Sytuacja na świecie Gonnos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Już gdzieś tu wcześniej pisałem, że nie udało się im jednego cudu zbudować. W tym poście napisałem, że jako osiągniecie udało im się zbudować 4 cuda (dyplom) a następnym ostatecznym osiągnięciem jest 7 cudów czego się nie udało. To czy cudów jest 4 czy 6 nie ma znaczenia bo cel nie jest osiągnięty w pełni. Także wiem jaka jest tam sytuacja i, że próbowali odbić ten jeden brakujący cel ale się nie udało. Nigdzie tez nie pisałem, że to zły wynik i nawet dla mnie zbudowanie jako pierwszy 4 cudów jest większym osiągnięciem niż zbudowanie jako drudzy 7 cudów. Także nie to miałem na myśli jak to odebrałeś ale sprostowanie jest. Co do kreta to wtedy wyglądało to jak kretowanie ale oczywiście mogliśmy się mylić bo dowodów 100% nie mieliśmy a jedynie dziwne zbiegi okoliczności. Pozdrawiam:)

No chyba, że tak jest tu za dużo postów by wszystko przestudiować ;)

Na Omedze uczyłem się jeszcze grać i nie ogarnąłem cofki
smiley_emoticons_flucht2.gif
smiley_emoticons_candle.gif
 

DeletedUser15394

Guest
Bo nie lubie takich ludzi, spytaj Bogusia jak zareagowałem za to co zrobił na Lindosie
smiley_emoticons_winken4.gif
po tym byllisie to już nawet zle o nim nie myśle :) Jak coś to Tolki ode mnie sie dowiedziały że Laxia wchodził do was na tsa i miał do was przejść :) usuwanie tematów u nich na forum i sprzedawanie info wam tylko to potwierdziło
smiley_emoticons_panik4.gif
 

DeletedUser15394

Guest
No i trzeba dodać do tego konto dunajka które fejkowało kilka osob z sojuszu tolka z przerwa na bana laxi bo mu miasta ratowali bo bez ochrony miał a najlepsze jest to że mnie z jakiegoś nowego konta tutaj obraził coś z moim głosem a nicku *diablo* uzywałem z nim na tsie + 3-4 osoby których dobrze znam
 

DeletedUser31082

Guest
matiejronyo123 nie wiem czy to kolejne multi laxi czy co ale mniejsza z tym. Masa bełkotu więc nie wiem czy zdołam się odnieść do najważniejszych rzeczy bo legendy typu, ze jestem zły i okrutny oraz pod groźbą wyrzucenia z sojuszu każe się deffować to już od lat się śmieje tylko:D

Może o hipokryzji pogadamy? zarzucasz mi, że po zerwaniu paktu podpisałem pakt z Nosaczami i ich drugim sojuszem to prawda. Mieliśmy jeden pakt z wami ale gdy już go zerwaliście i wiedziałem, że chcecie wbić kosę w plecy to zdecydowałem się na wojnę z wami a więc nie będę toczył wojny z wszystkimi dookoła nie? Ale powiedz mi czemu astralous od was tego dnia śmiał się z nas, że chcemy wsparcia na Nosaczy jak to masówka co się nie broni jednocześnie laxia na forum z nami piszę, że wasz sojusz nie potrzebuje pomocy a tego samego dnia leciał do Nosaczy prosić o pakt? to nie jest hipokryzja? a Twoje słowa zarzucające nam podpisanie paktu z Nosaczami gdy wy w tym czasie sami o to zabiegaliście nie jest śmieszne i hipokryzją :D? no koleś zarzucasz nam coś co sami chcieliście zrobić ale was olano pewnie z braku zaufania do laxi...

Kolejna hipokryzja xD piszesz, że podbijamy małe miasta by się umocnić :D koleś Ty ogarniasz mapę? bo Twój sojusz dosłownie to robi i podbija brązowe miasta po 1000 pkt na wyspach z nami albo jakieś po 2000 pkt i też się umacnia czego nie krytykuje i na tym polega walka z wymagajacym przeciwnikiem ale czemu ty hipokryto nam to zarzucasz jak robicie to samo:D?

Na razie podbiliście nam 1 miasto a my wam 2 z czego waszego wodza i gdy się bronił a my straciliśmy na śpiocha bo inne próby kolonów z waszej strony kończyły się kompromitacją.

Oczywiście nie twierdzę, że to jakiś dowód, że was lejemy gdyż wojna jest wyrównana.

Co do poziomu serwera amatorze to chodzi o zgranie i umiejętności sojuszu a nie punkciki... Walczyłem przez chyba 6 lat z najlepszymi ekipami starego systemu i wiem jakie tamte ekipy robiły akcje a widzę wasze akcje i ogólnie poziom gry. Na obecne czasy jest do dobry poziom ale w dawnych czasach kiedy były bobry rzeźnia i kilka innych co zapomniałem nazw bo też zmieniali ale to był naprawdę mocny poziom. Taki sojusz jak nasz teraz to wtedy by został wciągnięty nosem przez tamtejsze topowe ekipy. Ty wtedy pewnie uczyłeś się gry albo grałeś w niedzielnych sojuszach i nie masz pojęcia jakie akcje na froncie wtedy były robione między innymi na mnie. Więc nie pisz mi o poziomie pkt. i jak szybko dostałeś się do topki bo to nie ma znaczenia w walce.

I teraz najwazniejsze:

1.Z turkiem forum nigdy nie będzie nudne,zawsze zalewa je swym płaczem
2.Nigdy sam nie obstawia tylko szuka sb od tego ludzi
3.Stawia mury oraz każe wstawiać tam deff sojusznikom oczywiście
4.Prędzej czy później szary
5.Gra pod różnymi nickami(podobno myśli że się ludzie będą jarać jak odkryją że to on) z tego co wiem nic szczególnego na GP nie osiągnął
6.Egoistyczny gracz podsumowujać
7.Podrywa i zagaduje do wszystkiego co ma cycki

1.(no dziś np. opisałem płacz laxi i waszego sojuszu jak traci miasto wiec zgadzam sie)
2.popros swojego bota laxie by pokazal ci raporty ile wstawilem deffa i birem na ta okupacje. Dowiedz się jak dziala przyznawanie pkt obrony i dlaczego zawsze mialem ich albo najwiecej albow topce podpowiem, ze trzeba uzywac swojego deffa aby byc tak wysoko i bardzo duzo tego deffa:)
3.Tak uwielbiam mur 25 wieze falange leonidasa i obstawic je deffem. I ten widok rozbijajacego sie i topiacego wroga ehhh cos pieknego. No ale jak sie jest takim slabym w obronie jak ja trzeba sie bunkrowac inaczej bym tracil miasta.
4.Tak to prawda dodam, ze wiekszosc graczy grepolis jest predzej czy pozniej szara i do konca swiata kilka lat czekania wytrwa chyba tylko ponizej 400 osob? nie wiem dokladnie ale czekanie na zamkniecie swiata to nie dla mnie.
5.xDD :D powaznie jaram się jak ktoś mnie odkryje :D? tego jeszcze nie slyszalem przewaznie to to, ze balem sie, ze mnie podbija od razu i zostane farma wiec wolalem sie ukrywac by moc sie rozwinac obstawic deffem sojuszu i byc bezpiecznym:D No ja nic nie osiagnalem w gp a mozesz napisac co Ty osiagnales albo moze ktos od was? chcialbym sie dowiedziec jakie osiagniecia sa do zdobycia w gp:D Swoją drogą to już mój ostatni nick bo bardzo sie podoba dziewczynom więc nie bede zmienial;p
6. xD napisal ktos kto gra z najwiekszym egoista na gp laxia:D smialo napisz do kogokolwiek z sojuszu i zapytaj czy czy pomagam naszym w kazdy sposob:)
7.Tu sie niestety musze z Toba zgodzic. Mam słabość do tego :D
 

DeletedUser30644

Guest
A tak ogólnie to mistrzdiablo to nie ten typ co tam po prawej stronie mapy sobie stoi? On przecież był w jeźdźcach z Alą i też przeszedł do czerwonych, czy źle pamiętam? >.<
 

DeletedUser15394

Guest
Tak grałem w jeżdzach i po pakcie kostuch z izanami skończyłem gre bo nie było sensu grać w 20 osób na cały świat, zostawiłem kilka miast i po naradzie przed cudakami dołączyliśmy do kostuch pomoc im zablokować wam cudaki ale nie wiedziałem że tam tak aż słabo z dyplomacja jest, no ale po tym kilka osób bez przyczyny odeszło i wam zaczeli pomagać, jednak w tym grepolis to nie można nikomu ufać :)
 

DeletedUser31182

Guest
Jakby w grepolis było coś takiego jak umięjętności :D jest tylko posiadanie większej ilości czasu oraz używanie mózgu.
Ogólnie śmieszna sprawa,ponieważ cała 1 część mojej wypowiedzi to były wycinki z twoich ,,wpisów" a teraz sam komentuejsz je obracając kota ogonem :D

Przykład :
Kolejna hipokryzja xD piszesz, że podbijamy małe miasta by się umocnić :D koleś Ty ogarniasz mapę? bo Twój sojusz dosłownie to robi i podbija brązowe miasta po 1000 pkt na wyspach z nami albo jakieś po 2000 pkt i też się umacnia czego nie krytykuje i na tym polega walka z wymagajacym przeciwnikiem ale czemu ty hipokryto nam to zarzucasz jak robicie to samo:D?

Poszukaj w swoich wypowiedziach gdzie to sojuszowi Fair Play zarzucałeś że zabierają miasta 1/2k punktów żeby się umocnić i zaznaczałeś to szyderczo że tak robimy wyśmiewając nas. W danym przykładzie piszesz że nie ma w tym nic złego oraz że tak robicie,dlatego kończę pisanie z tobą,ponieważ sam jak widzisz tobie przemówić się nie da zawsze obrócisz kota ogonem,żeby było na twoim.
 

DeletedUser30644

Guest
Tak grałem w jeżdzach i po pakcie kostuch z izanami skończyłem gre bo nie było sensu grać w 20 osób na cały świat, zostawiłem kilka miast i po naradzie przed cudakami dołączyliśmy do kostuch pomoc im zablokować wam cudaki ale nie wiedziałem że tam tak aż słabo z dyplomacja jest, no ale po tym kilka osób bez przyczyny odeszło i wam zaczeli pomagać, jednak w tym grepolis to nie można nikomu ufać :)
Teraz to lekko wymyślasz :/
Wyglądało to tak, że po prostu sobie wyszliście do kostuch, część osób, która pozostała "lojalna", jeśli można to tak nazwać w gierce przeglądarkowej dla dzieci do lat 7, wyszła z kostuch i grała sobie tam dalej w Lidze Sprawiedliwych (?). Zaczęli nam pomagać bo z dwojga złego wybrali tych mniej wkurzających (nie koniecznie mniej aroganckich :3) i przy okazji wygraną stronę.

Edit: Szanuję zdjęcie profilowe, zastanawiałem się czy obejrzeć :x
 

DeletedUser15394

Guest
No raczej inaczej to wyglądało ale nie będę sie rozpisywał :) lojalność? skoro było ugadane na grupie co robimy i każdy wiedział co laxia robił, sory byliśmy w 10-20 osob gdzie 80% grało deffa i mi wysyłali na okupacje, wyszli bez info i tyle nic na grupie nie dali info że im sie coś nie podoba w tym co zrobiliśmy
 

DeletedUser30644

Guest
Wiem, że "lojalność" to złe słowo ale lepszego nie miałem :c
Mnie średnio to obchodzi bo razem ze swoim sojuszem (już na tym etapie nikt inny tam z rady nie został) Diabelskie Legiony przeszedłem do NONAME parę dni przed szarakami :l
Chciałem tylko napisać, że hipokryzją trochę tu czuć :/
 

DeletedUser15394

Guest
Nie powiem że smutno mi sie zrobiło jak tak zrobili bo Ali to ufałem no ale co zrobić jak pisałem nikomu nie można ufać na tym grepolis :)
 
Tak grałem w jeżdzach i po pakcie kostuch z izanami skończyłem gre bo nie było sensu grać w 20 osób na cały świat, zostawiłem kilka miast i po naradzie przed cudakami dołączyliśmy do kostuch pomoc im zablokować wam cudaki ale nie wiedziałem że tam tak aż słabo z dyplomacja jest, no ale po tym kilka osób bez przyczyny odeszło i wam zaczęli pomagać, jednak w tym grepolis to nie można nikomu ufać :)
Nikt z Kostuch nam nie pomagał stawiać Cudaków, nie było też jakiegoś szpiega a z tego co mi niektórzy z Kostuch pisali to sie nie przyłożyli do słania surki a do ludzi trzeba z kijem, żeby słali 100% teraz jest to łatwiej kontrolować bo pokazuje zrzutkę na cuda :>. To, że wyprzedziliśmy Kostuchę na cudakach to dzięki temu, że mieliśmy lepszą logistykę surki oraz zarządzanie kolejnością budowy
smiley_emoticons_kaffee2.gif

Cuda budowaliśmy z pomocą naszego drugiego sojuszu oraz kilku graczy ze Spółki Lam ;)

PS. Wpisy w tym temacie powinny być o tym świecie
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
 

DeletedUser31182

Guest
Ale przyznam Ci rację:
,,Masa bełkotu" tutaj sie oboje zgadzamy co do twoich wypowiedzi nie da się inaczej określić chyba twoich rozprawek co codziennie sie pojawiaja. Dziwne że się nie zorientowałes ze większość mojej wypowiedzi to wycinki twoich wypowiedzi.
 
Do góry