktorym w koncu moze planowac akcje off teraz przynajmniej mamy pewnosc ze to ona je organizuje :D
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Byłam wierna, ale jak TBK wybrało wroga, który oczekiwał usuniecia mnie z sojuszu, skoro TBK dopuściło się względem mnie zdrady, to przepraszam - jakie miałam wyjście?

A co do Bractwa, to na szczęście nie ogranicza się ono do ludzi zmanipulowanych przez NorbiFa, a nawet Ci niegdyś zmanipulowani przez NorbiFa przepraszają mnie teraz podkreślając, że miałam rację.
Taki układ jak jest mi bardzo odpowiada : służę tym, na których mi zależy - swoim sojusznikom, a jestem odrębną indywidualnością. Tak jest na prawdę dobrze

- - - Automatycznie połączono posty - - -

No i nic, dokładnie nic nie wiecie nie mój temat :)

Nigdy w życiu nie podałabym niczego ponad imię , bo cenię swoją prywatność
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Droga Marto996
"Jeśli jedna osoba mówi ci że jesteś koniem, wyśmiej ją. Jeśli druga osoba mówi ci że jesteś koniem, olej ją. Ale jeśli trzecia osoba mówi ci że jesteś koniem, to zacznij zbierać na siodło."
jeśli gra się dla sojuszu to poświęcić się dla nie go i odejść też warto

- - - Automatycznie połączono posty - - -

to nie Kundel pisze do Ciebie
i żadne multi konto
 

DeletedUser19272

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

ty jestes sama multicontem,ciekawe pod iloma nicami tutaj grasz konfabulatorko z przeciwnego soja,ktora szczyci sie irracjonalizmem i fenimizmem
 

DeletedUser18163

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

ty jestes sama multicontem,ciekawe pod iloma nicami tutaj grasz konfabulatorko z przeciwnego soja,ktora szczyci sie irracjonalizmem i fenimizmem

wiesz chociaż co to znaczy?

skoro napisałaś że szczyci się irracjonalizmem to znaczy że szczyci się filozofią

nawet poprawnie tego słowa nie umiesz użyć. proszę weź poucz się polskiego bo wstyd pisać takie rzeczy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

A od kiedy słowo "irracjonalizm" jest synonimem słowa "filozofia"?
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

i po co te spory głupie jak i tak wszyscy siedzicie w tej samej zupie:p
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Zupa taka, o mój Boże!
nic jej chyba nie pomoże
jest za kwaśna, jest za pieprzna
do zjedzenia niebezpieczna :eek:
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

I widzę, że jacyś poeci na Biz jeszcze są;) I nawet kulturalni potrafią się wypowiadać, bez wzajemnego obrażania. Mam do was prośbę mniej gadania więcej działania;)
 
Do góry