Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Słyszałam, ze remar miał zrobić uchodźcom na pewnej wyspie jesień średniowiecza.. tylko, że własnie mu miasto wyszło :D
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Słyszałam, ze remar miał zrobić uchodźcom na pewnej wyspie jesień średniowiecza.. tylko, że własnie mu miasto wyszło :D

I dlaczego Redzia jesteś złośliwa :>? :):)
bywa a miasto to rzecz nabyta :)
Haszek też miał być nie do pokonania prawda ^^?
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Dobrze Manfredzie a Gwiazda polarna :)?? kiepskie synchro... zrobione i plum :>??
bodajże u gracza Shilah
ja dobrze wiem jak gracie na nowym systemie wiec nie ma co kozaczyć :)

tak tak gwiazda zlamiła strasznie ale zdarza się i tak.

skąd Ty wiesz jak gramy? większość się opindala i nic im się nie chce robic
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

eeee tam.. były płacze, że nic się nie dzieje, to trzeba rozruszać towarzystwo.. top 1 bije się z top 2 :) Tak psze państwa.. nie ma sielanki :p

To co doktorku? ujawnisz się pod jakim nickiem grasz?
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

tak tak gwiazda zlamiła strasznie ale zdarza się i tak.

skąd Ty wiesz jak gramy? większość się opindala i nic im się nie chce robic

Manfred ale jak na sojusz top 1 takie synchro nie przystaje...
także takie kolony łatwo się klinuje mimo odległości.
a przeciwnika nie wolno lekceważyć.
Redzia mówiłem że nie gram na nowym systemie :)
grasz Manfred :>? czy dalej mówisz że nie :>?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Nie grasz? To skąd wiesz jakie synchro było? brawo.. rozumiem, ze Ty nigdy synchro nie zwaliłeś :)
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Nie grasz? To skąd wiesz jakie synchro było? brawo.. rozumiem, ze Ty nigdy synchro nie zwaliłeś :)

Bo może Redzia pomyślisz i ktoś mi wysłał na priv jak wyglądało
No sorry ale ponad 14 sek ataki pod kolona nr 2, a 1 został sztormem utopiony. leciała na 2 kolony... a przed 1 kolona mimo wszystko 4 sekundy luki wiec zaprzecz że mało ?
Albo może gram w sojuszu uchodźcy przecież nie problem było się dostać do waszego sojuszu tzn 2 sojuszy
ponieważ nawet ostatnio braliście sporo osób z sojuszu The Last Viking wiec, mogłem tam być.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Przecież ta gra z góry zakłada przesunięcia czasowe w puszczanych atakach. Można puścić 200 ataków i żadnym nie być bliżej niż kilkanaście sekund kolona. Można również puścić 5 ataków na sekundę przed kolonem. O czym Ty piszesz, że kogoś przerzuciło w tę czy inną stronę? Zastanów się, bo większej bzdury dawno nie czytałem.
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Przecież ta gra z góry zakłada przesunięcia czasowe w puszczanych atakach. Można puścić 200 ataków i żadnym nie być bliżej niż kilkanaście sekund kolona. Można również puścić 5 ataków na sekundę przed kolonem. O czym Ty piszesz, że kogoś przerzuciło w tę czy inną stronę? Zastanów się, bo większej bzdury dawno nie czytałem.

Akurat z tobą nie mam zamiaru rozmawiać.
skoro uważasz że to bzdury to co mnie to obchodzi masz swoje zdanie ja mam swoje.
a i będę na forum obserwował twoją teorie, i jak na ciebie można liczyć.
I jak mogę z tobą dyskutować jak Ty nie wiesz o co mi chodzi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22708

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

chcecie się pośmiać?? no to Wam sprzedam newsa;-) gram tu od kilku dni, mamy swój mały soj i tam jest jeden grajek którego miasto upodobał sobie uchodźca MagicznaCebulka. dzisiaj mu kolona zastopowaliśmy to poleciał z płaczem do swoich kolesi z uchodźców i teraz lecą czterech na mieścinę gracza który kilka dni temu zaczął grać;-)))) w uchodźcach są dobrzy gracze ale takie wynalazki jak MagicznaCebulka to śmiech na sali. zamiast startować do równych sobie to bije dużo słabszych. koronka pewnie kupiona na allegro za kieszonkowe od rodziców;-) pozdrawiam prawdziwych graczy tzn takich co atakują równych sobie;-)
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Bo może Redzia pomyślisz i ktoś mi wysłał na priv jak wyglądało
No sorry ale ponad 14 sek ataki pod kolona nr 2, a 1 został sztormem utopiony. leciała na 2 kolony... a przed 1 kolona mimo wszystko 4 sekundy luki wiec zaprzecz że mało ?
Albo może gram w sojuszu uchodźcy przecież nie problem było się dostać do waszego sojuszu tzn 2 sojuszy
ponieważ nawet ostatnio braliście sporo osób z sojuszu The Last Viking wiec, mogłem tam być.


Eeee tam.. w takie bajki ktoś mi wysłał, to już dawno przestałam wierzyć :) Ja kolonem gwiazdy się nie interesowałam i widzę, ze lepiej poinformowany jesteś ode mnie.. musi Cię ta sprawa dotyczyć, bo inaczej po co się tak podniecać światem, na którym się nie gra. Jeśli jesteś u nas to super, może nauczysz się grać na nowym podboju i nie będziesz jęczał na forum, że tylko grasz na starym ;) No i oczywiście mam nadzieję, że nauczysz też niektóre osoby, jak wysłać idealne synchro :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

chcecie się pośmiać?? no to Wam sprzedam newsa;-) gram tu od kilku dni, mamy swój mały soj i tam jest jeden grajek którego miasto upodobał sobie uchodźca MagicznaCebulka. dzisiaj mu kolona zastopowaliśmy to poleciał z płaczem do swoich kolesi z uchodźców i teraz lecą czterech na mieścinę gracza który kilka dni temu zaczął grać;-)))) w uchodźcach są dobrzy gracze ale takie wynalazki jak MagicznaCebulka to śmiech na sali. zamiast startować do równych sobie to bije dużo słabszych. koronka pewnie kupiona na allegro za kieszonkowe od rodziców;-) pozdrawiam prawdziwych graczy tzn takich co atakują równych sobie;-)

I co w tym śmiesznego? Może jedynie to, że nie udało mu się miasta przejąć. To jest wojna.. podbija się okreslone tereny i nie patrzy czy ktoś ma 10 miast czy jedno.. sorry, taki mamy klimat :)
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

chcecie się pośmiać?? no to Wam sprzedam newsa;-) gram tu od kilku dni, mamy swój mały soj i tam jest jeden grajek którego miasto upodobał sobie uchodźca MagicznaCebulka. dzisiaj mu kolona zastopowaliśmy to poleciał z płaczem do swoich kolesi z uchodźców i teraz lecą czterech na mieścinę gracza który kilka dni temu zaczął grać;-)))) w uchodźcach są dobrzy gracze ale takie wynalazki jak MagicznaCebulka to śmiech na sali. zamiast startować do równych sobie to bije dużo słabszych. koronka pewnie kupiona na allegro za kieszonkowe od rodziców;-) pozdrawiam prawdziwych graczy tzn takich co atakują równych sobie;-)

zgłosiłbym ich za to do saporta - przez takich jak oni ta gra umiera

nakupuje taki jeden z drugim złota z karty mamusi a potem szpanuje z kolegami i podbija mniejszych od siebie

zadnej moralnosci
 

DeletedUser22708

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

jak ktoś chce być traktowany poważnie i za najlepszy sojusz na danym świecie to atakuje silnych a nie słabiaków którzy dopiero zaczęli grę;-) redka, jak chcesz startuj do mnie ale wyrównajmy siły ok?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

zgłosiłbym ich za to do saporta - przez takich jak oni ta gra umiera

nakupuje taki jeden z drugim złota z karty mamusi a potem szpanuje z kolegami i podbija mniejszych od siebie

zadnej moralnosci


to nie ludzie to wilki;-) a tak serio to sporo graczy ma dzisiaj ubaw z uchodźców;-)))))
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ja? Ja jestem pokojowy osadnik i grać nie umiem :) Poza tym brzydzę się przemocą, wolę miłą rozmowę i oddanie mi miasta dobrowolnie :) Chcesz mi sprezentować miasteczko? Jeśli tak to musisz chwilkę poczekać, bo już kilku mi obiecało, a slotów brakuje.. Ale zawsze możesz mi surowce na festyny podesłać :)
 

DeletedUser23986

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

jak ktoś chce być traktowany poważnie i za najlepszy sojusz na danym świecie to atakuje silnych a nie słabiaków którzy dopiero zaczęli grę;-) redka, jak chcesz startuj do mnie ale wyrównajmy siły ok?

- - - Automatycznie połączono posty - - -




to nie ludzie to wilki;-) a tak serio to sporo graczy ma dzisiaj ubaw z uchodźców;-)))))

Człowieczku ubaw to ja mam z Ciebie co do każdego wiadomości na priv o tym wysyłasz oraz na forum piszesz to samo. Dziękuje poprawiłeś mi humor w ten ponury dzień. "Bojowa Czwórka Cię dopadnie"
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

to nie ludzie to wilki;-) a tak serio to sporo graczy ma dzisiaj ubaw z uchodźców;-)))))[/QUOTE]


Taaaaaa zlawsza
SIEWCY GROZY jest najbardziej do smiechu dzisiaj
 

DeletedUser22708

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

redka i kierowniczek ja nie wiem czy Wy macie się z czego śmiać jak Wasi gracze z koronką (kupioną na allegro) nie potrafili podbić jednego miasta grajka który gra raptem kilka dni. może teraz Waszym graczom się uda ale to co z Was się naśmiali inni gracze to ich;-)))) uchodźcy robią dzisiaj za poprawiacza humoru;-))))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Dzisiaj Wszyscy tak się śmieją z uchodźców, że miasta puste stoją. Nie ma gdzie punktów złapać. Walimy nie w 4, a w 40 - 50 osób w wiochy 1-2k. Nigdzie więcej defa nie ma.
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ta gra na tym polega, raz się udaje, raz nie.. ja to mam bekę cały czas.. w szczególności z masów wysyłanych do nas.. albo ze skargami, albo prośbami o ataki, albo innymi bzdurami typu, że ktoś od nas rezygnuje :) Wiesz czemu Twój kolega jest atakowany, chociaż jest morze dalej? Właśnie przez masy.. Może jakiś "yntelygent" się złapie na to, ale osoby z IQ wyższym od IQ kury też tu grywają ;)
 
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

redka i kierowniczek ja nie wiem czy Wy macie się z czego śmiać jak Wasi gracze z koronką (kupioną na allegro) nie potrafili podbić jednego miasta grajka który gra raptem kilka dni. może teraz Waszym graczom się uda ale to co z Was się naśmiali inni gracze to ich;-)))) uchodźcy robią dzisiaj za poprawiacza humoru;-))))
popytaj kolegi czemu na niego uchodźcy tak chętnie lecą. Kolejna sprawa atak większego na mniejszego powiedz sam nigdy nie atakowałeś tak? i kumpli nie brałeś do tego? Jak chcesz równe szanse- w miare równe- to zagrajcie na świecie z moralami tam tacy malućcy są chronienie w jakiś tam sposób dzięki moralom
 
Do góry