Sytuacja na świecie Gonnos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15394

Guest
kilka osób?
smiley_emoticons_lol.gif
mysle że wiekszość kto nie gra z tobą w sojuszu
 

DeletedUser15394

Guest
Swoją drogą ciekawe jak długo jeszcze byś grał w tolkach jakbym im nie powiedział że chcesz dojść do no name
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser31082

Guest
Tak sobie walczymy też z Łajdakami i powiem wam, że ogarniają i są zgrani moim zdaniem prezentują podobny poziom co No Fair Play tyle, że grają uczciwie. Ściśle współpracują z Atlasem ale oni to już średni są no i z No Fair Play mają pony.
 

DeletedUser31082

Guest
Wiecie, że ten nasz krzykacz z forum w każdym mieście ma 20+ murek i deff ląd napakowany? Nawet na wyspie gdzie ma prawie wszystkie miasta. On jeszcze nie wie, że to, że przy 12 miastach jest top1 nie będzie miało znaczenia za miesiąc/dwa.

Zobaczysz co robimy w późniejszym etapie gry. :)

Poza tym
nasi ludzie proszą, abyś przestał do nich wypisywać i szukać kolegów/szpiegów. Wczoraj cały dzień pisałeś do naszego sojuszu.

Jakby ktoś potrzebował pkt kultury to zapraszam do Samca.

YujDjd3.jpg

wow zobacz ja nie mam bota co mi 24/h cofki robi i stawia straz przed atakami ogniowymi. spamujesz cala noc fejkami to i jakis atak ci wszedl tak się poznaje graczy co nie graja na botach, że czasami trafi im sie offa.

laxia ty chorobliwie klamiesz w kazdym wpiscie na forum a gdy cie przylapuje i przedstawiam argumenty to uciekasz albo piszesz, ze ktos placze:D

W kazdym miescie mur 20+ i deff napakowany:D miałeś drugi raport pokazujący, że tak nie jest a mimo to klamiesz tu celowo:)

oszuscie a slyszales kiedys o takim czyms, ze w jakims miescie z murem chowa sie off na wyspie?

Rozumiem frustracje bo dziś znowu noca kolona utopiłeś i odkąd ci zabrałem miasto gdzie byłeś bezradny to nie możesz nic podbić i jesteś opóźniony w rozwoju zresztą nie tylko w gp.

Widzisz bocie twoj wspanialy rozwój na tym świecie? zawsze się chwaliles scrinami z topki i odznaczeniamiw profilu a tutaj jestes zwyklym sredniakiem bo przeciwnik na wiecej ci nie pozwala.

Tym się różnimy ja ci zabieram miasta topie kolony i leje wasz sojusz a ty od poczatku gry raz trafiles mi troche ogni przy pomocy bota spamujacego ataki 24/h brawo :D

Kolejnym twoim klamstwem jest, ze wypisuje do twoich graczy. Pisałem do jednego gracza co mu miasto podbijalem czemu gdy na okupacji twojej byl bunkier to odbijal caly sojusz a gdy okupuje mrowkę albo jego i jest malo wsparc to nie odbijacie. No ja wiem czemu po prostu maja trzymac wojsko by ci dupe uratowac jak znowu kolona dostaniesz a reszta sie nie liczy:)
 

Załączniki

  • as1.PNG
    as1.PNG
    368,9 KB · Wyświetlenia: 23
  • as2.PNG
    as2.PNG
    113 KB · Wyświetlenia: 22
  • as3.PNG
    as3.PNG
    165,5 KB · Wyświetlenia: 21
  • as4.PNG
    as4.PNG
    165,1 KB · Wyświetlenia: 21
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31082

Guest
oszuscie nie klam bo takie rzeczy da sie sprawdzic. Pisalem wczoraj do jednego gracza co mu miasto okupowalem a ty piszesz tu, ze wczoraj wypisywalem do was: "Poza tym nasi ludzie proszą, abyś przestał do nich wypisywać i szukać kolegów/szpiegów. Wczoraj cały dzień pisałeś do naszego sojuszu."

Wiec klamco skoro tak sypiesz scrinami zapodaj wczoraj jak wypisuje do waszego sojuszu:) Bo wczoraj napisalem do 1 osoby i to z ktora juz w inne dni rozmawialem.

A co do topki to nie dziwie sie czemu dopiero po miesiacach na nia wskakuejsz bo na poczatku jest duzo trudniej a potem najlepsi sie wukruszaja i rzadza boty co farmia 24/h przez wiele miesiecy wiec jaki problem masowo produkowac wojsko i atakowac okupacje ze zmyslami itp.

opowiedz lepiej o tym jak walczysz? 95% kolonow topisz a jak podbijasz to brazowe miasta:) zreszta odkad dostales lanie ode mnie to caly czas bez nowego miasta jestes mimo, ze slotow duzo i probujesz gdzie sie da kolona wstawic:)

a wrocimy moze do ostatniego tematu gdzie bot za ciebie stawial caly dzien straz i tlumaczyles sie, ze inni cie atakowali dlatego ja stawiales? tego dnia nikt ode mnie cie nie atakowal tylko ja wiec znowu wyszlo klamstwo.

znam paru takich ludzi co non stop klamia i to juz jest dla nich czyms normalnym. Chyba nawet to jest jakies zaburzenie :)

prosze napisz jeszcze ze grasz uczciwie bez bota i wszystkoc o tu piszesz to prawda:D
 

DeletedUser31082

Guest
oszuscie ja nie mogę mieć powodu do podnoszenia ciśnienia mi wszystko idzie zgodnie z planem podbijam wam miasto jedno za drugim i jedynie brak slotów daje wam kilka dni spokoju:) to ty nieudaczniku co od początku gry topisz kolony jak pierwszy raz trafiłeś trochę ogni przy pomocy bota to przyleciałeś się pochwalić pierwszym sukcesem:D

a co do nazwy fair play i uczciwa gra to jak z (Korea Północna) pełna nazwa: Koreańska Republika Ludowo-Demokratyczna i demokracja xD No i te demokratyczne wybory w Rosji :D no co przecież nazwa tak mówi więc tak jest :D
 

DeletedUser27908

Guest
Eee tam,u nas na okupki latają nosacze+soule+prości odbijać i się nie uskarżamy :p:p.Turek już teraz nie twierdzi że to patologiczna koalicja,tylko uczciwy układ :eek::eek:.Przy okazji ty Turek cały czas obrażasz laxie i go obrażasz zarzucając mu zacofanie intelektualne,a ja nie zauważyłem żeby on rzucał inwektywami skierowanymi w twoje życie prywatne.
 

DeletedUser27908

Guest
bo oszust z fejk kont to pisal ale zostaly zbanowane.

A co do walk to sojusznik quality przegral wojnę więc odpadł wam ale wciąż pomagaja wam wodogrzmoci i krolestwo niebieskie ale to juz wasz problem, ze sojuszicy wam sie wykruszaja. Gdybyscie tylko mogli to byscie wziac mieli pelno zieleni ale to z wami pakty zrywano i wam sojusnzicy padali a nie wy wypowiadaliscie komus wojny;p Nie wypowiedzieliscie nikomu wojny i wszystkie to efekt zerwania ponow ze strony przeciwnika.

A co do walk to myslisz, ze inni nie maja wielu wrogow? nosacze walcza z wami, no fair play, łajdaki, atlas i byc moze jeszcze z kims. My walczymy z no fair play, łajdacy, atlas i porównując nasza wielkosc to wiecej niz wasze walki. No ale inni nie placza tu na forum moze dlatego, ze my od poczatku mielismy wojny z wiekszymi i liczniejszymi od siebie a dla was to szok z wielu ponow zrobilo sie wiele wrogow:) no cóż przywyknijcie to normalne.
Mamy w sojuszu 6 graczy więcej od Ciebie.Policz sobie punkty ekko,a nawet członków tych sojuszy.I ni jak nie wychodzi że to więcej niźli wasze walki.Zresztą świadczy o tym samo pw.To w takim razie z kim walczą Prości Ludzie?Bo mam wrażenie że z jakimiś podrzędnymi sojuszami.Dla mnie to taki szok,bo ja jestem taki zielony i słaby w tą grę.Że nie chcą do mnie w dzień kolona wysłać tylko mają nadzieje że w nocy się uda ( :
 

DeletedUser30330

Guest
No oczywiście.

Jak my robimy koalicje to jest wszędzie zielono i się boimy wojen :D

A jak na nas jest koalicja to pewnie nasi sojusznicy nas zdradzili albo my nie potrafimy sobie znaleźć paktowicza.

Śmieszny jesteś.
 

DeletedUser27908

Guest
Chyba nie stworzymy tej sielankowo-przyjaznej atmosfery na forum,z tego powodu że Turek w ramach swoich przyjaznych nie epatujących złością wpisów wyłapał bana :confused:.
 
Zaraz pojawi się multi Tureckie, bo chyba nie wytrzyma ciśnienia i będzie musiał wejść z innego konta. Przynajmniej tak było na poprzednich światach.
 

DeletedUser14342

Guest
Wróciłem to ja Turek właśnie przejąłem konto Nilusa he :D

Coście uczynili , teraz to forum umrze bez niego :(
 

DeletedUser22509

Guest
Jak atomosfera przyjazni to ja wpadam. Apropopo, jak tam akcja na mnie i Bogusia ? Na prostej czy zmieniliscie cele? :( Bo ja od 2 dni spac nie moge....
 
Do góry