Sytuacja na świecie Farsala

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

A widział kto kiedy aby jakiś sojusz po kolei kasował silniejsze sojusze? :) Ja bym coś napisał, nie mam odwagi. Nie chcę zginąć w "tajemniczych okolicznościach"
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Nic nikt o sytuacji nie pisze, a zdaje się Pan Gmart z kolegami z innych światów którzy są w innych topowych sojuszach rozgrywa świat kasując po kolei mniejsze sojusze :)
pan Gmart dostal po dupie na Edessie, chociaz pierwszy raz od dawna sojuszu nie prowadzil i teraz sobie gra. Prowadzi sojusz, niby w centrum, ale troche z boku. Sojusz ma swoje morze i nigdzie sie nie zapedza. W polityke sie nie bawi. A mniejsze sojusze ? Tylko jesli sa na tym wlasnie morzu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

A ja pamiętam, że Edessa miała być ostatnim światem Pana Gmart'a ;)

Co się takiego stało, że nie była?

Na morzu 64 spokojnie ;)
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

A ja pamiętam, że Edessa miała być ostatnim światem Pana Gmart'a ;)

Co się takiego stało, że nie była?

Na morzu 64 spokojnie ;)
co sie mialo stac, trzeba bylo pozbierac zabawki, a ze chce ostatni dokonczyc to przypetalem sie tutaj
 

DeletedUser15965

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

To w zasadzie z kim walczycie?
Na ten moment widze są dwie koalicje ale was nie ma w układance. Dziwne bo to sojusz top1
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

To w zasadzie z kim walczycie?
Na ten moment widze są dwie koalicje ale was nie ma w układance. Dziwne bo to sojusz top1
My sie bijemy tylko na M55, inne morza nas nie interesuja. Moze dlatego nie jestesmy w zadnej koalicji. Mamy 2 pony i bawimy sie na swoim podworku.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

ciach
Dochodze do wniosku ze przeklinanie również może być sztuka. Ten pieciowyrazowy wstęp nosi oznaki wielkiego kunsztu słowa : )))

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ale najlepsze jest w tym to ze jak właśnie wyczaiłem obaj adwersarze graja w tym samym sojuszu : )
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15965

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Masz rację Grzechu, gramy razem z Azirem nadal ;-). Ja tu nie jestem zadnym kretem, robię wszystko co tylko mogę aby sojusz w którym aktualnie jestem dawał sobie jakoś radę.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Jeden z nich to najzwyczajniej kret. Nudy zrzerają psychikę ludźką i inni robią drugim na złość, by zmusić ich do poziomu na którym są sami. Prawie na każdej tego typu grze, są podobne szumowiny i zawsze będą. Nie ma nigdy porządku i ładu. Zawsze musi się ktoś znaleźć o umyśle dwuletniego dziecka.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

To co po wprowadzać kogoś w złość? Nie lepiej motywować, aby uzyskać lepszy wynik w grze? Nigdy nie styknąłem się z osobą z jednej partii, chcąca jedynie przemalować ją z bieli na czerń.
A ktory to kret ? Skoro mowisz ze jeden z nich.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Z tego co czytam po raz który.. Formiones.

Choćby informacje nabyte z wnętrza sojuszu. Takich informacji raczej nie da się wydobyć z pustej ręki. Przynajmniej tak wygląda rozmowa między nią a Azirem. To już ich spory, a przyjąłem taką postawę nawet ze słów Azira. Bez powodu by nie nadużył psychiki i słowa "polskiego".
Eee, watpie. Znam Forma od lat. podejrzewam ze ciagnie ten sojusz na wlasnych plecach. pewnie jest tam jednym z najlepszych : ) Apropo Form !!!!, miales sie odezwac do mnie
 

DeletedUser15965

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

miałem odezwać ale sytuacja troche się pokomplikowała. Na szczescie event się skonczyl i teraz bardziej będzie można się pokazać dzieki umiejętnosciom. Co do sojuszu jestem tam szeregowym graczem i to całkiem fajna sprawa - odpowiedzialność za innych graczy, dbanie by ich uratować w kryzysowych sytuacjach, rozwijać potęgę sojuszu wymaga czasu i zangazowania a mi się już nie chce. Nie ma problemu jak ma się ekipę topków i weteranów ale z tym trudno by takich znaleźć w odpowiedniej liczbie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Kto uważa że fanetyk to Kratos? ręka do góry :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Borys ma nosa do krętaczy, na co dzień to normalny nos, ale jak czuje krętacza to robi się wielkości Iskandera ;-)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

//ciach//
A z tego co czytam, to na Farsala najwięcej w sojuszu Azira się dzieje?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

No i jak tam spiskowcy tego swiata ? Jakie koalicje udalo sie zbudowac ? Nasz sojusz podobno jest wymieniany w kazdej. To my bardziej z opowiesci innych jestesmy Za i Przeciw niz ten skadinad sympatyczny sojusz grajacy na tym swiecie. : )
 

DeletedUser15965

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

ja wiem tylko co sie dzieje na pd zach cześci świata. Morza 35 i 25 rządzi RIDDLE ;-). Zdaje sie na 45, 44 i 54 przewagę ma koalicja Rangersów, Starej Gwardii, 100 Twarzy Grabarzy (swoja drogą byliście na Baris? Bo kojarze ten sojusz) i M 45 TEAM. Na m 45 broni się przed nimi Roma a na M 54 sojusz No Mercy broni się przed Rangersami i OLD Boysami. Na m 55 podobno Imperium Słońca rządzi. Co jest dalej na wschód nie mam za bardzo pojęcia. Zdaje się sojusz Scypiona Za i Przeciw i jest za daleko by ich lać. Jak ktoś ma dodatkowe info może to uzupełnić.
Kiedy na Farsali pojawia sie odznaczenia za top morza i świata?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23140

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

ja wiem tylko co sie dzieje na pd zach cześci świata. Morza 35 i 25 rządzi RIDDLE ;-). Zdaje sie na 45, 44 i 54 przewagę ma koalicja Rangersów, Starej Gwardii, 100 Twarzy Grabarzy (swoja drogą byliście na Baris? Bo kojarze ten sojusz) i M 45 TEAM. Na m 45 broni się przed nimi Roma a na M 54 sojusz No Mercy broni się przed RIDDLe i OLD Boysami. Na m 55 podobno Imperium Słońca rządzi. Co jest dalej na wschód nie mam za bardzo pojęcia. Zdaje się sojusz Scypiona Za i Przeciw i jest za daleko by ich lać. Jak ktoś ma dodatkowe info może to uzupełnić.
Kiedy na Farsali pojawia sie odznaczenia za top morza i świata?
tak na 44 przewage ma koalicja rangersow , zwlaszcza po dzisiejszym dniu :D
 

DeletedUser23140

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

kilka miast stracili , zdazylo sie kilku stracic nawet wszystkie :) kiepsko sie im weekend zaczol
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Na M34 też jakaś rzeźnia, pare sojuszy walczy o wpływy.Jakaś ogólna masakra.Imperium Macedońskie się wbija, pare mniejszych sojuszy się tłucze.Nowe szybko upadają i nowe robią.Na chwile obecną królują Husarzy, jakaś nowo powstała prawdopodobnie masówka.Ale radzą sobie jako tako narazie.
 

DeletedUser23718

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

a powie mi ktos kto z kim sie leje ?
 
Do góry