Sytuacja na świecie Dyme

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Tomaszek zachowałeś rapki z regularnego czyszczenia weterana ?
To musisz Spłuczko pluć wodą na każdym forum teraz? Gdzie jest ten wielki wojownik woda, któremu miasto Karpie deffowym kolonem łyknęli oraz siedzący na niebieskich wyspach i mający własny sojusz w dupie? Tutaj też masz w planach walenie szaraków, bo nic Ci nie wychodzi? :D
 
Woda Ty jestes slepy ze wszyscy maja z Ciebie beke i myslisz ze jestes fajny czy po prostu Ci to nie przeszkadza? Rapki z czyszczenia weterana?! Mysle ze wetek ma, nie trzeba angazowac tomaszka. Ciebie pewnie nie czyscili, a wiesz dlaczego? Bo kuzwa mieli za daleko na Twoje zadupie na ktorym sie kitrales. Na Teoim miejscu zachowalabym resztki godnosci i zamknela jape bo jestes zalosny.
Nie mam, bo czegoś takiego nie było, a raporty kasują się po pewnym czasie. Poza tym fajnie czytało się rozpisywanie przez Wodziankę moich miast, bo chciał na front przy lamach :D
 
Patrz, co znalazłem, po wrzuceniu twojego wąsa do internetu
hqdefault.jpg


Już chyba wiem, skąd to coś u Ciebie. Aaaa zapomniałbym, jak to się chwaliłeś żałośnie, że masz gadane jak tomaszek i całe szczęście, że... Tutaj chyba wiesz, o co chodzi Casanovo xdddddddddd
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser11474

Guest
robię większe paczki "deffa" ... takie po 430 ... Tomaszek to lama i takich nie robił
rotfl.gif
buhahaaaa Klolu, lama Tomaszek wolal zawsze robic takie po 350-360 tyle ze duzo ...na tebach z nudow zrobilem ponad 40k ogni a jak i one mi sie juz znudzily to zrobilem ponad 4k mitow ...i wsumie przed szarakami rozwalilem je na bunkrze Exa na murku 25 ;) haha zeby nie bylo ze na sobie dla rankingu wojo porozwalem ;))))
 

DeletedUser26408

Guest
buhahaaaa Klolu, lama Tomaszek wolal zawsze robic takie po 350-360 tyle ze duzo ...na tebach z nudow zrobilem ponad 40k ogni a jak i one mi sie juz znudzily to zrobilem ponad 4k mitow ...i wsumie przed szarakami rozwalilem je na bunkrze Exa na murku 25 ;) haha zeby nie bylo ze na sobie dla rankingu wojo porozwalem ;))))
Ja mam 394 przy porcie na 28 i badaniach hihi ;))))
Ekspansje dam i będzie ponad 400 szybko budujących sie ogni... tj. Deffa haha ;))))))
 
Patrz, co znalazłem, po wrzuceniu twojego wąsa do internetu
hqdefault.jpg


Już chyba wiem, skąd to coś u Ciebie. Aaaa zapomniałbym, jak to się chwaliłeś żałośnie, że masz gadane jak tomaszek i całe szczęście, że... Tutaj chyba wiesz, o co chodzi Casanovo xdddddddddd
XD ja takirgo nie mam. Widac musisz sie podbudowac. Z czyjegos wygladu to dzieci w podstawowce soe smieja . Zenada i tyle. Pozoom ellkupy.
 
Ludzie z beztwarzowców śmieją się całe życie, więc musisz się douczyć xd
Taa Ellkupa jak to nazywasz gra lepiej od Ciebie, może do końca serwera zdążysz nabić przynajmniej 100k pw i grać na froncie, bo sam zaczynając od nowa, zrobiłem kilka razy więcej niż Ty, a jestem jak to nazywasz "słupem" xd
Lub jak to określał mój znajomy, "fraglesy, wszędzie fraglesy"
 

DeletedUser17146

Guest
Gdzie jest mistrzunio? Taki cwaniczek był z niego a 1 dzień na urlop poszedłem i go nie ma :p
 

DeletedUser30346

Guest
Gdzie jest mistrzunio? Taki cwaniczek był z niego a 1 dzień na urlop poszedłem i go nie ma :p
Szybko wymiękleś gosciu, jedno latanie po tobie i juz Cie nie ma.
Mozesz sie smiac ze mnie, ale ja przynajmniej umiem sie podnieś i zabrac na klate kilkunastu graczy jak po mnie lata.
 

DeletedUser30346

Guest
Ty to umiesz wyzywać i sprzedawać ;)
Tak, masz racje.
Sprzedalem Cie jak byles nieaktywny dlatego skonczyles gre hehe
Ja przynajmniej robie akcje normalne, a nie moralowe kolony sle hehe
Gosciu, jedna akcja i urlopik klikles?
8 lat gram w grepolis a od 2011 na ellcomendante i tylko 5dni urlopu mialem co by sie dzialo to nie wymiekal jak ty.
 

DeletedUser30346

Guest
Harasim to kiedy sie do mnie przeniesiesz bo tylko duzo gadasz, a pw nie rosnie
TO JUZ TOMASZKOSLUP byl bardziej slowny bo probowal przynajmniej te ognie wyslac na mnie na tebach.
 
Murzynie Kamilu kiedy wyjdziesz z nilu ? Czemu piszesz z tego konta a nie z glownego ? Mati jak z beztwarzowcow sie smiwja to mnienam ze z ciwbie tez bo tez profilowego na fb nie masz. Nie wiem skad takie myslenie sie bierze. 490
 
Do góry