Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

tak sobie czytam, czytam i dochodze do wniosku.... ze zostawie to bez komentarza. Uchodzcy rozjechali Siewcow dzis masakrycznie. Czy gratulowac wyczynu ? sam nie wiem, chyba raczej wyrazy wspolczucia. Teraz przynajmniej wiemy, dlaczego tak INNO poszlo w kase, skoro wydaje sie tyle zlota tylko po to, zeby zdobyc jakas durna wirtualna wioske :) najbardziej narzekaja zlotnicy, ktorzy sami wydaja zloto na ta gierke :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Mogło być lepiej, ale narzekać też zbytnio nie można...a co do eventu, to jak obrońcy korzystają ile tylko mogą z dobrodziejstw eventu, to agresorzy przecież nie pozostaną w tyle. Jakby tego było mało, to Co obrońcy dzisiejsi dzięki dobrodziejstwom eventu także sami postanowili ukąsić mantami/eryniami.

Taka już natura eventu...sprawia, że przez dłuższy czas rozgrywkach jest totalnie zaburzona:/ A jakby tego było mało, to skończy się ten i 2-3 tygodnie po nim wystartuje kolejny...i znowu będę paczki mant w 5h się robiły, o eryniach na czerwonych wyspach nie wspominając, bo to jest największa siła w ataku.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Pytam się Manfred,ptaku gdzie wasza waleczność z dawnych czasów.

wyginęła na wojnie. Już dawno wiadomo że walki nie wygrywa się walką a słowem.

Gmart a Ty masz już chyba obsesje (bez urazy).
Ja w tym sojuszu nawet na zarządzam. To elody z gwiazdą robi akcje. To Kartura z Redką dba o obrone. To Anpu z Robsonem i Gepardem i lucekim dbają o ten cały bajzel. A mnie wzięli jako maskotkę.

Czy ta gra nie polega właśnie na tym co my robimy? Czy żeby pokazać swoją męskość trzeba ściągać spodnie? nie sadze :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Obstawienie się paktami i pozbawienie adrenaliny graczy to styl

Gościu co ty wypisujesz za głupoty!! jakimi paktami!

nie mamy ani jednego paktu który by był z sojuszem który do nas bezpośrednio przylega na mapie

a co oznacza że nie zabieramy sobie możliwości rozwoju. Jak masz wypisywać takie głupot to idzi licz do 1000 pare tematów niżej
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Gościu co ty wypisujesz za głupoty!! jakimi paktami!

Maniek znowu cię nie poznaję i odczuwam delikatne zdenerwowanie co jest również nie w Twoim stylu no i nie "Gościu" bo ci na pw sprzedam pstryczka w nos i będzie ci głupio
smiley_emoticons_seb_zunge.gif
.


nie mamy ani jednego paktu który by był z sojuszem który do nas bezpośrednio przylega na mapie

a co oznacza że nie zabieramy sobie możliwości rozwoju. Jak masz wypisywać takie głupot to idzi licz do 1000 pare tematów niżej

A SMG nie przylegała ? Jednak nie w tym rzecz czy przylega czy nie bo chyba sens paktów nie tylko na ograniczeniu rozwoju polega ale również na wykończeniu wspólnego wroga .Czyżby Siewcy byli aż tak potężnym sojuszem że Uchodźcy muszą paktować z Bumami i NOVI ? Ja wiem jaki jest wasz zamysł patrząc na mapę świata.Najpierw Siewcy później PCJ i tak dalej i tak dalej.Dziwi mnie tylko postawa tych waszych paktowiczów bo przecież silą rzeczy że przyjdzie pora i na nich.
Jadnak wracając do tematu który was tak boli i skandując polskich kibiców skanduję.UCHODŹCY GRAĆ //ciach// nie paktować
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

bo wypisujesz bzdury

SMG nie przylegało i SMG to nasz sojusz a nie jakiś obcy.


Tak jak mówisz następny będzie PCJ a potem HH albo odwrotnie

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Maniek znowu cię nie poznaję i odczuwam delikatne zdenerwowanie co jest również nie w Twoim stylu no i nie "Gościu" bo ci na pw sprzedam pstryczka w nos i będzie ci głupio



haha no tak. Ale mojego zdenerwowania jeszcze nie widziałeś i ciężko mnie zdenerwować. A po pstryczka zapraszam na PW
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

No i rozładowali atmosferę, a ja już liczyłam na to, że Manfred udowodni tą swoją męskość w sposób jaki wspomniał :D

Hm... Ja tam se tylko pykam, a tu się dowiaduję, że moi ulubieńcy mają pakt z Novi?
Moją kopalnią punkcików? Oj, będzie się działo...
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

No i rozładowali atmosferę, a ja już liczyłam na to, że Manfred udowodni tą swoją męskość w sposób jaki wspomniał :D

Hm... Ja tam se tylko pykam, a tu się dowiaduję, że moi ulubieńcy mają pakt z Novi?
Moją kopalnią punkcików? Oj, będzie się działo...


Sisi a Ty gdzie się ukrywasz? to prawda że dali Ci banana na Twoje nieskazitelne konto? napisz do mnie na PW w grze - pogadamy
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Sisi a Ty gdzie się ukrywasz? to prawda że dali Ci banana na Twoje nieskazitelne konto? napisz do mnie na PW w grze - pogadamy

Nie, nie, nie - masz na mnie zbyt duży wpływ, by z Tobą pisać :D

Ja i banan? Hahaha dobry żart. Sisi miała zawsze konto czyste i zawsze będzie mieć. Jedyny banan jaki mi grozi to za gadkę, jeśli mnie ktoś wkurzy :)

A ja, że uosobieniem spokoju jestem, to mi to nie grozi :p
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Nie, nie, nie - masz na mnie zbyt duży wpływ, by z Tobą pisać :D

Ja i banan? Hahaha dobry żart. Sisi miała zawsze konto czyste i zawsze będzie mieć. Jedyny banan jaki mi grozi to za gadkę, jeśli mnie ktoś wkurzy :)

A ja, że uosobieniem spokoju jestem, to mi to nie grozi :p


ja mam zły wspływ haha

Sisi a ja myślałem że to Ty rozwalsz każdy sojusz od środka
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Manfredzie teraz to mnie zabolało - jak mogłeś ;/

A jak bardzo chcesz pogadać to szukaj w czołówce obrońców.

Edit:
I nie napisałam, że zły, ale za duży... Ściągnij tę trąbę z oczu, bo Ci wyrazy niektóre zasłania :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

bo wypisujesz bzdury

SMG nie przylegało i SMG to nasz sojusz a nie jakiś obcy.

Pozwolę sobie sprostować Twoją wypowiedź.Na początku chyba nie był pod waszymi rządami jak mi tu podpowiadają dopiero później jak dostali ostre baty i wasze biremy ich nie obroniły postanowiliście przejąć władzę.Czyż tak nie było
smiley_emoticons_seb_zunge.gif



haha no tak. Ale mojego zdenerwowania jeszcze nie widziałeś i ciężko mnie zdenerwować. A po pstryczka zapraszam na PW

Oj zdziwiłbyś się mocno jakbym się do Ciebie odezwał.Stare dobre czasy tym bardziej jestem zdziwiony postawą.Intrygant byłeś zawsze ale miałeś jedną dobrą cechę.Miałeś wstręt do paktów a tu takie rzeczy teraz słyszę
smiley_emoticons_seb_zunge.gif
Chyba,że to Robson z ptaszkiem mają na Ciebie taki wpływ choć Jareczek raczej do układania nie był skory.Tak sobie myślę i stawiam że ten litościwy to stary poczciwy MG on zawsze miał słabość do noobów
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Pozwolę sobie sprostować Twoją wypowiedź.Na początku chyba nie był pod waszymi rządami jak mi tu podpowiadają dopiero później jak dostali ostre baty i wasze biremy ich nie obroniły postanowiliście przejąć władzę.Czyż tak nie było
smiley_emoticons_seb_zunge.gif





Oj zdziwiłbyś się mocno jakbym się do Ciebie odezwał.Stare dobre czasy tym bardziej jestem zdziwiony postawą.Intrygant byłeś zawsze ale miałeś jedną dobrą cechę.Miałeś wstręt do paktów a tu takie rzeczy teraz słyszę
smiley_emoticons_seb_zunge.gif
Chyba,że to Robson z ptaszkiem mają na Ciebie taki wpływ choć Jareczek raczej do układania nie był skory.Tak sobie myślę i stawiam że ten litościwy to stary poczciwy MG on zawsze miał słabość do noobów
smiley_emoticons_lol.gif


oczywiście że nie byli - i dostawali baty ale nie od nas. Mieli się rozpaść a my wyciągnęliśmy rękę. A wiec o jakim pakcie tu piszesz? to nie ma nic wspólnego z paktem. Raczej bym napisał wchłonięcie (fuzja).

powie tak. Tak mało paktów, ponów to ja jeszcze nigdy nie miałem jak długo gram.

coś przeczytałeś, coś usłyszałeś i wypisujesz głupoty jakich mało
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

.Tak sobie myślę i stawiam że ten litościwy to stary poczciwy MG on zawsze miał słabość do noobów
smiley_emoticons_lol.gif

raczej do noobek
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
tak, przyjmę do sojuszu każdą ilość pań nawet jakbym miał założyć 3 akademie
smiley_emoticons_hecheln.gif


ale paktu to ja w życiu żadnego nie podpisałem - nawet nie wiem jak się to robi
smiley_emoticons_no_sad.gif
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

raczej do noobek
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
tak, przyjmę do sojuszu każdą ilość pań nawet jakbym miał założyć 3 akademie
smiley_emoticons_hecheln.gif


ale paktu to ja w życiu żadnego nie podpisałem - nawet nie wiem jak się to robi
smiley_emoticons_no_sad.gif

Hahaha każdą - zabawne ;)

Redka to widzi i nie grzmi? :D
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

No dziękuję :D

Ale jak Adrian napisał, dwóch rudych Wasz soj by nie zdzierżył.

A w obecnym soju jestem prawie grzeczna jak baranek, więc na razie wytrzymują :D
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

wyginęła na wojnie. Już dawno wiadomo że walki nie wygrywa się walką a słowem.

Gmart a Ty masz już chyba obsesje (bez urazy).
Ja w tym sojuszu nawet na zarządzam. To elody z gwiazdą robi akcje. To Kartura z Redką dba o obrone. To Anpu z Robsonem i Gepardem i lucekim dbają o ten cały bajzel. A mnie wzięli jako maskotkę.

Czy ta gra nie polega właśnie na tym co my robimy? Czy żeby pokazać swoją męskość trzeba ściągać spodnie? nie sadze :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -



Gościu co ty wypisujesz za głupoty!! jakimi paktami!

nie mamy ani jednego paktu który by był z sojuszem który do nas bezpośrednio przylega na mapie

a co oznacza że nie zabieramy sobie możliwości rozwoju. Jak masz wypisywać takie głupot to idzi licz do 1000 pare tematów niżej
Nie obsesja, tylko wynik paroletniej juz obserwacji. I troche zazdrosci moze : )
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

No dziękuję :D

Ale jak Adrian napisał, dwóch rudych Wasz soj by nie zdzierżył.

A w obecnym soju jestem prawie grzeczna jak baranek, więc na razie wytrzymują :D

Ruda jest tylko jedna. Ty możesz być jedynie marną podróbką :)

Brawo SG za piękną obronę. Gmart - z takimi klinami szybko nie zginiecie :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Nie obsesja, tylko wynik paroletniej juz obserwacji. I troche zazdrosci moze : )

ja już Ci kiedyś pisałem że zamiast zazdrościć byś zagrał ze mną razem ale Ty nie nadal wojujesz szabelką.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ruda jest tylko jedna. Ty możesz być jedynie marną podróbką :)

Brawo SG za piękną obronę. Gmart - z takimi klinami szybko nie zginiecie :)

Ubawiłam się teraz :D
Masz wyłączność na bycie rudą? Bo ja to nawet nie mam zamiaru się do Ciebie przypodabniać :D
Ty się tam bądż redką fredką, a ja się będę rudą wiewiórą i będzie git ;)

gmkgmk głowa do góry...
Bo po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój...
A po uchodzcach slotów co niemiara :D
 
Do góry