Sytuacja na świecie Gonnos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser14342

Guest
dzień dobry chciałem się tylko przywitać z mieszkańcami tego forum to tyle ;)
cześć Boguś ^^ <--- nie było w tym żadnej złośliwości
 
Nie rozumiem Cie mordo, obrazasz moj sojusz jak i moich graczy, a sam nic nie potrafisz lepszego stworzyc?
Ja się ciesze z tego co mam, ty nie masz sie z czego cieszyc.
Na chwile obecna nie mamy problemy z przejeciem jakiej kolwiek wiochy, oczywiscie są np 2 lub 3 proby, ale no to rzecz normalna i nie ma wstydu.
Nie interesuje mnie tworzenie sojuszu, szkoda mi na to czasu, a "Twoje" sojusze kończą zawsze tak samo, wiec tutaj niczego innego się nie spodziewam i nazywam rzeczy po imieniu :D
 

DeletedUser30330

Guest
ellcomendante dzisiaj o godz. 21:33
Bogus walnie szaraki i tak, tak jak kilku waszych graczy
ellcomendante dzisiaj o godz. 21:32
Jak pogodzic sie z osobami ktore chca tej spiny?
Ja rozmawialem i proponowalem wspolprace juz, ale Bogus odmowil, drugi raz nie proponuje.
zwierz111 dzisiaj o godz. 21:31
szkoda ze pospinaliscie sie o jakas pierdole ale ja o tym nic nie wiem
moze czsa abyscie pogadali na ten temat i sobie to wyjasnili bo jesli sie znacie mozna by ten swiat wygrac ale trzeba by bylo najpierw sie pogodzic
ellcomendante dzisiaj o godz. 21:24
chlopie, my mielismy z nimi tutaj wbijac, ale zle sie zachowywali juz przed wejsciem na serwer i spinali o byle blahą sprawe i postanowilismy ze nie bedziemy grac z nimi, mam u was duzo znajomych
zwierz111 dzisiaj o godz. 21:19
a skad masz takie info?
ellcomendante dzisiaj o godz. 21:18
to wolisz grac w sojuszu gdzie rada nie gra?
zwierz111 dzisiaj o godz. 21:17
ja nie z tych co zmieniaja sojusze od tak



O na przykład tak walczy ell widzicie to piekne synchro? no normlanie na patrzeć się nie mogę i te pięknie sformułowane zdania, poezja WOJOWNIKU.

Prosiłeś się ell o to bym to tutaj wkleił ;)

Nowych rzeczy się dowiedziałem po tym jak moi gracze wysyłają mi privy, smoki też się znajdą :D
 
A co do tego małego sojuszu to owszem jest naszej wielkości ale jak sam Laxia pisał jest to ekipa, która wygrałą Byllis i przyszli tu paczka samych aktywnych sprawdzonych graczy prosto z ery cudow. Co prawda całkowicie nie wygrali i się im nie udało to 4 cuda zrobili. Natomiast ja tu przyszedłem sam i dopiero tu poznałem swoich kolegów i koleżanki i spokojnie sobie tu gramy w cieniu wielkich sławnych ekip:) No ale mimo to ta dream ekipa z Byllis na czele z najwiekszym bociarzem gp ma z nami wyrównaną walkę i jest im bardzo ciezko cokolwiek podbic chyba, ze po cichaczu nocą aczkolwiek i nam jest ciezko im cos podbic bo to aktywna zgrana paczka z duzym doswiadczeniem.

Przepraszam, że się wtrącam, nie gram na tym Świecie, ale muszę naprostować tą wypowiedź ponieważ postawiliśmy 6 z 7 cudów co nie jest złym wynikiem a ty piszesz, że zbudowaliśmy 4. Jeśli nie jesteś dobrze poinformowany to proszę się nie wypowiadać głosząc swoją prawdę, kto chciał to sobie poszedł na Gonnos, jedni gracze są lepsi inni gorsi czyli standardowo mieszanka. Wszędzie są Nobki każdy to wie.

Jeśli ty to ten sam Turek co na Omedze grał to cię pozdrawiam :) Nie byłem tam kretem jak to kiedyś ogłosiłeś :(
 

DeletedUser31182

Guest
No ze śmiechu nie mogę turek hahahah :D
10% wsparcia nosaczy ? to ciekawe bo ja tam z 90% wsparc sojuszników widziałem jacyś Prości Ludzie,Nemezis Nosacze oraz Grepolisowe Nosacze mi się przewijały na ruchomym xd Ja również po pw poleciałem. Nie strasz mnie twoją ekipą bo jak wiesz są wakacje i nie chce się ludziom grać. Tak samo mogę cie straszyć ekipą jaką mogę uzbierać :D Sojusz Fair Play to zbieranina graczy z Byllis która chce sb popykać,zaczęliśmy ze sporym opóznieniem chyba nawet ponad tydzień,mamy porównywalny sojusz jeśli chodzi o ludzi a teraz pokaże ci jak wygląda rozwój mojego i waszego sojuszu :) Minął miesiąc prawie od wystartowania a statystki nie kłamią:

PW sojuszowe:
17 bez nazwy 154720
15 Fair Play 180494
EKO sojuszowe:
14 Fair Play 394771 25 15791
11 bez nazwy 399081 23 17351

No nie są to najlepsze statystki jak na ponad tygodniowe wyprzedzenie kolego,niestety widać tutaj spadek moralny sojuszu bez nazwy. Nie chęć do gry oraz zrezygnowanie.Nie wiem jeszcze czy dadzą radę się podnieść ale średnio to widzę,prawdopodobnie przejdą do Nosaczy. Słabo im wyszedł ten świat więc trudno mówić o sprowadzeniu innej ekipy :/ Widać wyraźny spadek morale i odpuszczenie na rzecz przejęcia słabszych celów w okolicy by się umocnić bo zobaczyli, że sami nie dadzą rady.Okupacja mimo wysłania wszystkich birem graczy Bez Nazwy musiała rozesłać masa po całym świecie,żeby utrzymać zmasowane ataki od graczy Fair Play. Miejmy nadzieję że Samiec Alfa zrobi porządki,murki dociągnie do 25 wkońcu razem z wszystkimi zielonymi kropkami bo na nowym systemie podboju jest to bardzo przydatna rzecz dlatego stawiamy stawiamy chłopaki :DD później turek się spłacze do supportu o to by zmienili tryb podboju na nowy :D niestety support nie wytrzymał po 329 rozprawce tego wojownika i to zrobił. Jak to napisałeś aktywna topka z cudaków tutaj przyszła z nami ? Stary doinformuj się :) Wspominałeś coś o poziomie serwera to skoro na Byllis był mały to tutaj jest okropny,tam zaczynajac w dniu serwera żebym był w topce minęło dużo czasu a tutaj siedze klikam raz na jakiś czas i już 17 eko,40 wojownik. Dodam jeszcze ,że w wojownikach tylko jedna osoba została z bez nazwy nademną :) ale co się dziwić jak chłopaki się poddali już u was gdy nas zobaczyli :/ Ogólnie śmieszna sytuacja jak pierw wyzywasz koalicje oraz nosaczy że pakty podpisują i wgl. 15 sekund po zerwaniu paktu już 2 nowe miałeś zerwane hahahah HIPOKRYZJA OVER 9000 WOOOO. Brakuje na forum opcji ,,Mute'' tylko albo chusteczek jak tam wolisz wariacie. Ogólnie słyszałem o tb pogłoski i jak dotąd wszystkie się sprawdziły. Przybliże je tb:
1.Z turkiem forum nigdy nie będzie nudne,zawsze zalewa je swym płaczem
2.Nigdy sam nie obstawia tylko szuka sb od tego ludzi
3.Stawia mury oraz każe wstawiać tam deff sojusznikom oczywiście
4.Prędzej czy później szary
5.Gra pod różnymi nickami(podobno myśli że się ludzie będą jarać jak odkryją że to on) z tego co wiem nic szczególnego na GP nie osiągnął
6.Egoistyczny gracz podsumowujać
7.Podrywa i zagaduje do wszystkiego co ma cycki
Parę już się sprawdziło zobaczymy czy powtórzysz twe zachowanie z różnych innych światów :p
Powiedziałbym ,że chcę się spotkać z twoją ekipą kozaków i zmierzyć się ale niestety ,twoje zachowanie nie jest do zniesienia nawet na krótką metę.
Ewidentnie wyczuwam tutaj problemy osobościowe, zaburzenie jaźni lub nawet schizofrenii a może brak samoaceptacji.

Schizofrenia: Osoba ,która cierpi na tą chorobę traci kontakt z rzeczywistością ,ale ma za to swój własny świat. Może także mieć wrażenie, że jego myśli są dostępne dla całego otoczenia i ktoś nim kieruje. Do schizofrenii możemy zaliczyc takie zachowania : urojenia ,zaburzenia w myśleniu ,fałszywe przekonania,omamy,autyzm,zaburzenia nastroju,lęk,objawy katatoniczne,niedostosowanie

To, co łączy osoby, którym znacząco udało się zmienić swoje życie, to właśnie akceptacja siebie. Niepotrzebnie cierpimy z powodu niedowartościowania. Nawet jeśli poczucia własnej wartości nie nabyliśmy w dzieciństwie, nie oznacza to, że jako dorośli nie możemy go sobie wypracować. link ciągu dalszego:
https://www.deon.pl/inteligentne-zy...cja-nie-jest-egoizmem-jak-polubic-siebie.html


Ciężko stwierdzić bez specjalistycznych badań w tym kierunku.
Zazwyczaj ignoruje taki śmiecio-spam na forach,ale to co ty robisz/wymyślasz jest nie do wytrzymania. Chętnie gram ze swoimi jak i wrogami,to że z kimś walczę wcale nie znaczy,że nie mogę sobie z nimi popisać,pośmiać się i tym podobne.
Ty wprowadasz tyle toksycznych emocji do walki,pokazujesz innym jaki to ty nie jesteś oraz wkurzasz poprostu wiele osób. Chłopie to tylko gra jest,ogarnij się. Przestań unosić się pychą,gra może sprawiać przyjemnośc nie tylko jak kogoś pokonujesz przejmujesz czy zbijasz wojsko. Zwykła skromność oraz jedno/dwa słowa miłe i masz o wiele lepsze relacje ludzkie,po drugiej stronie też siedzi człowiek. Przemyśl to! Każdy ma prawo kogoś nie lubić ale to sprawa osobista a nie na forum. Zachowuj się jak dorosły człowiek a nie dziecko które nie dostało zabawki jak chciało. Dzięki wszystkim za uwagę co dotrwali do końca haha 3majcie się,udanych podbojów i życia :D nutka odemnie jakby ktoś chciał posłuchać:
 

DeletedUser15394

Guest
To raczej działa tak że jak ktoś nie ma dużo czasu na gre i musi spać w nocy i zobaczy laxie na czerwono to raczej przez niego a nie przez was musi skończyć gre
smiley_emoticons_panik4.gif
 

DeletedUser31082

Guest
Przepraszam, że się wtrącam, nie gram na tym Świecie, ale muszę naprostować tą wypowiedź ponieważ postawiliśmy 6 z 7 cudów co nie jest złym wynikiem a ty piszesz, że zbudowaliśmy 4. Jeśli nie jesteś dobrze poinformowany to proszę się nie wypowiadać głosząc swoją prawdę, kto chciał to sobie poszedł na Gonnos, jedni gracze są lepsi inni gorsi czyli standardowo mieszanka. Wszędzie są Nobki każdy to wie.

Jeśli ty to ten sam Turek co na Omedze grał to cię pozdrawiam :) Nie byłem tam kretem jak to kiedyś ogłosiłeś :(

Już gdzieś tu wcześniej pisałem, że nie udało się im jednego cudu zbudować. W tym poście napisałem, że jako osiągniecie udało im się zbudować 4 cuda (dyplom) a następnym ostatecznym osiągnięciem jest 7 cudów czego się nie udało. To czy cudów jest 4 czy 6 nie ma znaczenia bo cel nie jest osiągnięty w pełni. Także wiem jaka jest tam sytuacja i, że próbowali odbić ten jeden brakujący cel ale się nie udało. Nigdzie tez nie pisałem, że to zły wynik i nawet dla mnie zbudowanie jako pierwszy 4 cudów jest większym osiągnięciem niż zbudowanie jako drudzy 7 cudów. Także nie to miałem na myśli jak to odebrałeś ale sprostowanie jest. Co do kreta to wtedy wyglądało to jak kretowanie ale oczywiście mogliśmy się mylić bo dowodów 100% nie mieliśmy a jedynie dziwne zbiegi okoliczności. Pozdrawiam:)
 

DeletedUser31182

Guest
Może oni do szkoły też chodzą i im te fejki przeszkadzają?
Już się udzielałem na temat tego. Grałem na laxie na byllis,nie miałem żadnych fejków przez jakiegoś bota oraz nigdzie nie widziałem 100% dowodów na jego winę. Inno games powinno się tym zająć jak tak jest naprawdę. Ja się nie wtrącam,tak samo na temat ,że jeżdżcy podobno jeździli na bocie zbierającym surke co 10 minut :)
 

DeletedUser15394

Guest
Nie miałeś fejków bo przecież miał dojść do was.. a o samotnych nic nie wiem, sam wbiłem na byllis i sie pierwsi odezwali do mnie
 

DeletedUser31182

Guest
Nie miałeś fejków bo przecież miał dojść do was.. a o samotnych nic nie wiem, sam wbiłem na byllis i sie pierwsi odezwali do mnie
Miał dopiero dojść po wielkiej kłotni w PK,zanim ta kłótnia była długo na niego grałem na froncie. W stosunkach neutralnych jak na każdego wroga.
 
Do góry