Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Co wy gadacie, Milorda ktoś zjechał ?? Impossibile :D
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

era mamutów już dawno minęła
smiley_emoticons_daumendreh2.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

ale z tego co słyszałem, to się na mnie obraził i ponoć gra u siewców grozy pod zmienionym nickiem

ale na ile można plotkom wierzyć, to każdy z was musi zdecydować :)
To by bylo niezle, jeszcze jakby gral lojalnie to Siewcy mieliby swiat wygrany. Ale pewnie i tak gra dla Uchodzcow, bez wzgledu gdzie. A przy okazji chcialem wszystkich doinformowac, nie prowadze Siewcow, nie rzadze sojuszem. Po prostu gram a i to lipnie. Prosze nie pisac do mnie w zadnych sprawach , od tego sa zarzadzajacy sojuszem.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

A jeszcze jedno - jakiś legendarny Mamut miał tu grać i się odgrażał, że wykosi wszystkich - coś na forum go nie widać... gra w ogóle??

po pierwsze nie legendarny. Chyba że sam sobie legendy piszesz.
po drugie nie odgrażał się nikomu bo jest bardzo spokojnie nastawiony
po trzecie właśnie wrócił z wakacji i jakoś nawet mi się nie chce wchodzić na grę.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

ale z jego postów emanowała taka siła i pewność siebie, że wszyscy pisali już o zwycęstwie jego sojuszu

człowieku już nie pisz tych głupot bo jeszcze ktoś w to uwierzy. Jakiego sojuszu? Jedyne co pisałem to że nie będę tu grał a tym bardziej prowadził jakieś sojusze.
 

DeletedUser25972

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Siemanko. Szukam zgranej ekipy na dobry początek nowej/starej przygody z grepo. Pare lat temu grałem na epsilonie, ale to już się chyba nie liczy jako doświadczenie ;) morze 55. Pozdro
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

No no prezentacja niczego sobie. Dobry temat do takich postow. 10/10 jakbym mial swoj sojusz to bralbym Cie w ciemno
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Według mnie świat obecnie jest jedną wielką beczką prochu... Wystarczy iskra... Wystarczy kilka dni a świat się wyklaruje...
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

No nie tak szybko. Jest na tym świecie sporo dobrych graczy porozrzucanych po różnych sojuszach.
 
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Jak się rozpoczną konkretne wojny to potrwają długo, uprzednio pewnie padną mniejsze mniej liczące się sojusze, ciężko będzie się komuś wybić z poza czołówki
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Według mnie świat obecnie jest jedną wielką beczką prochu... Wystarczy iskra... Wystarczy kilka dni a świat się wyklaruje...

ja bym nazwał to trochę inaczej.
Jak na każdym świecie póki nie ma konkretnych walk to zdobywa się wioski od mniejszych słabych a w między czasie się knuje na silnych i właśnie to się obecnie odbywa. Kto ma większe znajomości, jest bardziej lubiany, bardziej cwany to załatwi sobie odpowiedni grunt pod przyszłe walki.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Żeby tak nie spalić niusa jakiego chcę tu sprzedać to podam go szybko: już parę takich światów widziałem, gdzie lider był nawet dość długo liderem.

Ale kiedy już uwierzył, że nim jest, to inni o tym zapomnieli albo i on sam zapomniał.

I albo będzie tak, że w końcu się zbiorą i liderowi manto (wcześniej czy później) spuszczą albo sam się rozsypie za bardzo wierząc w swoją wyjątkowość...

Obstawiam to drugie. Nie dlatego, że cokolwiek do nich mam czy uważam że liderzy są do kitu (bo szczerze mówiąc nawet się bardzo nie interesuję - za duzi i za daleko jak dla mojego położenia), ale po prostu z doświadczenia rachunek prawdopodobieństwa mi to podpowiada...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

haha jakoś nie przekonałeś mnie tym :)

Nawet jeśli :p to grzech zostanie do czasu, gdy go już nie będzie posiadał :p także grzech teraz musisz patrzeć w przyszłość swoich dzieci w sojuszu i dać zastępstwo :D
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

haha jakoś nie przekonałeś mnie tym :)
Ale tak jest Maniek, nawet gram slabo : ( . A tak przy okazji , jesli tu grasz to odezwij sie do mnie, bo to moj ostatni swiat . Moze pogadamy ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

anigif_enhanced-buzz-27679-1349724860-10.gif


Az taki nudny ten swiat niby taka 'sielanka' na niego sie wybierala a na forum jak i swiat to jakies flaki z olejem​
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ale tak jest Maniek, nawet gram slabo : ( . A tak przy okazji , jesli tu grasz to odezwij sie do mnie, bo to moj ostatni swiat . Moze pogadamy ?


wiesz że z chęcią bym do Ciebie napisał ale się trochę boje że mnie zaraz zajedziesz :)
ale spokojnie zawsze możemy pogadac na PW na forum :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Sojusz by się wtedy musiał nazywać Combo :p
 
Do góry