Sytuacja na świecie Cytera

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2329

Guest
Boże dyskusja czy ktoś jest samcem alfa czy nie^^

Dejta se spokój a Ty Alfa pierogów narób
 

DeletedUser15762

Guest
Część Grzesiek,
Czesc Jaro. :). Nie doczytales. Lepiej kupic niz krecic kolem.

Doczytałem :), wiesz, że do złotników mam podobny stosunek co Ty, ale kupowanie miast to oszustwo i to jest dla mnie nie do zaakceptowania !!

no cześć :)
Jaro, Jaro...
Myśmy dostawali baty i się przenieśli - od palików na nowo, łatwo nie było. A Ty zrezygnowałeś. Nie ucz krokodylów zdobywania miast, a tym bardziej ich tracenia. W traceniu jestem mistrzem ;-)

Dex masz rację, dostaliśmy wtedy bańki od Kasyna. Co w takiej sytuacji można zrobić? Albo uznać swoją porażkę pogratulować przeciwnikowi, albo przenieść się na peryferia i tam grać od nowa, tylko co to jest za gra. Ty wybrałeś wariant 2, ja uważałem to za stratę czasu i wybrałem wariant 1 - tyle ...
 

DeletedUser2329

Guest
Część Grzesiek,


Doczytałem :), wiesz, że do złotników mam podobny stosunek co Ty, ale kupowanie miast to oszustwo i to jest dla mnie nie do zaakceptowania !!



Dex masz rację, dostaliśmy wtedy bańki od Kasyna. Co w takiej sytuacji można zrobić? Albo uznać swoją porażkę pogratulować przeciwnikowi, albo przenieść się na peryferia i tam grać od nowa, tylko co to jest za gra. Ty wybrałeś wariant 2, ja uważałem to za stratę czasu i wybrałem wariant 1 - tyle ...

ale 1 nie wyklucza 2
 

DeletedUser26709

Guest
Teraz wyjeżdżam na coroczne narty do cortina d ampezzo, więc z tego miejsca życzę Wam wszystkim tak radosnych, bogatych i rodzinnych świąt jakie ja będę miał.
Jakby to powiedział typowy bywalec tego forum, nosacz polskości: "Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz piniędzy"
Po powrocie wrócimy jeszcze do miasteczek na skałkach.
Bywajcie i trzymajcie się ramy. Proszę wstać, Milord i jego kamerdyner ze służbą opuszczają ten marny przybytek na jakiś czas.
chyba narty nie wypaliły bo ciągle na grze cię widać a może jaśnie wyszczekany hrabia specjalnego śniegu potrzebuje żeby jego hrabiowski tyłek siniaków nie doznał
 

DeletedUser24113

Guest
Ja tak myślałam wcześniej, by Cię ignorować, ale Twoje "ogulnie" mnie w tym utwierdziło.
Idź już spać lepiej i nie pogrążaj się bardziej :)
w czym mam się pogrążaać? to chyba ciebie pochłoneło to klikanie.jestes jak bezurodzojna gleba
 

DeletedUser27944

Guest
No jak od palików startując na totalnym wygwizdowiu po "rzezi" sojuszu gdzie została 1/3 - i to nie najaktywniejszych - dało się to wyprowadzić do konkurowania o cuda to w czym problem?
Loczek nie wymiękł i został gdzie 99% złotników by szaraka strzeliła z depresji. Jaro, nad charakterem musisz popracować, później do krokodylów pytania zadawaj ;-)
 
sojusz postanowił po prostu rozebrac te osoby do 0, wśród nich była też Sisi która bronic jackpol (Jacek, top 1 z Ny - chyba), nie pamietam nicku jaki mial na heraklionie.

Napisałeś :) Owszem Jackpol też był, ale nie wiem co było dalej, bo oddałam miasta na tym świecie :)

denaturowy jakiś kompleks masz?

chodziło mi o to że rozebrać bo byliście na czerwono
 

DeletedUser15806

Guest
Część Grzesiek,


Doczytałem :), wiesz, że do złotników mam podobny stosunek co Ty, ale kupowanie miast to oszustwo i to jest dla mnie nie do zaakceptowania !!



Dex masz rację, dostaliśmy wtedy bańki od Kasyna. Co w takiej sytuacji można zrobić? Albo uznać swoją porażkę pogratulować przeciwnikowi, albo przenieść się na peryferia i tam grać od nowa, tylko co to jest za gra. Ty wybrałeś wariant 2, ja uważałem to za stratę czasu i wybrałem wariant 1 - tyle ...
Jaro. Nie zawsze. Zalezy od ludzi. My sie odbudowalismy i do ostatniej chwili walczylismy w wyscigu o cudaki. Czasami to strata czasu, a czasami nie.
 

DeletedUser21237

Guest
pierdu pierdu ,,,,,,,,,,,,,,,,,, ogulnie wznoszol twoje wpisy.przyznaje sie do bledu apropo przecinka a co do piergow zostaje przy swoim

Nie dość, że zagubiony w tym wielkim świecie, to jeszcze niezrównoważony psychicznie. Źle z Tobą przyjacielu, bardzo źle...
 

DeletedUser24113

Guest
Nie dość, że zagubiony w tym wielkim świecie, to jeszcze niezrównoważony psychicznie. Źle z Tobą przyjacielu, bardzo źle...
oh ty rycerzu ,nawet pieroga domowego nie zjesz w zyciu bo twoja pani ich nie lepi ale ten stukot klawiatury wam to wynagrodzi
 

DeletedUser21237

Guest
oh ty rycerzu ,nawet pieroga domowego nie zjesz w zyciu bo twoja pani ich nie lepi ale ten stukot klawiatury wam to wynagrodzi

I tutaj się właśnie różnimy. Ja z moją panią w bardzo miłej atmosferze razem ulepimy pierogi i świetnie będziemy się przy tym bawili, za to Ty nadal będziesz pokazywał jakim typowym "Januszem" jesteś i wypisywał głupoty na forum wirtualnej gry.
 

DeletedUser24113

Guest
I tutaj się właśnie różnimy. Ja z moją panią w bardzo miłej atmosferze razem ulepimy pierogi i świetnie będziemy się przy tym bawili, za to Ty nadal będziesz pokazywał jakim typowym "Januszem" jesteś i wypisywał głupoty na forum wirtualnej gry.
przeciez napisała ze nie lepi pierogow,uczysz polskiego a nawet nie umiesz czytac postow
 

DeletedUser27944

Guest
Panowie nie przesadzajcie
Panda niby zwierz, a kulturę trzyma
Wy też możecie
 
Do góry