Sytuacja na świecie Byllis

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20551

Guest
Czy ja wiem czy takie mikropłatności ^^ takie coś wczoraj wyskoczyło
smiley_emoticons_irre4.gif
to niektórych prawie pól wypłaty i nawet 500+ nie wystarczy
smiley_emoticons_silvester_cuinlove.gif

ale to jak Tomek, nie skusiłeś się na pakiecik 35x zmysły?:D
 
słyszałem że te oferty nie są losowe czy przypadkowe, są kierowane do konkretnych klientów którzy wydają bardzo dużo kasy na grę
 
oprócz Pana Mularda jeszcze nikt na tym forum nie przyznał się do tego, że gra za kasę ( może Pan Grzesiek jeszcze ), wszyscy mają teorię, że grają tylko z uhandlowanego (niezgodnie z regulaminem ) złota, i za to złoto budują murki w godzinę na na nowym podboju lub wysyłają 3 paki ogni do odbicia okupacji na starym podboju
problem polega na tym że to "uhandlowane" złoto nie bierze się z powietrza, najpierw ktoś tam musi je kupić za kasę żeby ktoś tam potem mógł je uhandlować
 

DeletedUser29184

Guest
I jak to sie ma do poprzedniej wypowiedzi odnośnie wyskakiwania ofert?
 
oprócz Pana Mularda jeszcze nikt na tym forum nie przyznał się do tego, że gra za kasę ( może Pan Grzesiek jeszcze ), wszyscy mają teorię, że grają tylko z uhandlowanego (niezgodnie z regulaminem ) złota, i za to złoto budują murki w godzinę na na nowym podboju lub wysyłają 3 paki ogni do odbicia okupacji na starym podboju
problem polega na tym że to "uhandlowane" złoto nie bierze się z powietrza, najpierw ktoś tam musi je kupić za kasę żeby ktoś tam potem mógł je uhandlować

Ja nie handluję, nie bardzo mnie to kręci:) ale tutaj nie gram;)
Dobrze gospodaruję tym co mam, dzięki czemu bardzo rzadko jestem zmuszony korzystać
 
Ja kupiłem dwa pakiety golda i żałuje :/ Miała być dobra paczka a teraz wychodzą cyrki
Nie każdego stać by wydać ponad 30 tysięcy złotych na golda w grze i nie odnieść tam sukcesu ;)
smiley_emoticons_irre.gif

[ciach]
Na sam koniec pisać o ludziach, którzy zostali w sojuszu, że są zdrajcami
smiley_emoticons_wallbash.gif

ktoś z 1% wydanego golda potrafi sobie lepiej radzić niż ktoś kto nie ma limitu na wydawanie
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif

Nie moja wina, że wbiłem Top 1 nie będąc Wielkim Złotnikiem ;) widocznie świat nie jest na takim wysokim poziomie jak pisał "Darth vader" skoro taki Noobek jak ja został Top 1 jakim cudem ?
Waszym zdanie złomowanie i festyny ;)
Ze złomowanie z 10k punkcików złapałem i tyle tego -.- a festyny ? tak oczywiście bo to są by je robić jeśli jest taka możliwość.
Mogę was nauczyć lub wydam Poradnik "Jak zostać Top 1" lub udzielę korepetycji gdzie co powinno się klikać ;)
Opcja Dodaj złoto nie sprawi, że ktoś będzie najlepszym graczem :>
Nikt nikomu nie broni być w topce, po prostu wystarczy trochę golda na sloty i szybki rozwój na początku, dużo czasu i surki i bum już ;o
chociaż może faktycznie to jest jakieś zjawisko paranormalne i trzeba to zgłosić do programu "Z Archiwum X" i oni nam pomogą nam go rozwiązać.

I proszę "grenwar ala Mulard" nie mówić mi, że to co się działo i dzieje w sojuszu to moja wina gdyż moje zdanie tam się nie liczyło ;) ty zlecałeś polecenia a ludzie je wykonywali ^^ narobiłeś dużo bigosu a komu innemu każesz zjeść
smiley_emoticons_irre4.gif

Miałeś skończyć grać a teraz siedzisz i dalej burzysz ludzi trochę za często zmieniasz zdanie.
Ktoś mi mówił jakim jesteś graczem, ale najlepiej się samemu przekonać
smiley_emoticons_frown.gif

Zwróć ludziom golda i odszkodowanie za zmarnowany czas grania z tobą i się rozejdziemy w pokoju. Amen.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24372

Guest
Ja powiem tylko tyle że obecny poziom grepo jest słaby, słabiutki.... Na apoolonia jestem top 1 wojowników, a od tygodnia siedzę już na urlopie, a przewaga i tak jest w pw jescze jest dość duża bo 800k.

I nie uwierzycie, wydałem na tym świecie max 3k złota.... A na koncie mam grubo jescze ponad 20k wszystko z handlu , po prostu nie jestem nauczony złocic i tyle, premka + coś w event jak jest sens i tyle :) u spokojnie można być top 1

Więc da się być top 1 bez złota :)
 

DeletedUser26564

Guest
Nie ma to jak chwalić się swoimi indywidualnymi osiągnięciami, kiedy dla sojuszu nie robi się nic gdy on upada.
 

DeletedUser29075

Guest
Ja powiem tylko tyle że obecny poziom grepo jest słaby, słabiutki.... Na apoolonia jestem top 1 wojowników, a od tygodnia siedzę już na urlopie, a przewaga i tak jest w pw jescze jest dość duża bo 800k.

I nie uwierzycie, wydałem na tym świecie max 3k złota.... A na koncie mam grubo jescze ponad 20k wszystko z handlu , po prostu nie jestem nauczony złocic i tyle, premka + coś w event jak jest sens i tyle :) u spokojnie można być top 1

Więc da się być top 1 bez złota :)
Jak tylko zobaczyłem ten post, to aż się udzielić musiałem w tym wątku xD Chłopie, weź ty się nie kompromituj, jak szczur uciekłeś od sojuszu który w tym momencie najbardziej pomocy potrzebuje, chwalisz się PW, jaki ty dobry, po tym wpisie pewne jest tylko jedno - to top 1 to jak najbardziej tylko numerek, bo ktoś kto zasługuje na top1 powinien mieć trochę oleju w głowie.

A szczytem wszystkiego jest chwalenie się PW w epoce kiedy co chwila są eventy ze zmysłami, ktoś wyda 5k golda na wojsko, ty wydasz 3k na eventy i będziesz 10x do przodu względem tego drugiego.

Szkoda strzępić...
smiley_emoticons_lol.gif


PS Do tygodnia na urlopie to ci brakuje jeszcze trochę, widzę że z matmą też kiepsko XD
 

DeletedUser24372

Guest
Mój urlop to ma guzik do tego, od początku tej wojny byłem cały czas i ile przez ten miesiąc miałem ataków od zip?? Wiecej jak 20 ich nie było... Więc urlopik nie ma nic do tego bo będąc cały czas w grze i tak nie byłem bity.

PS. Bez spamu już tutaj [***]
Ps 2 - rzeczywiście zmysły tyle dają... Tylko jako gracz off mam więcej punktów z Deffa niż Ty deffowiec, tyle w temacie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29075

Guest
Mój urlop to ma guzik do tego, od początku tej wojny byłem cały czas i ile przez ten miesiąc miałem ataków od zip?? Wiecej jak 20 ich nie było... Więc urlopik nie ma nic do tego bo będąc cały czas w grze i tak nie byłem bity.

PS. Bez spamu już tutaj [***]
Ps 2 - rzeczywiście zmysły tyle dają... Tylko jako gracz off mam więcej punktów z Deffa niż Ty deffowiec, tyle w temacie :)
To mnie zaatakuj prosie bo jak na razie to tylko ze 2 akcje były w których mi jakiekolwiek PW daliście :V Nie bądź śmieszny. Od początku świata jedyne momenty w których PW zdobywałem to tak naprawdę początek wojny z budowlańcami i wasze 2 akcje, dalej to już głowa w piasek i nic od was nie miałem :V
Także takie uwagi to sobie schowaj między stertę tych swoich bajek.

A co do tematu to zapraszam do sytuacji na Apolonii, tylko uważaj bo cię jeszcze więcej osób wyśmieje myszko agresorko
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 
Do góry