Sytuacja na świecie Dyme

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
I Ile z tego zrobiles ????
Najsłabsze psy najgłośniej szczekają...
Wasz krecik wam doniósł ile mamy ogni i ze szykujemy się na 8 i przez noc złodzieje wam doslaly ponad 20k birem przy waszych 10k:) Także nie ma się czym chwalić :)
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
Jak ja nie jestem z Trupy . Sam piszesz, że nasze mity sie pasą a teraz , że "złodzieje ....przy waszych 10k"
smiley_emoticons_auslachen2.gif

Ja mówię u okupki u waszego mcpherson
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser30330

Guest
W sumie nie wiem Co napisać, bo theodorus z Azirem Cie podsumowali. Jak coś to gracz mający 6 miast koło was, Wam miasta zabiera. Własnie wziął kolejne. A Wy nic. Na 3 sojusze 80 -100 paczek ogni nie macie ?
smiley_emoticons_panik4.gif
Takie śmianie się , że haha wy na zielonych łąkach jesteście. A jak klocka dostajecie ( od gracza wysuniętego ) to nie potraficie się w 3 soje zmobilizować i odbić okupki gdzie wy macie 1,5h ogniami a my 3h z deffem

No bo u nich się liczy massa tylko xd
Taka parodia rizini xd

Tylko że na świecie Rizinia byli gracze z wyższej półki a tu sami widzicie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26353

Guest
I kto to mowi Cosiek,o ile pamietam to dostaliscie baty i przeniesliscie sie na sojek 9 os myslac ,ze bedzie latwo,a tu taki psikus i bum komedii nie ma.
 

DeletedUser26353

Guest
Woda a Tobie radze dobrze zaznajomic sie z mapka ;)
Pamietajac o tym,ze deff plynie szybciej od ogni ;)
 

DeletedUser23685

Guest
A i bart bart odnośnie tego, że przez "Niedobrego kreta" dosłaliśmy biremy to pragnę tylko ci przejrzeć ile piter i pejson mają po 5h tam ogniami, a jak akurat o 3 siedziałem na grze to posłałem massy i ludzie wycofali deffa z innych okupek, nastawili budziki i część jeszcze tu przerzucili ;)

Kolejne samozaoranie szczekającego pieska
 
Woda a Tobie radze dobrze zaznajomic sie z mapka ;)
Pamietajac o tym,ze deff plynie szybciej od ogni ;)
Oj tam czepiasz się . Płynie szybciej , ale my mamy dalej . Wasze ognie płyną szybciej niż nasze biremki. Zapominasz, że my z zielonych łąk lecimy
smiley_emoticons_lol.gif

Woda jaka Kronika? Cos Ci sie miesza,jest Was zaledwia grastka osob z Kroniki,wiec nazwanie sie Kronika nie za bardzo jest na miejscu..
Oj wiesz o co chodzi. Wiem, że nie ma Ciebie, blantasa, janczyska, Adziego, Adaśko, cichego, manka, magika, wódki xD , wojtasa i innych .
 

DeletedUser6946

Guest
Azir, jesteś typem który się dowartościowuje grepolis i wszyscy to wiedzą ;) Pisz dalej :) Bo tylko więcej śmiechu dostarczasz :))) Nie będę Ci nic już argumentował, nie będę czasu tracił na takiego głąba jak Ty, nie zasługujesz na ten czas :)) A Ty Woda to już wgl dramat! największy szczekacz obok azirka
 

DeletedUser26408

Guest
Tylko że na świecie Rizinia byli gracze z wyższej półki a tu sami widzicie.

Owszem, odwiedziłem świat rizinia.

A Ty Woda to już wgl dramat! największy szczekacz obok azirka

A myślałem, iż ten zaszczytny tytuł należy się mnie ... smutne to :(

wiecej,wiecej prosimy

Dokładnie tak ;)

250 wpis i awans ;) ;) ;)

Gdybyś nabijał pw tak jak te wpisy na forum ...
 

DeletedUser23685

Guest
Azir, jesteś typem który się dowartościowuje grepolis i wszyscy to wiedzą ;) Pisz dalej :) Bo tylko więcej śmiechu dostarczasz :))) Nie będę Ci nic już argumentował, nie będę czasu tracił na takiego głąba jak Ty, nie zasługujesz na ten czas :)) A Ty Woda to już wgl dramat! największy szczekacz obok azirka

Nie argumentujesz się, bo nie masz czym hahaha 0 argumentów 0 spójności 0 wartości merytorycznej i 0 "mądrych wpisów" :D Ubaw to z ciebie jest typie i to po pachy ;]

Liczyłem na jakiś konkretny pocisk, ale cie na niego nie stać, więc dyskusja z takim wyszczekanym lamusem mija sie z celem

Wiesz jaka jest różnica między nami? Ja potrafię pod każdym twoim wpisem cie wyjaśnić jak robisz z siebie pajaca i stać cie na takie coś

"Nie będę Ci nic już argumentował, nie będę czasu tracił na takiego głąba jak Ty, nie zasługujesz na ten czas"


Nie wymagałem od ciebie dużo, ale myślałem, że stać cie na więcej, bo to jest mniej niż zero ;) Można się było tego spodziewać


Przyślijcie dziady kogoś kto potrafi się kłócić i używać argumentów, a tego błazna zabierzcie mi z oczu, bo pluję na niego z góry, stfu
 

DeletedUser23685

Guest
Skoro nie jemu, to może mi?:oops:

On nie ma żadnych argumentów :D A jeżeli ma niech właśnie tobie je przedstawi ;) Ja jestem "dzieciaczkiem", ale widać gołym okiem kto tu potrzebuje edukacji ^^ Może kiedyś skończy szkołe średnią i będzie go stać na takie "mądre wpisy" i przestanie mieć o to ból dupy ;)
 
https://zapodaj.net/d216ec3166bc8.png.html https://zapodaj.net/c6d89d0331f46.png.html
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
tak odbija wielka KOALICJA PÓŁNOCY
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif

No to IMPOSSIBLE ładnie tam wykorzystujecie paktowiczów . Asica tam wszystkim steruje, bo kostek to wiadomo, że
smiley_emoticons_irre.gif
"tam nic nie ma tylko pare trocin"-J.T.
Złodzieje Czasu- "Koalicja" północy - 1:0
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
#potopzpółnocy
smiley_emoticons_skullhaufen.gif

250 wpis i awans ;) ;) ;)
zamiast wstawiać raport z deffowania koalicji, pochwal się podnietko swoim deffem tam, bo dla Ciebie to coś niezwykłego. Ile tam stało twojego deffa, że tak skaczesz z radości? :)
Póki co wy robicie potop u koplacha, więc to nie działa w jedną stronę. Tyle macie tych paktów/ponów, że niedługo będzie się można gubić(2xZC, 2xZZ, TF, GS). Ciekawe, który zostanie wystawiony jako pierwszy, skoro swoich znajomych nawet wystawiacie xddddd
Polatałeś pachołku exa? Podobno robisz to, co Ci rozkaże :D:D:D:D:D
 
Do góry