Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20310

Guest
Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Śmieszni i ich koalicja przyjeli do siebie już HH całe m55 razem z guzitso na czele szczególny pokłon temu panu:)

Rekrutują graczy legionu i innych sojuszy myslę że niebawem serwer się wyszarzy i zamkną ten drętwy świat:cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Śmieszni i ich koalicja przyjeli do siebie już HH całe m55 razem z guzitso na czele szczególny pokłon temu panu:)

Rekrutują graczy legionu i innych sojuszy myslę że niebawem serwer się wyszarzy i zamkną ten drętwy świat:cool:
Eee no co ty. A byli takimi przeciwnikami
 

DeletedUser25703

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Eee no co ty. A byli takimi przeciwnikami

Widzę że osobą, która najwięcej relacjonuje i komentuje wydarzenia na edessie rzekomo od jakiegoś czasu już na niej nie gra. :)

Ale dobrze bo póki forum żyje to i świat nie umrze.
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Warior gdy NŚ podpisywało pakt z Novi i Bumami to sojusze te były pod koniec TOP10. To przecież Wasza wina, że te sojusze są w TOP4.
To z Twojej strony manipulowanie statami. Dla przykładu ja mógłbym napisać, że każdy sojusz z TOP4 wojowników na tym świecie jest wrogiem NŚ co jest zgodne z prawdą ale oboje wiemy, że nie wszystkie z tych sojuszy "istnieją".
Trzymajmy się prawdy i nie naginajmy rzeczywistości.

Obiektywnie stwierdzić trzeba, że na tym świecie NŚ pokonało więcej gwiazdek niż samo posiadało. Wymieniać można w nieskończoność. Niestety oprócz narwańców w sojuszu muszą być też stratedzy. Jedni nie lubią stylu drugich ale są od siebie uzależnieni..

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Do czego to doszło.. Kiedyś jak się człowiek bał i obawiał to łapał się za guzik a obecnie jak guzik się boi i obawia to łapię się człowieka...
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa


Mi?
smiley_emoticons_daumendreh2.gif


Ech zmęczona już jestem.
Dzięki za miłe słowa z przeciwnych sojuszy :)
Przynajmniej wiem, że normalni ludzie też jeszcze grają.

Ciekawie nazwał jeden ludzik miasto co mi przejął: Ruda czy na dole też
No cóż, nie wiem, czy mam się śmiać czy płakać widząc takich ludzi :D
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

No ja też, dlatego się śmieję z tego :)

Ciekawa jestem co jeszcze ciekawego na tym świecie się przydarzy, bo widzę kolejny sojusz zmienił barwy :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

ejj no ta piosenka akurat jest fajna :) a wy nie :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

ejj no ta piosenka akurat jest fajna :) a wy nie :)

Wiem, wiem Manfredzie - fajna nie jestem, ale za to cudowna :D:D:D

Cisza... błoga cisza w grze, aż dziwnie :)

Edit:
Za szybko to napisałam :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

no dobra to napiszę mi ktoś co za lolki poszły do Novi? z kopsnij? cały sojusz czy tylko wybrańcy :)
Guzik poleciał do dorosłych, ergun nie wytrzymał presji bab to się sojusz rozleciał.
 

DeletedUser25703

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

no dobra to napiszę mi ktoś co za lolki poszły do Novi? z kopsnij? cały sojusz czy tylko wybrańcy :)
Guzik poleciał do dorosłych, ergun nie wytrzymał presji bab to się sojusz rozleciał.

Pozostań manfredzie nieuświadomionym.
I niech będzie, że wszystko przez te baby. My to samo zło przecież.
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

a jak mowiłem, że najpierw guzisto a potem walkiria do zlania to mnie nie sluchali i na odwrot zrobili - i taka piekna rozpiska poszla do kosza...

...coraz mniej ambitnych celow na mapie
 
Do góry