Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

haha a mi to pachnie na Twoje działanie :)

no ale ok niech będzie że to nie Ty.
kiedys moze tak,czlowiek sie przejmowal, ale juz nie ta naiwnosc. Teraz to ja juz sie tylko bawie. I pracuje zeby na gadzety z eventu miec : ). Takze czekam na kolejne kolony z utesknieniem, dla Waszej wiadomosci tematow z moimi buntami nawet na naszym forum nie ma zeby deffa nie rozciagac.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23003

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

A ja z innej beczki chcialbym poogratulowac pieknej akcji uchodzca. Bardzo dobra robota
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

kiedys moze tak,czlowiek sie przejmowal, ale juz nie ta naiwnosc. Teraz to ja juz sie tylko bawie. I pracuje zeby na gadzety z eventu miec : ). Takze czekam na kolejne kolony z utesknieniem, dla Waszej wiadomosci tematow z moimi buntami nawet na naszym forum nie ma zeby deffa nie rozciagac.

Bo na Ciebie, wariora i sulejmana akcji nie było

Następna będzie na was trzech i tylko na was. ciekawe jak wtedy będzie budowanie murków w 20 wioskach :)
 

DeletedUser22236

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

A ja tam grać nie umiem to dokupiłem sobie 100 k i czekam na pw:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Info z ostatniej chwili Top 1 Gulianocob zniknął .

Dzieki za walke kolego:)


ja nie skonczylem gry :) "ktos" to za mnie zrobil... tak czy siak gram dalej :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A co do guliana to chyba załamał się po kolejnym topieniu u nas :)

strata mistykow z eventu dla mnie to "nie topienie"... uwierz mi, a jak nie to spytaj sie kilku swoich graczy :)
a co do zalamania - faktycznie lekkie bylo po incydencie z "restartem konta". tak czy siak swoje miasta jeszcze odbiore:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Bo na Ciebie, wariora i sulejmana akcji nie było

Następna będzie na was trzech i tylko na was. ciekawe jak wtedy będzie budowanie murków w 20 wioskach :)

Ty lepiej uważaj. Siewcy usypiają okolice a tak naprawdę rozpoczęli otaczanie całej Edessy. Jeszcze tylko zamkną "kocioł" od strony m64 a potem dostaniesz PW: jesteście otoczeni - wychodzić z rekami do góry!

I będzie po zabawie
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
smiley_emoticons_lol.gif


showmap.php
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Bo na Ciebie, wariora i sulejmana akcji nie było

Następna będzie na was trzech i tylko na was. ciekawe jak wtedy będzie budowanie murków w 20 wioskach :)
jakie budowanie ? Ja mam 4 bunty i murow nawet o poziom nie podnioslem. Nawet tematow nie zalozylem. Cos wyczuwam jakby lekka frustracje, cos sie nie uklada, czy mi sie wydaje ? : )
 
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

jakie budowanie ? Ja mam 4 bunty i murow nawet o poziom nie podnioslem. Nawet tematow nie zalozylem. Cos wyczuwam jakby lekka frustracje, cos sie nie uklada, czy mi sie wydaje ? : )
gm co się nie układa? przejmowanie wiosek? to idzie dobrze brak pkt bo rbrak obrony? to masz nas
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

gm co się nie układa? przejmowanie wiosek? to idzie dobrze brak pkt bo rbrak obrony? to masz nas
Czy ja wiem, to przejmowanie to takie sobie. Potencjalnie to myslalem ze w dziesiatkach bedzie liczone, a to takie pojedyncze sztuki. Wezcie sie do roboty bo narazie ten wynik to wstyd dla najlepszego sojuszu na swiecie, ba najlepszego. Silniejszego niz cala reszta swiata razem wzieta.
 
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Czy ja wiem, to przejmowanie to takie sobie. Potencjalnie to myslalem ze w dziesiatkach bedzie liczone, a to takie pojedyncze sztuki. Wezcie sie do roboty bo narazie ten wynik to wstyd dla najlepszego sojuszu na swiecie, ba najlepszego. Silniejszego niz cala reszta swiata razem wzieta.
gm na Zakrosie też tak krzyczałeś - i rad nie słuchałeś
smiley_emoticons_frankenstein_lol.gif
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

gm na Zakrosie też tak krzyczałeś - i rad nie słuchałeś
smiley_emoticons_frankenstein_lol.gif
Ale gdzie ja krzycze, Art. Tylko mowie ze spodziewalem sie wiecej. Chlopie mnie to juz lotto, jak zobaczylem ze Maniek tu gra to juz wiedzialem ze mozna sie tylko pobawic, ile ? I tak juz jest dluzej niz sadzilem. : )
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

To tak jak i ja : ) . Od dawna mowie ze gra na polskim swiecie gdzie gra Maniek, z calymi swoimi kontaktami, otoczka i legenda to taki swoisty masochizm. Ale co tam, do bicia tez mozna sie podobno przyzwyczaic : )

Z całym szacunkiem do Manfreda, ale... gra przeciwko niemu to nie masochizm, a raczej niezła jazda :)
No nie przesadzaj gmkgmk :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Z całym szacunkiem do Manfreda, ale... gra przeciwko niemu to nie masochizm, a raczej niezła jazda :)
No nie przesadzaj gmkgmk :)
moze i tak, i dlatego jeszcze gram. Szkoda tylko ze nie da sie zebrac ekipy ktora by sie go nie bala. Mysle ze jedynie SIH moglby sie im oprzec, a i to chyba tylko wsparty kilkoma jeszcze graczami jak ja czy Warrior. Inaczej nie ma szans.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ale kto się boi Manfreda? To żarcik jakiś?

I Uchodżcy to nie tylko Manfred ale spora i fajna ekipa.
Miałam przyjemność z nimi grać, a teraz jestem po przeciwnej stronie.
Cóż - tak wyszło. Nawet miałam dziś przyjemność zostać zaatakowana przez nich :)
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ale kto się boi Manfreda? To żarcik jakiś?

I Uchodżcy to nie tylko Manfred ale spora i fajna ekipa.
Miałam przyjemność z nimi grać, a teraz jestem po przeciwnej stronie.
Cóż - tak wyszło. Nawet miałam dziś przyjemność zostać zaatakowana przez nich :)
Ale ja nie twierdze ze nie fajna, mam tam wielu kolegow. Nawet z Artem sie lubimy chociaz mnie tu przed chwila skrytykowal, bezpodstawnie bo wlasnie na Zakros sluchalem rad. 3 sojusze to nie byl moj wymysl. Ale kto by to teraz pamietal. Analizuje tylko sytuacje, jako ze po raz pierwszy od dawien dawna , nie prowadze sojuszu moge sobie bez stresu popatrzec. Jakby z boku
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Wypowiem się i ja w temacie Uchodźców.Zalogowałem się tam popytałem popatrzyłem i jestem rozczarowany troszeczkę.Grupa chyba najlepszych grajków takich jak Maniek,Robson,ptaku,Stoner,gepard,adriankiller i wielu innych czyli połączone siły IX LEGION-u z Juktas prowadzonego przez ptaszka oraz ONZ ,LA prowadzonego przez Manfreda chwyta się paktowania i rekrutacji jakiś bobów budowniczych.Pytam się Manfred,ptaku gdzie wasza waleczność z dawnych czasów.Teraz teoretycznie wygląda to może i dobrze ale praktycznie byście nie pędzili wiochą i pograli jak na prawdziwych wojowników przystało_Obstawianie się paktami to raczej nie wasz styl chyba ,że już ptaszek i Manfred to tylko cienie graczy których pamiętam z początku grepolis.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Wypowiem się i ja w temacie Uchodźców.Zalogowałem się tam popytałem popatrzyłem i jestem rozczarowany troszeczkę.Grupa chyba najlepszych grajków takich jak Maniek,Robson,ptaku,Stoner,gepard,adriankiller i wielu innych czyli połączone siły IX LEGION-u z Juktas prowadzonego przez ptaszka oraz ONZ ,LA prowadzonego przez Manfreda chwyta się paktowania i rekrutacji jakiś bobów budowniczych.Pytam się Manfred,ptaku gdzie wasza waleczność z dawnych czasów.Teraz teoretycznie wygląda to może i dobrze ale praktycznie byście nie pędzili wiochą i pograli jak na prawdziwych wojowników przystało_Obstawianie się paktami to raczej nie wasz styl chyba ,że już ptaszek i Manfred to tylko cienie graczy których pamiętam z początku grepolis.
Oj, na stosie Cie spala za te herezje. : ) . Maniek czy ptaku to moze jacys wielcy gracze nie sa ( pewnie sie za takich nawet nie maja ) ale sojusze prowadzic potrafia jak malo kto. A Maniek ma wrodzony talent do manipulowania ludzmi co w takiej grze jest cecha niewatpliwie pozadana, i raczej pozytywna niz negatywna. Tak ze czapki z glow a nie pierdoly wypisywac co bylo, co sie komus wydawalo. Dlatego ja bardzo chcialbym zobaczyc starcie Dragunowa i jego SIHu z Mankiem i jego ekipa bo to chyba jedyny lider tej miary co oni na polskim grepo.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Oj, na stosie Cie spala za te herezje. : ) . Maniek czy ptaku to moze jacys wielcy gracze nie sa ( pewnie sie za takich nawet nie maja ) ale sojusze prowadzic potrafia jak malo kto. A Maniek ma wrodzony talent do manipulowania ludzmi co w takiej grze jest cecha niewatpliwie pozadana, i raczej pozytywna niz negatywna. Tak ze czapki z glow a nie pierdoly wypisywac co bylo, co sie komus wydawalo. Dlatego ja bardzo chcialbym zobaczyc starcie Dragunowa i jego SIHu z Mankiem i jego ekipa bo to chyba jedyny lider tej miary co oni na polskim grepo.

Prawdę piszesz,że potrafią prowadzić sojusze ale ja ich znam od innej strony i na pewno obecny styl to nie jest to co miałem przyjemność obserwować zarówno grając z nimi ramie w ramie jak również ucierając im nosa jak zaczynali swoją przygodę z grepo:p .Obstawienie się paktami i pozbawienie adrenaliny graczy to styl ,który jest do nich niepodobny.Dlatego jako można powiedzieć ich przyjaciel ukryty pod nickiem Punisher daję im żółtą kartkę za zachowania niegodne wojownika tym bardziej na tak fajnych ustawieniach gdzie powinni brylować i pokazać klasę uprawiają fuszerkę
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Politykę też trzeba umieć prowadzić...to jest jakby nie patrzeć klucz do sukcesu. Można zebrać bandę świetnych graczy i nic z nimi nie osiągnąć poprzez podejmowanie zbyt pochopnych decyzji.

Ja bym tutaj jeszcze nie zapominał o SB, ale tej w pełnym składzie osobowym z głównymi autorami sukcesu w postaci dwóch wygranych światów...tutaj na Edessie jednak wygląda to trochę inaczej wszystko i brakuje co po niektórych.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Panowie ale Maniek i ptaszek już osiągnęli wszystko co mogli osiągnąć więc pytanie czy gra na najlepszych ustawieniach jakie wypuściło Inno nie powinno skłonić tej ekipy do pokazania tego co najlepsze.Pamiętam jak wielokrotnie padały słowa ,że dany sojusz obstawił się paktami i wygrał świat.No wygrał ale sądzę ,że Manfreda czy ptaszka wygrana nie powinna zadowolić ale styl.Mam nadzieję ,że chłopaki pójdą po rozum do głowy i pokażą klasę i nie będą chronili tyłeczków.

Ps.Co do SB znam tam kilku dobrych grajków i muszę przyznać rację że silna ekipa jednak teraz wszyscy są tak wymieszani że już nie wiadomo kto jest z kim
smiley_emoticons_biggrin.gif
 
Do góry