Sytuacja na świecie Dyme

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Ja potrafię zbudować tartak,kopalnie srebra oraz kamieniołom czy to akredytuje mnie do bycia dobrym graczem? Jeszcze opanowałem do perfekcji jak kliknąć "zacznij od nowa".ElPiposz,gdzie byłeś?Moje kije do golfa nie będę się.same nosiły.
Hehe złoć tam dla mnie już lepiej ognie.
smiley_emoticons_flucht2.gif
 
Ostatnia edycja:
raczej taki bezsensowny wymysl inno ,przykleja ci go do nicka i masz go juz zawsze czy go chciales czy nie ;)
Sądzisz ze twoj klocek na tebach wejdzie? ;P
Taki z Ciebie gracz co mial mnie zniszczyć, a dopiero gdy koncze gre to wyslales klocka haha
PS. Na moim murku na Tebach jest rozwalonych dokladnie 126 klockow (ma ktos wiecej?), chodzi mi o wrogie klocki zeby ktos nie pomyslal :D
 

DeletedUser29184

Guest
Sądzisz ze twoj klocek na tebach wejdzie? ;P
Taki z Ciebie gracz co mial mnie zniszczyć, a dopiero gdy koncze gre to wyslales klocka haha
PS. Na moim murku na Tebach jest rozwalonych dokladnie 126 klockow (ma ktos wiecej?), chodzi mi o wrogie klocki zeby ktos nie pomyslal :D

Na moim murku na oroposie jest rozwalonych w ataku 149 (cofki plus pewnie czyszczenie kogos) a w obronie 134 (kliny)
 

DeletedUser

Guest
Ale ja się stęskniłam za tym forum :D
Ell a Ty znowu swoje morały tu wypisujesz i jak zwykle po rodzinie jeździsz nie znudziło Ci się jeszcze ?
 

DeletedUser29767

Guest
Gościu, pokazałem tobie juz ze jak będziesz do mnie cwaniakował to skonczysz jako farma, więc komentuj dalej
gdzie ja bylem twoja farmą od cb moze jeden atak widziałem ale co ty zrobilęs paliło sie pod toba to uciekłes do lam i wielki kozak :p

g
 
Do góry