1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Sytuacja na świecie Cytera

Dyskusja w 'Cytera' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 6. Gru 2017.

1. gmkgmk

gmkgmk

Dominiku, to ze ktos ma drugi sojusz , akademie, jak zwal tak zwal mniejszy od nas to sie jakby nie liczy. Trzeba ich liczyc razem, tak jak Was czyli MTS i MTK. A to dookola to nie ja okreslilem bo my trzymamy sie swojego rejonu, jak ktos z przyjetych ma wioche za daleko to ja odpuszcza. My zajmujemy maciupenieczki rozek M45, gorna czesc M55, pasek na skraju M44 i nieco szerszy kawalek M 54. Nigdzie dalej sie nie zapuszczamy bo po co majac Smoki na glowie mielibysmy cisnac sie np z Wami czy Za Chwile

2. festin

festin

Wyszło szydło z worka ;-) Matus przyznaj się, czyją jesteście akademią ? Pand ? ;)

3. kksdavepoznan

kksdavepoznan

To się porobiło na tym świecie.. Pozdrawiam EliaSS, który kolejny świat gra pod siebie. Mam nadzieję, że szybciutko zakończysz przygodę tutaj. Przeciez jedna koronka zdobyta przez krętactwa i brak honoru Ci wystarczy. Ciesz się, że Gmart bierze wszystko do siebie :cool:

Zefir123 lubi to.
  4. manfred

manfred

dajcie jakies swieze info ktora masówka jest top-1 ?
    ktory zlotnik top-1?

5. intruzor123

intruzor123

Jak widze po statystykach grupa która niedawno była Eko liderem + coś tam w wojownikami chyba 3 straciła za weekend blisko 25 miast o_O a jeszcze dwie nie skonczyl

6. Dex Aligator

Dex Aligator

Top 1 to lamy ;-)
    A złotnik - myślałem że Haszek, ale on za chytry na głupie szastanie
    Banokles jak rozbierze miasto za golda do zera jak nie będzie szans obrony to nazwę drugim Loczkiem - zero złośliwości ;-)
    Trzeba na grepo takich graczy jak w mitologi herosów, nadaje to smaczek tej grze...

7. sekka18

sekka18

robson podac ci chusteczke? czy chcesz sie jeszcze bardziej wypłakać ?

8. Robson1989

Robson1989

że niby ja? zabawne hehehe co za ironia

9. sekka18

sekka18

a kto ? zauwazyłem że grześ jest zawsze ten zły, niedobry, zawsze jak sie postawi, powtarza sie sytuacja z parosa, jakos nie widzę żeby ktoś z nas płakał na forum na te cała sytacje, jakis manfred , ktory nawet nie gra na tym świecie wylewa swoje zale i własnie TY!
    Gdyby własnie nie taka sytuacja to ten świat z nudów by umrał..

10. manfred

manfred

nie jakiś manfred tylko Manfred :)
    I nie płakał a podjudzał całą atmosferę żeby nie było za łatwo :)
    A czy nie gra czy gra no cóż Ty na pewno o tym nie wiesz.

a co do tego kto jest zły - zawsze i wszędzie złymi są Ci najlepsi :) takie życie mistrza trzeba z tym żyć.

Big Kamil lubi to.
  11. Robson1989

Robson1989

ty tak serio mi coś wmawiasz, czy chciałeś tylko zaistnieć na tym forum

Sisi lubi to.
  12. gmkgmk

gmkgmk

Spoko Robson. Sekke czasami ponosi, ale dobry chlop tak ogolnie. Podejrzewam , ze akurat Wy dwaj to byscie w grze sie super dogadywali.

13. *El Gato*

*El Gato*

Kozacy coś grają ?

Ostatnio edytowane przez moderatora: 8. Sty 2018
  14. Robson1989

Robson1989

nie wątpię i akurat wiem, że sekka to dobry grajek, choć chyba razem nigdy nie mieliśmy okazji grać. A swoją drogą, to ja już nie gram tak jak kiedyś, nie chce mi się, a i z czasem nie ma lekko, więc tak tylko na spokojnie sobie biremki klepie i wyzywam na forum w sojuszu co by się nikt nie opierdzielał

a nie wiem, z kozakami to ostatnio grałem na akcjum hehe fajne czasy

15. *El Gato*

*El Gato*

więc pewnie nie grają:p

16. sekka18

sekka18

jezeli dobrze Cie pamietam to grałeś swego czasu w sojuszu roma,nie powiem ci na ktorym swiecie ale byli jedna z najlepszych ekip na swiecie, pamiętam twoj nick,to były czasy jeszcze żabki miałem też swoja ekipe na świecie i dogadywałem z wami pakt przez TS :D to było zaraz jakos po swiecie bizancjum.

17. Robson1989

Robson1989

roma? to nie moje klimaty, to musiał być inny robson ;)

18. gmkgmk

gmkgmk

Tez tak mysle. Ale na Bizie gdy Ty juz konczyles kariere w VINI , Sekka gral ze mna w Venatores

19. gmkgmk

gmkgmk

Ja juz Manius nie jestem najlepszy. Wypalilem sie. Do tego czasu mniej niz kiedys. Czyli na nas nie masz co podjudzac :)

20. dehonore

dehonore

A kiedy Byłeś[​IMG]? Śmiechawa, jak ładujesz ,,wypłatę w konto" i piszesz o umiejętnościach - sporo tego. Umówmy się, to nie szachy. Jest ograniczona ilość patentów i po rozegraniu kilku światów (jeśli grałeś z Kimś życzliwym) to większość z nas ma podobny poziom. Decydująca jest wytrwałość i zaangażowanie, czyli kto jaki c h a r a k t e r n y jest + c z a s poświęcony na grę - moim zdaniem to jest kluczem, jeżeli już chcemy szukać ,,najlepszego" (+zdolności interpersonalne [przyp.: to też cechy charakteru] np. u dyplomatów, założycieli, et cetera). Nie ,,piję" tu do Dziadka, tylko ogólnie... ...zamiast ,,wozić się" nieustannie n.t. umiejętności, wyśmiewać innych, lepiej Ich u c z y ć... - im więcej ogarniętych Nowych, tym ciekawsze będę kolejne światy...

Do góry