Sytuacja na świecie Dyme

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
A to Fb jest wyznacznikiem czegoś? xd
Wiele osób nie mam FB i żyje, mi jedynie jest potrzebny messenger, z reszty nie korzystam, to po co mam uzupełniać FB. Może mam zdjęcia w albumie i profil widoczny dla znajomych, z tego co pamiętam, to Cię zablokowałem na FB, więc nie widzisz :D A co Ty tak się interesujesz moim FB? Lubisz tą samą płeć? xddddddd
 
A to Fb jest wyznacznikiem czegoś? xd
Wiele osób nie mam FB i żyje, mi jedynie jest potrzebny messenger, z reszty nie korzystam, to po co mam uzupełniać FB. Może mam zdjęcia w albumie i profil widoczny dla znajomych, z tego co pamiętam, to Cię zablokowałem na FB, więc nie widzisz :D A co Ty tak się interesujesz moim FB? Lubisz tą samą płeć? xddddddd
Ja tez nie mam I Co. To Ty coś mówisz o śmianiu się z bezprofilowców czyli ze mnie. " Ludzie z beztwarzowców śmieją się całe życie, więc musisz się douczyć xd" A sam nie masz, bo nie korzystasz zbytnio. Tylko by kontakt był i tyle.
Nie jesteś jedyny ;)
Mi to tam wisi osobiście FB TW instagramy. Nigdy nie rozumiałem ludzi co Ciagle zdjęcia wstawiają , "istnienie" w sieci= istnienie na swiecie i nigdy nie zrozumiem. xD Kto chce niehc wstawia jego sprawa. Potem niech nie płacze, że ludzie komentują. Pokolenie narcyzów."Gwiazdy" Insta xD Ale to już inny temat. Temat rzeka ;)
 
Woda naucz się czytać, pisałem o beztwarzowcach nie bezprofilowcach. Za dużo chyba wyjarałeś i Ci spaliło umysł. Nawet o FB nie wspominałem, tylko sam z nim wyskoczyłeś xdddd
Nigdy nic nie ogarniałeś, pomyśl napisz, przeczytaj, co napisałeś, sprawdź czy się pokrywa z faktami, opublikuj xddddd
 
A gdzie nie masz twarzy chyba na profilu , bo niby jak ell może wiedzieć jak się nazywam i jak wyglądam i jakiego mam "wąsa" . No chyba z FB . Co ?
Więc mi się kojarzy 1 znacznie,
Nigdy sie nie rozumieliśmy. " Humanista" Zrozumieć weterana to jak zrozumieć lewaka. Dla mnie niemożliwe.
OOO w koncu jakies PW wpadło :) Dzikei ell ;)
 
Woda nie ośmieszaj się. Z przodu głowy twarzy człowiek nie ma(nie licząc tych bez niej od urodzenia) i tylko na Fb ona ma być? Padłem. Co post to lepsza historia xddddddd
Czyli osoba bez profilu na FB nie ma twarzy, więc kilkanaście milionów Polaków jest bez twarzy z powodu braku profilu na FB. Brawa dla tego pana xdddddd
Odezwał się prawicowiec, któremu Smoleńsk kojarzy się jedynie z katastrofą, a o historii w XVII w nie ma pojęcia. #dobra zmiana
 
Ostatnia edycja:
Wyjaśnię Ci pojęcie beztwarzowca. Karol potwierdzi Ci definicję. Jest to osoba, która nie posiada niczego, co można nazwać byłoby normalnym wyglądem, ale ma coś w stylu ściany, płaskiej bez kształtu. patrzysz i widzisz, jakby ktoś przeciągnął zaprawą i oszpecił
 
Jezeli nie spotkałeś jakiejś osoby i nie ma profilu to nie wiesz jak wygląda i jaką ma twarz. Chyba logiczne Co ? Płaska sciana zamiast twarzy? To może lord Voldemort albo Darth Vader . Oszpecona spalona twarz . Ale twarz. Wpisałem se w googla i jakaś postac z jakiejś bajki wyskoczyła. Czerwony mutant bez twarzy
Czemu sadzisz , że Smoleńsk kojarzy mi sie jedynie z katastrofa ? A co wierzysz w zamach?
 
Ostatnia edycja:
Woda się zjarał do reszty xd Co ma profil na jakimś portalu do człowieka? Tam są zdjęcia, niekoniecznie osób. Nie będę dalej się w to zagłębiał, bo to jak mówić do ściany...tfu.. twarzy..tzn... niczego xdddddddd
Tu już nie ma co komentować
Wypowiedź dnia "Czemu sadzisz , że Smoleńsk kojarzy mi się jedynie z katastrofa ? A co wierzysz w zamach?" Gdy pisałem kiedyś o Smoleńsku( o tym z XVII w. należącym do Polski), to mi wyleciałeś z tragedią i nie wolno się z tego śmiać, a mnie ta katastrofa czy coś nie interesuje, a Ty masz reakcję jak PiS pod Wawelem z czekolady xddddddd
Karol, weź kolegę na kebaba. Albo nie, zaraz zacznie machać flagą ONR przed Turkiem xdddddd
 

DeletedUser30017

Guest
Aa Polski Smoleńsk, kułłłła kuedyś to było :/
ale kebsa to ja bym zjadł. Myślę, że woda jest an tyle inteligentny by nie machać flagą przed ciapatymi, robiąc takimi czynami opinię o polskich nazistach/faszystach/obozach/kosmitach etc etc
 

DeletedUser30017

Guest
Panowie z Lubelskiej brygady? czy po prostu debile? proszę nie mylić Panie weteranie, potem powstają stereotypy;p
 

DeletedUser30017

Guest
Nie wiem, pewnie w jego myśleniu "bojownik za ojczyznę"
tacy ludzie to debile, i nie określaj ich tak bo żadne środowisko narodowe z takimi ludźmi nie ma nic wspólnego ;p kretyni znajdą się wszędzie, nie klasyfikuj ich od razu jako prawicowców. Równie dobrze mógłby to być gośc z antify lub jakiś ukrainiec. tfu!
 
Do góry