Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

no pewnie nie wytrzymał napięcia i dał się do rozbiórki a gdzie najbezpieczniej :) NS

Święte słowa :) to się nazywa komfort przy "rozbieraniu" :) ale tu nie o napięcie chodzi :p po prostu trzeba sobie zrobić przerwę z grepo
a co do akcji to żałuję, że nie zdążyli koledzy z prysznica :/ może wtedy do ec nikt by mnie w obrońcach nie dogonił
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser19851

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

chwilka Warriorku. jaka to koalicja? ja jestem w dorosłych, lobocobo też:) i nie jesteśmy podnóżkami Nic śmiesznego:)))

- - - Automatycznie połączono posty - - -

walkiria może i poległa na 54 morzu, ale nie poległa całkowicie. więc Leg..nie bądź taki pewny wygranej:) poza tym: zbierajcie dalej śmieci z kopsnij drina, będzie co podpalać
 
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Chciałem bardzo serdecznie podziękować za "załatwienie" 24h bana bez ochronki swoim byłym kolegom i koleżankom z sojuszu (innej opcji nie ma...). Przekopałem się przez te 600 rapków...pewność ataków i pasja z jaką rzuciliście się na wioski godna podziwu.
smiley_emoticons_bravo2.gif
Wyburzanie pustych wiosek...rewelacja. Szkoda, że nicki graczy dziś atakujących nie pojawiały się w czasie akcji organizowanych w drinkach. Tłuste offy i pełne paczki ogni, które od Was latały jedynie potwierdzają, że Wsze przejście do wroga było zaplanowane dużo dużo wcześniej. Nie ma to jak udawanie idioty i biednego żuczka do końca, licząc na deff zewnątrz,a w tzw.międzyczasie klepanie offów i ogni, które przeznaczacie na atakowanie tych, którzy Wam słali deff'a. Argumenty przedstawione dla Dorosłych jako powód wyłamania się z paktu...żałosne. Brawo WY

W tej całej sytuacji to najbardziej mi szkoda sojuszu Dorosłych, tak zwyczajnie po ludzku...świetna grupa, świetni gracze, doskonale zorganizowania. Drinki/HH wypieli zadki na nich. Wybronili tyle miast dla swoich obecnych wrogów...kilku graczy już dawno by nie grała gdyby niech deff Dorosłych, a część z nich teraz "odwdzięcza" się im atakami.
 
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

@Ergun, bądź poważny. My się na kogoś wypięliśmy? To my bylismy na froncie i nikt nam nie pomógł. Jedyną osobą, która z tej pseudo-koalicji dawała nam deffa był Guzik. Reszta od czasu do czasu coś podesłala. Także, nie wypinamy się na kogoś, kto mało co pomagał. Bez obrazy oczywiście, my też nie pomagaliśmy, więc jak dla mnie ok. Jedyne wsparcie jakie dostawaliśmy pochodziło dawniej od Rikitiki i teraz od sojuszu Wariora.

Odnośnie ciekawej informacji, że HH przechodzą do NS. Nic na ten temat nie wiem. Część osób sobie poszła i nic na to nie poradzę. Nikt z rady tam nie pójdzie, a na decyzje jednostek wpływu nie mam. O tym jakiej kategorii graczy przyjęliście do siebie niech świadczy cytat z wiadomości, jaką właśnie dostałam od jednego z byłych graczy HH "wy polegniecie hahah albo przylcicie zamna", chyba polegnę bo za graczami wątpliwej inteligencji nie pójdę. Niestety prawda jest taka, drodzy koledzy z NS, że z wyjątkiem MKSa przyjęliście do sojuszu skończone lamy, wiecznie płaczące o deffa, z których korzyści mieć nie będziecie. Po co nie wiem, nawet nie chce zrozumieć.

Tak ogólnie to witam w Nowym Roku;)
 
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

@Ergun, bądź poważny. My się na kogoś wypięliśmy? To my bylismy na froncie i nikt nam nie pomógł. Jedyną osobą, która z tej pseudo-koalicji dawała nam deffa był Guzik. Reszta od czasu do czasu coś podesłala. Także, nie wypinamy się na kogoś, kto mało co pomagał. Bez obrazy oczywiście, my też nie pomagaliśmy, więc jak dla mnie ok. Jedyne wsparcie jakie dostawaliśmy pochodziło dawniej od Rikitiki i teraz od sojuszu Wariora.

Odnośnie ciekawej informacji, że HH przechodzą do NS. Nic na ten temat nie wiem. Część osób sobie poszła i nic na to nie poradzę. Nikt z rady tam nie pójdzie, a na decyzje jednostek wpływu nie mam. O tym jakiej kategorii graczy przyjęliście do siebie niech świadczy cytat z wiadomości, jaką właśnie dostałam od jednego z byłych graczy HH "wy polegniecie hahah albo przylcicie zamna", chyba polegnę bo za graczami wątpliwej inteligencji nie pójdę. Niestety prawda jest taka, drodzy koledzy z NS, że z wyjątkiem MKSa przyjęliście do sojuszu skończone lamy, wiecznie płaczące o deffa, z których korzyści mieć nie będziecie. Po co nie wiem, nawet nie chce zrozumieć.

Tak ogólnie to witam w Nowym Roku;)

pisałem na szybko i "na spontanie" po 24h nieobecności na serwerze, właśnie zostałem uświadomiony odnośnie HH, przepraszam
 
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

To i dobrze. Osobiście bede się starała, żeby moi gracze trafili do zielonych, jeśli sojusz upadnie. Prawdą jest jednak, że jeśli teraz ktoś zechce pójść do wroga to jako założyciel pretensji mieć nie będę. Jakieś swoje zasady gry posiadam, ale nie zamierzam ograniczać innych, jeśli po kapitulacji będą chcieli gdzieś pójść, skoro poświęcili na to czas i pieniądze.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

drodzy koledzy z NS, że z wyjątkiem MKSa przyjęliście do sojuszu skończone lamy, wiecznie płaczące o deffa, z których korzyści mieć nie będziecie. Po co nie wiem, nawet nie chce zrozumieć.

No tego na pewno Ty nie zrozumiesz choć mogę Ci to spróbować wyjaśnić a więc proszę skup się choć na chwile.
Nawet jeśli to kompletne lamy to te lamy są u NS a nie w HH czy kopsni. I te wioski od tych lam nie trzeba zabierać bo już są zabrane :). Może i łatwo od lamy zabrać wioskę ale po co się męczyć jak taka lama sama przejdzie i odda.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

No to jakaś plaga na Edessie z tym donoszeniem. Zły to obyczaj.

Ciekawe ile czasu wstecz można głosić PW?
Bo kilku "przyjacielom" pewnej pani, broniących ją przed przeokropną Rudą Wiewiórą,
mogę spokojnie załatwić bany za wyzwiska i groźby.

Teksty typu suko i ta pani na k o której nie wspomnę, bo bana bym dostała tutaj, były na porządku
dziennym i o dziwo - pojawiało się z tych sojuszy, gdzie pani X, obecnie przesiadywała na TSie.

A co tam ciekawego na świecie? Wiemy już, że HH nie przeszło, a kilka osób.
Wiemy, że łatwiej przejmuje się miasta zbanowanych graczy, niż aktywnych.
Co ciekawe, zauważyłam kilka osób z Bumów i Novych, o ktorych nie miałam
pojęcia, że istnieją, a nagle się uaktywniły z atakami - cud się stał nad grepo :D

Trzeba przejść chyba do czerwonych, by odbudować wojo
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ciekawe ile czasu wstecz można głosić PW?

Długo można z tym czekać i zgłosić w odpowiednim momencie...takie zagrywki już Grepo widziało. Na jednym świecie, lider sojuszu wysłał masa do sojuszników z prośbą o pomoc dzieciakom w jakimś konkursie, czy czymś podobnym...jakby nie patrzeć, zakazane. Jak sojusznik świecił się na zielono, to wszystko było ok, a gdy zrobił się "czerwony", to ban był następnego dnia. A po nim następny za tę samą wiadomość (każdy zgłaszał po kolei)...kolejnych już nie dali na szczęście:)
 

DeletedUser23376

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

strasznie tu wieje nudą, cały czas to samo - non stop wycieczki osobiste i narzekania tych co akurat dostają w tyłek, na prawdę nuda
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Nudą dopiero zawieje .Jeszcze ja ponarzekam troszke koalicja Nś miała przewage nie do odrobienia dl nikogo na tym swiecie mimo to przeprowadziła kolejny chyba jak dobrze licze cztery fuzje!

Zrekrutowali sojusze; M64 Team,Kopsnij Drina,HH - HeadHunters,Lamy po kuracji
Dodatkowo pojedyńczych graczy od dorosłych czy nawet Legionu .

Nie wiem czy się smiać czy płakać i czym wy się szczycicie.Teraz będziecie walczyć sami bo my w takiej parodi uczestniczyć nie będziemy.
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Już płakałem .
A ja wam proponuje simsy nie zmarnujecie przynajmniej czasu innym.
 

DeletedUser23379

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Nudą dopiero zawieje .Jeszcze ja ponarzekam troszke koalicja Nś miała przewage nie do odrobienia dl nikogo na tym swiecie mimo to przeprowadziła kolejny chyba jak dobrze licze cztery fuzje!

Zrekrutowali sojusze; M64 Team,Kopsnij Drina,HH - HeadHunters,Lamy po kuracji
Dodatkowo pojedyńczych graczy od dorosłych czy nawet Legionu .

Nie wiem czy się smiać czy płakać i czym wy się szczycicie.Teraz będziecie walczyć sami bo my w takiej parodi uczestniczyć nie będziemy.

Nie denerwuj się, złość piękności szkodzi.

Ja na zakończenie gry tutaj chętnie wyleję kilka łez
smiley_emoticons_frown.gif
smiley_emoticons_frown.gif
smiley_emoticons_frown.gif
smiley_emoticons_frown.gif
smiley_emoticons_frown.gif
smiley_emoticons_frown.gif
smiley_emoticons_frown.gif
smiley_emoticons_frown.gif
smiley_emoticons_frown.gif
smiley_emoticons_frown.gif
smiley_emoticons_frown.gif
smiley_emoticons_frown.gif
smiley_emoticons_frown.gif

Chusteczki podrzucimy
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
 
Do góry