Sytuacja na świecie Cytera

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser17153

Guest
To jest forum graczy grepolis. I nie ma znaczenia czy ktoś jest profesorem, filozofem czy Bóg wie kim.
 

DeletedUser27944

Guest
Tak, tak... ale tu się głównie pisze o bzdetach bo to nie forum naukowe tylko forum graczy każdego kalibru. Są przeplatanki naukowe, polityczne, komiczne i wiele innych. Kolega Pich wyrzuciłby bzdety i zostawił samo naukowe. Ciekawe kto bu tu zaglądał...
 

DeletedUser17153

Guest
To niech wyrzuca, może pojawi się znawca pieczywa i człowiek już nie będzie się patrzył na chleb jedynie przez pryzmat ceny i ilości gramów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27944

Guest
Albo jakiegoś szewca, zima idzie, może by coś w sprawie butów doradził...
 

DeletedUser4218

Guest
Sisi wiesz.. twój wpis pokazał że przejmujecie się tą całą sytuacją? Pewnie uważaliście że nic was nie ruszy a rusza Haszek.
Dex i gmart robią sobie jak na razie jaja ze swojej obecności na tym świecie i się bawią co jest świetny urozmaiceniem więc akurat po Pandach nikt nie powinien jechać.

Cóż.. reasumując Wielkie Smoki zostały poruszone przez Słodkie Pandy.. :p

Oj Michale, widać, że dawno ze mną nie grałeś, jeśli uważasz, że się przejmuję.
Po prostu widok gmarta z Haszkiem mi nie spasował, bo bardzo lubię Grzesia.
Wydaje kasę, ale jest skromny do tego.
Przeciwieństwo Haszka - klękajcie narody, kupiłem wojo i teraz jestem królem grepo.

Dziwi mnie Twój wpis zakładający, że uważaliśmy się (czy też uważamy) za sojusz nie do ruszenia.
Pisałam już wcześniej, że o owszem mamy sporo znanych nicków, ale nigdy te osoby nie grały w tym składzie.
Co będzie to się okaże dopiero. I mam nadzieję, że ludziki się rozkręcą jakoś :)
 

DeletedUser15216

Guest
Heh aż miło zaglądnąć na stare forum :p Jak zawsze przepychanki :p Ale widok Haszka z GM i Dexem w jednej ekipie nie zaprzeczam, nieźle mnie zaskoczył :p choć widać że żywcem dla jaj :p

Obecnie z perspektywy odległych akwenów gdzie spokojnie można sobie siedzieć na murkach i obserwować okolicę, to chyba Smoki puki co mają najkonkretniejszą ekipę do zdominowania centrum :) ale czas pokaże na ile stabilną wewnętrznie ;)

A tak w ogóle, to dobry wieczór wszystkim :p
 

DeletedUser15806

Guest
Dzieki Sisi. A Ty Manius , po prostu , nigdy nie rozumiales mojego poczucia humoru. Zbyt powaznie odbierasz niektore wypowiedzi. A kiedys jeszcze oglad psulo Ci parcie na szklo :)
 

DeletedUser27944

Guest
[QUOTE="SzalonyAhmed, post: 503129, member: 15216"Ale widok Haszka z GM i Dexem w jednej ekipie nie zaprzeczam, nieźle mnie zaskoczył
[/QUOTE]
A gdzie mamy grać? U Guzika? U Piratów? Bawić się w tworzenie opozycji dla Smoków? Brakuje jeszcze "kolorowej facjaty" żeby pół serwera na zielono przemalował... I kolejny raz klikać bez sensu tak zwyczajnie przegrywając lub wygrywając
Idziemy za zapomnianą potrzebą grania dla zabawy i grania z charakterem ;-) Wiem że większości z Was już ta dyplomacja ślepia zamydliła - że koniecznie trzeba grać tam gdzie zieleniej i tam gdzie jest szansa na wygranie. Otóż nie...
 

DeletedUser3480

Guest
mi parcie na szkło powiadasz a ja myślałem że to na odwrót

co do poczucia humoru to jest tak ze zawsze jak cos glupiego sie powie potem można zwalic na poczucie humoru :)
 

DeletedUser15216

Guest
[QUOTE="SzalonyAhmed, post: 503129, member: 15216"Ale widok Haszka z GM i Dexem w jednej ekipie nie zaprzeczam, nieźle mnie zaskoczył
A gdzie mamy grać? U Guzika? U Piratów? Bawić się w tworzenie opozycji dla Smoków? Brakuje jeszcze "kolorowej facjaty" żeby pół serwera na zielono przemalował... I kolejny raz klikać bez sensu tak zwyczajnie przegrywając lub wygrywając
Idziemy za zapomnianą potrzebą grania dla zabawy i grania z charakterem ;-) Wiem że większości z Was już ta dyplomacja ślepia zamydliła - że koniecznie trzeba grać tam gdzie zieleniej i tam gdzie jest szansa na wygranie. Otóż nie...[/QUOTE]

Dex, temu ja trzymam się z daleka od Top i gram sobie na peryferiach dla czystej przyjemności jak za starych lat :p Bez ciśnienia, presji i myślenia o tym kto wygra serwer lub nie :p z możliwością skończenia kiedy tylko będę miał ochotę ;)
 

DeletedUser15613

Guest
Oj Michale, widać, że dawno ze mną nie grałeś, jeśli uważasz, że się przejmuję.
Po prostu widok gmarta z Haszkiem mi nie spasował, bo bardzo lubię Grzesia.
Wydaje kasę, ale jest skromny do tego.
Przeciwieństwo Haszka - klękajcie narody, kupiłem wojo i teraz jestem królem grepo.

Dziwi mnie Twój wpis zakładający, że uważaliśmy się (czy też uważamy) za sojusz nie do ruszenia.
Pisałam już wcześniej, że o owszem mamy sporo znanych nicków, ale nigdy te osoby nie grały w tym składzie.
Co będzie to się okaże dopiero. I mam nadzieję, że ludziki się rozkręcą jakoś :)
Psychologia człowieka działa tak ze jeśli reaguje na jakiś temat to znaczy że go trapi. Inaczej by mógł zostać olany. Fakt dawno nie graliśmy wspólnie i chyba tak z 4 lata ;p

Co do sojuszu nie do ruszenia to Ja na waszym miejscu bym się śmiał jakby ktoś mnie ruszył a wy reagujecie na To więc dajecie się wciągnąć. Jak chociażby na Heraklionie jak nas wyśmiewano a po ochronce nikt nie patrzał na nas jak na żart a bardziej jak na problem Top1 Agresora i top20 w Bobach budowniczych.
Temat odległy ale pomyślałem że lepiej zrozumiesz o co mi chodzi ponieważ tam jeszcze z nami występowałaś.
 

DeletedUser24372

Guest
A ja Wam powiem, że dawno nie widziałem na żadnym z ostatnich światów tak żywego Fo.

Brawo dla ludzi, przynajmniej się coś tu dzieje :)

A jak w grze, tam też tak ciekawie??
 

DeletedUser15613

Guest
Ja tutaj wpadłem ponieważ wiedziałem że w Grepo jak jest wolne na święta + zima to musi się dziać coś ciekawego więc i mnie nie może za braknać :p
 
Do góry