Sytuacja na świecie Byllis

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23012

Guest
Dokładnie mój znajomek mając tylko 20k złota (rozkładane na kilka miesięcy gry) dało mu na luzie miejsce w top3. Ktoś powie że ojej hurr durr 20k złota, no tak tylko że nie dość że to było zarobione na handlu i nie wydał ani złotówki swojej to jeszcze to było złoto przeznaczone na cały okres gry gdzie niektórzy to w 2 dni by na luzie wykorzystali.
 

DeletedUser23685

Guest
Hmm wszedłem tutaj z nudów w sumie, ale jest tu ciągnięty i nudny już temat złota, a więc go podsumuję ;)

Ja osobiście jak jest fajny świat to sam sobie przyzłocę, bo czemu nie, a narzekanie na złoto i zwalanie na nie całej wynika z naszego Polskiego cebulactwa, bo on ma, a ja nie mam i pojawia się zawiść i frustracja

Można by zrobić taki eksperyment i tym wszystkim internetowym napinaczom i cebulakom dać po 100k golda na konto, ale skoro grenwar tak im gre zepsuł i inni złotnicy to oni jako obrońcy przyzwoitej gry nie wydadzą go na nic innego niż premkę bez której w zasadzie nie da się grać by nie psuć gry innym i dam sobie uciąć rękę, a nawet dwie wraz z nogami, że już w pierwszych kilku dniach by kilkanaście tysięcy wydali

Bez złota też da sie grać wysoko wystarczy mieć swój pomysł na gre, realizować go w 100% i być aktywnym, a wielu ludziom tutaj złoto przyćmiło dużo ważniejszy czynnik w tej grze, a mianowicie "mózg", którego większość nie używa patrząc ich na poziom gry czy co gorsza komentarzy jakimi rzucają

A idąc tą logiką to jeżeli nawet by złota nie było to znalazłyby się inne powodu do żalu typu "Ja nie mam czasu farmić surki, a on ma to niesprawiedliwe, zmniejszcie limity", zawsze ktoś z jakiegoś powodu będzie lepszy i zamiast doszukiwać się powodów do usprawiedliwień i żalów dlaczego on jest w topce, a ja nie to spróbuj może doszukać się zamiast tego sposobu by zająć jego miejsce na tej topce

Na koniec jako punkt kulminacyjny powiem, że dzięki tym złotnikom większość z was może zarobić troche golda i nie żebrać co chwile od mamy by dała kase na sms czy psc ;)
 

DeletedUser9349

Guest
A ja jeszcze dodam taka małą dygresję na koniec. Ilu z was wchodzicie na inne światy i za surowce to złoto od Mularda otrzymujecie. Pewnie gdyby nie on, nie mieliby co nie którzy nawet na premkę i na grę nawet na minimalnej ilości złota jaką zbierają na inny świat. Ot całość . Chyba mi się dalsze wątki skończyły... Otworza nowy świat to lećcie tam po złotko , może posypie się z kieszeni od kogoś :p
 

DeletedUser23053

Guest
jakieś dziwactwa czytam tu i w grze
złoto - jest taka opcja w grze to ludzie z niej korzystają albo nie. Chwalenie się złoceniem czy też złotniczym dziewictwem nie ma sensu. kazdy finansuje grę jak chce, jak może i jak przepisy pozwalaja.
Zgadzam się, że orgia eventów zabija urok tej gry, podobnie jak natychmiastowa rekrutacja. Wysiłki supportu w postaci "morale na każdym świecie", "trudniej trafić w evencie głowne nagrody" itd. to tylko półśrodki.

Chcecie wyrównać szanse zróbcie światy dostępne od jakiegoś pułapu grepoliscore.
Dzięki temu gracze będą szanować swoje nicki, zamiast grac na 100 różnych, a tym samym, nie będą ryzykowac banów za bluzgi, boty, mulciaki itd.

Oczywiście na pewno znajdzie się jakis weteran, który poleci na nowym nicku bić świeżaków, ale na dłuższą metę mu się znudzi.
 

DeletedUser11474

Guest
Dokładnie mój znajomek mając tylko 20k złota (rozkładane na kilka miesięcy gry) dało mu na luzie miejsce w top3. Ktoś powie że ojej hurr durr 20k złota, no tak tylko że nie dość że to było zarobione na handlu i nie wydał ani złotówki swojej to jeszcze to było złoto przeznaczone na cały okres gry gdzie niektórzy to w 2 dni by na luzie wykorzystali.


haha czesc karnwallo o kim mowisz ? o shanozie?;)
 
jakieś dziwactwa czytam tu i w grze
złoto - jest taka opcja w grze to ludzie z niej korzystają albo nie. Chwalenie się złoceniem czy też złotniczym dziewictwem nie ma sensu. kazdy finansuje grę jak chce, jak może i jak przepisy pozwalaja.
Zgadzam się, że orgia eventów zabija urok tej gry, podobnie jak natychmiastowa rekrutacja. Wysiłki supportu w postaci "morale na każdym świecie", "trudniej trafić w evencie głowne nagrody" itd. to tylko półśrodki.

Chcecie wyrównać szanse zróbcie światy dostępne od jakiegoś pułapu grepoliscore.
Dzięki temu gracze będą szanować swoje nicki, zamiast grac na 100 różnych, a tym samym, nie będą ryzykowac banów za bluzgi, boty, mulciaki itd.

Oczywiście na pewno znajdzie się jakis weteran, który poleci na nowym nicku bić świeżaków, ale na dłuższą metę mu się znudzi.

Zupełnie jak w CS: Go gdzie pro gracze leją początkujących ^^
smiley_emoticons_mttao_schuetze.gif

Nie ma dobrego środka, żeby to ogarnąć ;) nie utworzą świata tylko z podstawową premką(Zarządcy) bo się nie opłaca :> chyba, że bedzie składka na utrzymanie serwera
smiley_emoticons_silvester_cuinlove.gif
 

DeletedUser11474

Guest
jakieś dziwactwa czytam tu i w grze
złoto - jest taka opcja w grze to ludzie z niej korzystają albo nie. Chwalenie się złoceniem czy też złotniczym dziewictwem nie ma sensu. kazdy finansuje grę jak chce, jak może i jak przepisy pozwalaja.
Zgadzam się, że orgia eventów zabija urok tej gry, podobnie jak natychmiastowa rekrutacja. Wysiłki supportu w postaci "morale na każdym świecie", "trudniej trafić w evencie głowne nagrody" itd. to tylko półśrodki.

Chcecie wyrównać szanse zróbcie światy dostępne od jakiegoś pułapu grepoliscore.
Dzięki temu gracze będą szanować swoje nicki, zamiast grac na 100 różnych, a tym samym, nie będą ryzykowac banów za bluzgi, boty, mulciaki itd.

Oczywiście na pewno znajdzie się jakis weteran, który poleci na nowym nicku bić świeżaków, ale na dłuższą metę mu się znudzi.

zeus ...wszystko co wprowadza inno (a nie supporterzy) nie sluzy temu aby lepiej sie gralo tylko aby szybciej kase zarobili,,,morale poroniony pomysl, prawie jak komunizm ;))) z definicji brzmi niezle gorzej w praktyce ...;) "trudniej trafić w evencie głowne nagrody" itd. to tylko półśrodki. haha co za bolox ;))) co zlotnikowi zalezy kliknac dwa czy trzy razy wiecej ?;) wszystko sprowadza sie do do tego ze ten co zloci ma wydac wiecej bo go stac aby dostal to samo co np w zeszlorocznym evencie...;) a Ci co kupuja tylko premke i tak ja kupia ....Patrzac na przestrzeni kilku lat gra zrobila sie bardzo komercyjna a inno nie podnoisi poprzeczki jezeli chodzi o nowe rozwiazania w grze tylko bazuje na tym jak wyciagnac wiecej kasy za w sumie marna gre ktora na wlasne zyczenie z kazdym rokiem sprowadzaja o poziom nizej ....
 

DeletedUser11474

Guest
Haha jasnowidz z czluchowa przepowiedzial ...:)
Przepowiednia na 2018;)

co wtorek event, manty ,gryfy w evencie ale bedzie trudniej trafic glowne nagrody ...;)
co sroda event ,zmysly ,ulepszony atak ale bedzie trudniej trafic glowne nagrody ...;)
co czwartek event ,wielkie zbrojenie nie bedzie trudno trafic glowna nagrode tylko trzeba zakrecic kolem 7 razy ;) za gold oczywiscie ;)
co piatek event ....itd...;)
 

DeletedUser23012

Guest
Zupełnie jak w CS: Go gdzie pro gracze leją początkujących ^^
smiley_emoticons_mttao_schuetze.gif

Nie ma dobrego środka, żeby to ogarnąć ;) nie utworzą świata tylko z podstawową premką(Zarządcy) bo się nie opłaca :> chyba, że bedzie składka na utrzymanie serwera
smiley_emoticons_silvester_cuinlove.gif
Tej ale CS'a to ty szanuj :D
 

DeletedUser23012

Guest
A co do eventów to teraz nawet z perspektywy złotnika są mega słabe nagrody, po kiego dają jakieś syfy typu 6k drewna natychmiast? Toć to nie jest nikomu potrzebne, już bym wolał te stare nagrody typu 600 łask do wybranego miasta
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser27401

Guest
A ja wiem - [ciach] Grepo odchodzi przynajmniej na jakiś czas lub całkowicie jako forma zabawy Zyczę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30547

Guest
Mulard, ta gra upadla juz dawno temu, pozostala w niej jakas szczatkowa ilosc graczy. To absolutnie niszowa klikanka dla kikuset osob w Polsce i 10 000 osob na calym globie.
Niech zyje rewolucja przemyslowa, niech zyja kosmetyki...
 

DeletedUser27884

Guest
Wszyscy wiemy ze te gry to nic więcej jak mikropłatności ale jak widzę te błędy w grze to płakać się chce.... Ognie rabują surowce... Same manty burzą gradem.... no to chyba trzeba będzie po tym świecie iść na wieczny urlop....
 
Czy ja wiem czy takie mikropłatności ^^ takie coś wczoraj wyskoczyło
smiley_emoticons_irre4.gif
to niektórych prawie pól wypłaty i nawet 500+ nie wystarczy
smiley_emoticons_silvester_cuinlove.gif
 

Załączniki

  • pakiet.png
    pakiet.png
    736,3 KB · Wyświetlenia: 47
Do góry