Sytuacja na świecie Gonnos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser31057

Guest
Żyje tu ktoś? Dzieje się coś? nie mam zbyt wiele czasu nawet na forum świata, na którym gram normalnie :/ Proszę o cytat mojej wypowiedzi i krótkie streszczenie co tam mistrz kebaba nowego wymyślił i jak radzą sobie topowe sojusze :] może być też priv jakby się komuś chciało, tu albo na grze - ten sam nick. Przy okazji, dzięki Prości ludzie i Invictus za kilka sztuk pw, rozwija się powoli moja jednoosobowa sieć sklepów :] niedługo piąte miasto i będę miał jeszcze lepsze oferty, zapraszam do kontaktu
 

DeletedUser31082

Guest
Po ostatnich nieudanych próbach wstawienia kolona nocą przez gracza No Fair Play oraz potem dziennej akcji laxi gdzie im się nie udało a następnie utracie miasta na rzecz Nosaczy w NFP było widać wyraźny spadek morale i odpuszczenie na rzecz przejęcia słabszych celów w okolicy by się umocnić bo zobaczyli, że to nie sojusz z Byllis tylko jest jednak trudniej. Po umocnieniu się kilkoma miastami odbudowie wojska dziś laxia znowu odważył się na akcje na nas. Ale nie na jakiegoś większego gracza tylko koleżankę z 2 miastamiz czego jendo 2000 pkt. Oczywiście jak na laxie przystało dzień wcześniej do niej napisał zaproponował pomoc ba wysłał nawet biremy bo zobaczył, że bez sojuszu (na chwile wyszla po pkt) no i już kilka godzin później około 4 w nocy wysłał na nią kolona pewnie w trosce o jej miasto:) (przypomina mi się świat my gdzie laxia gadał z dziewczyną z wrogiego sojuszu jak z koleżanką o realu itp. gdy pozno wieczorem napisala mu, ze idzie spac i dobranoc ten wyslal na nia kolona gdy jzu spala... to wlasnie moralnosc laxii) Akcja sojuszu FP wszyscy ślą wsparcia no ale koleżanka cofką ubiła kolona i znowu smuteczek i żałoba w FB od startu nie podbijają nic poza brązowymi... Co gorsza pech chciał, że budzony 24/h na dobę przez laxie fejkami nie spałem tej nocy nudziło mi się więc mówię a wstawię sobie kolona Mrówce niech podziekuje laxi za obudzenie mnie na akcje :D

Także NFP nie udała się akcja z samego rana a przy okazji tracą miasto tym razem z nami. Morale tam musi być juz w strzępach ale pewnie bedą chcieli sie odegrac wiec czekamy.

p.s. laxia od wielu dni non stop fejkuje naszych graczy lacznie ze mna. fejki zaczely sie dokladnie wtedy kiedy zerwalismy pakt i napisalem kilka cieplych slow o nim na pw do mówki.

takze jakby ktos nadal nie wiedzial kim jets ten fejk z moim foto w avatarze to laxia... oczywiscie jako mistrz oszustw i botow juz ma swoje sposoby na to...

aha i nasz sojusz mimo to nie fejkuje nikogo z FP a moglibysmy zrobic akcje odwetowa i nie na laxie co nie ma zycia poza gp i i tak siedzi i sle fejki caly czas tylko na normalnych ludzi co tam pracuja i wstaja rano do pracy. Ale nawet mimo tych chamskich nieczystych zagrywek nie potrafimy sie znizyc do tak niskiego poziomu i nie bedziemy fejkowac FP za to postaramy sie zabierac miasta.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15394

Guest
ahh na mnie też robił nowe konto żeby mnie obrazić podobno mam głos jak dziewczynka a nicku *diablo* używałem tylko z nim na tsie i osobami którym ufam
smiley_emoticons_winken4.gif
jeszcze nikt mi tak nie pojechał
smiley_emoticons_frown.gif
 

DeletedUser26351

Guest
zawalanie nocek bo co 5 min ktos cie fajkuje a zawalanie nocek z chceci to tez jest roznica , ja szczeze nie wiem kto sie tak zabawia ale mam to gdzies na innych swiatach mialem ponad 100 atakow dziennie wiec zabawa takimi fejkami mnie nie rusza
 

DeletedUser9349

Guest
Bo inaczej nie potrafi nic napisać. Ciągle myśli z jakiego tu znowu boota skorzystać aby podokuczać innym graczom co nie siedzą na grze 24/24.i umilić im nocki. ;) Przecież łatwiej później napisać że to nie on :)

Jednak zapomina że notoryczne i ciągłe ataki to złamanie & 4 punktu regulaminu OWH za co jest ban. Laxia wie czym to skutkuje. Jeśli polski suport nic z tym nie robi - prosi się o podanie kontaktu do INNO bezpośrednio i tam sprawę się załatwi już pozytywnie w związku z takim stylem gry jaki preferuje Laxia .
 

DeletedUser31082

Guest
Laxia taki waleczny? zamiast walczyć to ucieka po schronienie? Mam tylko prośbę aby nikt więcej nie kojarzył Laxie z sojuszem MDG gdyż on tam grał tylko chyba 2 miesiące na świecie My gdzie powstał ale wszystkie inne światy oraz większość świata My grał bez tego oszusta. Potem na tym koncie kilka światów grał Hubert ale to zupełnie inna osoba. MDG nie przyznaje się do Laxii i wstyd nam za tego człowieka.
 

DeletedUser15394

Guest
ehh jak ja lubie jak on pół dnia post pisze takimi składnymi zdaniami żeby wejść za chwile na inne, nowe założone konto żeby napisać coś niemiłego
smiley_emoticons_panik4.gif
 

DeletedUser31082

Guest
Co tu się najlepszego wyprawia?

@Turek
Kolego, co się z Tobą dzieje? Z tego co obserwowałem w tym temacie, to od początku świata redagowałeś nieustające lamenty. Wiesz co z tym lamentów ludzie wyczytują? To, że musisz być strasznie niespełniony i niedowartościowany. Super, że udało Ci się podbić miasto Mrówki. Zbytnio się nie wysiliłeś, była na wyjeździe i zostawiła w mieście na czerwonej wyspie 200 procków. Ale co w związku z tym? Czy Ty rzeczywiście musisz się upubliczniać z każdym krokiem jaki podejmujesz w grze? Nikogo to nie obchodzi, naprawdę. My gramy dla zabawy, nie bierzemy udziału w tych ciągłych burzach jakie Ty wywołujesz z innymi graczami.

Co do ataków na moją osobę. Przecież jeszcze 2 dni temu pisałeś "że to nie Laxia Cię atakuje". Więc skąd ta zmiana zdania?
Teraz skaczesz po tematach i w każdym przelewasz swoje frustracje i żal do mnie. Ja Cię przecież zaatakowałem max 4 razy. Nie wyobrażasz sobie jak słabo to wygląda dla osób, które to czytają. Od razu rodzi się obraz zostawionej dziewczyny, która lata za facetem, mimo tego, że on już dawno o niej zapomniał.

Zastanów się nad tym co Ty wyprawiasz. Jesteś przecież dorosłym człowiekiem. Czy przystoi dorosłemu facetowi spamowanie w każdym temacie jaki to przeciwnik z gry jest zły? Te Twoje "fejki" to też nie moja sprawa. Wyobraź sobie, że leżę sobie teraz na plaży i jedyne co mi przeszkadza w pełnym relaksie, to Wasze ataki. Nie wyobrażam sobie, żebym tracił czas na "spamowanie" osoby, która jest dla siebie samodestrukcyjna. Przez te nerwy i napięcie pozbawisz się zdrowia, zobaczysz. Zresztą sam już dobrze to odczuwasz. Z każdym dniem ta gra wpływa coraz bardziej destrukcyjnie na Twój organizm. Porozmawiaj z jakąś osobą z gry, której ufasz. Niech Ci powie jak naprawdę ludzie odbierają Twoje forumowe płacze.

Jest to ostatni post skierowany do Ciebie. Naprawdę szkoda mi czasu na jakikolwiek przepychanki przez internet.

I proszę nie przywołujcie mnie tu więcej, jeśli uważacie, że łamię regulamin to zgłaszajcie to do Supportu. Serio nie będę tu już wchodził.

A tymczasem pozdrawiam wszystkich z (już) słonecznego Zalewu Zegrzyńskiego.

MDG założyłem ja. Nazwa też moja. Ale nie ma to teraz żadnego znaczenia.

"My gramy dla zabawy" pisze osoba co puszcza fejki 24/h :D?

Kilka dni temu napisalem, ze to nie ty bo az za takiego czuba cie nie miałem ale jak napisałeś z fejk konta coś co mówiłem tylko tobie to sam sie wkopales a potem poskladalem wszystko w calosc kiedy zaczely sie fejk ataki po tym jak zaczelismy wojne i przeczytalem na Byllis ze tam to samo robiles wiec chyba wszystko jasne? Niestety nie jestes zbyt bystry i mimo tego, ze bardzo starales sie nie ujawniac to wkopales sie. Wiesz, ze jestes jedyna osoba, ktorej napisalem, ze wrocilem do PL na miesiac i ty bystrzaku napisales to tu na fo z fejk konta, z ktorego slesz te fejki na nas od wielu dni:D? strasznie jestes bystry:D

Tak ja jestem doroslym czlowiekiem i gram z zasadami bez botow i fejkow i tym sie roznimy dzieciaku...

Nie zalozyles MDG ty tylko grupa chyba 4 kolegow gdzie byles jednym z nich wiec nie przypisuj sobie tego to raz. Dwa Ty tylko byles jednym z zalozycieli i nawet nazwy nie wymysliles tylko inny z zalozycieli wiec nawet nazwa nie jest twoja. Druga sprawa to nie wazne kto zakladal tylko kto prowadzil sojusz i cos osiagnal w tym sojuszu a za osiagniecia MDG odpowiadaja gracze co grali tam i bylo ich wielu oraz osoby co prowadzily ten sojusz i nie bylem sam bo pomagalo mi wielu radnych. Ty tam tylko pograles miesiac czy dwa podbiles kilka miast i uciekles i nigdy nie wrociles.

Zreszta nikt nawet nie kojarzy sojuszu MDG z jakims Laxia i gdyby nie to, ze sam sie pucujesz, ze tam grales chwile to nikt by o tobie nie wiedzial. Kto walczyl z MDG na chyba 7 swiatach ten nawet cie nie zna i jedyne co to zostawiles wstyd nam na swiecie my za nieuczciwa gre ale na szczescie to byl tylko miesiac... Czlowieku gdybys ty sie zajmowal MDG to na pierwszym swiecie by sie rozpadło i nic nigdy nie osiagnelo co udowodniles juz nie raz wchodzac na swiat na miesiac i zawsze uciekajac. Jedyny wyjatek to Byllis gdzie zamiast uciekac ze swiata to uciekles do wroga by byc bezpiecznym.

Tymczasem ja na bali jestem
Urlaub-auf-Bali-1-704x280.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9244

Guest
Gdzie nie wejdę to Turek. Tu Turek, na Byllis Turek (chociaż tam nie gra), na priv Turek. Turek, który brzydzi się (jak sam głosi) wstawianiem kolonow w nocy, a robi to samo. To tylko miasto. Zapewne nie ostatnie stracone. Nie zamierzam z tego powodu plakac. Ale to nie zmienia faktu, ze Twoje zachowanie to czysta hipokryzja. Innym wytykasz wady, a sam nie jesteś lepszy. A co gorsza jeszcze piszesz o tym na FO. To jest jakaś forma dowartościowania się?
Serio, to tylko gra. I niech tą grą pozostanie. Nie wiem co chcesz osiągnąć, ale czy nie szkoda Ci czasu?
I dla Twojej wiadomości - nie odbijamy tego miasta, jeśli jeszcze nie zauważyłeś, wiec nie wiem bo co Ci cała masa wsparć Nochali? Nota bene ich wsparcie stoi a Twoje prywatne już dawno wycofane z okupki. Znowu korzystasz z czyjegoś wojska do obstawy? Już nie tylko swoich wiosek?
Wyjdź na spacer, przewietrz umysł, jest piękna pogoda :)
Nie wiem co Ci ten Laxia zrobił, ale chyba jakaś niewyobrażalna krzywdę... o ile na grze to w ogóle możliwe...
Pozdrawiam i powodzenia w dalszym nocnym wbijaniu kolonow Panie „Jestem Czysty Jak Łza”.
M.
 

DeletedUser31082

Guest
Gdzie nie wejdę to Turek. Tu Turek, na Byllis Turek (chociaż tam nie gra), na priv Turek. Turek, który brzydzi się (jak sam głosi) wstawianiem kolonow w nocy, a robi to samo. To tylko miasto. Zapewne nie ostatnie stracone. Nie zamierzam z tego powodu plakac. Ale to nie zmienia faktu, ze Twoje zachowanie to czysta hipokryzja. Innym wytykasz wady, a sam nie jesteś lepszy. A co gorsza jeszcze piszesz o tym na FO. To jest jakaś forma dowartościowania się?
Serio, to tylko gra. I niech tą grą pozostanie. Nie wiem co chcesz osiągnąć, ale czy nie szkoda Ci czasu?
I dla Twojej wiadomości - nie odbijamy tego miasta, jeśli jeszcze nie zauważyłeś, wiec nie wiem bo co Ci cała masa wsparć Nochali? Nota bene ich wsparcie stoi a Twoje prywatne już dawno wycofane z okupki. Znowu korzystasz z czyjegoś wojska do obstawy? Już nie tylko swoich wiosek?
Wyjdź na spacer, przewietrz umysł, jest piękna pogoda :)
Nie wiem co Ci ten Laxia zrobił, ale chyba jakaś niewyobrażalna krzywdę... o ile na grze to w ogóle możliwe...
Pozdrawiam i powodzenia w dalszym nocnym wbijaniu kolonow Panie „Jestem Czysty Jak Łza”.
M.

Pokaż cytat gdzie brzydzę się wstawiania kolona nocą? albo skończ kłamać:) jak próbowaliście nam wstawić kolona nocą to napisałem tu na fo, że wam się nie udało i nic więcej bo to normalne w GP i pewnie z 90% graczy choć raz wstawiło kolona nocą:)

Ale za to mnie zastanawia dlaczego pisałaś mi, że miałaś mnie za kogoś lepszego i jak to ja gram bez honoru bo kolona wysłałem nocą a jak 2 dni wcześniej Twój kolegaastralous z sojuszu próbował wstawić nam kolona nocą to pisałaś mu, że miałaś o nim lepsze zdanie i, że nie gra honorowo? hipokryzja aż bije w oczy krytykujesz i gardzisz kolonami wroga nocą ale jak Twoi koledzy z sojuszu ślą kolony nocą na nas to wszystko dobrze jeszcze wsparcie poślesz:)

No wiec co już nie masz dobrego zdania o astralous za wysłanie kolona nocą na nas:D? a jakie masz zdanie o kimś kto używa botów i fejkuje 24/h na dobę? chyba jak najlepsze bo latasz za nim grać.

Widzisz centro tak się składa, że nocą Twój ulubiony uczciwy kolega Laxia wysłał kolona na naszą koleżankę choć nie wiem jak mógł bo noca nie mozna słać kolonów bo ty tym gardzisz ale chyba tylko u wrogow. Laxi nie udało się wstawić koleżance kolona ale straciła wojsko w obronie i poprosiła o pomoc więc cofnąłem swoje wsparcie z okupacji bo było duzo wsparć i pomogłem jej obstawiajac ja. To chyba dobrze zrobilem nie? to tylko u was jak gracz ma wypadek nie moze byc na grze to zostawiacie go bez obstawy i traci miasto co mialo miejsce na tym swiecie. U nas pomagamy sobie zawsze!

Takze przestań kłamać bo na fo są dowody na to co kto pisał :) nie głosiłem, że brzydze się wstawiania kolonow noca i nie ma takiego mojego wpisu tu:)

Mi laxia nic nie zrobil jedynie spamuje fejkami bo nic wiecej nie moze. Ale co ja jemu musialem zrobic, ze od kilku dni spamuje fejkami 24/h ? zapytaj go:)


I nie płacz, że stracilas miasto bo sami chcieliscie wojny:)
 

DeletedUser9244

Guest
Przepraszam faktycznie nie użyłeś słów „brzydzę się” - zwracam honor. Ale jak bardzo to się różni od „sojusz bez honoru, co wysyla kolony nocą”? Wyglada na to, ze mówiłeś także o sobie i swoim sojuszu :)
Tyle w temacie. Ja także kończę dyskusje tutaj, bo mam ciekawsze zajęcia niż polemika w internecie na temat racji w grze przeglądarkowej :)
 

Załączniki

  • F6C6C695-3CDB-441E-80C4-0306212C52B2.jpeg
    F6C6C695-3CDB-441E-80C4-0306212C52B2.jpeg
    369,1 KB · Wyświetlenia: 21

DeletedUser31082

Guest
Przepraszam faktycznie nie użyłeś słów „brzydzę się” - zwracam honor. Ale jak bardzo to się różni od „sojusz bez honoru, co wysyla kolony nocą”? Wyglada na to, ze mówiłeś także o sobie i swoim sojuszu :)
Tyle w temacie. Ja także kończę dyskusje tutaj, bo mam ciekawsze zajęcia niż polemika w internecie na temat racji w grze przeglądarkowej :)

hahah to napisałem do Ciebie ironicznie po tym jak dziś nocą mi wyjechałaś z tekstem, że jestem niehonorowy bo wysłałem kolona nocą i to była rozmowa w trakcie podbijania Ci miasta. Ja napisałem co Ty sądzisz o wstawianiu kolona nocą, że to niehonorowe i abyś w takim razie odeszła z FP skoro Twoi koledzy to robią a nie, że ja twierdzę, że to nie honorowe. Nie wstawiaj wyrwanych z kontekstu wiadomości jakby to było moje zdanie na jakiś temat bo manipulujesz byle tylko obronić swoje kłamstwo.


Samiec Alfa. dzisiaj o godz. 03:08
A od ludzi z ktorymi grasz nic nie oczekujesz? 0 zasad? to co tam robisz opusc sojusz. Oczekujesz od przeciwnika przeciw ktoremu Twoj sojus zgra nie fair aby gral wobec was fair?

ale ciesze sie, ze przyznajesz, ze Twoi koledzy z sojuszu sa bez honoru i wstawiaja kolony noca bo to robia prawda:D? dziwie sie, ze znimi grasz bo widac bardzo gardzisz tym? ale chyba tylko jak Twobie ktos wstawi kolona noca.

no wlasnie hipokryzja bije od Ciebie bo krytykujesz cos u mnie czego nie krytykujesz u swoich:)
pokażcytuj
Mrowka1301 dzisiaj o godz. 03:06
I tak , zawsze to krytykowałam dlatego sama tak nie robię. Przynajmniej dobrze czuje się sama ze sobą :)
pokażcytuj
Mrowka1301 dzisiaj o godz. 03:05
Rozmawialiśmy o tym. Od Ciebie oczekiwałam bo to samo dawałam. Pokazałeś kim naprawdę jesteś wielki honorowy graczu hahaha. Chociaż bys nie kłamał ludziom w oczy , ze Ty jesteś ten cudowny :) to się nazywa hipokryzja :D

-----

I teraz zaznaczę Ci słowa abyś mogła zrozumieć, że ja jakby zacytowałem Twoje zdanie na temat niehonorowej gdy a nie moje...

Nadal będziesz się upierać, że ja najpierw mówię, że ktoś gra niehonorowo wstawiając kolona nocą a potem sam to robię? kobieto przecież ja to nawet napisałem już gdy Cie okupowałem więc po fakcie... Ty natomiast wpierasz tu ludziom, że ja najpierw pisałem, że to nie honorowe a potem wstawiam kolony nocą:) nie kompromituj się tylko wycofaj się z tych zarzutów bo nie masz racji. Ja na każdym świecie jakim grałem wstawiałem nocą kolony i moi wrogowie robili to samo więc jak miałbym pisać, ze to nie honorowe?

Skończ kłamać lub naucz się interpretować zdania.
 

DeletedUser31082

Guest
Z racji tego, że możesz znowu nie zrozumieć co do Ciebie piszę. W skrócie: Ty napisałaś mi, że jestem niehonorowy bo wstawiłem Ci kolona na co ja odpisałem, że skoro Ty tak myślisz (nie ja) to co robisz w sojuszu z kolegami co wstawiają kolony nocą skoro według Ciebie to niehonorowe.

Mam nadzieję, że teraz tak prosty i zrozumiały tekst już zrozumiesz i skończysz pisać bzdury:)
 

DeletedUser31191

Guest
sluchaj turek musialem az stworzyc konto . gralem z toba pare razy, to ze masz problemy to kazdy wie, ale ja nie o tym
czemu ty psujesz atmosfere w tej grze ? czemu nie potrafisz po prostu grac bez tego klepania jezorem ? skoro cie fakuja to wez to na klate jak facet i graj dalej a jak nie masz sily to odpusc, naucz sie byc facetem a nie dziewczyna z problemami akceptacji wlasnej osoby

a co do tych diablow z byllis, to nie sa lepsi, cala trujka katowala mojego znajomego
 

DeletedUser30644

Guest
sluchaj turek musialem az stworzyc konto . gralem z toba pare razy, to ze masz problemy to kazdy wie, ale ja nie o tym
czemu ty psujesz atmosfere w tej grze ? czemu nie potrafisz po prostu grac bez tego klepania jezorem ? skoro cie fakuja to wez to na klate jak facet i graj dalej a jak nie masz sily to odpusc, naucz sie byc facetem a nie dziewczyna z problemami akceptacji wlasnej osoby

a co do tych diablow z byllis, to nie sa lepsi, cala trujka katowala mojego znajomego
Diabłów z Byllis? xd
 
Do góry